Reklama

.

.

úterý 5. prosince 2017

INFO VÁLKA 5.12.2017

5.12.2017 NewWorldOrderOpossition

Otřesné. V Německu se šíří muslimské kriminální gangy, konsolidují se gheta „no go zones“, opravdová vlastní samosprávná teritoria pod kontrolou ozbrojených band, která se zcela vymykají kontrole státu / Arabské klany terorizují německou policii: „Nemáme respekt,“ stěžují si muži zákona / Sobotka k nám pozval imigranty, jako premiér v demisi ještě zradil občany / Vrchol ubohosti – maskovat zátarasy na vánočních trzích jako dárečky / Vstup na vánoční trhy v Manchesteru vypadá Jako vstup do pevnosti / Pražský magistrát nechal umístit Další betonové zábrany proti teroristům / Drahoš má strach, že mu prezidenství ukradnou ruští špióni / Zdeněk Zbořil: Špatné, pane Drahoši. Možná Váš konec. Horší, než co zničilo knížete. A tuším, jakou hru jste hrál se Sobotkou.


11 komentářů :

 1. Nejhorší je že blbka makrela nikdy chybu nepřizná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo a co vam to asi pomuze ? Na co vam to bude.
   Usmiknou vam hlavu tak jako tak...

   Vymazat
  2. 4:18 Jen aby se to nestalo vám máte jich v usa dost.

   Vymazat
 2. Uz ted jsou Evropsky podlidi pronasledovani vladami opresivnimi ,zakony Bruselem a Merkelema a jsou cizinci ve svych vlastnich zemich..

  OdpovědětVymazat
 3. Nic překvapivého.
  Dlouhá léta, přes 20 let to evropští i naši politici sami připravovali.
  V utajení před občany. S vnější (?) pomocí.
  A ještě i nyní to svou liknavostí nechávají probíhat.
  A vůbec nejde o nějaký exces či zbrklost Merkelové.
  -----
  ""Evropská unie zahájila postupnou imigraci 56 milionů muslimů ze Středozemí v onom slavném „společném řízení migračních toků a tlaků“ nastoleném Lisabonskou smlouvou. Projekt se jmenuje „Euro-Mediterranean Partnership“ (nebo také takzvaný barcelonský proces a posléze Unie pro Středomoří) a v byrokratických útrobách EU se s vyloučením veřejnosti připravuje už patnáct let. Číslice 56 milionů se objevila v britském deníku The Daily Express 11. října 2008 – v jednom z mála článků na toto téma – který ji našel ve zprávě Eurostatu. Statistický úřad unie takto odhadl počet imigrantů potřebných na vyrovnání demografického úbytku v celé Evropě mezi roky 2010 a 2050. Aby bylo z čeho živit rostoucí počty evropských důchodců. ""

  Více BYLO na:
  http://euro.e15.cz/jak-zabit-civilizaci-821461#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink
  (... dnes se tam objeví stránka Blesku.)
  Více DOSUD je na:
  http://www.euro.cz/byznys/jak-zabit-civilizaci-821461
  Nebo zde:
  http://www.express.co.uk/news/uk/65628/Secret-plot-to-let-50million-African-workers-into-EU

  A už pracují aby živili naše důchodce?
  O to ani původně vůbec nešlo.
  A převážně stále stejné politiky si vy mladší dosud volíte.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 4. z jiného soudku aneb sportovní zaměstnanci mě nezajímaj (na mě se do práce na to jak pracuju nikdo podívat nepříjde) http://leva-net.webnode.cz/news/olga-zajceva-a-marit-bjorgenova/
  jedinej sport kterej uznávám je amaterskej - ostatně kdysi jsem ho táké provozoval
  Vaska

  OdpovědětVymazat
 5. Zadny z premieru eu,neni schopen Merkel do oci rict,at jde do hajzlu!Jsme islamizovani,afrikanizovani a moslimanizovani.Politici nas prodali bez moznosti vyjadreni obcanu.Taka je zapadni demokracie,rozhodnut bez masy...lidi je jako sracek!

  OdpovědětVymazat
 6. Posledni slovo v te islamizaci budou mit obcane. A pak se bude tady lepe dychat.

  OdpovědětVymazat
 7. No kdyby muslimové zničili germány, tak bych jim poděkoval a vypráskal bych je z Evropy. Ale medaile cti bych jim za jejich úsilí věnoval.

  OdpovědětVymazat
 8. A co horšího, NATO se vzdalo a zhroutilo, nejen, že není schopno udržet nedotknutelnost hranic členských států, ale není schopno ani odporu uvnitř států samotných. Dnes máme "no go zóny", ale připravme se, že za chvíli budeme zavřeni v no go zónách sami a budeme rádi a líbat ruce kolonistům za rezervace, taková ZOO bílých.

  OdpovědětVymazat
 9. http://e-republika.cz/article3552-V-N%C4%9Bmecku-demokracie-nezvit%C4%9Bzila-Jiny-pohled-na-AfD-a-na-N%C4%9Bmecko

  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4299673,00.html

  Vidím to tak:

  Jde o výměnu obyvatelstva: Syřani do Německa a němečtí Židé do územně expandovaného Izraele. A protože je německý antisemitismus beznadějně na nule, doveze se jim tam antisemitismus arabský, který německým Židům už do Izraele pomůže.

  OdpovědětVymazat