Reklama

úterý 12. prosince 2017

Knížecí pláč nad koncem Česka - skoro jako putimský strážmistr

Jiří Jaroš Nickelli
12.12.2017 ČeskéNárodníListy
Občan Schwarzenberg slaví s elitou 80tiny a my obyčejní občané,aspoň někteří, mu přejeme zdraví a pohodu do první stovky. Pak čas ukáže...
Leč jeho jubilejní promluva nás vede k poznání, že je něco polámaného v jeho současném hodnocení situace republiky. (PL 10.12.2017) Pan zahraniční kníže, u nás občan, je zděšen z vývoje po volbách. Pročpak?


Prý se tu rozmáhá skepse z EU a šíří se snaha vystoupit z blahodárné Eurounie. Pan kníže pláče nad tímto záměrem jako starozákonní prorok nad zkázou bliblického Uru. Klade strašlivou rovnici - výstup České republiky z Eurounie se rovná ekonomickému zničení státu! Jsme exportní stát. Nemůžeme mít celní hranice jako za I. republiky! Pan kníže svůj pláč rozmnožuje o strašlivá varování. Prý se lidé dnešního světa dali opět na sebezáhubné experimentování s "-ismy".

Příklady velmocí jsou prý nasnadě. Tak podle knížete Rusko se dalo na imperialismus a chce dobýt celou Evropu. Amerika se zas obrátila k Evropě zády a drží se starého vyzkoušeného isolacionismu. Svůj pláč pan kníže končí varováním před klaněním se našich lidí novým papalášům - milionářům. Od něho to ovšem vypadá jako olbřímí ironie, ráčíme-li dovolit při jeho majetcích, pardon rodinných statcích po půli Evropy, není-liž pravda?

A nyní přichází ta nejlepší část. Kníže předestírá hrůzný obraz ruské velmocenské expanze do nebohé Evropy pomocí tisíců agentů. Citujme: "Nevěřili byste tomu, kolik ruských agentů působí jen v této malé České republice". Prý jde o stovky agentů, možná až o celý tisíc! Tož toto je sousto pro naši zpravodajskou službu, zejména pro BIS! Onehdy jsme četli, že BIS to žádné ruské šváby nezjistila. Ani nezjistila žádný vliv na volby. To musí být tedy ti ruští agenti zatraceně dobří, když je prohlédne jen pan kníže jasnozřivým okem. Nevidí i papachy na jejich hlavách a svatojiřské metály na hrudích? My to nezvládáme... On a starý putimský strážmistr dokážou identifikovat celou tisícovku agentů. Jak úžasné. Copak to ty naše kontrarozvědky dělají?

Dovedu si představit tabule, kde je napsáno "Tady je knížecí" a "Tady je agentů"...když už tu máme ty tabule jako "Landesgrenze" nebo "Sudetenheimat". Ty jsou totiž od těch fiktivních bohužel skutečné, a to je hrozba a to je nebezpečí pro republiku! Tyto skutečné tabule ovšem zas jaksi nevidí pan kníže...

Naštěstí jsou tu i jiní představitelé Česka, kteří tyto obavy nemají. Nemají obavy ani z vystoupení z Unie, ani z ruských špionů a agentů. Mají obavy jiného typu - třeba z plíživé migrační kolonisace, která se nemusí zastavit jen u pár vesnic nebo modliteben...

Ono to neustále ukazování na jednoho nepřítele a pomíjení jiného, je taky projevem sebestřednosti svého druhu. Ve vojenském smyslu se tomu říká neschopnost identifikovat pravého nepřítele. O tom vědí odbojáři a legionáři své.

Nakonec jen toto. Tento stát, který příští rok oslaví sto let novodobé republikánské státnosti, vznikl po starém mocnářství. Český národ byl před mocnářstvím, byl po mocnářství. Český národ a stát byl před Hitlerem a zůstal i po něm. Český národ a stát byl za Stalina i po něm. A tak to bude i s Unií. Český národ a stát byl před Unií, je za Unie, a zůstane i po ní.

Český národ je tu dva tisíce let, a pokud zůstane národem a ne skupinou kolaborantů, přežije a všechny strázně slavně překoná. A tak bude i se všemi slovanskými národy, pokud budou pěstovat vzájemnost, a ne spory, či dokonce bratrovraždy, z nichž prospěch má jen skutečný nepřítel.Jiří Jaroš Nickelli, ČSOL Brno I


41 komentářů :

 1. Občan Schwarzenberg má právo na svůj názor, který mu neberu. Nesouhlasím s jeho stařeckými fantasmagoriemi. Když mu někdo naslouchá, jeho problém. Mě opravdu nikdy neosloví a je pro mne společenský, politický a lidský odpad, dlouhodobým šlechtěním přešlechtěný zdegenerovaný nevzdělaný šlechtic bez úcty a jakého koliv respektu. Nikdy nebudu patřit k jeho poddaným, tak jako Svěrák, Hřebejk, Číro Rychlý, Navrátil.... Vážení jmenovaní, vetněte si ho za klobouk, tuto lidskou kreaturu vám přeju.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vůbec nechápu, že s ním nějaký Čech baví:

   Zle, matičko, zle, Schwarzenberci zde!

   Rod Schwarzenberků je historií ověřený nepřítel a jeden z největších škůdců a parazitů Českého národa. Když je potkáte a jste Čech žeňte tyhle Šváby od hranic svinským krokem.

   Smazat
  2. A jeste jednou KHB:
   Dej Buh at Schwarzenberga
   na krchov uz tahne herka!
   Sl.

   Smazat
  3. Celá TOP09 založila svoji existenci na vymyšlených ruských agentech, ruském imperialismu a nereálném nebezpečí přicházejícímu z Kremlu. Myslí si, že jejich názor sdílí masy lidí, jenže občané ČR naštěstí nejsou jen pomatení a zmanipulovaní havlisté, jimiž se kníže a Kalousek obklopuje. V posledních volbách si svými bludy vydobyli ubohých 5 procent. Je pravdou, že za pár desetiletí asi bude většina evropanů mluvit rusky, nebude to však proto, že by Rusko územně expandovalo někam na západ, nýbrž proto, že Evropanům patrně nezůstane jiná možnost, než se do málo obydleného Ruska přestěhovat, pokud budou chtít přežít a svobodně žít.

   Smazat
 2. Schwarzenberg a jeho bláboly na hranici volitelnosti . Teď musí topku zachránit černoušek Feri . Tak jako houfy černoušku musí zachránit západní evropu . Marcel

  OdpovědětSmazat
 3. Kdo komentuje ubohé havlistické figury, dodává jim legitimitu. Stokrát přežvýkané žvásty, na které jsou zvědavá jen prestitutská media. Ignorovat.

  OdpovědětSmazat
 4. Nic ve zlém. Kníže je pokrytec. Vadí mu "klanět" se milionářům a sám je milionář. Nalepil se na Havla dostal zpět majetek k tomu tučné dotace. Na to vše zapomněl?
  On, proti Rusku se bude vždy vymezovat. Rusko porazilo jemu blízké státy Rakousko-Německo a to se nezapomíná. Porážka leží v žaludku. Tady může být důvod nevraživosti vůči Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Schwarzenberg má jediné štěstí, že gigantický majetek zdědil a byl mu u nás navrácen i porušením I. pozemkové reformy prezidenta Masaryka, která nebyla nikdy zrušena! Kdyby se měl uživit sám, tak se svým vzděláním a inteligencí je dávno pod mostem a i ta šlapka, která mu ve společnosti a soukromí nahrazovala jeho těžce nemocnou ženu, by si o něj neopřela ani kolo.

   Smazat
  2. 16:59 - Reaguji na tuto část Tvé věty:... se svým vzděláním a inteligencí...
   1. Schwarzenberg nemá téměř žádní vzdělání, pokud za vzdělání považujeme základní a certifikát z točení piva. A to při zkoušce z točení piva nesměl usnout a mít při sebe svou poserplínu.
   2. O jeho inteligenci skutečně pochybuji, protože dosud se mi jevil jako neřízená troll entita s IQ houpacího koně.

   Smazat
  3. At se de desit tam odkud prilez.Nikdo , nikdo ho tady nesdrzi neurvalyho germanskyho chamtivce a agenta CIA a dalsich , kterej musi senilne zvanit, nez se pochcije ..

   Smazat
 5. Autor článku se mýlí, pan Schwarzenberg je jediný, který vidí v ČR tisíce ruských agentů.
  Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš je také tak "bystrozraký", zřejmě to po Schwarzenbergovi, bývalém uchazeči na Hrad, "podědil" ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uvědomte si, že Rusové mají z naší země ohromný strach, neb by jsme mohli ohrozit její postavení jako světové velmoci. Drahouš budí Putina ze spánku, nedá mu klidu ani v noci.

   Smazat
 6. Swarzenberg ale nemůže jinak!
  Je jeho bytostným posláním hájit majetky a zájmy jak své, tak i všech jemu podobných zakuklenců, ke kterým občas přisedá na přátelských sedáncích jeho Bilderberských či Trialerálně komisních.
  Jsou to tito "hoši", jejichž úsilí představuje protipól snah takových zemí, jakými jsou Rusko a další z BRICS ..., kteří směřují k jinému světovému uspořádání.
  A proto, i kdyby zde nebylo jediného ruského "špióna", musel by jej tento "nespavec" u nás vidět, vyfabrikovat, ba snad i ze země vykopat.
  Narozdíl od autora, pana Jaroše Nickelliho, Swarzenbergovi nic nepřeju.

  OdpovědětSmazat
 7. Pane spící kníže už vám vymněnili pampers, nebo smrdíte dále po starém.

  OdpovědětSmazat
 8. A poslední novinka z kuloárů:
  Pražský strážník ukradl v Albertu sirečky.
  Logo Policie a snad i pražkých strážníků:

  Pomáhat a chránit.

  Toto jsou ti nej ....

  OdpovědětSmazat
 9. Jiří Jaroš Nickelli
  Vážený pane gratuluji Vám ke skvělemu článku.

  OdpovědětSmazat
 10. Tož já bych začal z jiného konce: vystoupit z NATO a vyhlásit po boku Rakouska, Finska, Švédska, Irska neutralitu. Nezdá se mi, že by těmto státům až tak militarismus chyběl a války proti jiným národům tuplem. No a kdyby třeba Němci trucovali, že vedle sebe nechtějí takovou promírovou verbež, tak bych zvažoval i odchod z EU a znárodnění podniků ve vlastnictví těch války chtivých. Ostatně dluží nám reparace za 2. světovou válku a 300 tisíc mrtvých!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K neutrálním státům patří i Švýcarství.

   Smazat
  2. Kníže a Kalousek vidí všude ruské agenty, média USA a Drahoš zase vidí za vším ruské hackery a ČT i TV Nova donedávna zase mlela nesmysly o ruské invazi na Donbase. Všechna tato tvrzení májí jedno společné - neexistenci důkazů a silnou rusofobii, podpořenou penězi tvůrců NWO.

   Smazat
 11. Stejně jako Hitlerovi bych nic pěkného k narozeninám nepřál,
  stejně tak ničiteli naší země knížeti nemohu gratulovat*

  OdpovědětSmazat
 12. Nejsem si jistý, jestli má smysl na toto polovzdělané a zjevně geneticky postižené individum vůbec reagovat. ,,Kníže" , myslím, že od roku 1921 (?) , mýlím se? Ze zákona se šlechtické tituly nesmí používat. O jeho ,,číru" nemluvím, ani o tom, že kandidát na prezidenta ČR nezná českou hymnu. ,,Šlechtic", který si k obleku nazuje červené ponožky. Nevím na které to bylo TV. Ta si to tedy ,,vychutnala." Nějaká konference, záběr ze spodu a pan kníže byl zjevně pomočený. A majetek? České zákony neznají adopci v dospělosti. Tak se nechal adoptovat ve Vídni, aby mohl dědit po svém strýci. Jinak by zametal ulice. To vše s posvěcením jednoho světového dramatika, jehož žádný blivajz se v žádném divadle v Evropě či světě nehrál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na obzoru skvi se uzavření hranic České republiky.
   ( EU můžeme se pokusit akceptovat jen jako suverénní stát)
   Naši političtí vlastizrádci budou mít na výběr,
   přidat se k tvrdému vnitřnímu rozkladu společnosti ( to znamená vnitřní tlak církve, strategičtí zahraniční partneři položí náš průmysl,zemědělství a bankovnictví)
   a nebo než zkázu celé společnosti, zvolí cestu nápravy své hloupé důvěřivosti.(
   oželí svůj nakradený majetek a začnou s čistým štítem v nové společnosti)
   Tito lidé rádi dosvědčí fungování politických stran z peněz z trestné činnosti a mnoho objasní ke všem těm privatizačním smlouvám uzavřených kriminálníky, jenž postrádají právní rámec...jsou neplatné.
   Má to smysl*

   Smazat
 13. Už bych ho začal balzamovat,mausoleum je volné.

  OdpovědětSmazat
 14. Nekopejte už prosím do mrtvého koně, byť nestál za nic. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...to hovado boží není mrtvé,
   ač v pokročilém věku hýká jako s plna hrdla
   mladý osel...škodí kde může*

   Smazat
  2. Proč urážite koně? Kůň byl v celé lidské historii neobyčejně užitečný pomocník lidí !!!

   Smazat
 15. Pan F.Opluštil -16.36. zcela pragmaticky popsal chování Swarzenberga,který je jedním z těch co v ČR plní funkci převodové páky mezi skrytou elitou a servisní elitou.A tím pádem proti zájmům občanů ČR.Tak je nutno na jeho kecy pohlížet.Za to byl odměněn protizákonným vrácením rozsáhlých majetků.

  OdpovědětSmazat
 16. aroslav Hašek - povídka Činnost moderního diplomata

  http://www.rodon.cz/admin/files/ModuleKniha/858-Jaroslav-Hasek-Povidky-I.pdf

  http://mp3red.cc/10408146/bohumil-bezouska-cinnost-moderniho-diplomata.html

  OdpovědětSmazat
 17. Kdysi jeden roniltaké slzy nad zršením Rakousk-Uherska.
  Jmenoval se Hácha.

  OdpovědětSmazat
 18. Věřte především straně, soudruzi.

  OdpovědětSmazat
 19. "Český národ je tu dva tisíce let..." Tak touto větou překonal autor v blábolení sama sebe - a to je co říct. Chce nám tu namluvit, že když přišli na jižní Moravu Římané a začali tu stavět pevnost na Mušově, narazili na příslušníky českého národa? Jak by řekli Voskovec s Werichem: Povedená taškařice...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediná chybka v článku a pan Přepečlivý (7:57) se hned ozval. Ale proti zbytku článku se neodvážil vystoupit. Byl by za pablba.

   Smazat
  2. Jenže ona je to zásadní věc. Pokud někdo napíše natolik kardinální nesmysl, že tu Češi byli už před dvěma tisíci lety, dělá pablba (abych použil Váš intelektuální slovník) především ze sebe. A pak už není důvod věřit mu v čemkoliv jiném.

   Smazat
 20. Udělal jsem vyjímku, a přečetl si článek, co ten Putinovský strážmistr napsal. Putinovský strážmistr se snaží napadat úvahy Schwanzenberka, až na to, že nic nevyvrátil, zvláště v otázce ekonomického pádu, po vystoupení z EU. Co se týče ruských agentů, možná jich tady není tolik placených, vědomých, mnozí to možná dělají zdarma ze své hlouposti. A také jsou tu finanční zdroje z investic stb, když STB nevrátila peníze do státního rozpočtu. Kampak asi jde výnos z většího nájemního domu v Praze, který má několik spoluvlastníků, vesměs starších kovaných soudruhů antikapitalistů ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě že ses nazval tak příhodně. Dnes už ten postoj je tak zprofanovaný a vyprázdněný, že se tak může nazvat někdo na duševní úrovni notorického poslance Bendy či Mirky Němcové, génie Schwarzenberka či zupáka Topolánka.

   Je-li někdo názoru, že je potřeba se víc ekonomicky orientovat na Rusko a Čínu, znamená to, že chce větší samostatnost pro náš stát a ekonomiku, že nás chce vymanit z koloniální závislosti na EU a USA. To je špatně? Chceš, aby nás stále jen zneužívali, odváděli od nás zisky, shrabovali peníze za subdodávky z Česka?
   Chceš nás zatáhnout do války s Ruskem? Protože NATO nic jiného nepřipravuje. Chceš aby nás zalila vlna nekontrolované migrace, s kterou si ani větší a bohatší státy nevědí rady? To chceš?

   To si přeješ? Protože nic jiného z tvého postoje nevyplývá. Jen shrbený hřbet a plná huba frází o "pravdě a lásce". A štvanice na "třídního nepřítele" podle starých vzorů.

   Smazat
  2. Keď sa chcem pobaviť.tak si na you tube pozriem,ako vytočil mlady Mach pána kniežaťa.To nemá chybu.

   Smazat
 21. Starej senilní debil,co žvatlá jako malé miminko,zdegenerovaný to představil Česku nepřátelské šlechty.Kolaborant a jouda.Je mi ho líto,pouze líto.Nic víc...Je to taková zoufalá havloidní kreaturka..

  OdpovědětSmazat
 22. Ja Ruskij agent
  Swarcembek toze Ruskij agent
  On majet za ukol ukazat svoji degeneraciju

  OdpovědětSmazat
 23. Karel Havlíček Borovský:
  Bože, dej, ať Švarcenberka
  na krchov už táhne herka.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.