Reklama

pátek 1. prosince 2017

Jak to bylo s Hillaryiným prodejem uranu Rusku

1. 12. 2017
Ve svém článku, zveřejněném na našem webu včera, to je ve středu, vyjadřuje jeho autor P.C.Roberts údiv nad tím, že neexistující a vymyšlená aféra tzv. Watergate (údajné ruské ovlivnění amerických prezidentských voleb), se vyšetřuje, zatímco aféra skutečná a doložitelná, jíž je Hillaryin prodej uranu Rusku, se nevyšetřuje. Jelikož řada čtenářů o Hillaryině prodeji uranu Rusku dříve neslyšela, připojujeme tento osvětlující komentář Neda Ruyna z tv. stanice Fox News:


Ned Ruyn: Hillary Clintonová a její utajený obchod s Rusy ZDE

Možná jste už slyšeli o skandálu, který ve Washingtonu začíná bublat. O obchodech s cizí mocností, reprezentované mnohamilionovými lobbistickými smlouvami, nabízejícími oné mocnosti nejen úplatky, ale i bezprecedentní přístup k vládním americkým agenturám včetně těch, které rozhodují o amerických přírodních zdrojích. A co když vám teď prozradím, že tou cizí mocnotí je Rusko?

Skandál říkáte? Snad. A skandál, spojený s Trumpem? Ani náhodou!

Mluvím o zpravodajském příběhu, který příhodně vzešel z letošního Svátku zesnulých, to je těsně před Halloweenem. Kdybyste se do něj chtěli ponořit hlouběji, obstarejte si knihu: Clintonovi hotově od P. Schweitzera. Zde jsou její základní fakta:

Před desíti lety, dárce Nadace manželů Clintonových, Frank Giustra, prodal svoji uranovou společnost jiné firmě, zvané Uran Jedna. Díky této koupi získala Uran Jedna vlastnictví uranových dolů v západní části USA, včetně sátu Wyoming, které představují 20% amerických uranových zásob a zhruba 10% uranu dnes v USA těženého.

V roce 2009 získala ruská nukleární agentura Rusatom ve firmě Uran Jedna 17 procentní kapitálový podíl. A o rok později, v létě 2o1o, koupila Rusatom už většinový, čili rozhodující balík akcií Uranu Jedna, čímž poskytla ruské vládě majetnický přístup k jedné pětině uranových zásob USA.

Takže: do amerického uranového trhu spustilo Rusko svou kotvu v kratším čase, než náš 16 letý mladík získá řidičský průkaz.

Ptáte se, jak je to možné? Odpověď zni: nic neobvyklého. Byli zde prostě lidé, správně motivovaní k tomu, aby takovýto obchod uzavřeli. A mezi nimi osoba nejvýznačnější: Hillary Clintonová, tehdejší ministryně zahraničí, jejíž rodinná nadace už roky shrabuje miliony od dárců, zvláště pak od těch, kteří jsou jakýmkoli způsobem spojeni s uranovým průmyslem. Některé údaje, vzešlé z médií, hovoří o tom, že z celého uvedeného obchodu mohlo do pokladny Nadace Clintonových sklouznout až čtyři miliony dolarů.

Rada na závěr: jestliže vám jakýkoli případ nedává smysl, zaměřte pozornost na tok peněz.

Vybral a přeložil Lubomír Man

14 komentářů :

 1. Nejhorší je že mafie clintonových nebude potrestána.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ze nerozumis situaci?
   Nejde o trest clintonu, jde o to ze clintonovi svoji pritomnosti trestaji celou Demokratickou stranu
   Tak at tam smrdi clintonova co nejdyl, at jim zase zasmrdi automobilove potahy na sedadla
   A at zase kandiduje hilary!

   Vymazat
  2. 1:52 Neboj tomu rozumím ať se propadnou až na dno.

   Vymazat
  3. 10:57
   Dobra, to su rad ze mi rozumis, to potesi
   A podobny strasak je Kalousek, cim dyl bude smrdet na verejnosti tim niz pujde havlotopka

   Vymazat
  4. Pánové na Clintnovy bych nevsadil ani děravý groš a na Kalouska ještě méně. Jisté je jen to, že ani Clintnovi, anim Kalousek nikdy potrestaní nebudou, na to klidně vsadím krk a bezpečně o nej nepřijdu.

   Vymazat
  5. Kalousek na hraaaad.Vzhuru dolu do Daliborkyyyy....

   Vymazat
 2. Furt opakujete do zblbnuti jasnou vec
  A zeme ktera ma letiste pojmenovane po zlodeji Havlovi je zeme schizofreni

  OdpovědětVymazat
 3. Ta schizofrenie se z jusej šíří pomocí doláčů již 200 let. Nejenom schizofrenie ale i banditizmus nejhrubšího zrna. Je to stát prolezlý korupcí po celou svoji historii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždyť také do kolonií a do pozdějších USA, emigrovali ti, co se doma nedokázali uživit, nebo jim hrozila šibenice, nebo alespoň dlouhý, tvrdý kriminál - pokud je tam milosrdná Victorie a její předchůdci nedeportovala vězeňskou lodí. A protože slušná bílá ženská do emigrace nešla, posílali tam panovníci všechny zlodějky, kurvy a "nepřizpůsobivé ženské" z Británie, i ze zbytku kontinentu.

   Vymazat
  2. 8:50 evropa svym stridanim slunickareni a genocid je na tom hur

   Vymazat
  3. 11:59 i mezi lumpy platí jistá pravidla a ten kdo je nedodržuje, tak skončí s kulí v čele.

   Vymazat
 4. Hm, ale z viacerých zdrojov - aj z doku filmu, vyplýva, že Jeľcin predal USA 500 ton uránu za nepatrnú sumu... donútili ho... No iste to nebola "náhrada..."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Donutit se dá jaké šéf velmoci pouze slaboch, který neví, která bije. jelcinova stopa je stopou zbabělce s mentalitou otupělou alkoholem a slabou vůlí.

   Vymazat
 5. Je vidět, že Fox se plně zapojila do projektu globální elity prostřednictvím Trumpa přeformátovat USA na neškodnou stabilizovanou zemi bez globálních ambicí.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.