Reklama

úterý 12. prosince 2017

Neočekávané návštěvy Vladimíra Putina

12. 12. 2017 zdroj
27.srpna 1999 měl jako premiér Vladimír Putin navštívit zasedání Rady ministrů obrany SNS v Astrachani, ale cesta byla na poslední chvíli zrušena a jeho letadlo přistálo v Machačkale. "Cíl cesty byl velmi jednoduchý... setkat se s lidmi. To je všechno", tak ji ocharakterizoval samotný premiér. Během návštěvy zavítal do Botlichského okresu v Dagestánu, který byl osvobozen od teroristů.


1.ledna 2000 zastupující prezidenta RF Vladimír Putin nečekaně přijel na Silvestra do Gudermesu. Tam předal ocenění vojákům Ministerstva obrany a Ministerstva vnitra Ruska, kteří se vyznamenali v boji proti teroristům.

20. března 2000 přiletěl nečekaně na stíhačce Su-27 do Čečenska, aby se setkal s velením Sjednocené skupiny federálních vojsk na severním Kavkaze.

22.srpna 2004 prezident Vladimír Putin opět uskutečnil neohlášenou návštěvu Čečenska. V předvečer narozenin prvního prezidenta republiky Achmata Kadyrova, který byl zabit v květnu téhož roku, Vladimír Putin navštívil jeho hrob v obci Centoroj a setkal se s místopředsedou vlády Čečenska Ramzanem Kadyrovem.

26.září 2006 uskutečnil Vladimír Putin neočekávanou návštěvu pohraniční stráže Jermolovka na rusko-gruzínské hranici. Návštěva byla ohlášena v tentýž den. Na místě prezident uspořádal uzavřené jednání s ředitelem FSB Nikolajem Patruševem a hlavou Pohraniční stráže Vladimírem Proničevem.

9.května2014 navštívil Vladimír Putin poprvé Krym po jeho připojení k Rusku. Prezident odcestoval do Sevastopolu bezprostředně po přehlídce na Rudém náměstí v Moskvě. Návštěva nebyla oznámena předem.

12.července 2014 Vladimír Putin přicestoval na neplánovanou návštěvu Nikaraguy, kde se setkal s prezidentem Danielem Ortegou. Původně se předpokládalo, že jejich setkání se bude konat v Havaně.

11.12.2017 Vladimír Putin navštívil bez předchozího ohlášení Sýrii. Na letecké základně Hmeimim dal pokyn k zahájení stažení ruských vojsk ze země.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

16 komentářů :

 1. Moc dobře dělá že chodí neočekávaně je to dobré pro něj i pro RF.

  OdpovědětSmazat
 2. Takovéto neohlášené návštěvy jsou velmi dobré na udržení disciplíny a poslušnosti úředníků všech možných úrovní a rovněž vojenských velitelů všech úrovní. Nikdy totiž nevědí kdy se tam či tam objeví a nedej bože, aby nebylo něco při kontrole v pořádku. Tím si zároveň upevňuje svoji pozici a prestyž u obyčejných lidí a řadových vojáků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou zase už po ránu kraviny.Určitě by bylo zajímavé uspořádat někde oficiální setkání všech tradičních diskutérů - všech lidí, kteří denně dřepí u počítačů, lezou z jednoho webu na druhý a žvaní ( převážně kraviny) i když k celé řadě článků už není co diskutovat. Přece už všichni dávno museli přijít na to, že všechny články všude jsou zásadně jen negativní. Všichni psavci, žurnalisté, komentátoři a novináři obecně, publikují jen temata, která lidi naserou. Udržují tak občany v trvalé nasranosti, nenáladě, nepohodě. Proč asi? Rád bych se to někde dozvěděl. Počínaje novinami, přes časopisy, televizní žvásty a internetové žvásty - jen negativní věci - mordy, loupeže,podvody, beznaděj, nehody, sebevraždy, lstivé válečné záměry pokud jde o světové dění, harašení zbraněmi, blízkost války, nebo alespoň Ebola (smrt) prasečí mor (vybíjení prasat a smrt) ptačí chřipka ( vybíjení ptáků a smrt) sem tam dramatické události psů ( to se můžou psíkaři potrhat) nějaké choré vize, nebo skandály a nemoci celebrit a modelek, ( jak vystrkují kozy a zadky) - co jiného lze v mediích najít? Je to úplně vyčpělá žumpa, vše už bylo sděleno. Články mají v počítači, ze starých událostí vymažou nějaký odstavec, něco se připíše, a publikuje se to jako nový článek - fakt ubohé! S novinami, jaké vycházely dříve ( kde byly i povídky, básně, fejetony, úvahy, eseje apod.) se to vůbec nedá srovnat, dnes se jen negativně žvatlá a žvaní. V televizních pořadech také převládá jen žvanění. Moderátorů s "kýmkolivů ale pořád jde o žvanění a žvatlání. Jak může někdo financovat z osmdesáti procent v podstatě "bulvární" publicistiku? A těch dvacet procent tvrdého bulváru, který nejspíš píšou jen oplzlí magoři, a lovci rozkroků- pro koho se tohleto dělá? Kdo něco takového může pořád číst, dokonce se v tom rochnit a žvanit a diskutovat např. k oplzlým článkům týkajících se žen, kde se na diskuzích (viz novinky) pravidelně předvádí stále stejní oplzlí staříci? Kdyby se všichni diskutující sešli na nějakém sletu - kolik by jich asi bylo - pět set? Sedm set? A kdo by byl v převaze - důchodci ( muži) socky ( muži) na sto žvanilů asi tak jedna žvatla v sukni - jsou to ještě normálně myslící a žijící lidi?

   Smazat
  2. Pro 8:40 - jsi směšná postava. Proč vypisuješ nekonečné litanie, když k tomu nemáš co říct? Máš na okolní svět slabé nervy? Dobrá, stačí přece, aby sis koupil nějakou knížku, nejlépe červenou knihovnu či jiný kýč a máš po starostech.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Anonymní13. prosince 2017 16:58
   Jsi ty ale kus vola. S tím odkazem jdi pěkně do záděle. Rád bych poznal co jsi zač - asi nějakej Adolfůf pohrobek.

   Smazat
  6. Zato ty ses poved 9.49. Diskuze jsou ráj tvý neukojený duše -co? Asi je ti fuk, co je v článcích, jen brebtat a brebtat, přesněji -blít ty pořád stejný kraviny. Ty holt jsi silnej duchovní potenciál, tebe by vzrušil i článek o tom, že spadlo někde ze střechy holubí hovno, a nejen že by tě vzrušilo, ty bys k tomu i brebtal blbosti na diskuzích. Chudáci důchodci - tak je mi jich líto. Dřepět denně u počítače a lovit všude ty zavádějící blbiny, to musí být síla pro mozkovny. Taky je to na diskuzích vidět, co se na nich schází za občany - stále stejné.

   Smazat
 3. Je to takový dobrý starý zvyk.
  Doporučuji aby i manželé ho neopomíjeli a podobně častěj takto přicházeli dřív domů.
  Zlepšuje to morálku ve společnosti.
  Jen jaksi, ehm, bych to asi těžko mohl doručit takovým jako Klaus atd. až po Sobotku.
  K nim měly naopak chodit nečekané návštěvy zdola, s pořádným obuškem.

  OdpovědětSmazat
 4. no použijem slová barda revolúcie Kňažka - neskoro, neskoro, - to ku Klausovým súputníkom

  OdpovědětSmazat
 5. "Neočekaváné návštěvy", nejen V.V.Putina, je jen mýtus pro "oblbnutí" občanů. Každé cestě ústavních činitelů "civilizovaných" zemí předchází v předstihu několika týdnů až měsíců pečlivá příprava, do které jsou zapojeny dle postavení a významu příslušného činitele, desítky až tisíce lidí.
  Samozřejmě, jsou výjimky, ale ty by se daly spočítat na prstech jedné ruky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Jj., civilizované! Jenže prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko, které zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu) je ale nedotčeno civilizací, a úmyslně od ní odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (Srbsko, Řecko). Také islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, jirsa, bartoš, bednář, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková, konečníková i spenceróva, petránek, žantovský, duchoprd, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, nečas, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, vyžraný prcina, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i rafinovaným agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

   Smazat
 6. Z uASSacky untermensch latriny nezbyde nic, ani oud z Holyudu!!!!:-DDD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poudám, sprav si to "R"! Ale pozor! Na tý tvý ruϟϟácký klávesnici vypadá jako naše civilizované "P"!

   Smazat
 7. Thanks for your sharing. Hope you can contribute more quality posts to this page. Thank you!
  despacito lyrics

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.