AA

Reklama

úterý 5. prosince 2017

Merkelová se už těší: Přes 6 milionů Afričanů je na cestě do Evropy! Obyvatelé Evropy se mohou začít loučit se svou starou Evropou.

5.12. 2017   První zprávy
Africký summit v Abidžanu na Pobřeží slonoviny je historií. Skončil nešťastně, protože 55 afrických a 28 evropských státníků se nedohodlo na společné strategii jak zabránit milionům Afričanů v cestě
Německo zůstává největším lákadlem. Migranti mohou po 18 měsících získat povolení k pobytu a tak spolková vláda nadále vysílá signál celému světu „Přijďte, přijďte.“

V rozporu s velkým očekáváním a velkých prohlášení o návratu migrantů do svých domovských zemí, čeká na svou chvíli šest milionů migrantů v afrických zemích u Středozemního moře, včetně Turecka.

Jeden milion čeká v Libyi, další v Egyptě, 720.000 v Jordánsku, 430.000 v Alžírsku, 160.000 v Tunisku a 50.000 v Maroku. Další 3 miliony jsou blokovány na základě dohody EU-Turecko a záleží na rozhodnutí tureckého prezidenta Tayyipa Erdogana zda budou pokračovat ve své cestě na sever.

Bývalý britský velvyslanec Joe Walker-Cousins, který pracoval v libyjském Benghází, varuje, že miliony lidí jsou připraveny v Africe na cestu do Libye a Evropy. Snahy EU o výcvik líbyjské pobřežní stráže jsou příliš malé a příliš pozdě. „Mám informace, že nejméně jeden milion migrantů ze střední Afriky z oblasti Afrického rohu se pohnul,“ říká britský exvelvyslanec Joe Walker-Cousins.

Předseda Evropského parlamentu Antonio Tajani je rovněž přesvědčen, že Evropa podceňuje závažnost situace. Pokud nebudou státy EU nyní, miliony Afričanů zaplaví kontinent v nadcházejících letech. Migrace bude mít biblické rozměry a nezastaví se. „Právě teď je potřeba se pokusit o vyřešení problému ne několika tisíc, ale pro miliony,“ uvedl Tajani v létě v rozhovoru pro italský deník Il Messaggero.

Ukrajina „odhalila“, že Rusko „vytvořilo" migrační krizi jako pomstu

Jen pár dní před začátkem summitu v Africe požadoval Tajani Marshallův plán pro Afriku. Přibližně 40 miliard euro by mělo směřovat do vzdělání a pracovních příležitostí, aby přesvědčily africkou mládež, aby zůstala.

Demografický vývoj afrického kontinentu, to je „časovaná bomba“. Letos žije v Africe 1,3 miliardy lidí a do roku 2050 se očekává 2,5 miliardy lidí.

Do roku 2050 bude v Nigérii žít více lidí než ve Spojených státech. Nigérie pak bude třetí nejlidnatější zemí na světě po Indii a Číně.

60% Afričanů je v současnosti ve věku 25 let, na rozdíl od Evropy, kde je jejich podíl pouze 27%.

"Z 24 zemí s nízkou úrovní lidského rozvoje je 22 v Africe. Ze 14 zemí, jejichž HDP je v roce 2008 nižší než 1 000 USD, je 13 v Africe. Subsaharská Afrika (kromě Jižní Afriky) je jediným regionem na světě, kde se od roku 1990 zvýšila chudoba. Přestože skutečný příjem na hlavu vzrostl, absolutní počet chudých lidí vzrostl o zhruba 100 milionů. Více než dvě třetiny lidí v subsaharské Africe mají méně než 2 dolary na den, " píše se ve Wikipedii.

"Požadavek, aby se všichni přistěhovalci řídili evropskými pravidly je nereálný. Mnoho přistěhovalců z Afriky a Středního východu má konzervativní a sexistický postoj a chování. Bude potřeba více než trochu občanské výchovy, aby se to změnilo. Pro ostrovní státy, jako je Japonsko nebo Austrálie, které jsou obklopeny Pacifikem, může být možné udržet jejich chování v limitech. Ale Evropa je součástí euroasijské pevniny a jen úzké Středozemní moře ji odděluje od afrického kontinentu.

Obyvatelé Evropy se mohou začít loučit se svou starou Evropou.

20 komentářů :

 1. Nejsem Sibyla, ale mám takový dojem, že s paní Merkelovou se kýve židle. Teď na ní všichni (místní mocichtiví), co jí doposud tleskali, hledí a říkají si: svalí se nebo nesvalí. Je to pořád ještě vachrlaté, ale už si místo rukou chystají obě nohy, aby si do ní kopli. Ale musí být jistota, jinak by v tom mohli ještě zahučet...Mám ten dojem, že už je to tady, a všichni budou zírat, kdo všechno si kopne a jak při tom bude tancovat.

  OdpovědětSmazat
 2. To byl dobrý tah Putina poslat do Evropy černochy. Neopakuje se historie? Genová paměť v předvečer čertů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S.- kdo bude Mikuláš, Klaus, Děda Mráz? Merkel, Trump, Putin?

   Smazat
  2. P.P.S.-nadílku všem, jakou si zaslouží, já se odmlčím. Ač ateista, rád si užiji svátky klidu. Proto hezké Vánoce všem i trollům a v šťastném osmičkovém roce "naschle".

   Smazat
  3. Miroslav ja prajem všetkému dobrému na tomto svete, aby konečne bolo zlo poslané tam kde niet návratu.
   Prajem všetkým dobrým tvorom na našej krásnej planéte stále veľa zdravia,lásky,šťastia a hlavne aby naše deti i vnúčatká vyrastali v mieri, mali krásne ničím nerušené detstvo a skutočná rodina nech je stále ich bezpečným prístavom.

   Smazat
 3. Pokud se dostanou na území Evropy,bude zle,není šance je ubytovat,stravovat,poskytnou lékařskou péči,školství a hlavně bezpečnost místních obyvatel.Nepochopím,kdo by měl zodpovídat za Evropu,nečiní potřebné opatření,co nedává občanům naději do budoucna.Mám obavu i s toho,jak se zachová Babiš,teď je zrovna takové bezvládí,každý si dělá co chce.

  OdpovědětSmazat
 4. kulomety na hranici.Pryč z ksindlo spolku EU.Chránit hranice.Vyzbrojit občany.A ten netahavej šmejd obracet zpět,potápět jim lodě.Poikud chceme žít,musíme se těm kobylkám bránit!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. souhlas!
   Je to my - nebo oni!
   Není jiná alternativa, bohužel, díky hajzlům v čele EU to už zašlo příliš daleko, dobu, kdy šlo vše řešit a krásně stopnout ta verbež propásla.

   Smazat
  2. Zkurvelova musi bejt vystvana do Afriky. Nic jinyho nepomuze...

   Smazat
  3. DOHODNOT SE samozrejme NECHTELI.
   Jakmile vypukne nedostatek , prijdou samozrejme na radu jejich macety , samopaly a masakry.
   Na neozbrojene Eropany.
   Uz ted je to pripraveno...Bruselem a tim Merkelem..

   Smazat
 5. Třeba se připravit pro boj vedne. Vnoci nebudou vidět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní5. prosince 2017 15:14
   S tím nebude problém. Ti chudáci mají mobily Apple a oblečení Adidas, tak tam budou reflexní pásky. P.K.

   Smazat
 6. Řekne mi někdo, jak dlouho bude ještě trvat, něž tohoto škoditele někdo definitivně odstaví od válu a přestane škodit této zemi? Toto máme zřejmě dáreček pod stromeček.
  http://domaci.eurozpravy.cz/spolecnost/208633-co-to-sobotka-zase-podepsal-prave-jsme-si-do-ceska-pozvali-imigranty-zuri-znama-ekonomka/
  Díky, ale už konečně zavřete ty vchodové dveře z druhé strany.

  OdpovědětSmazat
 7. Hlavně, že si Amíci budou sami rozhodovat koho pustí na své území a Evropě to není dovoleno. Hloupá Evropa se podvoluje a vyšinutá Merklová řádí jak černá ruka. Nechápu, že politici ostatních států nechaji do zemí zavléct tolik migrantů a neřeknou dost. Kdo je tady uživí? Naši předci chránili Evropu, umírali na bojištích a my to jen tak zapomeneme a pustíme je sem, to mi hlava nebere. Pro bílé Evropany to nemůže dobře skončit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No co dělat, rozumní pokud zrovna nechtějí čelit trestnímu postihu, si pořídí zbrojní průkaz, koupí legálně zbraň, nebo raději několik zbraní, hned pro celou rodinu (dokud to ještě jde) a plnou skříň nábojů (to zejména bude dobrá investice). No a až to tady začne bouchat a až se tajné služby, vojáci, policisté a ozbrojení lidé naserou a zjistí konečně i ti největší ignoranti, že už jim jde o kejhák, tak za prvé pověsej na kandelábry ty zm.dy co to dopustili a tu škodnou, ty kobylky ze země vymetou. Z toho také mají ti šmejdi strach, proto chtějí také osekat zákon o zbraních a mají panickou hrůzu z domobran a dokonce už i z vojáků a policistů, oni jsou to totiž také lidé a mají své rodiny, svoje děti, svoji vlast. Někdy si říkám jestli by nebylo lepší některé kapitoly z této chronologie vynechat, ušetřilo by se hodně nevinných životů a nepropadli bychom se také tak mnoho do všeobecného průseru.

   Smazat
  2. 16:51 ¨Dost pozdě. Ani 300 tisíc neorganizovaných nepohyblivých a pro boj nevycvičených pistolníčků (s podílem sluníčkářů) není nic proti naší bývalé 200 tisícové vycvičené a vyzbrojené armádě. Tito hranice neubrání. Nevěřím, že by se imigrati (v nejlepších letech) nemohli operativně vyzbrojit. Úbytek naší populace pak nebude pozvolný, ale skokový.
   Destrukce byla připravena dávno a prozíravě, zajištěna likvidací klasické armády. Připravit se na úroveň organizované domobrany Švýcarska již nestihnem.
   Děda.
   -----
   Pro vás mladší mám jen jednu radu, bohužel jen hloupou a cynickou: bleskově rychle zestárnout a ještě včas umřít věkem.
   Nemusíte moc závidět přežijete-li začátek této "třetí světové", já přežil konec druhé.

   Smazat
 8. Byla vzpomenuta Sibyla - tak pokud si vzpomínám, podle ní záchranou pro Evropu by mělo být osídlení Evropy žlutou rasou. Víme, že jsou pracovití, inteligentní a zřejmě budou bílou rasu tolerovat do jejího přirozeného vymření. To je šance před pogromy se strany intolerantních migrantů bez návyků na práci. Co takhle pozvat do Česka Číňany, dříve než nám pošle Brusel "svoje kvóty"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní5. prosince 2017 18:11
   Nejbližší pomocná ruka je na konci Tvého ramene. Evropu si musí zachránit sami Evropané. K tomu potřebujeme politiky, kteří konečně řeknou, že jsme v ohrožení. Potom to už půjde jako na drátkách. Avšak, čím později to přijde, tím obtížnější a bolestivější pro nás, bude náprava.
   Krok správným směrem, je branná výchova mládeže a povinná vojenská služba v nějaké rozumné délce. S tím je třeba začít okamžitě, jak říkají zástupci SPD ve Sněmovně. P.K.

   Smazat
  2. P.K. Souhlas proto jsem volil SPD.

   Smazat
 9. Spiš ať osídli Afriku Arabsky poloostrov !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.