Reklama

pondělí 18. prosince 2017

MSNBC: McFaula šokoval Trumpův telefonát Putinovi - neslouží to zájmům Ameriky

18. 12. 2017       zdroj
Telefonát Donalda Trumpa Vladimíru Putinovi šokoval bývalého velvyslance v Rusku Michaela McFaula. Jak řekl samotný politik ve vysílání MSNBC, ruský vůdce umí výborně manipulovat Trumpem prostřednictvím lichotek: pochválil amerického prezidenta za úspěchy v ekonomice, čímž vyprovokoval telefonický hovor, který "neslouží zájmům USA".


Už jsme nadhazovali tuto otázku, ale chci se vás zeptat: co si myslíte, když vidíte, jak snadno Vladimír Putin manipuluje Donaldem Trumpem? Včera v Rusku řekl o něm a americké ekonomice cosi příjemného. A dnes ráno se Donald Trump probudil, neinformoval se o zdraví Johna McCaina či o návrhu zákona o daních nebo o čemkoli jiném, telefonuje Vladimírovi a děkuje mu za jeho slova chvály o ekonomice. Co se to děje?

Michael McFaul, bývalý americký velvyslanec v Rusku: Přesně to, co jste právě řekl. Vladimír Putin ví, že pokud bude říkat o Trumpovi líbivé věci, dostane stejnou odpověď. Začalo to již tehdy, když kandidoval na prezidenta. Byl jsem šokován, že se tento rozhovor konal. Hodně jsme mluvili o referujících a pracovnících rozvědky, kteří přinášejí prezidentovi denní přehled zpráv zpravodajských služeb, existuje však také Rada národní bezpečnosti a poradce pro národní bezpečnost, byl jsem na tomto postu po dobu tří let. Takový telefonický rozhovor se připravuje, stejně jako se připravuje seznam otázek, které mají být projednány. Kromě toho poradce pro národní bezpečnost Herbert McMaster Trumpovi radí, zda je moudré, aby takový telefonát proběhl či nikoliv.

Podle mého názoru neslouží toto zavolání národním zájmům Ameriky, v každém případě v té podobě, v níž jsme se o něm dověděli. Takže tomu musí (administrativa - InoTV) věnovat pozornost. Stejně jako skutečnosti, co prezident čte v příslušném přehledu zpráv zpravodajských služeb. Přece jen je (McMaster - InoTV) také zodpovědný za instruktáž prezidenta o hrozbách národní bezpečnosti pro Spojené státy americké.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
Článek byl opublikován 15.prosince 2017.

31 komentářů :

 1. Tak to vypadá, že mezi "emerickými" slepými blbci je i jednooký poloviční neblb Trumpovič král!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kde ten Mc FAUL ke jménu přišel? Žeby z protektorátní učebnice němčiny, kde stálo MORGEN, MORGEN, NUR NICHT HEUTE, SAGEN ALLE FAULEN LEUTE... z písničky pro děti z 18. století...

   Lenost mívá nápady...

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. Tomu se říká hluboký stát, neboli pražská kavárna v našich podmínkách. Většina lidi chce mír a mají dost všech těch válek které vytvářejí ti kteří si říkají že jsou elity národa, prostě ti, kteří zapříčinili první a druhou světovou válku, kterou nenaplánovali a nezačali prosti lidé, kteří ty elity živí. Všichni viděli jak Trump vítězí ve většině států USA ale hluboký stát a Clintonová v televizi pořád vyhrávala a naše televize rovněž hlásala jak vítězí Clintonová i když všem již bylo jasné, že tomu tak není. A i přesto že Clintonová prohrála, přesto nadále hluboký stát organizuje protesty proti
  Trumpovi, neustále všechny média ho pomlouvají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Příteli, presidenti a zvláště USA presidenti, nejsou voleni, jsou dosazováni.
   Americke volby je pouhá supershow pro pologramotný americkej lid. SS neřídí tzv vláda ale pár šedejch entit sídlících v City of London.

   Vymazat
 4. Nějaký velvyslanec si dovolí kritizovat prezidenta? Okamžitě musí od válu jinak loď jménem USA půjde ke dnu. Přeci plavčík nemůže určovat co má nebo nemá dělat kapitán, který odpovídá za celou loď.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už aby k tomu dnu loď s názvem USA šla. Ono už včera bylo pozdě.

   Vymazat
 5. 0:47... vystihl jste to vyborne !

  OdpovědětVymazat
 6. Sokovany svini je lito ze jeho pratele teroristi nemohli masakrovat zase v Rusku.
  Deti, zeny a cele rodiny.
  Nas ovsem takovy nenavistny a vrazedny svine taky sokujou.
  Rusove varuji staty na ktere se chystaji teroristicke utoky pri nejmensim od 1990.
  Napriklad 9/11. Turecko atd.

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 3:39 Trump je agentem KGB. je to špička ruského organizovaného zločinu! Cibulka měl pravdu - https://www.okoun.cz/boards/petr_cibulka_fetisismus?contextId=1067532269

   Vymazat
 8. Ano,zahodno bude drzet Trumpetu v bubline nevedomosti a peclive mu pripravovat okruh povolenych otazek a odpovedi.Aby bylo z nej beztvare hovado.Zivotne dulezity je stav Mc Caina,vraha z Vietnamu!Ti lide v juesej ziji jiz leta na jine planete!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump je beztvárné hovado z nadměrným požíváním diet coly, má vyhnilý mozek!

   http://www.rense.com/general96/dangerfacingtrump.html

   Vymazat
  2. 07:57 když probíhala v USA volební kampaň a rvali se Trump a Hilary o přízeň voličů, tak to jste na Trumpa pěli všichni ódy jako na boha. Když někdo napsal, že se uvidí po volbách, tak byl okamžitě ten největší idiot na vebu. Teď když je Trump prezidentem USA, tak na něj plivete jako na největšího vola v USA. Já se ho nebudu ani náhodou zastávat, kdo z vás zná dokonale poměry v USA a kdo ví jak to tam chodí??? Nikdo, jinak by jste nepsali takové kraviny. Trump jako prezident USA je stená loutka jako v ČR Miloš Zeman, nebo kterýkoliv jiný prezident. Pokud se nejedná o prezidentský systém vlády, tak vždy vládne předseda vlády a vláda a prezident je jen figurka na šachovnici.

   Vymazat
 9. Inak Rusko informovalo FBI o podozrivych osobach puvodem z dagestanu v suvislosti s atentatom na maratone v Bostone,ale juesej tehda nereagovalo.Vysledok,mrtvi a zmrzaceni ludia.Inspirujuce tiez bude,ako sa k info o chystanom atentate dozvedela CIA a to je dolezitejsie!

  OdpovědětVymazat
 10. Bylo by na case,kdyby usa konecne nastinili,co je v zajmu Ameriky.Boli by jsme si na jistem...takhle tapem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA nikdy nepřiznají o co jim ve skutečnosti jde a jaký je jejich cíl.

   Vymazat
 11. Na Seznamu je nova bezpecnostni strategie usa,jak ji nastinil Trump..ted je vsio jasno!!

  OdpovědětVymazat
 12. To je opravdu zmetek nechal by vraždit nevinný lidi.

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 14. Stále stejná a obehraná hudba od vyšumělých týpků z US Deep State.
  Totiž, za každou cenu zabránit Trumpovi, aby navázal lidštější formu politického dialogu s Putinem.
  Ale, i my zde v republice máme grupu kavárenských havloidních, kteří jsou snad i přesvědčeni o tom, že to jsou oni a jediní, kdo ví, co je a co není pro nás dobré.
  A dávají nám to vědět shůry svého uzurpovaného "majestátu".
  A vůbec neberou na vědomí, že je při posledních volbách voliči poslali do dálav. Vlastně ještě dáál ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl pane Opluštil, zase tak velké dálavy to nejsou. Pořád je to druhá nejsilnější politická strana v ČR. Pokud jste myslel Kalouska a jeho Demokratický blok, tak souhlasím.

   Vymazat
 15. ..behind to ass..do riti !

  OdpovědětVymazat
 16. Co to je administrator bloqu ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ti to řeknu asi tak: tohle celý vo tý "republice" je blamáž! Realita je taková, že židobolševik david sní o tom, že se stane rudým komisařem jako jeho příbuzní v Rusku před 100 lety! A že to on a jemu podobná svoloč by rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Tak to je. Jenže my se jimtu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do pecí lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Vymazat
 17. A může se Trump upšouknout nebo musí nejprve požádat tajné služby o souhlas?

  OdpovědětVymazat
 18. 19:13-to je ten co tě smaže, ani nestihneš mrknout.

  OdpovědětVymazat
 19. Obamovy agenty je treba vyhnat

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.