AA

Reklama

středa 6. prosince 2017

Koho se má občan bát, muslima-islamisty, nebo plané výhrůžce na Facebooku?

Jiří Baťa
6. 12. 2017
Server VICE News přináší informace, že provozovatelé sociální sítě Facebook v ČR se musí vypořádat s jedním obrovským problémem. Nejde prý o nic menšího než o výhrůžky smrtí na sociální síti. To jen úvodem, kterému však předchází drsný název článku: Sprostí a zlí Češi, kuřák a opilec Zeman, nenávist k muslimům. Roman Máca, Jan Čulík a další řekli světu, jak to tady chodí. Jsem možná nízkého IQ když nechápu, jakou přímou souvislost má zmíněný problém výhrůžek smrti na sociálních sítích s prezidentem Zemanem, který je s tímto „problémem“ dáván do souvislosti, přičemž je také hrubě a sprostě urážen.


Na jedné straně je autorem článku Čechům vytýkáno, že jsou „sprostí“ a zlí, na druhé straně sám autor článku používá slovník, ze kterých viní „sprosté“  a zlé Čechy.

      Vyjádření  pánů Romana Máci z think-tanku Evropské hodnoty, šéfredaktora serveru Britské Listy Jana Čulíka a mediální ředitele lidskoprávní organizace Human Rights Watch Andrewa Stroehleina, která jsou v článku uvedeny, mají jedno společné: pokrytecky poukázat na rasově nenávistnou náboženskou netoleranci českých občanů k (převážně islámským) imigrantům, zdůraznit exaktnost svých vlastních názorů a přesvědčení na etickou nutnost   přijímat imigranty. 

     Kromě toho a to je nezávažnější, je jim (obhájcům imigrace) prý na Facebooku vyhrožováno smrtí, což se prý už rozšířilo do celé společnosti. Nemalý podíl na tom podle tohoto serveru, má třiasedmdesátiletý prezident České republiky Miloš Zeman. Ten prý  prosazuje protimigrantskou, protiuprchlickou a xenofobní politiku a navíc, v zahraniční politice se obrací především k Číně. Zde je zřejmě „zakopaný pes“, ta výše zmíněná nejasnost spojení jeho osoby s  nenávistí k muslimům.

      Otázkou však zůstává, proč tuto názorovou (pravdivou) myšlenku M. Zemana dávají do souvislosti s vyhrožováním smrtí smrtí na Facebooku. I zde je odpověď je nabíledni. Prezident Zeman totiž vyslovil pravdivý názor, že přijímání muslimských imigrantů může být pro nás ani ne tak bezprostředně, jako spíše  v budoucnu nejen problematické, ale svým způsobem i nebezpečné. Zemanův názor se úplatným zastáncům imigrace stal důvodem hrubých pomluv a osočování těch, kteří s prezidentovým názorem souhlasí. Jinými slovy, jde o dva názorové proudy, podporované zásadně odlišnými zdroji.

     Zatím co horliví obhájci  imigrace, jako pánové Máca, Čulík nebo Stroehlein a další, jsou ideologicky a finančně podporování jistými západními finančními kruhy, sledující osobní a geopolitické zájmy v Evropě, odpůrci imigrace, kterou tvoří poměrně  velká část uvědomělých občanů Česka, se prezentují z pohnutek zcela odlišných. S imigrací a přijímáním imigrantů  nesouhlasí jak z důvodů odporu vůči snaze implementovat nám multikulturalismus, ale především z důvodů sociálních, zdravotních, ekonomických, bezpečnostních, kulturně náboženských a v neposlední řadě i  z hlediska  vlastenectví,  a zachování národní identity.

     Tyto důvody jsou výše jmenovaným pánům, chtělo by se říct u pr..le, ale ony jsou pro ně vlastně naprosto irelevantní a cizí. Za to odpůrci, tj.  občané si plně uvědomují, že  pobyt imigrantů, byť i relativně v malém počtu, může mít v budoucnu pro naši společnost, národ a stát dalekosáhlé následky.  Proto všichni, kteří imigraci odmítají jsou nejen xenofobové, rasisti, fašisti, nacionalisti, ale dokonce sprostí a zlí Češi a pan prezident Zeman je kuřák a opilec. Jak ubohé, pokleslé, nechutné!

     Co se vyhrožování smrtí na sociálních sítích týká, lze to svým způsobem považovat za nadsázku, resp.  bezzubý „lidový folklór“ a jakkoli to nezní příliš pro někoho příjemně, málokdo či lépe řečeno nikdo výhrůžky nemyslí vážně. Vždyť něco podobného se užívá v běžné hovorové mluvě, pokud chceme významně zdůraznit nesouhlas s vážností věci či jednání člověka. Pokud by to ti, jimž  je vyhrožováno smrtí, měli brát vážně, tak místo MHD (městské hromadné dopravy) by zde fungovala PHD (pohřební hromadná služba).
     Nechci význam vyhrožování smrtí zlehčovat, ale brát ji vážně může jen ten, kdo má strach nebo obavy, nebo nemá čisté svědomí. Zda se to týká i výše jmenovaných pánů, je už na nich. Volání těchto pánů po zákroku Facebooku je nedemokratické, ale hlavně je to jejich zbožné přání, jak tímto způsobem  umlčet a pokořit odpůrce imigrace muslimů a islamistů a tak prosadit své cíle a zájmy.

     V této souvislosti však není od věci poukázat na do nebes volající paradox. Není přece žádným tajemstvím, a je to doloženo desítkami, stovkami fotografií, videí, reportáží a jinými dokumenty, že jsou to především muslimští islamisté v Evropě, kteří ve jménu Alláha nejen vyhrožují smrtí, oni ve jménu Alláha také přepadávají a znásilňují dívky a ženy, vyhrožují evropským islamismem, vládou Alláha atd.

      Pokud zůstaneme u  vyhrožování ze strany islamistů je pozoruhodné, že se nikdo se z podporovatelů imigrace necítí být ohrožen, nestěžuje si, nežádá zakročení. Pokud si ovšem někdo přečte virtuální výhrůžku smrti na Facebooku nebo jiné sociální síti od nějakého řekněme cvoka, je posr.ný až za ušima. Nabízí se tedy otázka, jak závažné je jednání těch, kteří vážně vyhrožují smrtí, islámem, koránem, šaríí, Alláhem a jak  závažná a reálná  je výhrůžka smrtí nějakého odpůrce imigrantů na Facebooku?

Nebo jinak: Z koho má mít český občan větší strach, zda ze sfanatizovaného, indoktrinovaného muslima-islamisty na ulici, (případně potenciálního teroristy), nebo z českého protiimigrantského  Pepka Vyskoče na Facebooku?

28 komentářů :

 1. Plný souhlas.Kdo jim dovolil se vůbec o lidi tohoto státu otírat. Řeknu to mírně jdete do prdele vy uplatní šašci.
  lada

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.zvedavec.org/komentare/2017/12/7441-sex-z-nasich-zivotu-jednou-provzdy-vymytime.htm

   Smazat
  2. Jestlize senat CR zakazal drzeni zbrani ,
   ZAKAZTE SENAT !!
   Prestante okamzite uz zrat veprovy PROTOZE uklady fasistu, komunistu , kapitalistu a zase islamskych fasistu ZHATI
   NASI VEPRI /boubelati/.
   Setrete prasatka , jitrnice, jelita , bucky, sadlo a chlivky na postaveni barikad a odrazeni nepritele vseho veproveho i lidi...
   A protoze uz. Skoro nic jinyho nezbejva....

   Smazat
 2. Jo přesně tak a proto jsem žádný muslimský fanatiky nechceme. Vítače a vlastizrádný krysy nenávidím též.

  OdpovědětSmazat
 3. Perfektní zhodnocení a výhled přečtete na Parlamentních listech od Martínka v článku Totální změna, před kterou stojíme. Dává nám to na alternativách naději. PRADĚDA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co sem dát jednoduše link. Nějak se to nedá takto dohledat.

   Smazat
  2. 23:45:

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Totalni-zmena-pred-kterou-stojime-Vlada-Babise-a-ti-kteri-kradli-a-znici-kazdeho-Konec-rozbijeni-naseho-statu-Vazny-text-o-tom-co-nastava-515009

   Smazat
 4. Pane Baťo,

  to, že ze strany migrantů z arabských a afrických zemí - či "muslimských islamistů", jak jim říkáte (zajímavé slovní spojení - oni existují i nemuslimští islamisté?) - dochází k přepadením i znásilněním, je známo a zdokumentováno.

  To, že to dělají "ve jménu Allaha" je ovšem naprostá novinka. Můžete, prosím, vysvětlit, jak jste na to přišel?

  Kokotko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsem pan Baťa. Pane Kokotkokote, pokud dělají něco, co Aláh neschvaluje, protiví se svému náboženství a protiví se učení Aláha. Proč dělají něco, co Aláh neschvaluje?

   Smazat
  2. Pročpak křesťané dělají něco co Kristus neschvaluje ? Pomoci restitucí zabijí nejednu Českou rodinu...
   Obávat v naší zemi bychom se měli především fašizmu !
   Jako aktuální příklad je soutěž ,,Zlatý slavík,,
   dnes již právem přejmenovaný na ,, Zlatá Orlice Mattoni,,
   všechny předchozí slavíky vylovila*

   Smazat
  3. Pro 0:14 - Alláh právě takové lumpárny schvaluje. Přečtěte si korán!!!

   Smazat
  4. Že by ty ženy byly znásilňovány jako trest za to, že se nechovají podle koránu, jsou vyzývavé a provokativní? Když žena není uzavřena v krabici, tak je jimi chápána jako lovná zvěř. Nebo snad v jejich domovině jsou znásilňovány ženy? A to ty zahalené?

   Smazat
  5. 0:14
   4:27
   7:38
   8:25
   Jelikož Islám nemá papeže, možná bude nejlepší, když o tom Alláhovi a jeho sexuálních preferencích uspořádáte referendum?

   Kokotko

   Smazat
  6. 14:03 tak se v tom Kokotko porochněj a zamachruj si bez toho, že bys' ukázal nějaký ten nadhled a vyjádřil trochu promyšlený názor.

   Smazat
  7. 6:54
   Promyšlený názor je: Ne každý muslim znásilňuje, ale každý, kdo znásilňuje je muslim - ?
   A nadhled je co? Akceptovat hloupé žvásty?
   Kokotko

   Smazat
 5. Všimněme si současného přístupu USA resp.prezidenta Trumpa k migraci. Obranné kroky naší zpřátelené země jsou tak silné, že nám jsou informace o nich podávány z našich sdělovacích prostředků raději po kapkách. No, Amerika si může samozřejmě dovolit vystupovat jako suverenní stát.Ji určitě za protiislámská a protimigrační opatření žádný soud soudit nebude! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump zarazil pristup s osmi zemi
   Jiste se neptal Zemana jestli to ma ucinit
   Bezenci evropu vyvrazdi
   Kdo je vita je vrah

   Smazat
  2. 23,54 že je Trump zastaví, je chválihodné. Jen nechápu , co má s tím do činění Zeman. y už bychom měli taky sebrat ovahu, nekecat a nerozebírat v mééédiích , co kdo kde o kom řekl a raději začít stavět novou armádu, vycvičenou na obranu vlasti a ne na americké dobyvačné mise.Nekupovat za daně poplatníků prasečáky ke zbourání , ale zaměřit se na potravinovou soběstanost a další nutné kroky. Jinak nás ti Aláhisté opravdu bez milosti vyvraždí.

   Smazat
  3. 18:35
   Držku by měli rozslapat uASSacky verbezi vsude na svete!!!!!

   Smazat
 6. Víc než islamisty by se měl bát sionisty:
  http://e-republika.cz/article3552-V-N%C4%9Bmecku-demokracie-nezvit%C4%9Bzila-Jiny-pohled-na-AfD-a-na-N%C4%9Bmecko

  OdpovědětSmazat
 7. https://orlik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=540458

  a) teror
  „Alláh pustí do srdce nevěřících t e r o r, setněte jim hlavy a i končetiny!“ – 8:12;
  „Ať si nemyslí nevěřící, že se zachrání, seber všechny muže a pusť t e r o r na nepřátelé Alláha“- 8:60;
  „Alláh pustil t e r o r do srdcí lidu knihy (= židů a křesťanů) - 33:26“
  b) krutost a násilí
  „muslimové jsou k nevěřícím k r u t í“ - 48:29;
  „skrze muslimy přivádí Alláh nevěřící k zuřivosti“ - 33:26;
  „bojuj proti nevěřícím a buď k nim k r u t ý“ - 9:73:
  „proroku, bojuj proti nevěřícím a buď k nim k r u t ý“ ( = bezohledný, bezcitný, nemilosrdný, tvrdý, krutý) - 66:9;
  4) Posledním příkladem jsou přímé výzvy koránu k válce proti ne-muslimům, neboli výzvy k džihádu. Propaganda islámu tvrdí, že jde o úsilí o čisté srdce, eventuálně o sebeobranu.
  2:155 - „padlí pro Alláha jsou živí, ne mrtví.“
  2:193 - „bojuj proti nim... dokud nezavládne náboženství Alláhovo.“
  2:216 – „bojovat je závazné, i přes nechuť jít do války.“
  5:35 – „bojujte pro Alláha statečně.“
  8:39 – „bojuj až do úplného vyhlazení modloslužby.“
  8:64 – „proroku, burcuj do zbraně, 20 věrných pobije 200 nevěřících.“
  9:39 – „kdo nebude bojovat, bude přísně potrestán.“
  48:16 – „a budete proti nim bojovat, leč by přijali islám.“
  Zdroj: https://orlik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=540458

  OdpovědětSmazat
 8. jednoducho sa v spoločnosti má navodiť dojem a že tí, čo vyskakujú budú potrestaní, a tak každý nakoniec zalezie - tak ako v minulosti - a bude okopávať svoju záhradku, alebo nie ? - klamať sa donekonečna nedá, anglosasi v svojej pýche svetovlády začínajú strácať posledné zvyšky rozumu, takže keď nás "porazili" začínajú s druhou etapou, odstránia nás - slovanov

  OdpovědětSmazat
 9. Čulík - tlusté odporné udavačské zpocené smradlavé prase,vlastizrádce a lidské hovado...Máca - co neprcá??To samé v bledě modrém.Chamraď,co se otírá o pana prezidenta.Flusnout jim do ksichtu,zmrdům....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistě. Islamisty obvykle nejsou bílí lidé, ale barevní. Ovšem mají bílé přisluhovače, že Čulíku? Ovšem pro samovyvolený herrenvolk jsme ovšem všichni jenom Gójim, Gádži... prostě dvounohým, jim Bohem darovaným také dobytkem k exploataci.

   Smazat
  2. 8.20 Palec nahoru!
   Ale flusnout jim do xichtu je málo.
   Za vlastizradu je trest smrti.

   Smazat
 10. Oni sami o sobě vědí co jsou za zmetky, ví co zač jsou jejich "kamarádi".
  Možná se ty krysy opravdu bojí.
  Mrkněte se na ten ksicht... Tam je vše
  https://maca.blog.idnes.cz
  Můžete si tam i přečíst, čím se to živí...

  OdpovědětSmazat
 11. Pánové Máca, Čulík a podobní by se, vědouc, pravděpodobně pohoršili, když připomenu, že živočichové převážení přes hranice států musí mít určité doklady o zdravotním stavu, očkování atd., nebo podstupují karanténu. Důvodem je chránit především tuzemské živočichy, dílem i lidské tvory.
  Ne tak v případě současných migrantů, zdá se. Také proto bych navrhoval sice nákladnější, ale zásadní opatření k jednání s migrujícími osobami tak, aby se jednalo o organizačně i věcně zajištěný proces, který bude garantovat zdravotní prevenci nejméně na takové úrovni, jak je tomu u ostatních živočichů, příkladmo u zvířat, ptáků a plazů.
  Mám zhruba tuto představu: V klimaticky co nejpříznivější oblasti, nejlépe mimo Evropu, na rozhraní evropských nárazníkových států, zřídit co nejjednodušší, kapacitní ubytovací zařízení s organizovanou hygienickou, zásobovací, zdravotní, informační, vzdělávací a bezpečnostní službou. Věcný chod těchto zařízení by se měl opírat o práci dospělých ubytovaných, kterým by podle výkonu a jeho kvality byl upravován rozsah poskytovaných služeb nad existenční normu s tím, že by byl i pomocným, ale i limitujícím kriteriem při posuzování otázky přiznání azylu.
  Cílem tohoto opatření, krom hlediska zdravotní prevence, by také bylo prakticky demonstrovat, že i v zemích s vyšší životní úrovní, je existence podmiňována schopností podle požadavků pracovat, určitou kulturou chování včetně schopnosti a nezpochybnitelné ochoty respektovat a přijmout životní styl prostředí, kterého se chci stát ne vydržovaným hostem, ale platnou, integrovanou součástí.
  Rozhodující úsilí by ovšem mělo být zaměřeno na vytváření předpokladů k tomu, aby bylo možné migrující vracet do místa původu, kde budou zajištěny podmínky neohrožující život a existenci na místu odpovídající úrovni s tím, že je vynakládáno úsilí, aby byl otevřen prostor pro rozvoj vlastními silami a z vlastních zdrojů lokality, regionu či daného státu ...

  OdpovědětSmazat
 12. Celé to "multikulti" je zajímavé tím, že přeskakuje potřebu vzájemného poznání národů Evropy, jejich kultury, historie, myšlení. Jen u nás: co víme o kultuře Pyrenejského polostrova nebo i Skandinavie? Známe a správně chápeme kulturu Rumunů, Gruzínců, Arménů...?.A rovnou chtějí Vůdcové EU, abychom pochopili kulturu, cítění, náboženství a směřování národů z arabského poloostrova, Střední Asie či Arabské i černé Afriky. Jaký má vztah a znalosti Angličan ke kultuře Ruska, o způsobech života v Rusku, o histrii a pravoslaví. A naopak, co ví Rusové o anglikánské církvi a monarchistických tradicích, co ví o národech žijících ve Velké Británii, co ví o tom, že ani národy žijící v Anglii a nebo v Rusku si ne vždy dobře rozumí. A totéž lze říci o dalších zemí, včetně Řecka, jehož antickou kulturu a historii známe lépe, než tu současnou.
  Takže: co takto více pěstovat multikulti národů Evropy a pak teprve vyjít vstříc kulturám jiným v naději, že budou k nám stejně vstřícné?
  Ale když to po sobě čtu, tak si říkám, to mohl napsat jen blb. Vždyť jaké multikulti, to je jen trik, jak pokořit občany Evropy zaatlantickými Golemy. Evropský Davide, vzbuď se, jinak jsi za vola!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.