Reklama

pondělí 11. prosince 2017

Nemci viac dôverujú Rusku než USA: Putin do Berlína, Merkelovú na Sibír!

Merkelová - Putin
- vm -
11.12.2017 HlavnéSprávy

Nemci viac dôverujú Rusku než USA, ukázali výsledky sociologického prieskumu, ktoré uverejnil nemecký Bild. Prieskumu sa zúčastnilo 1054 ľudí. 28% z nich uviedlo, že dôveruje Rusku. Dôveru k USA prejavilo len 25% opýtaných, pričom je otázne, koľkí z nich boli Nemci a Európania.Prieskum ukázal prudký pád dôvery Nemcov voči Washingtonu. Ešte pred deviatimi rokmi, v roku 2008, Spojeným štátom americkým dôverovalo 80% občanov Nemecka. V roku 2013 ich bolo 60%.

Čoraz viac Nemcov si začalo uvedomovať, že Nemecko je štát okupovaný americkým vojskom, že Nemecko je kolónia USA a že nemecký kancelár zohráva len úlohu veľvyslanca USA v Nemecku. Časť Nemcov pochopila aj to, že práve určité kruhy s adresou v USA stoja za záplavou cudzincov z iných kontinentov, ktorí sa usadili v Nemecku a na Nemcov často hľadia ako na nevítaných hostí, ktorí by sa mali prispôsobiť.

Vlani nemecká kancelárka Angela Merkelová odsúdila neochotu nemeckých podnikateľov viesť rozhovory o dohode o takzvanom „slobodnom obchode“ medzi USA a Európskou úniou (TTIP), pričom ich obvinila z antiamerikanizmu. Počas vystúpenia na Dni nemeckého priemyslu v 2016 v Berlíne Merkelová povedala: “Ak by bola reč o dohode s Ruskom, nevypočuli by sme si ani polovicu tej kritiky, ktorú počujeme teraz. Mali by sme sa nad tým zamyslieť,” povedala Merkelová a vyzvala nemeckých podnikateľov prehodnotiť svoj postoj k tomu, čo ona nazýva „ekonomická spolupráca“ s USA.

Mnohí Nemci hľadia na Rusko ako na poslednú možnú záchranu. Vlani, 3. októbra 2016 , na výročie nemeckého zjednotenia, sa v Drážďanoch objavil aj transparent, ktorý nikoho z početných demonštrantov nedráždil: “Putin do Berlína, Merkelovú na Sibír!”

16 komentářů :

 1. Praví Němci stejně přišli Z Ruska na území dnešního Německa.Takže to dopadne tak,že se vrátí na Ruské území zpět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Američtí židáci jakým byli Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy, nás nevyjímaje! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru. 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán realizován jen v té druhé části - tedy odsunem Němců z území ovládnutém Moskvou, protože s tím počítaly loutkové Kremlem dosazené vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit tento poslední problém k nastolení rudé totality.

   Smazat
  2. Cos tím zvratkem chtěl říct ty untermensch zbytečný cikorky?!!!!

   Smazat
  3. Coby, kreténskej überdebile, že Němci přišli z Ruska - tedy z vlasti původních Rusů - ze Skandinávie ...

   Smazat
  4. 8:44 To jo, no, ale kam se tam vrátí, tam už to je přece taky zamořený čmoudama!:D:D:D

   Smazat
 2. a je to tak - iste viete prečo sa Berlin volá tak - Berl - medveď - lužicko- srbsky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ano. Dreždanje znamená podmáčenou krajinu , drážďanská čtvrť Mokritz sousedí s městem Heidenau (Heide- močál).Leipzig je skutečně odvozeno od slova leipa= lípa.Ale až praskne to, že v češtině existuje šváb a Šváb, popřípadě v kolika slovanských jazycích Němec je odvozen od mentální poruchy (němý)bouchne EU definitivně. Ostatně , kdoví, jestli brexit nezpůsobilo listování Skotů v českém slovníku, kde se nalezli mezi domácími zvířaty.Až Rusové najdou rusy mezi obtížným synantropním hmyzem, máme tu druhou bratrskou pomoc. Akorát Poláci skončili přijatelně jako vodní ptáci, to by mohlo projít.

   Smazat
 3. Naprostý souhlas konečně jim dochází kdo má v těch svinstvech prsty.

  OdpovědětSmazat
 4. Nedávno měli Němci volby, nerozumím tomu,je to jako u nás, když Hermana voliči poslali do ...?

  OdpovědětSmazat
 5. Vše chce čas a neutuchající osvětlovače.

  OdpovědětSmazat
 6. Už som pochopil tú prisťahovaleckú politiku,tak preto chcú nás chcú Európanonov vimeniť za afroarabov lebo mi nepôjdeme válčiť proti Rusku.Za seba prisahám,skôr otočím zbraň na tích čo ma naženú bojovať proti Rusovi ako za nato a posratú európsku úniu.Do pekla s celím NATO a Bruselom.Peter s Oravy.

  OdpovědětSmazat
 7. 11:02
  Jen naprotý bbec může něco podobného napsat.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 8. Důvěra Němců v Rusy sice roste, ale už je pozdě.
  Proč? Důvěra Rusů v Němce je na nule, ne-li pod nulou.
  Už je Rusi nepůjdou zachraňovat od ještě neaktivovaného IS nastěhovaného a dál se stěhujícího k nim.
  Podobně jako zachránili Sýrii. Na to mohou už jen zapomenout.
  Proč si to myslím?
  IQ africých národů odkud převážně imigranti přicházejí se pohybuje mezi 59 až 76.
  Naproti tomu u Němců se do nedávné doby uvádělo IQ 99. Viz tabulka v prvním odkazu.
  V druhém odkazu se píše tom, jaká katastrofa hrozí při masivní imigraci výrazně odlišné populace.
  Někde jsem četl, že IQ národů není stabilní konstanta, že se v čase mění.
  A to se právě v této době stalo Němcům. IQ jim spadlo náhle a naprosto nepředstavitelně.
  Proč? No uvažte!
  Afričtí imigranti při IQ 59-76 ještě rozpoznali, že jim v Německu bude líp. Kdežto Němci už ani nepoznali, jaká jim hrozí katastrofa, když je k sobě po milionech pouští. Z toho vyplývá, že IQ Němců je nyní někde, odhaduji, mezi 50 až 59. Tak si prosím jejich hodnotu v tabulce opravte.
  Smozřejmě ne všech Němců. Ti zachovalejší asi budou utíkat. Asi také do zemí východní Evropy. Ale do Ruska, tam už ne, tam je nepustí. Rusi mají IQ ještě v pořádku (97), neboť bezpochyby by podobnou katastrofu ani v zárodku nedopustili.

  Tož tak. Jsou to ale paradoxy! Tak rychlé a tak převratné změny se dnes ve světě dějí.
  V Německu to začalo nějakým záhadným mozkovým zkratem u Merkely. A jelikož je, nebo už byla, uznávaným vůdcem velmi ukázněného národa, přeneslo se to i do mas.
  Sýrie má v tabulce IQ 83, ti jsou ještě dobře schopni ocenit pomoc od Rusů. Německu už pomoci není. Ani netřeba připomínat dnešní článek zde od Jaroslava Loudila o Martinu Schulzovi.
  Děda.

  http://iqtest-narodu.wz.cz/
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7791-profesor-nejpravdepodobnejsim-vysledkem-migracni-krize-bude-obcanska-valka-iq-uprchliku-ohrozuje-zaklady-zapadni-civilizace

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Německo přestává být německé! Dnešní Pseudoněmci jsou jen pouhé nemnožící se a proto vymírající polobuzny schopné plivat na pokyn cizáků na dějiny svého vlastního národa! Nad zájem národa je jim sloužit té nejodpornější xenofilské havěti, hodlající podkopat a zničit základy naší - tedy Bílé civilizace!! Německo po svém sjednocení se nikomu zvenčí "otvírat" nepotřebovalo! Samo kolonizovalo a rozvíjelo se! Německá Jihozápadní Afrika se stala domovem pro statisíce Němců, kteří tam byli svrchovanými pány a místním lidožroutům, různým těm Herrerům apod. předali základy kulturního chování! A sami si žádnýho z nich, aby je čímkoliv "obohacoval" do Německa nepustili! A proto bývávali hrdými Němci! Kdyby se nevzdali, tak by je nikdo porazit nedokázal. To že válka skončila je pouze dílem politiky bílé Ameriky (+ Stalina a jeho známému "Hitlerové přicházejí a odcházejí, ale německý národ a stát zůstává!") , která dala jisté přísliby vládnoucím německým kruhům, že na tom budou lépe než s Hitlerem. T co vyvolali obě světové války původně počítali právě s Německem! Přesedlali až v důsledku podobných příslibů od Bílých Britů:)) Takový paradox dějin - https://www.protiprudu.org/mytus-o-nemecku-ako-narode-zla-cast-2/

   Smazat
 9. Tak proč tu smrdutou čubku pořád volí? Proč tu blbou krávu doslova nevyhodí z okna i s židlí? Aha ona je to jejich frau führerin. To vysvětluje všechno.

  OdpovědětSmazat
 10. Špatný nápad. Zase by za to mohl Putin. Tu krávu odvést na Jižní pol.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.