Reklama

neděle 10. prosince 2017

Islamisti obsadili švédské město Malmö


10. 12. 2017     Zdroj
Malmö se stalo centrem obchodu drogami a pašování zbraní. Je logistickou základnou organizovaných zločineckých uskupení migrantů, působících po celé zemi. Policie žádá o pomoc armádu a provedení armádní operace... Islamisti obsadili švédské město Malmö … – tak dlouho si liberasti a sluníčkáři s tím morem zahrávali… Malmö, třetí největší švédské město kapitulovalo před armádou imigrantů. Informoval o tom ruský televizní kanál „Tsargrad.tv“.

Zpočátku městská policie přiznala, že není schopna zajistit pořádek na ulicích, a včera soukromá energetická společnost oznámila ukončení práce ve městě kvůli ohrožení života svých zaměstnanců. Viníky toho všeho jsou migranti, kteří teď tvoří skoro polovinu obyvatel města. Konkurenční bandy migrantů si dělí město na sféry vlivu.

Na ulicích je stále slyšet střelba a výbuchy – to během vyřizování účtů a loupežných přepadení migranti pouštějí petardy, a tím zasévají mezi místními obyvateli paniku.

Situace je kritická – mnohé okrsky jsou migranty úplně zasídleny. Původní místní obyvatelé nemají síly k obraně a tak z města prchají.
 V Malmö většinou vládnou migranti z Iráku. Ti převzali taktiku DAESH (IS) – pouliční teror, útoky na představitele státní moci a organizace hromadných znásilnění místních obyvatelek, které považují za válečnou trofej. Napadají dokonce policisty.

Švédská vláda i dnes problém zamlčuje, domnívá se, že Švédové sami migranty provokují. Policisté mají příkazem č.291 uloženo utajovat před veřejností všechna fakta zločinné činnosti migrantů.Liberální politici svádějí všechno jen na špatné vychování migrantů a nedostatečnou efektivnost práce středisek pro migranty. Ve skutečnosti v zemi začíná skutečná válka. Válka různých civilizací. Samotní migranti říkají rodilým Švédům: „Oko za oko, zub za zub“ a „talibán a mudžahedíni se vrátili, Alláh akbar“…Malmö se stalo centrem obchodu drogami a pašování zbraní. Je logistickou základnou organizovaných zločineckých uskupení migrantů, působících po celé zemi. Policie žádá o pomoc armádu a provedení armádní operace k nastolení pořádku. Došlo to tak daleko, že migranti ze Somálska žádají o návrat do vlasti, protože – podle jejich slov – je tam bezpečněji než v ulicích švédského města.

Mimochodem, páteří těch band se stali bojovníci DAESH, kteří nejdříve odjeli ze Švédska na džihád a teď se vrátili domů. Je jich kolem 150.

Celkem pokračuje v bojích v Sýrii kolem 300 lidí. Likvidováno bylo 40 švédských džihádistů. Takže se teď Malmö málo čím liší od Idlíbu nebo Mosůlu – není tam policie, není tam elektřina, ale zato jsou tam bandy islamistů. Teď na sobě teprve chudáci Evropané pocítí, jakouže demokracii se tak dlouho pokoušely nastolit na Blízkém Východě jejich „elity“…

58 komentářů :

 1. Švédů je mi sice líto - ale kdo seje vítr, sklízí bouři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Švédů a Norů mi líto opravdu není. Mají co chtěli. Navíc tento přístup protláčejí přes své neziskovky do ostatních zemí.
   Ostatně třeba pedofilie v těchto zemích je neveřejnou normou.

   Smazat
  2. K 11:43 souhlas. Je potřeba si ujasnit to základní: "Bůh je spravedlivý", protože pokud ne, tak nic nemá cenu a život je pak bezcenná tretka.

   To co se tam děje je známo už léta a je důsledek upadlé morálky všech, protože jinak by lidé už dávno protestovali.

   Nás Čechy označují služebníci Satanovi za "xenofoby", všichni však zde vědí jaký je to nesmysl, protože Češi mají holubičí povahu a s každým vyjdou a nad nikoho se nepovyšují. Nemáme však vymyté hlavy a víme, že řízená migrace má za cíl nás zničit.

   Nula migrant a všechny co zde jsou vyhostit bez milosti. V Praze jich u je nějak moc, zatím se drží zpátky, ale už růžky vystrkují - dávejme si pozor. Není nic horšího než mladý muž, který má sexuální pud převrácený do ideologie - někoho znásilní a ještě konají svatou věc, je jasné, že všichni grázlové bez svědomí se toho chytnou - moci bez trestně projevovat to nejhorší v sobě - sen každého mizery.

   Můžeme jim pomoci v jejich vlastní zemi
   (investovat do vzdělání a do infrastruktury).
   Kdo komu pomůže, když vše bude zničeno?

   Smazat
  3. Tyhle přihřátí pedofilní sorosovský úchylové si své musí vyžrat. Dobře jim tak.

   Smazat
  4. Pomůžeme, když bude chtít obchodovat. Když přijde k nám a bude dělat bordel, tak minimálné s ním naložíme, jako s každým neřádem. A pokud půjde do tuhého, tak je klidně, i když jsem vegetarián, rozřežu na kusy a hodím prasatům. Protože není důvod si nechat dělat od nich na hlavu!

   Smazat
  5. too 12:46
   který bůh je spravedlivý? Ten židovský, Baal nebo ten Mohamedův?
   spravedlivé je jen peklo

   Smazat
  6. Dostali jen to o co si řekli. Chudáci obyčejní Švédi, kdo se jich asi zastane???

   Smazat
 2. Mě jich líto není. Mají co chtěli. Teď ještě aby je jejich vítaní imigranti začali podřezávat na ulicích jako ovce a pak se, možná, lidi v EU proberou.

  OdpovědětSmazat
 3. Kurvy slávistický,po krk je zahrávat v poušti nebo hodit hladovym prasatum!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Ty obyčejné Švédy hluboce lituji, švédské i EU věrchušce to ze srdce přeji, protože čím hůř, tím pádnější argumenty proti dosavadní politice nesené "vítači", tím pádnější důvody k odporu nejméně za srovnatelnou cenu. Co jsou vlastně schopni řídit a rozhodovat politické a státní veličiny např. Švédska atd. a celé EU? Kydoňové s jedinou schopností, lhát všem, snad i sobě navzájem a zajistit si vespolek zlatá koryta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já je nelituji vůbec, ve volbách si volili opakovaně ty, co toto zapříčinili. Ze srdce jim to přeji.

   Smazat
  2. Volby byly ve Švédsku zrušeny,

   Smazat
 5. Tak to už trvá, ale dlouhou dobu. Sluníčkáři typu Tomáše Sedláčka, Pánka nebo Dientsbiera je tam chtěli, tak je tam mají a bude to za pár let tam daleko větší džungle než dosud a bude tam u nich už všude. Ostatní lidé se báli být označeni za rasisty, tak drželi ústa a krok nebo tzv. netušili jaké nebezpečí jim časem hrozí. Takže Švédové užijte si je, jste země téměř s největším počtem znásilnění na světě a suverénně v EU. A je to jen a jen kvůli vaší zabedněnosti a podpoře, třeba i pasivní, těm sluníčkám i ve vládě( soc.dem.), které díky své naivitě nebo penězům od různých neziskovek, k vám natahali mnoho nedobrých lidí ze zcela jiné kultury, o islamizaci země ani nemluvě. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 6. Když starý kibucník v Izraeli vyšel ráno na své pole na palestinském území a uviděl své pole plné palestinského plevele, pohlédl na mozoly na svých rukou, vzal "motyčku" Uziela GALA, a za potlesku světové veřejnosti plevel VYPLEL.

  BÍLÝ EVROPAN je ovšem za pouhé pomyšlení na totéž, navíc na poli po svých bílých předcích, sourozenci kibucníků a jejich bílými kámoši kriminalizován. Přitom nezbývá, než pole vyplít, nebo chcípnout hlady... pokud nás plevel dříve nezadusí, nebo nedekapituje.

  OdpovědětSmazat
 7. Budou moci natočit další sérii detektivek se Sagou Norénovou, policie Malmö.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednodušší a praktičtější bude kalífa Mustafa a černý pytel od smetí a tajemná tlusťoška v čádoru, nebo raději v černé burce. Jméno hrdelního seriálu? "KDO HODIL DO SMETÍ KŮŽIČKU OD VEPŘOVÉ SLANINY?! KDO ZHŘEŠIL PROTI VÍŘE?"

   Smazat
 8. Hlavně nedopustit aby něco takového bylo u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...to se nemůže stát,
   policie u nás nemá koho povolat, armáda je v řiti.
   Možná komediant Stropnický by nastoupil po zuby ozbrojen půjčenými puškami od Chovance*

   Smazat
 9. Pokud lide zvoli uchyla Drahose nebo lhare a vexlaka Horáčka máme to spočítaný!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistě. Zeman jediný představuje oboustranně přijatelný kompromis mezi zájmy (samo)vyvolených a zájmy Čechů.

   Smazat
  2. Cenzore ještě jednou zkouším příspěvek: Se obávám, že už to spočítaný máme, když jsme zvolili Babiše s jeho Serešovými spolupracovníky v Bruseli. Jourová, Telička.... Telefonáty šéfa ANO s Makrelou od statusu Jeruzaléma. Nedostatek pracovníků na plantážích Agrofertu, je jen záminka k tomu aby je sem taky natáhl. To vám to nedochází. Jsme v pr..li akorát oproti Švédsku trochu později.

   Smazat
  3. 12:52 bude pan Dvořák tak laskav a vyjádří se, zda mazal bez hlášky nebo ne? A Vy, 10. prosince 2017 12:52, uděláte dobře, když ke smazanému příspěvku uvedete totéž, jak se v předchozím odkazuji na Váš příspěvek. Aby bylo malinko jistější, že nekecáte.

   Smazat
  4. 13:21 nechápu vaši poznámku. Kromě první věty, kde nadávám cenzorovi je můj příspěvek totožný.

   Smazat
  5. 14:01 pan Dvořák nebo kdo, nevím jak často, zanedbává korektní postup při mazání příspěvků, když neuvede hlášku (příspěvek byl smazán editorem) s tím, že zanechá datum a hodinu mazaného příspěvku. Já bych považoval za dobrý tlak proti takové praxi, kdyby každý kdo si stěžujete na vymazání, jste uvedl datum a hodinu svého, bez hlášky vymazaného příspěvku. Aby editor respektoval slušnost a pořádek.

   Smazat
 10. Jenže tohle přesně záměr těch zmetků co mají moc a peníze záměr!!Občanská válka v Evropě

  OdpovědětSmazat
 11. Ať táhnou do uASSacky debilokraticky zumpy,stejne ten bordel financují a podpirujici....ksindl jeden!!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Přitom je řešení velmi jednoduché, koncentrační pracovní tábory, na den 100 gramů chleba, při splnění normy, a voda.
  A není co řešit.
  Špatné chování?
  Jak chcete naučit opice z pralesa správnému chování?

  Švédská vláda i dnes problém zamlčuje, domnívá se, že Švédové sami migranty provokují. Policisté mají příkazem č.291 uloženo utajovat před veřejností všechna fakta zločinné činnosti migrantů.

  Správná věta - vláda se "domnívá"!

  Proč tedy problém zamlčuje a proč policii nařizuje utajovat zločiny migrantů?

  Takovou vládu za vlastizradu a genocidu vlastního národa
  musí čekat provaz. Žádný jiný trest nemůže zohlednit velikost zločinů, kterých se tato vláda dopustila

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I když s krimigranty budeme muset zatočit a navíc ve vlastních zemích je nechtějí, neboť místní jsou rádi, že se jich zbavili. Tak přeci jenom bych spravedlivý hněv především zaměřil na ty co je sem vozí, na zrádcovské vlády, které místo obyvatelstvu slouží nadnárodní korporaci vojensko průmyslového mediálního komplexu USA.

   Co se týká zvířat (kterým homo-sapiens bez láskyplné výchovy a vzdělání je) tak ty patří do volné přírody nebo do ohrady, kde nebudou nijak týráni, ale ne mezi lidi.

   Smazat
 13. Tábor v Letech by jim prospel....havloslunickarum i těm barevnejm untermensch taky!!!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Když je řeč o situaci ve Švédsku, tak vzpomeňte na Zemanovo vzývání švédské sociální a daňové politiky.
  Zastává ji i dnes, po těchto traumatech Švédů ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, ty si orpavdu hodně hloupej, když máš potčbu takové pitomosti zvěřejňovat na webu, na který chodí převážně inteligentní lidé, trocha šorošovského odpadu z pražské žumpy vydělat si svých třicest stříbrných a občas zavítá i hlupec tvého ranku. Jsi posel šorošovské pražkoskožumpní spodiny, nebo hlupák? Dej vědět. On je totiž rozdíl v sociálním státu a jeho funkcích a podpoře migrace (tam se neziskovky a eurojelita řádně pakují), mající za cíl odnárodnění a potlačení vlastního obyvatelstva.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 15. Svedove historisky patrili furt k tvrdym bojovnikum doma anebo na svych expedicnych misich .Dostali v dejinach take parkrat na cunu a pak doma knourali.
  Problem vidim v tom,zedoma jim od tech neustalych mrazu promrznul mozek a zbytek genu jim ponicil chlast.Zmenu v jejich soucasne situaci vidim jenom v jedne ceste-ta cerna pliziva hmla jim tam prinese taky drogy,ponici jejich mladou generaci a pak se stari Vikingove naserou a tu luzu z ulic se budou snazit vytlacit kulturnim zpusobem.
  Jenomze to nepude a tak prikroci k radikalnemu reseni a budou hlusit vse co nema modry oci,na potkani jak skodnou.
  Svoje ciste Svedsko ocisti chirurgicky,dom po dome.
  Zacne to v ve chvili kdyz se jim vlada bude snazit odebrat zbrane ktere maji v domacim drzeni jakozto zalozaci.
  Mozna to bude i drive,protoze obcane se uz zacinaji bourit a staci mala jiskra do toho plevele a zacnou etnicke cistky.
  Svedsko se svou slunickarskou politikou dostalo do baziny a uz si uvedomuji ze tonou v bazine a na ramenach a hlavach jim stoji migranti.
  Osobne nepochybuju o tom co a jak se to odehraje. Vim vsak ze se pridaji i vymeteni Norove y Finove a pozenou tu luzu co jim strpcuje zivot smerem na jih. Pak se to prevali i do srdce Europy a tady si narod take uvedomi jak to tady ma doopravdy vypadat.
  Semele se to brzo,protoze situace je neunosna a kazdej se zatim jenom ohlizi kolem a ceka az nekdo zacne a my se pridame! Jako vzdycky...
  Uzasna prognoza,nicmene nevyhnutna.
  Imigranti Europu dobrovolne neopusti!
  Scenar tohohle patu je nevyhnutny,proto se zkurvisynove v Bruxelandu snazi narod odzbrojit. Nasledky na sebe nedaji dlouho cekat protoze europska narodni opozice to odmitne resit v glace rukavickach. Tenhle scenar vypada celkem realne a nepochybne se vyplni v rozsahu mozna jeste trochu sirsim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kéž by je už hnali!!!
   Na tu sebranku hnusných líných a agresivních opo-lidí (říkat jim zvířata je urážka zvířat, protože žádné se tak hnusně jako oni nechová) neplatí nic než tvrdost a násilí. Tomu rozumí.
   Jenže se bojím, že Švédové a spol jsou zdegenerovaní, s opravdu změněnou DNA. Toto byl přeci záměr a nevěřím tomu, že by si jinak fakt nechali tohle líbit a dojít to takto daleko. Něco se tam muselo stát, aby to bylo průchozí, a dnešní obyvatelé tam jsou podle mne tupé stoje a loutky, co nemyslí a chybí jim základní pudy.
   Zaplať Bůh za 40 let socialismu, že to tady ještě není, i když hnusná socdem a spol na tom pilně makala.
   Je mi po přečtení článku špatně.

   Smazat
 16. Plácáte kraviny, Švédsko je neutrální stát, není tam generace schopná bojovat. Čeká je v lepším případě asimilace.

  OdpovědětSmazat
 17. V Malmo žijeme uř roky a nic takového , co se píše v článku , není pravda.
  Situace je naprosto v pohodě, žádné dělobuchy a žádné žádosti o pomoc armády. Žena pracuje na radnici a nic takového se neděje.
  V centru města je situace podobná například našemu Brnu - spíš méně než více lidí, občanů nápadně jiné pleti je tady naprosté minimum - spíš nikdo.
  Takže je to typický ruský propagandistický článek, který převzala NR jen kvůli tomu, aby udržovala paniku.

  Když se budete někdy divit, jak zasahuje ruská propaganda do našeho života - tak to je přesně tento případ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ani ten obrovský nárast znásilnení nie je pravda?
   Alebo si slepý hlupák, alebo klameš vedome

   Smazat
  2. 16:11 Jistěééé, je to typická ruská desinformace. Ve skutečnosti je Malmo kulturně obohaceno a je v něm díky migrantům nadbytek specialistů všeho druhu. Jsou to jen pomluvy, jako u nás. Například v centru Mostu se člověk může cítit jako v Brně a to, co se děje v Chánově, je určitě také jen ruská propaganda.

   Smazat
  3. 16,11 - fakt žiješ v Malmo???
   Nebo jsi spadl z Měsíce?

   Smazat
  4. 16:11 Ta videa že jsou ruská propaganda? To tedy klobouk dolů. Dirigovat západní TV se zatím dařilo jenom Amíkům.

   Smazat
  5. A ty jsi bakalův přední ohon.

   Smazat
  6. To co tady pisete Vy co zijete uz roky v Malmo vidite zcela jasne. To proto,ze se na to divate za jasneho dne kdyz jdete z prace.
   Nenamitam proti Vasim znalostem situace ve meste.
   Vyjdete si nekam s vasi manzelkou po 9 hodine vecer pesky,nejlip nekam dale od centra a pak prispejte svyma dalsimi postrehmi sem znova,radi si to tady precteme. )

   Smazat
  7. Anonymní10. prosince 2017 16:11 Taková zdánlivě jednoduchá otázka - a kolikrát jste za posledních deset let byli u parlamentních voleb?

   Smazat
  8. v zadnym Malmo nezijete jste placenej provokater co sedi za peci v cesku

   Smazat
  9. V rúzných rozhovorech několik lidí žijících ve Švédsku např. Kateřina Janouchová řeklo o násilí páchaném imigranty zhruba totéž, co uvádí tento článek. A proč asi se ve Švédsku nekonají volby?!

   Smazat
  10. 20,43 - přesně tak, navíc za přímo tristní považuji, že si švédký národ nechal zakázat volby na X let dopředu a ani necekl. Nechápu to. V roce 2022, kdy mají volby být - pokud je znovu nezakáží, už bude stejně pozdě na cokoliv mimo občanskou válku ... a na to oni už Švédi nemají koule - myslím, že tam došlo k nějakým pokusům s psychikou a chováním, aby byli tupé ovce ....

   Smazat
  11. Švédské parlamentní volby budou 9.září 2018, Prosincová dohoda do roku 2022 se vztahovala hlavně ke schválení rozpočtu rudozelené menšinové vlády.

   Smazat
  12. Ad 16:11 Pokud toto napíše anonym, je to zvlášť přesvědčivé.

   Smazat
  13. Anonymní10. prosince 2017 22:50 Taková zdánlivě jednoduchá otázka - a správně měly být kdy??? Kolikrát už byl tento slib dán a nesplněn? Zůstává země při nekonání voleb demokratickou zemí???

   Smazat
 18. No, Švédi jsou směsicí Germánů a Vikingů a možná proto jsou tak rasově tolerantní?! Za to více jak půldruhé tisíciletí jsou ale i notně zdegenerovaní a třeba semitská rasa jim přinese novou krev a vzpruhu národního sebevědomí. Něco s tím vymíráním zemí EU se přece udělat musí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Idiotský rasisto 18:03, už unavuješ svými negramotnými výlevy. Každý blbec ví, že Vikingové byli Germáni. Už dej pokoj a zalez.

   Smazat
  2. 19:12
   by mě zajímalo z čeho vycházíte...
   Vikingové jsou původem slované. Patřili do Velké Tartárie.
   Něco si o Velké Tartárii dohledejte, je to secret historie takže z oficiálních zdrojů/sraček se dozvíte kulový. A přitom existovala ještě před pár sty lety. Třeba slovník Britanica..
   Bohužel se oddělili a přidali na stranu anglosasů.
   A třeba najdete odkud pocházejí Germáni, se budet divit...

   Smazat
  3. 19,47 - je to tak, Velkou Tartárii opravdu obývali, ale z neznámých důvodů se toto zcela tají

   Smazat
  4. Důvod je jediný:
   pokud ti seberu jméno zapomeneš kým jseš,
   pokud ti seberu příslušnost. tak zapomeneš odkud pochází tvůj rod.

   Smazat
 19. Ach bože - celá smečka diskutérů z novinek přelezla na NR - novinky totiž dnes neuveřejnily nic, k čemu lze žvanit, žvatlat, prskat a blábolit kraviny. Tak to všechno je na NR - kam se poděla počáteční úroveň diskuzního fóra tohoto webu - tolik odlišná od novinek? Je to v hajzlu. I na NR bude stejná diskuzní trapárna, kde se nedá číst bez plivátka po ruce.

  OdpovědětSmazat
 20. Kež by to zůstal jediný socialní skanzen v Evropě!!!

  OdpovědětSmazat
 21. Znam hodne lidi z Malmö a nikdo mi zdejsi informace nepotvrdil. Zajimave, jak lide v Cesku rychle uveri dezinformacim a jeste to komentuji, ze to jsou jedine pravdive zpravy na webu :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:39 Chcete snad tvrdit, že ta videa jsou inscenovaná a vymyšlená? Pokud jste si nevšiml, tak jejich autory není nikdo z NR ani z Ruska.
   Je málo pravděpodobné, že by si vám vaši známí z Malmö stěžovali na to, do jaké situace se svou povolností a "humanitou" dostali. Proto více věřím autentickým záběrům než vašemu tvrzení o dezinformaci.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.