Reklama

sobota 16. prosince 2017

Ministerstvo obrany RF: USA formujú z bojovníkov IS nové ozbrojené útvary v Sýrii

16. 12. 2017 HlavnéSprávy

Nové ozbrojené útvary pod názvom Nová sýrska armáda sa formujú pri tábore utečencov v provincii Hasaka pod vedením amerických inštruktorov, oznámilo ruské Centrum pre zmierenie znepriatelených strán v Sýrii.


“Pod vedením amerických inštruktorov Síl pre špeciálne operácie sa vo výcvikovom stredisku pri utečeneckom tábore vytvárajú z ojedinelých skupín bojovníkov nové ozbrojené útvary pod názvom Nová sýrska armáda,” uvádza sa v správe.

Treba poznamenať, že podľa slov utečencov, ktorí sa vrátili do svojich domov, americkí inštruktori vyhlásili, že po ukončení výcviku budú novo vytvárané útvary presunuté na juh Sýrie, aby bojovali so sýrskymi vládnymi vojskami.

Očití svedkovia oznámili, že medzinárodná koalícia využíva tohto “nástupišťa” už vyše pol roka. Nachádza sa tam teraz asi 750 bojovníkov. Základ tvorí vyše 400 teroristov IS, ktorí odišli v októbri z Rakky za podpory USA.

48 komentářů :

 1. Emeritní plukovník v.v.16. prosince 2017 22:36

  Takže USA nestačí, že jim Rusko dalo v Sýrii přes držku?! Ještě se chtějí v čele s Trumpetou více zviditelnit a magořit před celosvětovým společenstvím. Vždyť na Rusko nemají!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je chyba si myslet! Blbečkům se nakecalo že se plní coudenhovno-kalergistický projekt rasové výměny v Evropě, ale jde o nordickou lest, bacha! Paní Merkel a pan Macron spolu s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte, ovšem v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Rusko jako odminovači, sebevražední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj ruský způsob vedení boje, nenávidí je a budou mstít za Kábul, Groznyj, Allepo a další místa zničená buď již bolševickou nebo pozdějc putlerskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou své vrahy. A NATO poté již jen obsadí vyčištěné území, kapiš?

   Smazat
  2. 22:47 To bude pěkný až tě kozáci ukřižují na vrata nebo rozsekají nagajkou fašoune plesnivý.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Naopak, má pravdu ten z 22:47! Má to logiku! Proč by zvali do EU takový masy neproduktivních slimáků? To může mít jedinej účel ten co popisuje! Tedy Barbarossa Dvojka - jen propracovanější a sofistikovanější než byla Jednička!

   Smazat
  7. V podstatě to je jen vyšší level vobsahu článku! Nevím proč se tomu ten blbec z 10:02 vzpěčuje! Je to vo tom, že můžou ty vozbrojence formovat všude, ne jen v Sýrii! Třeba i ve Frankrajchu! V rámci NATO přeci ... na by měli vobětoat lidi naší rasy, když to čmoudi udělaj za ně - tu špinavou práci! A aby to nebylo nápadný, tak to maskujou jako "pomoc uprchlikům"! A troubouvé jim na to skáčou, páč věří že jde vo ten projekt "rasový výměny v EU" zmíněnej tam taky.

   Smazat
  8. Rasová výměna měla proběhnout už dávno.....zlikvidovat uASSackej untermensch a vrátit ukradenou zem původním obyvatelům!!!!!

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Kdybyste radši koukali na hokej! Těd by nám úplně stačilo, kdyby ty Rusáky vyklepli Finové! - https://www.sport.cz/hokej/reprezentace/clanek/944218-hokej-on-line-cesi-se-rvou-se-svedy-o-prvni-misto-zacali-skvele.html#hp-sez

   Smazat
  13. R mi funguje ty prdelni(uASSackej) milovníků kokolady!!!:-DDD

   Smazat
  14. Ani celá Afrika vám nepomůže fašističtí sluhové. RF prohlásila že v případě napadení použijí jaderné zbraně a první cíl bude usa počty opravdu nehrají roli.

   Smazat
  15. 13:15 Nepoužijou NIC - Ruϟϟáci jsou v prdeli zrovna tak jako ten šikmookej rakchejťák:) -
   http://zahranicni.eurozpravy.cz/asie-a-australie/209171-jaderna-valka-s-kldr-nic-takoveho-nebude-spojene-staty-maji-superzbran-ktera-katastrofe-zabrani/

   Anti-ruský židočekista Putler skončí drív než začal a pak se mu stane to co jsem psal už nahoře - kozáci toho fašouna plesnivýho, tedy vyplešlýho, ukřižujou na vratech Kremlu ...

   Smazat
  16. 12:16 Tobě nefunguje vůbec nic, ty užgryndanej čechomužiku s IQ zmrzlýho kravince! :D:D:D

   Smazat
  17. Když čtu o jaké se jedná počty, tak to je vzdušné síly RF rozmáznou jako HOVNO !!

   Smazat
  18. Počty jsou jen co ví bulvár, ty nikdo nezná. Po oběžný dráze lítaj různý supersoníci a je jasný že tam nelítaj po srandu králikům. Celej Chujlostan doslova elektronicky zmrazej v pár minutách! Pár raket vylítne z ponorek, ovšem, Amíci maj superantijaderáče. Pod USA jsou obrovský prostory po bývalých jezerech upravený na dlouhodobé pobyty statisíců vyvolených. V Chujlostanu to maj pro pár židočekistů, zbytek vyhyne v zemljamkách hladem. No a ty nosatý Ugrofince si tam najdou hoši z USSeals ... Haag čeká! Jak řikává sám Igor Iványč, ne?

   Smazat
  19. Nazdar 18:15 trapný nevzdělaný ϟϟPutlere.

   Smazat
  20. 19:23 různý supersonici na oběžné dráze, superantijaderáče, pod USA obrovský prostory po bývalých jezerech. I Hitler měl zázračnou zbraň, jen ty obrovský prostory po bývalých jezerech ne.

   Smazat
  21. 23,58
   Když máš ty vylizovači uASSackej prdelí místo IQ jenom ÍÁ,tak se neser mezi normální lidi ty negamtoná zdrápanino jménem Azzo Bassou!!!!!.-D

   Smazat
  22. 8:00 Sprav si to "R"! Jinak souhlas!

   Smazat
 2. A tady je odpověď Ruska:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201712166448420-rusko-usa-syrie-chaos-rada-federace/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jéééé pane šeditelíííí! Sputníííík! Jen běžnej putlerskej houx ...

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 455
   Tvé přiznání a zároveň vyznání jen svědčí o skutečnosti,jak si na tom s IQ. Nebudu Ti nadávat, jak je na těchto stránkách zvykem.Vyslovuji jen hluboké politování nad skutečností, že se v naší společnosti ještě vyskytují takové kreatůry, které jsou pod úrovní debylity. Je mi Tě líto chlapče, ale až pochopíš oč jde, bude to jako by jsi objěvil nový svět. Třeba se toho ještě dočkám než půjdu do důchodu, a to má ještě pořadně daleko.
   Jo takové vymatlance "kavárna" potřebuje.

   Smazat
  2. 4:55 - Ty negramotný blbe, a učí Tě v té škole českou gramatiku?! Vždyť prd umíš! A jdi do té pražské kavárny debilů, sráčkoprdů, imbecilů a další špíny!!!

   Smazat
  3. 04:55,psal sem to,neberte mně vážne co sem vigrcnu a je to a čisté ironie.Mněli ste volby mněli,volili ste zrúdy a volily.Z voličú zústali volové pro pláč.

   Smazat
  4. Hoši, hoši, 14.55 jste vůbec nepochopili. Snaží se s protiputinovských odpůrců udělat pitomce. Hloupé a naivní.

   Smazat
  5. Putler každopádně schválil prasárnu největší jako dáreček Waltzmanoj! Pro ty kdo ruštinou nevládnou - nebude muset platit daně! -
   http://iks2010.info/?p=128511

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi se určitě nenarodil,tebe vytáhlo sluníčko z patníku,že??

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 8:32
   Prosím, piš někde v tichosti svého WC. Tady Ti asi nikdo nerozumí. Ještě jsi nezvládl český jazyk.
   Václav

   Smazat
  4. Fero z Horného grúňa na valalech17. prosince 2017 9:35

   8:55 - Ja mu rozumiem. Je to len obyčajný Pepa Čecháček, ktorý niekde pochytil zopár ruských slovičiek. A teraz sa vystatuje ako Juro Jánošík. Pritom nemá ani tú ruskú klavesnicu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 9:35 nerev bratček, nerob nam tuna ostudu! Ved máš úplnú právdu, teraz sa nám vedie lepši ako jemu, ako všem týmto závistným a zbabelým čeHúnom! Ked naši dedovia bojovali za Európu,tak ti jejich chujskí dedkovia dýchali kakao aby nemuseli budovat spoločnú budúcnost v ramci kulturných národov lebo rovno sypali piesok do heinkelovských motorov - zbabelci zákerný! Preto my sa im možeme iba smiat dnes a zazpievať si tu našú! - https://www.youtube.com/watch?v=FbKdjzqWIA0

   Smazat
 5. SS mají od globalistů jasný úkol, pokořit a vyždímat Rusko. A Sýrie je pouze jedním z nástupišť k této věci a džihád se tak snaží přesměrovat na sever, ato jen ve svůj prospěch. Jak kdysi psal profesor N.Parkinsson, bude zle až nebude vyvážená vojenská síla bloků USA a SSSR, pak si ti silnější budou myslet, že svět a jeho bohatství je jenom jejich. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 6. Putin jasně řekl, že když ty kozo.rdi někde vystrčej palici, tak přes ni dostanou nebývalým způsobem. Zatím vždycky co řekl byla pravda, takže si v klidu počkáme jak to dopadne a rusofobové pak sami zase zalezou do kanálu a bude klid. Aottj.

  OdpovědětSmazat
 7. Fašisti ovládají mezinárodní olympijský výbor!
  Židi museli nosit žlutou hvězdu, Rusové musí nosit nějaký kruhy.
  Já být olympionik, nikdy bych nic takového nepřijal!

  https://cz.sputniknews.com/svet/201712176450494-rusky-olympionik-zakaz-statni-symbolika-uniforma/

  OdpovědětSmazat
 8. Je to úplně jedno zda přijdou Rusové na olympiádu . Několik let sport nesleduji . Většina sportovců fetuje , tak o co jde ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je sice hezký, že sport nesledujete, ale jde o to že bafuňáři pletou politiku do sportu a tudíž jde předvším o princip. Pjakin to na posledním videu velice dobře vysvětluje. Když už ruské sportovce záměrně vehnali do této situace a chtějí je ponížit, měli by být jednotní a především vlastenci, protože si s nima jinak budou ještě více vytírat pr.el. Pokud se tomu postaví čelem tak těm manipulátorům sklapne. Aottj.

   Smazat
 9. USA podporují ISIS v Sýrii, stejně jako Al-Káidu v Jemenu. Měli by se stáhnout i ze Sýrie a z jemenu aby mohl nastat v těchto zemích mír.
  http://www.epshark.cz/clanek/252/proc-pomahaji-usa-saudske-arabii-znicit-jemen

  OdpovědětSmazat
 10. Prosím, co se divíte! Pamětníci 2. světové války ví, že na jejím konci vyjednával Churchill o vytvoření německých jednotek z jednotek SS a Wehrmachtu, které by po boku západních "spojenců" pokračovaly ve válce proti SSSR! Co lze očekávat od imperialismu jiného než podrazy! Podrazy se dostali k moci, podrazy se u moci udržují, jen je nutné doufat, že podrazy nakonec přece jen prohrají. Taková je a nemůže být jiná diktatura kapitálu, které se říká honosně liberální demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně a pak Churchill kvičel ve Fultónu vo železný voponě! A přitom na jejím spuštění měl lví podíl! Kdyby uzavřel mír, kterej pan Hitler Britům nabízel, všecko by dopadlo jinak! I Indii by jim nakonec ponechal a věřím že by dal vale japonským skrčencům a zrušil s nima ten pakt! Naše Rasa dnes mohla být pánem světa a ne jeho vodumírající větví! Páč s ní zajde i civilizace jako taková, vy troubové! Přijde Planeta vopic ...

   Smazat
 11. 13,12
  Ta už přišla když ses vyskytnu ty nedomrlej Azzou Bassou!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádnou basu bych si o nic tak odpornýho nikdy neopřel, smrdutý dreku z prdele posledního putleroffskýho pohůnka a omylem vyvezenej z kremelský zengrúny na českou zem! Táhni odsud a spláchni za sebou!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.