Reklama

středa 6. prosince 2017

Michael Flynn přiznal vinu: Více důkazů o kolosálním podvodu ohledně „Russiagate“

Michael Flynn
Stephen Lendman
6.12.2017 GlobalResearch,  překlad Zvědavec

Mediální pozdvižení ohledně Flynnova přiznání je spíše důkazem kolosálního podvodu ohledně „Russiagate“. Flynn přiznal u soudu, že falešných vypovídal před FBI ohledně rozhovorů, které vedl během přechodného období s bývalým velvyslancem Ruska ve Washingtonu Sergejem Kisljakem.

Mnoho členů Kongresu s ním mělo osobní kontakt, neboť to bylo součástí jejich práce a zároveň i Flynna, coby klíčového člena Trumpova přechodného týmu v té době.

Prostřednictvím velvyslance se údajně snažil naléhat na Rusko, aby pozdrželo vypovězení amerických diplomatů v rámci odplaty za vyhoštění, které tehdy nařídila Obamova administrativa, postavil se proti rezoluci Rady bezpečnosti OSN č. 2334, přijaté vloni v prosinci, a prohlašoval, že izraelské osídlování je nelegální a nehorázným způsobem porušuje mezinárodní právo.

Hlasování bylo 14-0, přičemž Washington se zdržel hlasování. Byla tak přerušena dlouholetá americká tradice, kdy bylo vetováno přes 40 rezolucí Rady bezpečnosti OSN, nepříznivě nakloněných zájmům Izraele.

Flynn technicky porušil Loganův zákon z roku 1799, novelizovaný v roce 1994, který zakazuje občanům vyjednávat se zahraničními vládami - neboť je to považováno za pokus o ovlivnění bilaterálních vztahů.

Od doby schválení nebyl tento zákon použit, nikdo nebyl podle něj stíhán více než 200 let. Právní experti tvrdí, že je protiústavní. Byl využíván spíše jako hrozba, než jako odůvodnění pro stíhání.

Proč FBI vyslýchala Flynna ohledně něčeho, co se vztahovalo k jeho práci v přechodném týmu, především pokud šlo o jeho kontakty se zahraničními představiteli, jmenovitě s Kisljakem?

Jediným porušením zákona, kterého se dopustil, bylo, že vyřkl milosrdnou lež, tedy nic, co by si zasluhovalo vyšetřování, podobajícímu se honu na čarodějnice, kterému byl podroben. To celé vyústilo přiznáním viny ohledně ničeho.

Cílem byla samozřejmě snaha vykonstruovat případ pro neexistující vměšování Ruska do amerického politického procesu, a společně s tím cokoliv, co by naznačovalo nezákonné nebo nepatřičné vyjednávání Trumpa s Moskvou.

Bílý dům, Senát a zvláštní tým vyšetřovatelů (pod vedením Roberta Muellera) prováděly několik měsíců vyšetřování, a přesto nebyl nalezen žádný důkaz, který by z toho učinil případ - jen nepodložená tvrzení a obvinění, ale žádné podpůrné důkazy.

Deník Washington Post, který je spojován s neokonzervativci/CIA, skočil po zprávě s Flynnovým vyjádřením a posměšně tvrdí, že „ruská záležitost se zvětšila“. Deník také falešně prohlašuje, že „Flynn... hledal pomoc u ruského velvyslance v podkopání politiky Obamovy vlády“.

Jeho kontakty s Kisljakem neměly nic společného s tím, že by někoho „podkopal“. Údajně Jared Kushner požádal Flynna, aby naléhal na Rusko ve věci odporu proti rezoluci Rady bezpečnosti OSN č. 2334, což není žádný trestný čin ze strany ani jednoho z nich.

Washington Post: „Při jednáních s Kremlem, ještě před inaugurací pana Trumpa, přechodný Trumpův tým podkopal zahraniční politiku tehdejšího prezidenta.“

„A co víc, Obamova administrativa navrhla sankce proti Rusku jako odplatu za vměšování do voleb.“

„Pan Flynn zřejmě slíbil, že příští vláda přezkoumá tyto sankce - což znamená, že se poradci pana Trumpa snažili oslabit snahy USA přivést Rusko k zodpovědnosti za vměšování.“

Fakt: Flynn ani žádný jiný člen přechodného týmu neudělal nic, co by podkopalo Obamovu vládu.

Fakt: K žádnému vměšování Ruska do amerických voleb nedošlo.

Fakt: Unilaterálně uložené americké sankce vůči Rusku nebo jakýmkoliv jiným zemím jsou nezákonné, jde o porušení mezinárodního práva.

Fakt: Pokud Flynn podporoval zrušení těchto sankcí, zasloužil by si chválu, nikoliv odsouzení.

Stále nekončící vyšetřování - podobající se honu na čarodějnice - pokračuje, přitom je plýtváno penězi i časem, a navíc se tím nic nedokáže, kromě toho, že vychází na povrch více důkazů o silně zkorumpovaném americkém politickém systému, který je příliš zpustlý a zhýralý, než aby bylo možné jen napravit.


Michael Flynn’s Guilty Plea: More Proof of the Colossal Russiagate Scam vyšel 2. prosince 2017 na Global Research. Překlad v ceně 224 Kč Zvědavec.

32 komentářů :

 1. Spinavy kongres juesej bude dovtedy hladat dokazy,az ich vyrobi,najde nejakeho hackera z ruska,ktoreho pod drogami donutia vypovedat,ze pracoval pre rusku vladu...jednoducho,amerika je zem podvodov a holyud!

  OdpovědětSmazat
 2. Tak dlouho budou předstírat obavy z ruských hackerů, až jim islamisté podřežou krky. VB po útoku na Teresu M. oficiálně přiznává - je to nejhorší stav jaký zde kdy byl a naši Drahoušové a jim podobní sluníčkáři budou za týden v sobotu v Pze demonstrovat proti národoveckým stranám Evropy. A povede je kdo, no přece zrzavý muslim Jan ...Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 3. Nejsmutnější je, že Spojené státy mnohokrát zavedly precedent dvojího metru v mezinárodním právu a nakonec ho téměř přestali dodržovat. Je to otevření "Pandořiny" skříňky). Dopady budou dlouhodobé. Co se týká zasahování do voleb, mají US bezkonkurenční prvenství.
  A kolektivní vyloučení Ruska z OH je zcela jistě politický akt směřovaný k ovlivnění nastávajících prezidentských voleb v Rusku...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA zasuhují a více nebo méně ovlivňují volby či převraty po celém světě a nikdo se ani neodvažuje je soudit, asi bohužel. Karel z Plzně

   Smazat
  2. Obchod byl uzavřen. USA uznali Jeruzalém hlavním městem Izraele. Za to Izrael rozpoutá válku s Iránem. Hlavně když maj kde kde tihle dva vyvolené státy vraždit lidi.

   Smazat
  3. 22:29

   "...Izrael rozpoutá válku s Iránem." - Můžete upřesnit, dokud tuto svou informaci čerpáte?

   Smazat
  4. 22,32 Snažím se analizovat vývoj. Izrael, Saudi a USA. Sýrie, Irán a jejich spojenci.
   Provokace, raketové údery na Sýrii. Jen slepec nevidí, jakým směrem tam vývoj událostí směřuje

   Smazat
 4. Flynn si naběhl na vidle, když svůj rozhovor nepochopitelně zamlčel. Lidi občas dělají nesmyslné přehmaty. A tento byl Trumpovými protivníky dokonale zveličen a zneužit. Jde o útok ne jen proti Flynnovi, ale proti Trumpovi. Ten se totiž ještě před svým zvolením do prezidentské funkce docela realisticky vyjadřoval k možnostem normalizace vztahů s Ruskem. Což vyžhavilo rusofobní US Deep State a aktivovalo jeho mediální kampaň.
  Za McCarthyho byl v US módě hon na komunisty a jejich sympatizanty, dnes je tam - v duchu myšlení McCaina a jemu podobných blbů - zas módním hysterický hon na Rusko, jeho sympatizanty, ba i ty své, kteří (ač s Ruskem vůbec nesympatizují) pouze s jeho oficiálním diplomatickým představitelem promluví k věci zájmů USA.
  Měli by Flynnovi poděkovat!, a místo toho jej soudí jako sprostého lháře. Není to absurdistán? ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale nemuze bejt kazdej MAD DOG...trump dostal presidentstvi taky za za ten jeruzalem....A za to ze je mentalni Invalida a schopn znicit svet.
   /Malignant nercisist, paranoic/.

   Smazat
 5. I am waiting for your coming pictures. I wish you all good luck for your coming blogs and posts. Keep sharing!
  abcya | brainpop

  OdpovědětSmazat
 6. Čím dál tím víc nabývám dojem, že politika USA je skrz na skrz prolhaná a to již celá století!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:16
   A tato špinavá politika (a to celého posraného západu) se už plně přemístila i do sportu.
   Václav

   Smazat
  2. Václav 14:21

   Omyl! Není to tak, že by se tato politika "přemístila" i do sportu. Pokud si to myslíte, podléháte naivní touze vidět ve sportu skansen morálky a poctivého soutěžení.

   1) Sport (pochopitelně ne ten sokolský nebo rekreační) se už dávno stal výnosným artiklem: televizní práva, reklamy etc.
   Jen relativně malou položku v tom činí příjmy sportovců samotných: u hrstky z nich příjmy z reklamy převyšují jejich honoráře za vítězství.

   2) S tím souvisí i to, že se "sport" dávno stal nástrojem ideologie. Tj.: politiku nelze vidět odděleně od ekonomických zájmů. Pokrytectví funkcionářů a politiků není ničím jíným než důslednou aplikací liberálního pokryteckého vzývání "volného trhu", kde mají údajně mít všichni "rovné šance"!

   Kdo si dneska vzpomene, že před 46 lety byl rakouský sjezdař Karl Schranz diskvalifikován pro porušení statutu amatéra (mj. kvůli reklamě na kávu, kterou měl na dresu při rekreačním fotbalovém utkání!).

   Nežijeme v době Friče nebo Frištenského. Ve "špičkovém" sportu nemá bez dopingu dávno nikdo valné šance na úspěch (snad s výjimkou geniálních výjimek - hříček přírody).

   Doporučuji loňskou úvahu Jiřího Jírovce: http://www.novarepublika.cz/2016/06/silenstvi-kolem-dopingu.html

   Smazat
  3. 15:01
   A čí to je asi chyba ty chytrolíne. Nebo kdo to potřebuje?
   Václav

   Smazat
  4. Dnes jsem se dočetl, že "zraněná" prestitutka Koukalová opustila tým. Asi se bude věnovat jiné výnosnější činnosti. I sportovec musí myslet na zadní várátka nebo ne?

   Smazat
 7. 10,16
  USSA lžou od počátku vzniku toho jejich """"demokratickýho""""" patvaru!!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Jen velká komedie usa je třeba neúspěchy a zadluženost na někoho hodit a vytvořit uměle nepřítele.

  OdpovědětSmazat
 9. https://www.politico.com/story/2017/12/01/muellers-office-announces-flynn-will-plead-guilty-274349

  https://www.politico.com/story/2017/12/05/trump-mueller-democrats-congress-281810

  https://www.politico.eu/article/white-house-paranoid-everyone-thinks-theyre-being-recorded/

  https://www.youtube.com/watch?v=czhSzmxN3WU

  A Trumpovi příznivci budou dál rozhlašovat, že všechno je v naprostém pořádku, jen tu a tam nějaký "nešika" něco poplete... Nemají potuchy, co v USA znamená misrepresentation. Možná nakonec přijdou s verzí, že všechny ty "nešiky" Trumpovi někdo lstivě podstrčil. A možná i superinteligentní Melanii??

  (Pan Opluštil se /9:43/ velice mýlí, když to považuje za hon na Rusko. Na řadě je teď Koushner. Třetím vzadu, který se raduje je Mike Pence.)

  OdpovědětSmazat
 10. Takže máji v USA opět výbory pro neamerickou činnost jako v padesátých letech 20. století? Takže zase politické justiční vraždy? Co znamená "jednat" a co znamená "mluvit". Tedy Američané nesmí mluvit nebo jednat s cizinci? Takže konečně přiznání, jak ta USA demokracie funguje. Pěkně děkujeme za otevřenost těch vlastně zavřených ve vlastním státě!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:09
   Nemáte nejmenší ponětí, o co běží.

   Smazat
  2. 12"13 a o co tedy běží, prosííím ?

   Smazat
  3. V první řadě běží o americké platné právo. Státní úředníci a volení politici se musí řídit přísnějšími pravidly než ostatní občané USA.
   Je proto nesmysl mluvit o neamerické činnosti - byť Vám to v daném případě (ochrana státních zájmů) tak může připadat.

   Smazat
 11. Tak Flynn šel na doporučení advokátů NA DOHODU? Jako Slánský?

  OdpovědětSmazat
 12. Juesej este chyti nejakeho ruskeho hackera a vytlcu z neho priznanie,ze pracoval na prikaz vlady ruska a dokazy budu nepriestrelne...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemusí ho chytat, jeden hlupák namyšlený je u nás a čeká samozřejmě na vydání do USSA. Ti už si ho upraví podle svých představ.

   Smazat
 13. D. Trumpa zvolili občané USA především proto, že voličům sliboval jednání s Rusem a ne válčení jako H. Clintonová. Všechno ostatní je nepodstatné a celý „proces“ a jeho obraz v médiích je pro normálního člověka výrazem zoufalství, stupidity, která spoléhá na vliv manipulace a iracionální myšlení. Možná působí dočasně v USA, ale u nás podobný scénář vůči nejdůvěryhodnějším českým politikům hned od počátku každé hysterické kampaně jen zvyšuje jejich preference. Politická a mediální honička končí, když se stále více rozmazávané „nic“ změní ve frašku, vše je stále více k smíchu a stejná kritéria se začnou uplatňovat na samotné iniciátory. O tom, že je část společnosti a médií nemocná svědčí i akce jako je „MeToo“, obvinění a vyšetřování B. Clintona aj. V každé době se vždycky něco najde k zahalení a neřešení skutečných problémů.

  OdpovědětSmazat
 14. Bouchne jim kopeček, z pindosů je zbyteček a na světě klídeček.

  OdpovědětSmazat
 15. Když dnes vidím, co se děje na Ukrajině, tak už mi Američané nepřipadají jako nejstupidnější a nejpokrytečtější národ na světě. To nejhlubším bahno je dnes chazarská Ukrajina

  OdpovědětSmazat
 16. Trump je nahlupsi prezident usa!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PRACKY PRYC OD TRUMPA
   AMERIKA MA TRUMPA
   EVROPA MA HOVNO
   A BEZENCE

   Smazat
  2. Táhni někam. Prcky pryč od České republiky.
   Nějaký Trump je pro mne stejnné hovno jako OBama a spol.

   Smazat
 17. Šodien es esmu ļoti laimīgs tāpēc, ka šis aizdevums 300.000 € iegūst, Mr Barbetti, nevarēju noticēt tam, bet beidzot man bija naudu savā kontā 48 h jūsu naudas rūpes viena ļoti droša adrese, mana dzīve bija savādāk iepazīstināt. Kontaktu, lai kungs saskaņo ar viņa vārdu. Viņa e-pastu: augustobarbetti4@Gmail.com
  https://temoignage-Augusto-Barbetti.Jimdo.com/

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.