Reklama

pondělí 25. prosince 2017

Kandidáte Horáčku, jsem racionální volič Zemana


Radim Valenčík
25.12.2017 blog autora
 

MICHAL HORÁČEK (kandidát na prezidenta):
Volič Miloše Zemana neexistuje. Striktně existuje pouze člověk, který v minulé volbě dal svůj hlas panu Zemanovi, ale jak to bude v nadcházející volbě, to musíme nechat na těch lidech. Oni mi často říkají: "Já jsem volil pana prezidenta Zemana, protože jsem nemohl volit pana Schwarzenberga.” A vysvětlují mi proč. Často mi říkají: "Ale pan Zeman mě zklamal, protože není důstojným reprezentantem naše státu.” A já si myslím, že těch deset procent to bude nejméně."

Viz: https://www.novinky.cz/domaci/458725-horacek-volic-milose-zemana-neexistuje-a-drahos-me-kopiruje.html

K tomu:

1. Miloš Zeman je jeden z velmi mála politiků, který ustál lynč ze strany mediálního mainstreamu, Michal Horáček jen papouškuje to, co po něm chtějí slyšet ti, kterým mediální mainstream slouží.

2. Budu volit Miloše Zemana, protože je jediný z kandidátů, který dává určitou záruku, že v těžké době, do které jdeme, nebude posluhovat těm, kteří vyvolali současnou situaci ve světě.

3. Asi chodím mezi jiné lidi, ale velká většina z těch, se kterými se setkávám, a to i na akademické půdě, uvažuje obdobným způsobem jako já.

4. Jediné, s čím s Michalem Horáčkem souhlasím, že Jiří Drahoš je spíše plagiátor, než akademik, viz:
http://radimvalencik.pise.cz/5290-drahos-dvojnasobny-plagiator.html

5. Moje volba Miloše Zemana (přes všechny jeho nedostatky a problémy) je dána racionálním pochopením toho, o co v současném světě jde, viz:
http://radimvalencik.pise.cz/4432-pred-jihlavou-o-degeneraci-soucasne-moci.html

Na toto téma jsem ochoten s kýmkoli diskutovat, a to z mé strany se vší odbornou důsledností. V případě, že bych se mýlil, přiznám se k tomu veřejně. Rovněž tak souhlasím se zveřejněním mých odpovědí na dotazy, které mně budou v této souvislosti položeny.

- - -


  

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/5294-kandidate-horacku-jsem-racionalni-volic-zemana.html

24 komentářů :

 1. Ano, Zeman je jedinou racionální volbou. Byť i se skřípěním zubů.
  A mezi kandidáty jediným, kdo své lidské vlastnosti a schopnosti vést politiku na státní úrovni ukázal i v politické praxi. On pro nás není zajícem v pytli.
  A patrně také jediným, který se schopen sebereflexe (omezené?) a který to o sobě i popsal knižně (Jak se v politice mýlil).
  Doufám, že se stihl i náležitě a niterně poučit, aby k té své knížce nemusel psát za čas i stejnojmenné dodatky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano komunista a člen Lidových milicí( autor stupidního článku ) volí komunistu co zaprodal české podniky a banky imperialistům a paktuje se s komunistickými kapitalisty.

   Vymazat
  2. Re (10:17):
   Vy buď chodíte do školy, kde do vás pumpují hlouposti, aby vás vypatlali, nebo jste zhola ztratil paměť.
   Republiku a její ekonomiku úspěšně rozvalili úplně jiní laureáti! Ti, co se měli za misionáře kapitalismů bez přívlastků ... A podle toho to taky tak dopadlo!
   Tento, kterému byste chtěl nasazovat psí hlavu, přišel až ke snědenému krámu.
   A přesto, že neudělal vše, jak mohl a měl, alespoň trochu odvrátil katastrofu. Byl stejně tak krizovým premiérem, jako je a i bude prezidentem.
   Autory ani jejich myšlenky nekádruji, a buď s nimi souhlasím nebo polemizuji.

   Vymazat
  3. Volím Zemana! Má také chyby, ale je náš - český!

   Vymazat
 2. Ani v duchu by mě nikdy předtím nenapadlo, že tento skvělý textař může být až takový idiot. Ono to ale platí v téhle branži o více lidech, viz. nedávný rozhovor s houslistou Šporclem, podporovatelem Topolánka. Ono na tom pořekadle, " Od geniality, jen krůček k debilitě", opravdu něco bude.

  OdpovědětVymazat
 3. Pane Valenčíku, naprostý souhlas se všemi body! Miloše Zemana jsem nevolila a z jeho vítězství jsem byla hodně otrávená. Ale během jeho mandátu jsem mnohokrát v duchu poděkovala všem, kteří volili jeho a ne p. Schwarzenberga. Zvláště v posledních dvou letech! Situace v Evropě a v EU se natolik změnila, že pevné postoje budoucího prezidenta k masové migraci a islamizaci Evropy jsou pro mne rozhodující. Také vyvážená zahraniční politika, kterou M. Zeman v praxi předvádí je důležitá a správná. Takže tentokrát nebudu volit "zajíce v pytli", ale někoho, kdo je ve své funkci už osvědčený a dobře předvídatelný. Obdobný názor mají i lidé kolem mne, takže doufám ve zdravý rozum svých spoluobčanů a zvolení M. Zemana v prvním kole. Marie

  OdpovědětVymazat
 4. Ano Zeman je momentálně jedinou možnou volbou. Ani tupý blbec Topolánek není vhodný. Je to naprostý blb a podvodník, který se na poslední chvíli chce nést na vlně proti islámu a proti přijetí eura.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:01 - Souhlas! Kdo stvořil Dalíka?! Kdo adoroval vrahy Mašiny?! Kdo ukradl 80 miliard Kč důchodcům a nikdy je nevrátil?! A mnoho jiného! Na všechno hledej odpověď. Ta zní: Topolánek alias TUPOhlávek!

   Vymazat
 5. Zemana jsem volil a budu ho volit zas. Ale pokud zvolen nebude, věšet se kvůli tomu nebudu. Za uplynulé čtvrt století jsem se naučil být demokratem. Musel jsem spolknout spoustu hořkých pilulek, mající svůj původ z rozhodnutí demokratické většiny. Kdo chce kam, pomozme mu tam.
  Navíc, prezident může být sice problémem, ale nikoliv zásadním. Náš systém už ho opakovaně dokázal "vyřešit".

  OdpovědětVymazat
 6. Jedině pan prezident Zeman,každej jinej bude eurouASSacka loutka!!!!

  OdpovědětVymazat
 7. Jistě Zeman vyhraje, ale co proti globálním elitám, co nás ženou do války?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jediný ze všech kandidátů, který je schopen a ochoten jednat s Putinem, je Zeman. Pro mne je má volba jasná. Ivana

   Vymazat
 8. Topolovi nevěřím ani nos mezi očima.Je to podvraťák první třídy. Volím jak minule-Zemana.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A také je loupežný politruk 3. kategorie!

   Vymazat
 9. Na jiném místě ND pan Mrázek připomíná, že i Zeman něco fatálního pokazil
  http://www.novarepublika.cz/2017/12/o-ekonomii-rozumne-politicke.html
  Co z toho za své funkční období odčinil? Asi nic. Ať hledám, jak hledám, proč Zemana volit, vychází mi, že jedině on může útočit na Pražskou kavárnu a přivést je k mrtvici. Moc toho tedy není. Jestliže jsou lidé ochotni mu dát svůj hlas, měli by si říci, co za to. Proboha, to jsme na tom tak zle, že si nedáme žádné podmínky?

  OdpovědětVymazat
 10. Souhlas s článkem a též celá rodina pudem volit Zemana.

  OdpovědětVymazat
 11. Josef, český vlastenec a osvětář26. prosince 2017 1:10

  Žijeme v protektorátu zločinné a vražedné americko-židovské KFO (Kriminální Finanční Oligarchie), která nám tu vládne prostřednictvím havloidních fašounů, kteří nám ukradli Českou televizi, Český rozhlas a ostatní masová média, aby z našich inteligentních českých občanů vyráběli blbečky, nádeníky a skladníky nadnárodních společností amerických vrahů. Nejen to! Havloidní fašouni nám ukradli naše školství, zničili náš vyspělý průmysl a zemědělství, rozkradli a zadlužili naši vlast a okradli a ožebračili 2.800.000 důchodců, kteří naši vlast vybudovali. Proto musí zničit na příkaz amerických vrahů našeho vlasteneckého prezidenta, Miloše Zemana, který hájí zájmy našeho národa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Češi by měli udělat jednu zásadní věc . Aspoň ta většina , která je ještě normální .Zvednout své zadky a jít k prezidentským volbám . A tam hned v prvním kolem si zvolit Miloše Zemana .Tím dají pádnou odpověď všem těm kavárenským povalečům , zdegenerované pseudoelitě a všem ostatním , kteří za Jidášský groš zrazují Česko . Ale ať už bude zvolen kdokoliv , v každém případě se bude jednat o takové malé "referendum " kde se rozhodne o naší budoucnosti .

   Vymazat
  2. Že jsem tak smělý, to si jako myslíte, že Zeman se zločineckou a vražednou americko-židovskou kriminální finanční oligarchií zatočí a z Česka ji vyžene?

   Vymazat
  3. 8:51 - Hele nedouku a provokatére! Sám si dej odpověď a neopruzuj!!!

   Vymazat
  4. 8:51 Určitě nezatočí a nevyžene. Vy se dokonale vyznáte v oněch temných zákoutích politiky, tak prosím poraďte, který z ostatních kandidátů to udělá. Ať víme, koho volit.

   Vymazat
  5. 22:12, no vida, zjistil jste, že Zeman je jako ostatní kandidáti. To ale trvalo.

   Vymazat
  6. zeman háj zájmy čínských a sovětských komunistů na území ČR.

   Vymazat
 12. Fanatického židofila Zemana nebudu volit ani náhodou. A poněvadž tam jiný vhodný kandidát není, nebudu volit nikoho.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.