Reklama

středa 13. prosince 2017

O vítězství nad Islámským státem

Putin blahopřeje ruským vojákům v Sýrii
Colonel Cassad
13.12.2017 překlad mbi - Eurasia24


Vlna sporů o to, kdo vlastně v Sýrii zvítězil nad Islámským státem, se zklidnila jak vodní hladina. Kromě vítězství v Sýrii Trump veřejně vyhlásil také vítězství ve dvou světových válkách a vítězství nad komunismem.
Pokud jde o Sýrii, bylo již dříve zřejmé, že USA se zpočátku s pomocí IS a dalších obdobných organizací snažily svrhnout Asada – a poté předstíraly, že od počátku bojovaly proti IS. I v takovém případě byly a jsou úspěchy USA menší než úspěchy Ruska.

Nemluvě už o tom, že ve skutečnosti koalice vedená Američany syrskou válku prohrála, neboť cílem zapojení USA do války nebylo zničení IS, ale svržení Asada. Tvrzení Američanů je typickým příkladem toho, kdy se někdo svoji potupu snaží vydávat za úspěch.

Tak tedy:

V případě 1. světové války patří USA bezesporu mezi vítěze, jejich podíl na výsledku války však nelze srovnávat s podílem Francie nebo Británie; jde pouze o ukazatel bezchybné americké strategie.

V případě 2. světové války měl rozhodující podíl na zničení Třetí říše Sovětský svaz, když ve válečné mlýnici semlel tři čtvrtiny pozemních sil Německa. To se ve svém důsledku odrazilo i na poválečném světě, kdy se SSSR stal druhou supervelmocí.

A co se týká „vítězství nad komunismem“, tam se Trump silně plete: USA během studené války zničily SSSR, ve kterém komunismus dosud nebyl vybudován. A komunismus jako ideologie se nikam neztratil ani po zániku Sovětského svazu. Stejně tak nezmizel ani socialismus. Je totiž možné zničit stát, je možné způsobit smrt milionů lidí, ale zničit myšlenku je mnohem složitější.

Obecně je poněkud k smíchu slyšet od hlavy státu, který se považuje za světového hegemona, prohlášení, z nichž čiší frustrace z toho, že USA ztrácí své bývalé vedoucí postavení – a musí buď připomínat své dávné zásluhy, nebo si přisvojovat cizí vavříny.

Dokonce i v dobách Bushe juniora, kdy USA již překročily svůj zenit, se vláda USA neuchylovala k odkazům na staré úspěchy, ale dávala přednost přímým akcím a demonstraci svých vojensko-politických a ekonomických možností.

Ty časy jsou ale už dávno pryč, a USA se proto poněkud úsměvně snaží dokázat a připomínat svému okolí historické zásluhy, třebaže nikdo nemá v úmyslu je z řad vítězů světových válek vyřazovat.

Důvody, proč se tak děje, jsou zcela triviální: dříve byly historické nároky USA podpořeny jejich existující všestrannou převahou. Ta dnes ovšem už zdaleka není tak zřejmá, a tak se objevují stále nové otázky a problémy, na které USA reagují značně nervózně a s lehkými příznaky hysterie.

A tak po všech těch halasných prohlášeních Trumpa skromně vystoupil Irák a oznámil své vítězství nad IS v Iráku. Že prý – nezapomeňte také na nás!

Stejně jako v Sýrii tam oddíly IS sice ještě existují, ale žádné větší sídlo již nemají pod kontrolou. A tak je možno oficiálně poblahopřát i Iráčanům.

 
 
- - -

75 komentářů :

 1. USA hovada nevyhrála NIC!!!Jsou potupeni a zostuzeni.Všichni ví,že jsou světovým teroristou č.1.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sovětský svaz nezničili zločinci z USA, ale jejich agent bývalý generální tajemník ÚV KSSS se svou zkorumpovanou kamarilou a to v rozporu s ústavou SSSR a s přáním lidu !! A stejné kontrarevoluční puče zorganizoval ve všech socialistických zemích Evropy !! Navíc svévolně stáhl okupační Rudou armádu z východní zóny, aby umožnil žoldákům USA se roztahovat ve světě !!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Polib nám prdel debile.

   Smazat
  5. Je dobře, že se tu objevují takové nenávistné blitky, jako vyzvracel anonym 13. prosince 2017 18:10
   Je vidět, že se vám Conchitám začíná stahovat prdel. Což může být pro vás USSA anální alpinisty trochu problém :)

   Smazat
  6. 13.12.017. - 18.10 na to sa nedá reagovať inak ako len objavil sa výnimočný "CHMUĽO"aj som sa zasmial a na druhej strane som sa potešil,že môjmu obľúbenému výrazu si dal nový neskutočne široko-rozmerný význam,ktorý som si ani ja sám nevedel takto výrazne rozšíriť.Ďakujem Ti za nový poznatok významu slova CHMUĽO. Ty tam momentálne suveréjne vedieš si 1. Dík za to, že som sa po dlhej dobe riadne pobavil.

   Smazat
  7. 20:15 Přesně tak! Nic nechápe! My jsme součást zdegenerovanýho Západu, kterej zkrachoval a je na ústupu z historie! Neb dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém slova toho smyslu vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena a vyměněna rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenifilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a idejím! A když nebude Čtvrtý Řím, pak bude nová Zlatá Horda! Tuvin Šojgu - druhý muž a nástupce Putina v Rusku bude jejím prvním chánem. Páč čím jest Rusko samotné, když ne nástupcem oné říše Mongolů", v reálu ale šlo o říši Eurazijců! Jak řekl již markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara), což souvisí s ruskou "civilizační volbou" - http://www.zvedavec.org/send_print.php?clanek_id=5875&status=print
   Však také Moskevské knížectví nebylo jen legitimním nástupcem Byzance jakožto pravoslavný Třetí Řím, ale také dědicem právě oné Mongolské říše, jejíž bylo několik století ulusem! Však také první car Ivan IV. byl sice po linii otce přímým potomkem Rurika, po matce ale chána Mamaje, vládce Zlaté hordy, tedy potomka Čingischána! Ruský historik proto nazývá carskou říši eurazijským Projektem! A tento Projekt nejen že nekončí, ale on přežije i neslavnou jepičí pidiříši zvanou "Euroatlantida", která přestala být invazívní a sama se stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu! Nahradí ji silnější, zdravější rasa a kultura. Evropa pod příštím chánem Šojgu bude vypadat jinak - http://a2larm.cz/wp-content/uploads/2014/03/20070309map2053.jpg

   Smazat
  8. Anonym 13.12.017.-18.10. Keďže je dosť ťažké určiť čo z Teba z ktorého telesného otvoru vychádza je dosť problematické rozoznať či si sa práve pogrcal alebo posral.V každom prípade po Tebe zostal iba bordel a smrad.

   Smazat
  9. Pane 18:10, měl byste navždy opustit tyto diskuze. Vaše názory jsou jen lavina vulgarismů a nezvládnutých emocí. Jste buďto duševně nemocný člověk, vyžadující léčbu nebo placený troll.

   Smazat
  10. 18:10
   Tento směšný blábol se na NR objevuje přes rok. Pisatel by měl vyhledat psychiatrickou pomoc, jeho zoufalá nenávist k Rusku mu způsobuje těžkou mentální chorobu která vyvrcholí těžkou formou nebezpečného a agresivního šílenství.
   Bude běhat po ulicích po čtyřech s pěnou u huby a kousat kolemjdoucí.

   Smazat
 2. Trumpeta si popletl rudé indiány s rudými komunisty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Kdyby jsem nevěděl, že nás zde svými igelitovými příspěvky oblažuje Hovnolulu, musel bach si myslet, že je to naše Česká profesionální Buzna, Prdelář Janda.

   Smazat
  3. Takováto sebeobviňující dogmata svědčí o ničem více než o upadající a své již tak dost omezené území nebránící rase a ne o rase dobyvatelů, průkopníků a objevitelů kterou jsme bývali! Tak jako zásadní událostí na území Ruska bylo bezesporu Jermakovo dobytí Sibiřského chanátu 1582, srovnatelné v důsledku směle s dobytím Mexika a Peru! Pro dějiny naší rasy v novověku pak je daleko nejvýznamnější událostí porážka Zulů u Krvavé řeky 1836 jako počátek bílé kolonizace jižní Afriky, poté potlačení povstání Sípáhíů v Indii 1857 s následným upevnění bílého panství nad subkontinentem. A konečně za vrchol expanze naší rasy je nesporně potlačení boxerského povstání v Číně a pokoření této do roku 1847 hospodářsky nejsilnější země světa (počítáno v HDP na hlavu, politicky šla do hajzlu ale již po smrti Čchien-lunga na konci 18. stol.). Ovšem naše vzájmená řevnivost po rozdrcení boxerského povstání vedla k začátku pádu, počínaje porážkou Ruské říše japonskými skrčenci v roce 1905 a konče tím, že Číňané se poučili a jednají nyní svorně v náš neprospěch. A tak se nelze divit že Jižní Afriky ztrácíme. Podobně jako jsme ztratili např. Alžírsko!

   Smazat
 3. Ono totiž není hlavní kdo zvítězil, ale kdo to tam bude ovládat. Tak se možná ještě podivíme......

  OdpovědětSmazat
 4. Moc pěkný článek usa se můžou tak vytahovat možná jim to doma sežerou. Většina lidí ví jak vše bylo.

  OdpovědětSmazat
 5. Většina lidí na tomto webu ano, ale jinak velký kulový. Proč taky, když je furt co nakupovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:40 To zatím ano, ale musíte na to mít peníze. Obchody na vesnicích a malých městech, pokud tam vůbec jsou, vypovídá o tom, že řada lidí u nás má zřejmě "hluboko do kapsy"...
   L.S.

   Smazat
  2. Ceny západní , důchody východní .

   Smazat
 6. Nechápu jak USA porazily komunizmus, když Čína pod vedením Komunistické strany Číny se stala světovou hospodářskou velmocí č.1. Do vojenské velmoci č.1 Číně ještě pár let zbývá. Dočkáme se.

  OdpovědětSmazat
 7. USA se dařilo,dokud platili natištěnými dolary,nebo dluhopisy.Když se státy zbavují dolarů a dluhopisů,USA nemá zboží,tak rozprodává kde co.

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z toho, co z tebe pada, je jasne, ze vjedci provadeli ty pokusy s jazykem na tobe, honolulu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 10. Nas oblibeny president Trump je zameren na vnitrni problemy zeme a obcane ho prirovnavaji k - BULOZERU, KTERY PROJEL NEVESTINCEM !

  Vase nejvetsi chyba je v tom, ze vy Ameriku berete jako politicky kompaktni celek a generalizujete.

  TAKTNE (a vycurane) zamlcujete, ze jak president Putin, tak president Trump maji STEJNE nepratele ! (Stejna skupina lidi se stejnou snahou !)

  Vasim nejvetsim nepritelem NENI Amerika , ale velmi destruktivni , diktatorsy Brusel, ktery ma takovou agendu, ktera znici vasi existenci.
  Prisedent Trump tuto agendu nekolikrat kritizoval a odsoudil !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. At si ma usa hloupeho Trumpa,je to blbec,vsech blbcu,jake svet nevidelMy vam jej neberem,ale at tahne od nas co nejdal.My o jeho peci nestojime.Je to vrah,ktery zavrazdil za svou kratkou dobu v urade,vic lidi nez Vladimir Vladimirovic Putin,muz c.1 podle us magazinu Forbes !Trump je pro nas sumafuck!

   Smazat
  2. 15:26 Nicméně největší vrah z Putlerových kámošů je (pr)Aϟϟad! Pak dlouho nic, pak Máduro, následován Kádyrem a pak taky ten Nassralaláh(a) a Erd(l)ulán!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Moudrý Brouk Pytlík13. prosince 2017 18:18

   15:03 - Hele HOVNOluláku, jsi jen obyčejný vlezlý „emerický“ ksindl, opruzovač, pošup a záprdek! Vymaštěný recyklovaný trotl přes kopirák! V té své retardované lebeni máš místo mozku nasrané jen samé smradlavé HOVNO ze senkrovny! Jsi mongoloidní slepá větev lidstva! Dej si už konečně pohov a přestaň už se svým IQ houpacího koně obtěžovat čtenáře těmi svýma HOVNOcucy, SRÁČKOprdy, TUPOžvásty, ŽABOkřeky a ŽBRNDOkecy! Stejně po zásluze chcípneš v té své floridské chatrče z papendeklu! A pak Tě zahrabou v papírových botách v kartónové krabici na krchově pro chudé!

   Smazat
  7. 18:18 Svobodný lid, Američané, za tvou ubohou a zbytečnou existenci nemohou, rudý skřehotale! Tato ničemná existence je jen dalším důkazem, že čecháčkostán neměl jako stát nikdy vzniknout ...

   Smazat
  8. 18:44
   Nesvepravny uASSacky ksindl brzy dostane čo mu patří.....pořádně po tlamě a pak VYHUBIT!!!!!:-DDD

   Smazat
  9. 19:10 Sprav si "R! Tam ti nedoklepává! Asi ruϟϟkej drek, ne? Kolik rublikůs za ní výpláz? Aha, Putler to zacáloval, chápu ... Oni totiž "R" nemaj, víš? Píšou to jako naše "P".

   Smazat
  10. 20:30
   Po milióntý ty píšu:ASS je uASSacky slovo ty nedomrdku!!!!!

   Smazat
  11. Oblíííbenýý, milý, zázračný president Trump jeví příznaky začínající demence (Alzheimer).

   http://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/trump-dementia-mental-health-claims-msncb-morning-joe-scarborough-latest-a8085776.html.

   Není divu, vypije totiž 12 flašek coly denně.

   http://www.dailymail.co.uk/news/article-5163579/Trump-drinks-12-Cokes-watches-8-hours-news-day.

   htmlZávislák na kofeinu a aspartámu. Co dělá aspartam s mozkem je uvedeno zde:

   http://www.collective-evolution.com/2012/10/06/aspartame-damages-the-brain-at-any-dose/.

   Smazat
  12. 21:28 Nežikej nežikej ty smrdutá vonuce stažená z hnáty nějakýho putleroffskýho a vraha bezbranných žen a dětí :D:D:D Sám potáhneš, šmejde - pod zem, odkud tobě podobný putlerský lejna vyvěraj na povrch a zasmraďují krásný svobodný vzduch Západu, kterým jsme a zůstanem! A vy, rudí odpadi a smradi? Vrátítese do kremelský zengrúny ... Chycht!

   Smazat
 11. 14:58... Nikdy nezacinam se sprostarnama ja !
  Kdyz vam na ne odpovim, tak zacnete plakat, jako precitlivele slecny v Conventu.

  Mate dvojite meritko na vsechno, a to i na to, co se deje u vas. (Mate take velkou informacni krizi !)

  To je ten NEJSKAREDCI a NEEVROPSKY kaz na vasem charakteru ! Merte stejne vsem ! Nebo se smirte s odpovedi ! Toto delate i vasemu presidentu Zemanovi, bez respektu k jeho legalite a postaveni. Kdyz vam odpovi tak jste urazeni.

  -------------------------------------------------------

  Omlouvam se za vsechny preklepy. Pisi velmi rychle, nez si me vsimne cenzura.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Je vidět, že pražské havlérce (novodobým bolševikům) tyto diskuzní stránky velmi leží v žaludku, když platí trolly, kteří se tak intenzivně, za pomocí vulgarismů a slabomyslných příspěvků, snaží diskuzi narušovat.

   Smazat
 12. Velekretene vzeslej z pokusů s latrinou!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 1612
   A co tady nacvicuje uASSackej potrat z Hownerovi zuzovy prdelky???!!!!
   Co ty debile,kterej nemá ani na to,aby vymyslel něco novyho za zvratky,který tady ty sracko majova do nekonečna omilas?!!!!:-DDDD

   Smazat
  3. Bohužel IQ tvý a toho údajnýho hownera (tvůj for?) se od sebe neliší víc než výška hladiny ve spojených nádobách. A v tom je taky zásadní rozdíl mezi námi dvěma znemožňující nám společně vést dialog, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho rusofilskýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou jačího trusu!

   Smazat
  4. 16:25
   A velikost tvyho IA je všeobecně známá!!!!!
   Zase jen ty vemeno bez mozku opakujes a opakujes ty stejný pindy???
   Jenže to bys musel.mít na myšlení mozek....A ten je ve tvy makovici stejně """existující""",jako nalezená kostra Sněžnýho muze....A ty už dlouho ani nemůže(š)!!!!!:-))))))

   Smazat
  5. IÁ běž dělat leda sám někam pod most, jako každá podobná komoušská rusáckou pěnou do koupelny otrávená zdechlina, neschopná slova bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu:)

   Smazat
  6. Až místní trollové, hlupáci, havlisté a další užiteční idioti (umělci, studenti a absolventi humanitních škol atd.) pochopí, že ti tzv. "Rudí" nebo "Bolševici" popř. "komunisti" se v současnosti nenacházejí v Kremlu ani v Pekingu, a u nás v SPD nebo v ANO, dokonce ani příliš v KSČM, nýbrž v Bruselu a u nás ve stranách jako je TOP 09, Zelení nebo Piráti, což jsou opravdové ultralevicoví strany, zahalené do pravicového hávu, bude pozdě.

   Smazat
 13. Je vidět z kazdyho tvyho hovna u držky,že ten mejdan mezi potrate a štětkou na hajzl,ze kteryho si vzniknul se uASSacky chamradi nějak vymknul z latriny!!!!!!:-DDDD
  ŠKoda že nestekas,pechfogle!!!:-)))

  OdpovědětSmazat
 14. Ja jsem mazan fanaticky za hnusarny , ktere zde predvadi 'cesky' Mugabe, ktereho jde snadno poznat.

  T.j. presne to, co me na vas vadi nejvice ! DVOJITE MERITKO !
  (15:26, rad bych ti rekl ze jsi podradny hnuj , ale nemohu ! Jsi ochranovan a hyckan cenzorem.)

  OdpovědětSmazat
 15. 16:57
  Ve tři ráno zdechnes a s tebou odejde i ten hovnohnijici uASSackej smradlavej oder!!!!!:-))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Povidám, sprav si to "R"! Pozor, na tvý ruϟϟácký klávesnici (pokud se tomu dreku tak dá vůbec říkat, žééé) vypadá jako naše "P"!

   Smazat
 16. Na teto hadce je jasne videt INFORMACNI KRIZE v Cesku !
  Vy si neuvedomujete, ze jak president Putin, tak president Trump, maji spolecne vlastenecke rysy a jsou kamosi, kteri spolu mluvi kazdy tyden ! - (Bez vedomi medii, ktere jsou v rukou specialnich zajmu. Jejich nepratel.)

  President Trump na pozvani presidenta Putina dokonce stavi nekde v Rusku jeho bydleni / residenci !

  Vy porad nerozumite, ze globaliste jsou nepratele, jak Trumpovi tak Putinovi ! NIKDY tomu nebudete rozumet dokud nebudete rozumet a slyset, co rika on a co rikaji jeho nepratele !

  -------------------------------------------------------

  POZOR ! Globaliste chteji elektronickou menu.

  Nebudete mit moznost mit v polstari vase penize , protoze nebudou existovat ! Nebudete hospodarit sami s tim co jste vydelali !

  Az mi budete zase sproste nadavat, tak si uvedomte, ze to neni z moji hlavy, ale z informacni valky v Americe, kterou sleduji non stop !

  OdpovědětSmazat
 17. Ty už se elektronický měny nedozijes!!!!;-)

  OdpovědětSmazat
 18. 17:06... Mas priznaky tropickeho AMOKU a nikdy jsi nebyl v zadne tropicke zemi ! Cuchas lepidlo ?

  Neotravuj ty poloopice, ja se snazim propasovat do Ceska informace.

  -------------------------------------------------------

  Vas president Zeman patri k oblibenym statnikum ve svete, ktery je uznavan pro jeho otevrenou mluvu a pro snahu privadet do Ceska investice !

  Kdyby se setkal nekdy s Trumpem v Palm Beach, tak se na vaseho presidenta vrhne NWO, Globaliste a Neocon's, kteri jsou v Americe nepratele Trumpa.

  Jejich sila je v tom ze maji monopol na Media / informace.

  Tento monopol je NENAVIDEN mnoha Americany, kteri globalisty napadaji a clovek se dozvi takove veci, ze z nich ma husi kuzi.

  Vasi novinari nic z tohoto boje NIKDY NEUVEREJNI a vy trpite totalni desorietaci ! To plati casto i pro vase autority. Vase media jsou v rukou vasich nepratel !

  OdpovědětSmazat
 19. Kdo jmenovitě tě ty zdechlino o ty tvoje tupozvasty a zvratky prosi ty poblbanej Hovnolulane???!!!!

  OdpovědětSmazat
 20. 17:31.. To je v rukou BOZICH ! Ale jinak velmi me tesi, ze te privadim do Amoku.

  Vis co je to -PET- v anglictine ? ?
  Vysvetlim !
  Nekdo ma rad kanarka, jiny ma rad pejska, Cenzor ma rad polopici - lidoopa, ktery cucha lepidlo !
  - Prece TEBE !

  Ja jsem studnice politicky nekorektnich informaci ! Ty jsi popelnice nadavek a mentalnich sracek !

  OdpovědětSmazat
 21. 17:45... Umlcena majorita obcanu v Cesku, ktera se pozvracela s toho, co je ji servirovano ! Take si uvedom ty nemehlo, ze to co pisi je PREKLAD ! Ze to neni z moji hlavy. (Ja nevim NIC o electronickych penezich !)

  Krome toho umim vystihnou to, co je podstatne a ignorovat divadylko Hollywoodu.
  Ty akorat papouskujes kavarnu !

  OdpovědětSmazat
 22. Ty umis vystihnout jenom trumpetu z Holyudu ty lejno polochiply!!!!:-)

  OdpovědětSmazat
 23. Posledni 2 politicky nekorektni informace a koncim - povinnosti volaji !

  Severni KOREA ma hlad a Korea se domaha jidla ! Vzdy ho dostala a ted uz NEEE ! Korea vyhrozuje a bude z toho valka v roce 2018 !

  Santiago de Chile je nejbohatsi mesto v Jizni Americe a mistni obcane rikaji , ze tomu dal zaklad general Pinochet !
  (Zminujim se o tom proto, aby jste si vsimli rozdilu mezi realitou a tim co rika TV.- Mam tam pozvani a nemusim platit ubytovani, ale pojedu radej do Vidne ! Oslavit utek z CSSR.)
  Bye-bye now !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:11 - HOVNOlulu, jaký útek z ČSSR?! Vždyť Tě Tvůj taťka omylem přepašoval do Záp. Německa ve svých vejcích, když byl na houbách na Šumavě, zabloudil a nevědomky přelez přes západní hranice! A pak, po kom jsi tak blbej jako tágo?

   Smazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. Pozvání máš leda do nový krabice někde u veřejných WC ty blbě!!!!!:-)))

  OdpovědětSmazat
 26. Byl smazan prispevek 14:37 & 14:47 ! Tyto prispevky byly SLUSNE !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:27 pan Dvořák to ani nepotvrdí, ani nepopře? Reaguje na leccos, ale na mazání příspěvků bez hlášky ani muk. Proč?

   Smazat
 27. 18:12.. T.j. velmi vystizne !

  18:14 precti si 3x - 18:12 ! Ty nemohlo nezamestnanitelne k nicemu ! T.j. psano o tobe !

  OdpovědětSmazat
 28. 18:27 Ale asi obsahovaly Pravdu, co? Ta se tu totiž zásadně maže a dělá to spolek lhavých rudých mršin placených Putlerem z peněz, o který kremelský židočekista, tenhle ugrofinskej gauner s krysím xichtem, okradl ruskej národ a slovanskej lid! - http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/putin-ma-byt-nejbohatsi-clovek-na-svete-vlastni-az-200-miliard-1329131

  Kam se na něj hrabe ňákej Gates! Nebo tahle jeho jevrejská podržtaška - http://iks2010.info/?p=112380

  To sou panečku sídla, to je jachtička! To by bylo výživná publicistika tu, furt je co se Ruska týká vo čom psát, ale toho se právě místní bojej!! Páč by jim Putler zastavil tučný apanáže! Proto se tu překládaj jen sračky co jeho zlodějskou bandu vynášej do nebe a na jeho odpůrce snášej hromy blesky, třesky plesky! - http://iks2010.info/

  OdpovědětSmazat
 29. Chudaku zkurvence,žádná nová poučka ti při kouření dymky míru u pornodoprdelnika Jakuba eurohovnoty Jandy v v senkrovne na krku nezůstalo???!!!
  Horko těžko by tam vydržel Mozkomor,natož myslenka Hownere debilovici!!!!:-))))

  OdpovědětSmazat
 30. 19:22 Kerýmto ruϟϟáckym nářečím tohle je? Nešlo by to přeložit do nějakýho neugrofinskýho jazyka? :) Chycht!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:53
   Už se můžeš vzrůstat ty schizoidni blabole s natrzenou uASSackou drzkou?!!!
   To tě PornoJanda pustil dneska z vohonu brzo!!!!:-)

   Smazat
  2. Rudocancy užgrynadanýho čechomužika! S flaškou samohonky běž sám blábolit někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu:)
   Vy mrdky rudé, co po vás zbude? Jen země zničené a národy chudé ...

   Smazat
 31. Ja gůůůglig i nachadil! Éto Rawlíngova, da? Vout ten Púótěr! Nět, nikakoj Pútler, no Puótěr! Harrrí Puótěr!

  OdpovědětSmazat
 32. Pravda se nedá ani odhlasovat, ani nadekretovat zákonem. T

  OdpovědětSmazat
 33. Áááán, na US ambasádě se rozdávaly nové noty. Tady je ale dnes pitomců.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.