Reklama

neděle 31. prosince 2017

Lavrov řekl, čemu se naučil od Putina: zachovat vážnou tvář

Natalja Žukovská, Anatolij Minkin
31. 12. 2017    zdroj a zdroj

Ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov se ve vysílání televizního pořadu "Mezinárodní pilorama" s Tigranem Keosajanem na stanici NTV podělil o své zkušenosti z práce s ruským prezidentem Vladimírem Putinem. Lavrov dříve ve stejném pořadu odmítl jmenovat hlavního "debila" ve světové politice. Ministr uvedl, že nechce uvádět jména, aby nikoho neurazil. 


Šéf ruské diplomacie uvedl, čemu se naučil od prezidenta Ruska zejména.
Samozřejmě, že se všichni učíme od prezidenta, řekl Sergej Lavrov.

Hlavní rada, kterou od prezidenta získal, je, aby si udržel vážnou tvář u výrazu "západní partneři", protože často titíž partneři jsou naprosto neschopni dospět k dohodě, oznámila IA Nation News.
Upřesnil, že partnery je v diplomacii zvykem nazývat všechny ty, s nimiž probíhají jednání, jednoduše "jsou partneři, kteří jsou schopni jednat, ale jsou takoví, kteří jsou absolutně neschopni dosáhnout dohody". Když mluvil o "západních partnerech", ministr zahraničí připomněl přísloví, že "s takovými přáteli nejsou ani potřebni nepřátelé".

Lavrov dříve ve stejném pořadu odmítl jmenovat hlavního "debila" ve světové politice. Ministr uvedl, že nechce uvádět jména, aby nikoho neurazil.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

26 komentářů :

 1. ...jednoduší by bylo jmenovat ty, kdo nejsou debilové..orbán, zeman...a o dalších nevím

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... a což teprve ti ostatní!

   Smazat
  2. Zemanem už bych si nebyl tak jist :-(

   Smazat
  3. 22:36 Tak Zeman debil určitě není, ale moc jde sionistům na ruku

   Smazat
  4. Někomu na ruku jít musí, někomu kdo drží kormidlo západního světa. Jinak by do něj kopali kromě domácích trpaslíků i globální obři. Ti dokáží demokraticky-humanitárně osvobozovat pomýlený lid od diktátorů osvědčenými prostředky. Bombardéry pomalu střídají pěšáci v civilu.

   Smazat
  5. To už chodí po netu delší dobu jako vtip a teď koukám, ono je to pravda:
   Kdo je to Sergej Lavrov?
   To je člověk, který má dost diplomatického taktu, duševní vyrovnanosti a sebeovládání, aby místo ,,čur.ci" říkal ,,naši američtí kolegové".

   Smazat
 2. ...a samozřejmě, že nejlepší politik je putin...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I když to myslíte ironicky,tak s tím nemůžete nic udělat.President Putin je opravdu nejschopnější politik.

   Smazat
  2. 23,29 - přesně tak! Skutečný státník!
   To ostatní jsou jen kašpaři nebo zrádci.

   Smazat
  3. samozřejmě, tohle tady nemusíš postulovat, to všichni víme...

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tady silně zapáchá smrad z německé zádele....nebo jste vynechal psychofarmaka?

   Smazat
  6. To byl nenávistný nácek, na jehož příkladu je ovšem vidět, jak náckové mají blízko k EU a pražské kavárně a to dokonce i výrazivem, především zvulgarizováním aktuálního slovníku havlérky.

   Smazat
  7. Ten zakrslík sedící holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů? A který k tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (Srbsko, Řecko). Také protievropský islám? Ten už brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.
   Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejkovští modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jako vůči Západu).

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 4. Statnicky projev
  27. 12. 2017 11:11:11
  Tuž nebylo to zle, ni? Projev v přimem přenosu, bez zbytečnych kecu, no schvalně, kery z vas na to ma? A kery z vas to bude zvladat v třiasedumdesati?
  - - Máme právo se bránit a nečinnost je nejen naší hanbou, skandálem a ostudou, ale především velkou politickou chybou!"
  Bohužel, nebyl to - -
  https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=640688

  OdpovědětSmazat
 5. z podtextu řeči bylo jasné že obrdebil je Boris

  OdpovědětSmazat
 6. No jo ale ty svině to berou že se jich bojí což je blbost.

  OdpovědětSmazat
 7. Kdopak to tady napsal a klasik řekl????Bohužel ti klasiku musím ,ač nerad říci že jsi klasický debil,klasiku.

  OdpovědětSmazat
 8. Chudák administrátor blogu -tak je mi ho líto. Jak to jen dělá, že sprosté příspěvky na diskuzi ponechává, a maže jen sice razantní a k věci, přesto slušné? Bez jediného sprostého výrazu, bez jediné nadávky - musí pryč! Sprostí omezenci naproti tomu jsou nepovšimnuti. Možná že administrátor blogu závidí intelekt některých diskutérů, protože sám žádný nemá - takové případy byly typické a jsou typické -blb vždy útočil na chytřejší lidi, a blb s mocí je úplná pohroma. Vidíme to všude - i v politice, ve všech podnicích, ve všech kolektivech. Blb s mocí je neporazitelnej. Možná by nebylo od věci, kdyby mazač příspěvků u každého mazání uvedl důvod. Takhle rajtovat v diskuzích, by si dovolit neměl. Proč se píšou články? Proč se vyzývá k diskuzím? Aby se diskutovalo, a názory mohou být různé - dokonce mají být různé. Jinak celá takhle publicistická aktivita nemá smysl. Odstraňovat diskuze, které jsou intelektuálně zdatné a inteligentní, jen proto, že administrátor na to nemá, je na pováženou. Ponechávat jen přitroublé výštěky - pak se úroveň diskuzí ztratí úplně. Diskriminovat diskutující je zneužíváním určité moci, kterou administrátor má - pokud je odstraněn sprostý příspěvek, nebo urážející a napadající, což není v souladu s pravidly, pak je to v pořádku, ale administrátor se tím neřídí. Prosazuje si jen a jen svoji zvůli. Ale možná taky, že se chudák o svátcích nudí, proto najel na čtení příspěvků a mazání - jindy to celé dlouhé týdny nedělá. No -má moc, a přes to nejede vlak. Jak typicky české!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mažeme jen nadávky a urážky, propagaci fašizmu a nacizmu. Většina "smazaných" příspěvků je redakcí archivována. Zkuste svůj text sem dát znovu, aby sami čtenáři posoudili, co za texty tu nechceme.

   Smazat
  2. A co takhle poezii? Tu jste přeci mívávali rádi za vašeho mordochai-zeberblumského zřízení, ne? Tak si dáme malou chvilku poezie, co řikáš, Hoffsteine!

   "Žid po 700 let v blahobytu žil, když z bídy lidu evropského tyl!
   V chalifátu Cordobském ...
   Pak ale odstavila ho z (zlo)dějin čela vznešená královna Isabella!
   A od těch dob se jeho snaha celá na obnovu moci své nad gojci soustředila!
   V chalifátu EUropském ..."

   Smazat
 9. Tak nám ty grafomane predved typický uASSackej!!!! Tam dostaneš nářez a pak tě demokraticky odstřeli havloide!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "R" si oprav, jinak souhlas! Čechomužik Dvořák co ještě jako komanpičus volil v parliku Havla nám dnes bude kázat vo morálce z Ruϟϟácka!:)))

   Smazat
 10. 11:39 jestli mi admin příspěvek smaže, dávám ho znovu a znovu, až čas věc přikryje a admin je jinde. Opakovaně tvrdím, že by se NR měla pochlapit tak, že příspěvky bude namísto mazání odkládat do vedlejší, ne třeba viditelné, ale diskutujícím přístupné větve. Bylo by to fér a admin by se samozřejmě vystavil nebezpečnější kritice. Najde k tomu redakce odvahu?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.