Reklama

středa 20. prosince 2017

Juncker dělá Zemanovi kampaň

Erik Best
20. 12. 2017         EB
Pokud si Andrej Babiš zvládne zařídit schůzku s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem na druhou polovinu ledna, bude mu Miloš Zeman navždy zavázán. Podle Babiše je boj proti kvótám prioritou jeho nové vlády, alespoň to řekl ve vysílání TV Nova. Juncker ztělesňuje snahu vnutit zemím Visegrádu uprchlíky. Pokud se v posledních týdnech objevily pochybnosti o tom, jestli Zeman ve volbách znovu uspěje, Juncker je teď pomáhá rozptylovat. 

Nejprve odmítl setkání mezi čtyřma očima s Babišem. Pak pohrozil využitím kvalifikované většiny k protlačení nových kvót. Zeman to teď bude moci využít nejprve ve svém vánočním poselství a poté i ve svém projevu ve sněmovně 10. ledna, těsně před tím, než Babiš oznámí poslancům a televizním divákům, jak hodlá zachránit Čechy před kvótami. O dva dny později vstoupí Zeman do voleb jako kandidát, který nejkonzistentněji zastával postoj k migraci, který s ním v současnosti sdílí 80 % voličů. Už chybí jen to, aby dal Juncker Babišovi ultimátum mezi prvním a druhým kolem prezidentské volby. Proč by Zeman dělal kampaň, když to Juncker dělá za něj?

31 komentářů :

 1. Farage má pravdu když se ptá? Co chcete dosáhnout tím, když se k post sovětským zemím chováte hůře, než to dělal Sovětský svaz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Advent na nádraží v Paříži...
   https://video.twimg.com/ext_tw_video/937652148338270208/pu/vid/1280x720/UzlH7OgO-3zQBOHl.mp4

   Smazat
  2. 21:27 Sovětský svaz se k socialistickým zemím nechoval tak diktátorský jako EU.

   Smazat
 2. Jo přesně tak každý normální Čech co má rád svoji vlast bude volit Zemana. Ale co koukám na různé ankety je 90% proti migraci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak!

   Smazat
  2. 21:33 To nějak nedává smysl. I já jsem normální Čech, co má rád svou vlast, a přesto Zemana volit nebudu.
   Jsem snad míň Čech? Nenormální Čech? Budou volby, kde kandiduje 9 chlapů, ze kterých ať si každý vybere, koho chce.
   Podle mě by hlavně každý volič měl přijít a odvolit.

   Smazat
  3. Ne nenormální Čech, ale blbej Čech.

   Smazat
  4. 21.33 Je to tak. Bohužel není lepší kandidát, než supersionista Zeman. Lepší Izrael, než Německo s USA.

   Smazat
  5. 22:20 Jsem blbej Čech, protože nebudu volit Zemana?

   Smazat
  6. 22:29 Můžete si volit koho chcete, ale potom se "nedivte" ...

   Smazat
  7. 20,29 - nejste blbej Čech, jste prozápadní probruselský jedinec, co nemá rád svou vlast a touží po tom, aby to tu vypadalo jak v muslimáckém ghetu.
   Myslet si můžete, co chcete, a bránit se jak chcete, prostě je to tak. Je tu nějaký náznak demokracie, takže si volte, co libo, nikdo vám za to hlavu neutrhne, ale z hlediska naší země a našeho národa a jeho budoucnosti je vaše hodnota nulová.
   Co se dá dělat, každému není holt dáno ...

   Smazat
  8. Kdo nevolí Zemana tak nahoře je odkaz co by mohlo být i u nás. Češi budou volit Zemana a sluhové eu horáčka s drahošem.

   Smazat
  9. Přesně tak, Zeman je jasná volba. Opětovným zvolením Zemana na Hrad máme aspoň jistotu, že zůstaneme pevně zakotvený v EU a v NATO.

   Smazat
  10. Pro A z 22:04 h - Ne, Vy jste zjevně "placený" a ještě pseudo - Čech.
   Pro Vás, jako i další "aktivní" přispěvovatele (viz. : A z 20.12. - 22:29, A z 23:52, A z 21.12. - 8:01 h a tak podobně..) platí : "když to nejde dveřmi, ani oknem, tak to půjde kanálem, záchodovou mísou, či něčím tomu podobným...!"
   Pavel p

   Smazat
 3. Topol se taky vymezuje proti migrantům. Jenže Topolovi po tom, co zazdil ODS, nevěřím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tak. je to proradný šmejd a na jeho vlastenectví nelze vsadit ani halíř

   Smazat
 4. Už vidím Miloše Zemana, jak je někomu zavázaný. Proč sem toho kavárníka pouštíte, vždyť je jasné, za koho kope.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je sice fakt, ale ruku na srdce - sedělo už někdy na pražském hradě ostudnější intrikánské hovado? Na lumpenhradě plném kryptobolševických kolaborantských buranů a agentů. Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých a ztopořených zamindrákovaných řiťolezů typu veleby, foldyny, kotrby, ringa, hůlky, renče, jandáka, doubravy či ovčuráčka. Jaký národ - takový lůzovitý prezident. Burani všech zemí - spojte se !!!

   Smazat
  2. 8,01 - buran jste Vy sám a Váš písemný výše uvedený projev to naprosto zářně dokládá

   Smazat
 5. Hezky a jasny clanek
  Prepadene Evrope jde o zivot

  OdpovědětSmazat
 6. pane Beste, a ještě otázka pro vás, v čím zájmu vy pracujete zde v ČR? Odpovím za vás, v zájmu americké protizemanovské ambasády v Praze, což je CIA. Nechtěl už byste se vrátit domů? Pokud nějací Češi vám dělají v USA proti-americkou propagandu, tak je vyhostěte, ale vážně, už byste měl jít domů, je pozdě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Psát panu Bestovi sem nemá smysl. Tada jsou jen jeho převzaté články a pochybuji že by on sám na tu diskuzi tady koukal. Je třeba mu napsat adresně do jeho agentura v Praze v Soukenické...

   Smazat
 7. Pravdou je, že téměř všichni kandidáti na presidenta se snaží přispůsobit a pokud možno oblbovat lidi tím, že začínají též tvrdit, že zde nechtějí nepřizpůsobivé muslimy a nesouhlasí s nařízenými kvótami EU. Pokud by se volby oddálily
  možná by začali jen tak na oblbnutí uvažovat o vystoupení z EU a NATA
  Jsou to naprostí ignoranti a šašci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. máte pravdu!

   Smazat
  2. Oni jsou proti kvótám, protože to je neobhajitelná debilnost. Ale nejsou proti jinému řešení přijímání migrantů, třeba ještě velkorysejšímu. P.K.

   Smazat
 8. Je to opravdu peklo. Navíc Juncker otevřeně řekl, že migrace bude prostě pokračovat, že to Evropu obohacuje. Kombinace Diblin 4 + Sociální pilíř + Juncker a jemu podobní se rovná naprosté zkáze. Je potřeba to rázně odmítnout.

  http://www.epshark.cz/video/109/juncker-migrace-bude-pokracovat

  OdpovědětSmazat
 9. A kromě toho, že Junker pracuje pro Zemana, pracuje taky pilně pro Okamůru.

  A abych nezapomněl, Schulz se taky snaží...

  Admirál

  OdpovědětSmazat
 10. Nemyslím si, že by ten, kdo nebude volit Zemana byl menší Čech, než jeho volič. Ale jaká je alternativa k Zemanovi? Žádná! Takže zbývá buď k volbám nejít a to je kritizováno a nebo vhodit neplatný hlas. Těch 8 protikandidátů je tuze slabý odvar a již jenom pomyšlení na ty namyšlené mně vnucuje představu o mezinárodní ostudě, že Češi nemají již nikoho druhého, kdo by se mohl Zemanovi vyrovnat, natož ho zastínit! Škoda, Zeman není špatný, ale mohli bychom snad mít i lepšího, ale takového ve zbytku "kandidátů" nelze ani se zavřenýma očima a ucpanýma ušima najít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. I v tom, že Zeman má své chyby. Ale kdo nemá. Ale je nezkorumpovatelný a má odvahu se lišit a veřejně si za tím stát.
   Volby jsou vždycky o kompromisu, který by se měl alespoň trochu blížit vašemu ideálu. Vybrat toho, kdo nabízí pro vás to nejdůležitější. Pro mě je tím pádem Zeman jediným volitelným kandidátem.
   Jiné metody než vhodit platný lístek do urny neuznávám. Je to srovnatelné s tím, že když mě třeba někdo naštve, za trest si zlomím ruku. A kdyby všichni ti, co u voleb zahazují svoje hlasy, nebo je vůbec nevyužijí, šli a volili svůj kompromis, už bychom byli třeba dál...

   Smazat
  2. „Takže zbývá buď k volbám nejít a to je kritizováno a nebo vhodit neplatný hlas.“
   To je opravdu revoluční technika, to vypracovala nějaká neziskovka? P.K.

   Smazat
 11. Stačí jen volit znovu Zemana.
  I když s ním v některých věcech není možné souhlasit ( alespoń pro mne - Židi, EU, zahraniční mise ), neexistuje lepší, či srovnatelný kandidát.
  Pavel p

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.