Reklama

pondělí 18. prosince 2017

Jen tak dál v Evropě..., Nigel Farage má v tomto projevu pravdu...

18. 12. 2017

8 komentářů :

 1. Nigel jim to rekl na plnou hubu.Fandim Britanii,plati denne 55 mil.£,i na debetni karty migrantu v Nemecku...maji trhy,kazdy chce obchodovat s Britanii,kdyz se vyhrabou ze sracek eu,budou za vodou a eu,jiz mozna nebude.

  OdpovědětSmazat
 2. Tak Sovětských komunistů se musím zastat nic nám nevnucovaly jen na výročí se nalemtaly hesla které nikdo nevnímal. 16 km od města byla Ruská posádka ale do města směly jen důstojníci. Rusům záleželo na dobrých vztazích. Diktátorská eu je 100 krát horší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Presne tak, hoch nevi, o cem mluvi, kdyz mluvi o SSSR, skoro do niceho soveti nezasahovali!! Na pr.: kdyz jsem emigroval a v Rakousku byl s Polaky, divili se, jak jsme mohli v CSSR zit. Jim pri emigraci nic nepropadlo, nam vse. Kdyby se vratili, nic by se jim nestalo. Madari si na vikend jezdili do Budapesti a po nem se vratili, zase jako uprchlici, na Gasthaus! Ledaze by soveti dirigovali ve sto strankovych predpisech jak maji byt velke a tenke jehli na siti, to mozna ano, ale nevim o tom.

   Smazat
 3. Ponahlajte sa bruselski zmrdi! Rychlo dostat pod svoje velenie policajtov,frontex,armadu,tajne sluzby...Len aby ste to stihli pretoze strach vam uz lezie z gati!
  Vyskakovali ste, vykakujete uz trochu menej, ale moze sa vam stat ze budete zase vyskakovat lenze z vrtulnika bez padaka, niekde na nadvorie toho vasho tchorieho brlohu Mozno prave z policajneho alebo vojenskeho:-)

  OdpovědětSmazat
 4. poznám ľudí, čo pracujú s malými prestávkami už skoro 15 rokov v Bruseli, v slovenskej misii. Kvalifikácia žiadna, obaja majú nejaký výučný list, reči žiadne, resp. muž možno trochu vedel anglicky. Nejakým spôsobom dostal muž pracovné miesto na MZV a odvtedy chodí pracovať do zahraničia. Muž robí šoféra, žena chyžnú.
  Zo zárobku za tých 13 rokov kúpili byt a postavili dom, decká im študujú a už majú tiež nejaké tie brigádnicke fleky v europarlamente. A to je len úplne posledný obslužný personál. Okrem toho sú tam kadejaké úradnícke, sekretárske a pod., asistenti a na špičke poslanci. Europoslanci majú s 8 tis plat, po dovršení 63 rokov nárok na dôchodok, ktorý je vo výške 3,5% platu za každý rok poslancovania. Okrem toho majú nárok na preplácanie cestovného, náhradu 4200 euro ročne na ostatné cesty, diéty 304 euro/deň (stačí, že sa podpíšu do prezenčky),nárok na všeobecné výdavky (chod poslaneckej kancelárie, telefóny,..) cca 4300 euro/mesiac. Nárok na preplatenie 2/3 nákladov na zdravotnú starostlivosť. Po skončení mandátu 2 roky majú nárok na príspevok vo výške jedného svojho mesačného platu za každý rok výkonu mandátu, vypláca ešte 2 roky rokov. Myslíte si, že títo ľudia pracujú pre nás? Oni urobia všetko preto, aby si to koryto udržali čo najdlhšie. Teda spoločná EU armáda, polícia, koncentrácia právomocí do Bruselu,... podpíšu aj ortieľ smrti nad svojou materou (česť výnimkám)

  OdpovědětSmazat
 5. Kritický projev, kámen úrazu a start Brexitu byl zahájen nepřijatelnou imigrační politikou EU. Ale nic nevím o tom, že by nám chodily z Kremlu před r. 1989 texty zákonů, které by musel parlament ČSSR "implementovat". Nic nevím, že by nám z Kremlu nařizovali, jak mají vypadat výukové programy škol, kdy a jací žáci mají do nich chodit, jak musíme hospodařit na polích, co nesmíme pěstovat a co naopak musíme. Brusel si myslí, že když nám ročně usmrkne pár miliard Eu, tak si může rozkrást naší zemi do libosti a vyvézt miliard Eu desítky. Eu a také NATO nám by měly být ukradené. Navrhuji jako první referendum o vystoupení z NATO a přidání se k mírumilovným neutrálním státům, jako je sousední Rakousko. Možná, že se přidají i občané Maďarska, Slovenska a Polska a pak společně s neutrálním Finskem a Švédskem dojde k oddělení dvou supervelmocí, Evropě to jen prospěje.

  OdpovědětSmazat
 6. Já si vůbec nemyslím, že by odchod ČR z EU nějak poškodil naši republiku. Možná, že by nastal na pár let chaos, než by se vývozci přeorientovali. V každém případě by se odělilo zrno od plev a EU by musela přehodnotit situaci. Asi bychom museli ty evropské peníze zase vrátit, ale vraceli bychom je stejně dlouho, jako jsme je získávali. Navíc, část peněz byl náš vklad do EU.
  Nejsem proti, aby existoval evropský sojuz, ale musel by být opravdu složen ze suverénních národů, asi by měl mít dva parlamenty, aby se nedal přehlasováním národní zájem potlačit a hlavně evropská byrokracie by měla mít zázemí alespoň ve voličích svých států a ne aby je delegoval přímo bankovní kapitál. Ty volby do evropského parlamentu je fraška, odcházejí tam většinou odložení politici, kteří jdou jen za vysokým platem.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.