Reklama

úterý 5. prosince 2017

Jiná Ukrajina

kolektif
5.12.2017 Ousidermadia


O současné a možné i budoucí Ukrajině. Záznam besedy:

 
Organizátor: Zdeněk Kratochvíl

Účinkují:
Hynek Kmoníček – velvyslanec ČR v USA
Jaroslav Bašta – bývalý velvyslanec ČR na Ukrajině a v Rusku
Stanislav Novotný – bývalý policejní prezident
gen. Jurij Dumanskij – hnutí Inšije
Alexandr Čopa – hnutí Inšije

Více ZDE

14 komentářů :

 1. - Ukrajinci by především měli zavřít držku a začít makat, makat doma, podotýkám, nikoliv v zahraničí. Jo, a za korupci by si měli uzákonit trest smrti - bez pardonu. Jinak se z těch s..ček nikdy nevyhrabou !!!


  - Na tomto videu je vidět, jak se banderovci nechtějí vzdát toho svého rozvracení a války, která je podporována EU a USA. Vědí o tom, že je USA používají jak toaletní papír, ale stále chtějí válku. Hlavně aby jim USA daly zbraně a nepřestalo financování banderovců tranzitem plynu do EU. Toho se nejvíce bojí. Protože kdo je pak bude financovat.
  Ti chochlové to mají skutečně v palicích vymydlené.
  Co je to za stát, kde si oligarchové KUPUJÍ ČÁSTI STÁTNÍ HRANICE, aby mohli cokoli pašovat, jak se jim zachce?! Všichni o tom ví, ale nic se neděje!!! A tak se také nemohou divit, že chochlovské motory z bývalého SSSR se prodávají po světě komukoli, kdo zaplatí, včetně zbraní. To jsem zvědavý, jak rychle tímto způsobem přijde válka do EU.
  Sám bývalý generál přiznal, že se neofašistické síly dostaly do vedení státu. Ale to je v pohodě, protože to vyhovuje jejich mentalitě a kamarádům "demokratického západu".
  Navíc mnozí naši politici by rádi v RF převrat a následné řešení vidí v rozparcelování území a zabíjení lidí. Stačí si to video poslechnou. Ten Pjakin má v tomto skutečně pravdu.

  http://infokuryr.cz/news.php?month.201408.270

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:03 Tak jsem si článek přečetl jsou to fakta o banderovcích.

   Smazat
  2. No a my tu chamrať podporujeme včetně celého NATO ještě v současné době. To jsme hezké zrůdičky. Je to podobné, jako HUMANITÁRNÍ BOMBARDOVÁNÍ. Opravdu pěkné prasečinky lezou z demokratických hlav. Samá pravda a láska, jen co je pravda!

   Smazat
 2. Ta parta za kecpultem jsou mluvčí těch, kteří z Ukrajiny udělali za necelé 4 roky UKROBÍDU. To už i Savčenka je blíže realitě.

  OdpovědětSmazat
 3. Máte naprostou pravdu,ať si banderovci svůj bordel řeší v banderostanu,tady je nechcem!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Jestli ti dva ukradinští blbci jsou vzorek tamního naselenija, tak Ukradině již není pomoci.

  OdpovědětSmazat
 5. Ukradinu budou muset financírovat demokradti z EUlálie a USAma s fousama. S banderovci si užijí plno skvělé zábavy. Dobře jim tak.

  OdpovědětSmazat
 6. Napadla mě otázka a možná nejen mě: Nestyděl jste se pane generále střílet jako ukrajinský vlastenec do vlastních lidí hovořící pouze z našeho pohledu jiným nářečím tedy z našeho pohledu?

  OdpovědětSmazat
 7. Za prvé, ten tlumočník je strašný. I když jsem ruštinu zapomněl, docela slušně jsem těm dvěma týpkům rozuměl.
  Za druhé, Ukrajinci jsou v řiti a pokud všichni, nebo alespoň většina z nich uvažuje, jako tito dva "herojové" tak jim není pomoci.
  Oni mluvili cca půl hodiny, ale ani jeden z nich nezmínil důvod, proč se Ukrajina rozpadá. Krym, dejme tomu, je hra velkých kluků. Ale co dohnalo Luhansk a Doněck k tak zoufalému činu, že vzali zbraně a bojují za odtržení od Ukrajiny?
  Pokud se na Ukrajině nenajdou lidi, kteří připustí vlastní vinu na tom, že značná část z nich pod Kyjevskou mocí nechce žít, a to de jure i de facto, na Ukrajině nikdy nezačne proces stabilizace a nápravy. A Ukrajina zanikne.
  Nejhorší je lež. Ale když někdo lže sám sobě a ještě tomu věří, tak je to doopravdy na diagnózu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad vladimír hricák 4:22 mám přesně sejné dojmy;
   1) jo, ten amatérský tlumočník byl mimo mísu, dokonce občas měnil význam řečeného, katastrofa;
   2) jo, Ukrajina je v řiti a vypadá to, že podívat se pravdě do očí nechtějí; takže dna ještě zdaleka nedosáhli;
   3) kurz na to, že se Ukrajina rozpadne na víc částí, nejen oddělením DLR a LLR, se rapidně blíží jedničce.

   Smazat
 8. štát ktorý neexistuje nemôže zaniknúť, Ukraina nikdy ako štát neexistovala, lebo ao povieme že Ukrainská CCCP štátom bol, tak štátom bola aj Krymská CCP - a ak sme uznali rozpad ČSFR ako legitímny, prípadne Kosovo, tak ??? - popritom spätne - pripojenie Krymu bolo neplatné aj v rámci zákonov bývalého CCCP, tak isto Osetie - námatkou, takže právne to bol stav nulitný od počiatku, právnici majú výraz, že právo nemôže vzniknúť na základe bezprávia -tak nejak. Ukraina ako konglomerát historicky nezlučiteľných častí - podobne ako Yuhoslávia - nemá nádej udržať sa ako spoločný štát, nemá ideu ktorá by ju držala, nemá ľudí ktorí majú chuť a vôľu viesť, len vlastniť, a preto chcú do EU a do NATO - NATO svojou prítomnosťou ničí štátnosť, a aj vlastný odpor k režimu, že sa budú domáci zabíjať ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slovensko existuje přibližně stejně dlouho, jako Ukrajina. A zpochybňuje někdo jeho existenci?
   Rozdělení Československa jsem stále ještě nevydýchal. Ne proto, že jsem nějaký zaslepený patriot, ale 15 milionů je vždycky víc, než 10, nebo 5. Z pohledu ekonomiky je patnáctimilionový trh výrazně lepší než trhy československých pohrobků. I váha slova v Bruselu by byla bezesporu větší a o případné vojenské síle asi ani netřeba mluvit.
   Nebavme se o rozpadu Ukrajiny s nějakým potěšením. Pokud k tomu dojde, bude to katastrofa pro všechny. Ukrajinci ztratí svou nedávno nabytou samostatnost a okolnímu světu to dá jasný signál k beztrestné revizi výsledků druhé světové války. Maďaři by mohli zatoužit po Horních Uhrách (Slovensku), Němci po Sudetech a Bůh ví, kdo by ještě přišel zkrátka.
   V neposlední řadě, rozebrání Ukrajiny spustí teror. Ukrajinci nesnášejí Rusy a Poláky. Poláci nesnášejí Rusy a pohrdají Ukrajinci. Do toho se připletou Maďaři, možná Rumuni. Přitom na území Ukrajiny je doslova mix zmíněných národností, doplněný navíc Rusíny, Volyňskými Čechy a bůh ví, kým ještě. Jakmile tam padne centrální vláda, začne se to tam řezat. Možná, že i jatka na Balkáně budou proti tomu čajíček. Od etnických čistek je jenom krůček k otevřenému nepřátelství (válkám) současných států, které se na okupaci budou přímo, nebo nepřímo podílet. Potom stačí se jenom přiklonit k jedné, či druhé straně a rázem může být muslimský terorismus druhořadým.

   Smazat
  2. Slováci se nikdy, ani náznakem, nechovali k jiným národům tak hovadsky, jako se k nim chovají ukronáckové a zaprodaní ukrajinští politici, nejen v posledních třech a půl letech. A právě tihle nejvíc přispěli k tomu, že Ukrajina se štěpit bude.

   A ten teror? Právě teror zapříčiní rozpad a po rozpadu jen tak neskončí. Ale proč by měl být teror v celistvé Ukrajině snesitelnější než v rozbité Ukrajině?

   Smazat
 9. Obrázek iUkrajině si každý rozumný člověk udělá sám.
  Stačí se podívat na tu komedii s bláznivým Sakašvilim. Sakšvili: kyjev je pod vlivem Putina.
  Kyjev : Sakašvili je pod vlivem Putina. Prostě
  musí být nový Majdan, aby ten hrozný Putin utřel
  hubu. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.