Reklama

pátek 1. prosince 2017

Jiná Ukrajina

1. 12. 2017  (záznam panelové diskuse)


7 komentářů :

 1. Ukrajinský generál nezklamal :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Reconquista je mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

  Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

  Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

  Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

  Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě.

  - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. trochu chaos pod jarmulkou, neé ?

   Smazat
  2. Pro JHVH, co to berete? To je nějaký nový Jeruzalémský MATROŠ? Páni, to musí být síla. LSD je proti tomu asi hadr, čajíček strejdy Samuela...

   Smazat
  3. 11:26 Za tvou blbost plynoucí z neznalosti nikdo
   než ty sám nemůže - http://www.white-media.info/reconquista.html

   Smazat
 3. Ukrajina. Letitý zdroj problému. Rozparcelovat mezi Bělorusko, Rusko, Rumunsko, Maďarsko, Slovensko, Polsko a prodat v aukci.

  OdpovědětSmazat
 4. S takovým přístupem budou chochlové stále skákat na majdanech.
  Malý náznak rozumu snad je, ale na závěr musí vždy zvítězit a zvítězí banderovec. A to je podstata jejich problému.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.