Reklama

pondělí 25. prosince 2017

Náčelník chovanců provedl kontrarevoluci a byl pochválen (XVIII.)

Václav Umlauf 
25.12.2017 E-republika

Nemůžeme být primitivní rusofobové na způsob našich bývalých kolegů, s nimiž jsme se teď rozloučili. Čeká nás odpovědná desinformační práce dlouhodobého charakteru, která musí správně podporovat a usměrňovat běžící studenou válku ve světě.


Vítám vás na první povolební schůzi v našem odboru po nastoupení nového ministra vnitra. Začneme pozitivně a úředně, a tedy kontrarevolučně. Pohledem do sálu jste jistě zjistili, že naše řady značně prořídly. Důvod je jednoduchý. Po odchodu bývalého ministra vnitra jsem okamžitě odvolal z funkce jeho spolupracovníky v našem odboru, kteří za mými zády provedli desinformační revoluci. Okolnosti znáte a ten hnusný web, který byl cílem jejich nezdařeného útoku, je popsal v článku Chovanci zpackali DDoS aneb Dosti Drzé osobní Srocení. Mezi námi děvčaty: pokud o někom z vás vyjde podobný článek a bude pravdivý, tak letí zcela automaticky. Naši kolegové a bohužel i naše jediná kolegyně postupovali v rozporu s ústavou a zásadně porušili platný právní řád. Obojí by jim asi prošlo, protože naše pracoviště má za úkol chránit naše demokratické zřízení, a to vždy nejde v rukavičkách. Jenže naši milí kolegové a kolegyně udělali ještě horší věc, než byl jejich protiústavní přestupek. Spáchali hrubou chybu v provedení svévolně spuštěné útočné zpravodajské operace na nepřátelský web. Jejich DDoS útok dopadl fatálně špatně a zmíněný nepřátelský web zesměšnil jejich fušeřinu fatálně kvalitně. Takže následoval stejně fatální krok i z mé strany. Dopředu jsem je varoval, že je z tohoto oddělení vyhodím hned po nástupu nového ministra, což se také stalo. Nový šéf mi již před nástupem do funkce jasně schválil celou strategii tohoto oddělení. Mediální neandrtálci z podstaty naší práce nemají žádné místo v tomto intelektuálně zdatném a dynamickém kolektivu.

Jak dobře víte, s bývalými kolegy jsem se rozloučil slušně. Dal jsem jim materiál k tomu, aby dostali místa analytiků u desinformačních webů a neziskovek, které platíme nepřímo buď my, nebo je přímo platí velké korporace. Jejich produktem byl nový seznam proruských webů a popis jejich nepřátelské aktivity. Jistě se divíte, proč se na jejich seznamu objevil ten hnusný web až v dolní polovině, a nikoliv na prvním místě. A přitom na něj tolik nadávám. Odcházejícím a poněkud primitivnějším kolegům bylo třeba dát první munici do boje, ale nikoliv rozhodující materiál. A s ním by si beztak nevěděli rady, protože přesahuje jejich schopnosti, navíc ovládané paralyzujícím afektem plynoucím z jejich neschopnosti. Zmíněný web má zcela jiné zaměření a obsah, který převyšuje jejich běžné protiruské chápání. Ale s tím lhaním a pitomostmi, které mají v mediální torně, se dobře uživí v probíhající horké informační válce i jako běžní pěšáci. A kanónenfutr je nutný v každé válce, i té informační. Naši bývalí kolegové opravdu nejsou na stejné rovni jako zmíněný nepřátelský web. Vy už jste informační důstojníci v nové válce a doufám, že výzvu a úroveň tohoto webu přijmete za vlastní normu práce.

Takže je dobře a věci jen prospěje, když lidé budou znát ten hnusný web jako obecně proruský produkt. Lidé by tam neměli zbytečně chodit, a hlavně by neměli číst jejich články. Ty jsou naštěstí těžké a nerozumí jim ani běžní rusofilové, kteří mají černobílý obraz světa postavený naruby. Proto jsou už zcela imunní proti našim projektům. Ale v logice černobílé optiky jsou občansky angažovaní rusofilové stejní pitomci jako námi placení rusofobové. Normální občan se vyhýbá oběma skupinám, a o to nám jde, aby se o nic veřejného nezajímal. Proto je zařazení tohoto webu na chvost našich nepřátel dostatečně nezajímavé a nevyvolá nežádoucí negativní reklamu. Drazí a propuštění kolegové tak ve své obvyklé prostotě splnili požadovaný úkol, aniž by porozuměli jeho hlubšímu smyslu. A tak to má na našem pracovišti také být. Uvedl jsem tento příklad jako typický i pro další spolupráci s desinformačními kanály typu korporátních zájmových webů. Jistěže to jsou naši cenní a spolehliví partneři v boji proti cizorodým informacím. Ale na druhou stranu se nemůžeme v žádném případě snížit na jejich primitivní úroveň.

Je nás tedy mnohem méně, ale zato mezi námi zůstali kolegové, kteří mají právo na vyšší plat daný nezměněným rozpočtem našeho oddělení. Proto čekám za vyšší honorář také mnohem kvalitnější práci. Na závěr porady jen několik slov o rozhovoru s novým ministrem vnitra. Jednoznačně podpořil naši linii zákonného postupu a pouze analytické intervence. Vysoce ocenil naše mezinárodní zapojení do desinformačních center EU a NATO. Pan ministr pevně doufá, že se zapojíme i do připravované spolupráce s velkými vyhledávači, jako jsou Google, Youtube, Facebook a Twitter. Hlavním tématem naší práce pochopitelně je a bude nelítostný boj proti všem teroristickým a extremistickým tendencím, které by mohly ohrozit naši mladou a křehkou kapitalistickou demokracii. Pak to ale znamená, že nemůžeme být primitivní rusofobové na způsob našich bývalých kolegů, s nimiž jsme se už definitivně rozloučili. Čeká nás odpovědná desinformační práce dlouhodobého charakteru, která musí správně podporovat a usměrňovat studenou válku. A to není jednoduchá úloha. Lidi je třeba vhodně zastrašit a mediálně nasměrovat, ale nikoliv bezhlavě vyplašit. K tomu očekávám vaše iniciativní návrhy pro příští schůzi.Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme! 


Související články:

14 komentářů :

 1. celá tzv. politika v kompletnej EÚ sa zvrhla na to, ako umlčať rozumných a zodpovedných -

  OdpovědětSmazat
 2. Nepochybne budou migranti celoeuropskym problemom a cmoudi se snad rozdeli tehda,kdyz budou vsude dostavat min.800e na debetni karty,bez prace !Pak jsi nebudou vybirat,kde je pro ne lepe.Takze se budou muset vsechni staty placnout po kapse.Kdyz budou slyset ostatni v jejich zemich,ze je v eu raj,prijedou jich miliony a Frontex jich bude navazet dalsi statisice.

  OdpovědětSmazat
 3. Zvrhla politika eu,si myslela,ze mnoho informacii pre ludi z vychodu,polozi socik...podarilo,sa,ale po nastoleni kapitalismu a fatalnych chybach Hydry V Bruseli,zacalo primnoho informacii vadit.Stali sa obetou vlastnej info politiky.Bruselu sa nepaci,ze niektore staty zacali reptat a kazit ich protiludovu politiku.

  OdpovědětSmazat
 4. Tak eu se snaží vytvořit diktaturu je potřeba z ní vystoupit.

  OdpovědětSmazat
 5. Podstatou problémů je že je kapitalismus parazitický systém a pokud nemá všelidovou kontrolu tak se prostě zvrhne a časem zdegeneruje do současné podoby. Komouši zkrátily pracovní dobu na 8 hodin a 5 dní v týdnu. Při dnešním technologickém pokroku je pracovní doba nad 6 hodin zrůdnost a to nemluvím o údajném stálém nedostatku pracovníků. Ve většině se dnes pracuje jak za první republiky. No úžasný pokrok.

  OdpovědětSmazat
 6. Mne oobne by moc zajimalo kde je ted pornojanda a jeho sefka.A konecne by mne zajimalo co se vlastne v realu stalo s celym tim komandem a kde ted jsou pracovne zarazeni jakozto vysoceceneni specialiste.
  Kdo to vi-odpovi at mame moznost si to overit:-)

  OdpovědětSmazat
 7. Umlaufovy texty jsou stále křečovitější a po jazykové stránce až zoufale kostrbaté. Podle všeho nemá ve své blízkosti lidi, kteří by ho na to - když už sám nemá dost sebereflexe - upozornili.
  Výsledkem jeho úsilí jsou nuda a rozpaky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidíš, a já se pobavil. Nejsi ty náhodou F.X.Šalda?

   Smazat
 8. Ten z 10:41 je stejnej spisovatel a mistr českého jazyka jako byl udavac a ožrala Havel....!!!!:-))))

  OdpovědětSmazat
 9. Niektoré vtipy stratia pointu keď sa pravdou stanú. juLLio

  OdpovědětSmazat
 10. Článek je velice vtipně napsaný, ale pochopitelně že tupá smečka diskuzních masturbantů u počítače se něčím takovým neuspokojí, protože tomu nerozumí. Těm se nejlépe chápou nehody, tragedie, požáry, sebevraždy, znásilnění a strašné činy migrantů - k tomu také mají stovky diskuzních žvástů. Pokud jde o intelektuálně náročný článek, zůstává bez diskuzní odezvy. Uvedený článek hlavně pojednává o mediálních žvatlanicích a mediálním světě vůbec - že jsou media v současné době považována za zbraně hromadného ničení, o tom žádná. Stačí si číst v nějakých těch diskuzích, a člověk žasne, co za sračky jsou lidi schopni hodit na papír. A čím se zabavují. Jsem si jist, že takhle blbí všichni ti lidi před třiceti léty nebyli! To, co se vyskytuje dnes v diskuzních fórech na všech typech webů, jsou zkažení duševní mrzáčci. A právě to z nich udělala media - dokážou hromadně zničit více lidí, než bomby. A psychicky zničený, leč živý člověk, je pro společnost nebezpečnější, než člověk zabitý bombou. A moc se mi zalíbil výraz "mediální neandrtálci"!!! To si musím zapamatovat. Výraz "političtí masturbanti" znám také jen díky nějakému článku na NR - je perfektní! Náš kdysi normální svět na slušné intelektuální úrovni zničili a zmrzačili političtí masturbanti ruku v ruce s mediálními neandrtálci -což je neporazitelná směs!

  OdpovědětSmazat
 11. Jo je to tak a bude hůř protože mediální masturbanti a neandrtálci jsou u mladé generace oblíbení. Totální vypatlanost a zvrhlost se stává moderním trendem.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.