Reklama

úterý 5. prosince 2017

INFO VÁLKA 5.12.2017

5.12.2017 NewWorldOrderOpossition

Otřesné. V Německu se šíří muslimské kriminální gangy, konsolidují se gheta „no go zones“, opravdová vlastní samosprávná teritoria pod kontrolou ozbrojených band, která se zcela vymykají kontrole státu / Arabské klany terorizují německou policii: „Nemáme respekt,“ stěžují si muži zákona / Sobotka k nám pozval imigranty, jako premiér v demisi ještě zradil občany / Vrchol ubohosti – maskovat zátarasy na vánočních trzích jako dárečky / Vstup na vánoční trhy v Manchesteru vypadá Jako vstup do pevnosti / Pražský magistrát nechal umístit Další betonové zábrany proti teroristům / Drahoš má strach, že mu prezidenství ukradnou ruští špióni / Zdeněk Zbořil: Špatné, pane Drahoši. Možná Váš konec. Horší, než co zničilo knížete. A tuším, jakou hru jste hrál se Sobotkou.


11 komentářů :

 1. Nejhorší je že blbka makrela nikdy chybu nepřizná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo a co vam to asi pomuze ? Na co vam to bude.
   Usmiknou vam hlavu tak jako tak...

   Smazat
  2. 4:18 Jen aby se to nestalo vám máte jich v usa dost.

   Smazat
 2. Uz ted jsou Evropsky podlidi pronasledovani vladami opresivnimi ,zakony Bruselem a Merkelema a jsou cizinci ve svych vlastnich zemich..

  OdpovědětSmazat
 3. Nic překvapivého.
  Dlouhá léta, přes 20 let to evropští i naši politici sami připravovali.
  V utajení před občany. S vnější (?) pomocí.
  A ještě i nyní to svou liknavostí nechávají probíhat.
  A vůbec nejde o nějaký exces či zbrklost Merkelové.
  -----
  ""Evropská unie zahájila postupnou imigraci 56 milionů muslimů ze Středozemí v onom slavném „společném řízení migračních toků a tlaků“ nastoleném Lisabonskou smlouvou. Projekt se jmenuje „Euro-Mediterranean Partnership“ (nebo také takzvaný barcelonský proces a posléze Unie pro Středomoří) a v byrokratických útrobách EU se s vyloučením veřejnosti připravuje už patnáct let. Číslice 56 milionů se objevila v britském deníku The Daily Express 11. října 2008 – v jednom z mála článků na toto téma – který ji našel ve zprávě Eurostatu. Statistický úřad unie takto odhadl počet imigrantů potřebných na vyrovnání demografického úbytku v celé Evropě mezi roky 2010 a 2050. Aby bylo z čeho živit rostoucí počty evropských důchodců. ""

  Více BYLO na:
  http://euro.e15.cz/jak-zabit-civilizaci-821461#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink
  (... dnes se tam objeví stránka Blesku.)
  Více DOSUD je na:
  http://www.euro.cz/byznys/jak-zabit-civilizaci-821461
  Nebo zde:
  http://www.express.co.uk/news/uk/65628/Secret-plot-to-let-50million-African-workers-into-EU

  A už pracují aby živili naše důchodce?
  O to ani původně vůbec nešlo.
  A převážně stále stejné politiky si vy mladší dosud volíte.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
 4. z jiného soudku aneb sportovní zaměstnanci mě nezajímaj (na mě se do práce na to jak pracuju nikdo podívat nepříjde) http://leva-net.webnode.cz/news/olga-zajceva-a-marit-bjorgenova/
  jedinej sport kterej uznávám je amaterskej - ostatně kdysi jsem ho táké provozoval
  Vaska

  OdpovědětSmazat
 5. Zadny z premieru eu,neni schopen Merkel do oci rict,at jde do hajzlu!Jsme islamizovani,afrikanizovani a moslimanizovani.Politici nas prodali bez moznosti vyjadreni obcanu.Taka je zapadni demokracie,rozhodnut bez masy...lidi je jako sracek!

  OdpovědětSmazat
 6. Posledni slovo v te islamizaci budou mit obcane. A pak se bude tady lepe dychat.

  OdpovědětSmazat
 7. No kdyby muslimové zničili germány, tak bych jim poděkoval a vypráskal bych je z Evropy. Ale medaile cti bych jim za jejich úsilí věnoval.

  OdpovědětSmazat
 8. A co horšího, NATO se vzdalo a zhroutilo, nejen, že není schopno udržet nedotknutelnost hranic členských států, ale není schopno ani odporu uvnitř států samotných. Dnes máme "no go zóny", ale připravme se, že za chvíli budeme zavřeni v no go zónách sami a budeme rádi a líbat ruce kolonistům za rezervace, taková ZOO bílých.

  OdpovědětSmazat
 9. http://e-republika.cz/article3552-V-N%C4%9Bmecku-demokracie-nezvit%C4%9Bzila-Jiny-pohled-na-AfD-a-na-N%C4%9Bmecko

  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4299673,00.html

  Vidím to tak:

  Jde o výměnu obyvatelstva: Syřani do Německa a němečtí Židé do územně expandovaného Izraele. A protože je německý antisemitismus beznadějně na nule, doveze se jim tam antisemitismus arabský, který německým Židům už do Izraele pomůže.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.