Reklama

pondělí 11. prosince 2017

Jaroslav Loudil
11. 12. 2017
Nejen Češi se diví, jaké blbosti dokáží dnes a denně vytvářet poslanci evropského parlamentu. Třeba takový Martin Schulz . Jako předseda Evropského Parlamentu pobíral bratru pěkných 783 000 Kč měsíčně a to jako člověk se základním !!! vzděláním. Kdysi studoval gymnázium, dvakráte však opakoval ročník a musel rezignovat. Jeho IQ nedokázalo - "zdolat nástrahy gymnázia". Živil se pak jako tuctový prodavač knih. 

Jsem rád, že mám o dva stupně vyšší vzdělání než pan Schulz , který - "uvízl jenom v základce".

Co dodat , když takoví - "přeborníci " - jako pan Schulz, kormidlují - "kupředu ???" na 500 milionů Evropanů ? Nedávno navrhl vytvoření : "Evropské federace", a kdo prý do ní nebude chtít, tak ať vypadne !! Má se tedy Evropa stát Ruskou federací nebo rovnou USA ??

P.S. Proboha, ať nám o organizaci evropského kontinentu nerozhodují lidé se základní školou !! Absolvent "pajdy " má o dva stupně vyšší vzdělání jak pan Schulz a přesto má někdy potíže uřídit 25 deváťáků ve třídě ! Pan Schulz si troufá řídit 500 000 000 lidí asi ve 20 zemích. Celá Evropa pak jde ovšem rychle -"Ke dnu !!" , když ji řídí takoví kabrňáci.

https://tema.novinky.cz/martin-schulz

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2326270-sef-spd-chce-z-evropske-unie-federaci-komu-se-nelibi-ma-odejit

34 komentářů :

 1. Nastesti,Makrela odpovedela,ze nezdili jeho nazor federace...co kdyby platici ovce,se rozhodli eu opustit?Komu by federovali?

  OdpovědětSmazat
 2. Pan Loudil soudí, že politik má mít elitní školy. V tom by se shodl s Macronem. S Leninem už ale ne.

  Článek za všechny prachy!
  Pan Loudil jako "bojovník proti blbosti" - velmi vydařené!

  OdpovědětSmazat
 3. 22:40, demokratický politik má mít hluboké vzdělání ve lhaní. Mohl jste to anonyme napsat přímo.

  OdpovědětSmazat
 4. Jsem vyučený v řemeslném oboru, absolvent střední odborní školy a držitel dvou vysokoškolských titulů - inž. ekonomie a magistr práv, plk. v.v. Odmítám se podřídit jakýmsi blbým povelům nějakého nedoučeného knihkupce - eurodiktátora a Němčúra Schulza s podezřelým IQ. STOP diktátům politruků Sralbotky, babizny Merkelové, nedouka Schulza a zločinného lháře USA!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:56
   Zajímavá a "hluboce promyšlená" argumentace. Ovšem pan Telička má prý také jakési vzdělání.....
   (Kdysi se takové argumentaci říkalo "třídní boj": ti, kdo mají více tříd proti těm, kdo jich mají méně.)

   Smazat
  2. Pan Telička je člověk, který mění názory a postoje, které mu prospějí. Když tu budou ve vládě Japonci, bude mít šikné oči. A takových je ve funkcích v EU a NATO z ČR.
   Nechci jmenovat: např.Jourová, kdysi Špidla, gen.Pavel, nyní se žebrá něco pro "velikého" Sobotku. Ať se živí něčím užitečným, umí dělat jen podrazy.Co pro nás udělá, zase jen podraz.

   Smazat
  3. Dosazování manipulovatelných debilů na vysoké funkce svědčí o charakteru současné evropské "demokracie". Proto je jasné, že potřebujeme něco jiného. Jak to však správně pojmenovat ?

   Smazat
 5. Můžeme být rádi, že na jeho místo se nedoslala nedostudovaná M. Němcová. To by byl mazec. Na ni je M. Schulz krátký. Čeeská svině tobrá svině.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:21

   Zajisté, ovšem představovat příčiny stavu a vývoje EU resp. jejích členských států jako následek intelektuálních i jiných osobních vlastnostech těchto jedinců znamená stavět věci na hlavu.

   Na druhé straně např. Babiš dost možná přinese nějaký prospěch tomuto státu, ale zákony fungování kapitalismu v žádném případě nezmění.

   Smazat
 6. O současnosti a budoucnosti Evropy rozhodují takovéto "osobnosti" - ODPAD!!!!!!!!
  Osoby, co nic neumí, co ničemu nerozumí, ale byli někým vybráni na prestižní místa, aby byli poslušní, věrní a udšlali každé svinstvo, co se jim poručí. Člověk s morálkou a ctí by takto nejednal, proto museli najít ty nejhorší z nás, aby zasedli v EU-vedení, v čele států a těch nejdůležitějších organizací. Nuly, co by byly dobré tak akorát na zametání ulic, rozhodují o našem životě či smrti.
  Chci pryč z EU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:30

   Běž, utíkej, a nezapomeň za sebou bouchnout dveřma!

   Smazat
  2. 23:30 Souhlas já také.

   Smazat
  3. 23:33 Neboj miláčku budeš se divit i na tebe dojde.

   Smazat
  4. 22:36 Na nic a nikoho nedojde, tohle všecko jsou bludy a nesmysly! EU je civilizace a Chujlostan bude zničen! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudenhovno-kalergistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Paní Merkel a pan Macron spolu s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou a putleroffsku soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ....

   Smazat
  5. 9:04 tebe zabit je malo
   Mel bys masirovat na Sibir jako valecny zajatec clen seste armady

   Smazat
  6. 9:04 Vivat slepičí rozum. Třikrát hurá !

   Smazat
 7. 23:05 - Vážený pane, zde Vám podsypávám trochu zrní o vzdělaní a raketové kariéře Pavla Teličky, nar. 1965, Washington, USA. Pochází z rodiny českého komunistu - diplomata Františka Teličky, který působil na velvyslanectví ČSSR ve Washingtonu.
  Mladý Telička vystudoval Právnickou fakultu UK v Praze. Vstoupil do KSČ a pracoval na MZV ČSSR.
  Je eurohujer. Od r. 2014 český europoslanec, od 1.1.2017 místopředseda Evropského parlamentu a V.-XI.2004 člen Evropské komise.
  Telička na Wikipedii:
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_Teli%C4%8Dka
  (Bez komentáře!)

  OdpovědětSmazat
 8. Drzé čelo lepší poplužního dvora. To je hlavní důvod úspěchu tohoto německého knihkupce.

  Protože však je všude kolem nás příliš mnoho vzdělaných evidentních hlupců, není asi možné kohokoliv posoudit pouze na základě jeho papírového vzdělání.

  Občas taky určitě platí slova Marka Twaina: „Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Jenomže tenhle sebevědomý přístup také dává pokaždé jiný výsledek. A bohužel v případě lokajského sociopata Martina Schulza to dopadlo špatně.

  OdpovědětSmazat
 9. Nahodou jsou to slibna slova.Kde nechce ,at vypadne .Jen jestli nekeca .Az budem chtit vypadnout ,uvidime jak se budou cukat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky to vidím jako první jiskřičku naděje na vypadnutí. Děda.

   Smazat
  2. Jen aby tuto možnost neanulovali nějací vzdělanější Schulzové v naší vládě a sněmovně! Děda.

   Smazat
  3. O Schulze nejde, když budeme chtít a budeme mít dobrou reprezentaci, můžeme odejít třeba zítra. Problém je, že občané se domnívají, že se mají v eu dobře, je jim to omíláno 100x denně, o bilionech ztrát ani muk.

   Smazat
 10. opilé zkurvené zarudlé alkoprasátko,zasranej fašistickej kripl se základním vzděláním.Nula a zoufalec...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle je nástupce Hitlera se vším všudy.4.říše, přikrmená islámem, toť na obzoru připravena zlikvidovat Evropu potřetí a s ní i malé národy, zejména ty Slovanské.Krysa Šulc je pravý Áda.K němu má Makrela ještě hodně daleko!

   Smazat
 11. Evo Morales v Bolívii,nemá formální vzdělání a vede zemi dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Což je skutečně nadlidský výkon, když má čelit "harwardským vzdělancům" z Washingtonu! Oč více Moralesovi palec nahoru o to více těm druhým palec dolů.

   Smazat
 12. Problém není v jeho vzdělání, ale v morálce a selském rozumu.

  OdpovědětSmazat
 13. Gratuluji Nové republice, že získala jako kmenového autora Jaroslava Loudila. Jeho myšlenková hloubka, vtipné formulace i brilantní argumentace určitě přispějí ke stabilizaci čtenářského kádru.

  OdpovědětSmazat
 14. Na druhou stranu Schulz je tak nesympatický a tak fanaticky proevropský, že působí na lidi jako repelent. myslím že Schulz přredstavuje dar pro euroskeptiky. Dokáže odradit dokonce i lidi co sympatizují s EU.

  http://www.epshark.cz/video/113/martin-schulz-chce-socialisticke-spojene-staty-evropske

  OdpovědětSmazat
 15. To si vážne myslíte že niekto ako Schulc niečo riadi a o niečom rozhoduje ??? Tak to ste potom na jeho úrovni..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo řídí Evropu? Hloupá otázka. Je to přece Evropská komise, jejímž předsedou je od r. 2014 nevolený luxemburský opilec Jean Claud Juncker. Ten řídí kolegium komisařů, což jsou de facto resortní superministři. „Pod palcem“ má také Evropský parlament, který má za úkol schválit to, co vymyslí EK. Podle sociologických teorii každou společnost (tedy i EU) řídí elity. Elity se dělí na dvě skupiny:
   • Skrytá elita je tvořená lidmi ovládajícími síť globálního kapitálu. To jsou ti mocní, kteří mají peníze a bohatství. To jsou ti, kteří rozhodují, i když je nikdo nevolil. Představitelé Skryté elity v USA jsou Rockefeller a Rotchild. O Skryté elitě v Evropě není moc známo. Ale jsou to představitelé finančních kruhů, bank, fondů, většinoví akcionáři významných podniků a jiní zbohatlíci. Skrytá elita řídí Servisní elitu pomocí skupiny Bilderberg. Tato skupina úkoluje Servisní elitu na svých zasedáních, zase prostřednictvím k tomu vybraných lidí, které si zve ze zájmových zemí. Ti pak přenáší úkoly již na Servisní elity daných států. Z ČR se zúčastnilo těchto jednání několik pánů, kteří v daném okamžiku měli v ČR možnost ovlivňovat dění podle přání Skryté elity. Dnes tyto pány všichni zařazujeme do skupiny prodejných šmejdů a škůdců ČR. Jejich zásluhou je ČR v takovém strašném stavu, v jakém je dnes.
   • Servisní elita zabezpečuje pomocné a obslužné činnosti. Tvoří jí řídící špičkoví politruci, úředníci, novináři, právníci, drobní podnikatelé. Do této skupiny patří např. politruci Evropské komise nebo nechvalně známy starý superdinosaurus a havloid Schwarzenberg. Je možné, že mezi touto protispolečenskou špínou lze najít i nedoučeného knihkupce Schulze.

   Smazat
 16. fáááákt - oni nás vyhodia??? ježiši, to je šťastie - úúúááááááá ... nebudú nás bombardovať? - len tak z ničoho nič nás kopnú do zadku smerom k východu???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:28
   Bohužel, to asi prones po propité noci. Z toho to mraku pršet nebude.

   Smazat
 17. Vážený pane ,moc jste nám toho ve svém článku neřekl. Na druhou stranu jste urazil mnoho chytrých i když podle vás nevzdělaných lidí. Znám i vystudované blbce. Vaše poznámky o vzdělání nejsou na místě. To na druhou stranu neznamená, že bych s vámi nesouhlasil v hodnocení, některých politiků.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.