Reklama

neděle 10. prosince 2017

"Odbornice na mimiku" posuzuje pana prezidenta a ostatní kandidáty, a Seznam.cz, který se chlubí svojí seriózností a bojuje proti "extrémistickým názorům", šiří například tento návod pro idioty, jak hodnotit prezidentské kandidáty a jak tedy volit. To byste neuhodli, jak toto hodnocení dopadá...


https://www.stream.cz/fenomen/10020229-jen-do-nich-rypli-jsme-si-do-kandidatu-na-prezidenta
Ivan David 
9. 12. 2017
Najdete to na "Stream" plném nechutných videí. "Seznam.cz" má pro perverzity a blbosti, pochopení. Asi proto, že nejsou "proruské". Po tom, kdy nám Seznam nabídl dámské vložky které zaručeně neprotékají, představuje po svém pana prezidenta a prezidentské kandidáty (někteří protékají). Uvádějí to tak, že si "rýpli do kandidátů". Krom prezidenta rýpali hlavně "v dobrém". Prezident je jen nemocný. Není překvapivé, že se propaganda zaměřuje na blbce přístupné nejprimitnivnější argumentaci.

Moderátorka Karolína Vrbasová demagogicky prohlásila, že "obličej je mapa osobnosti, fyziognomie využívají kriminalisté při identifikaci pachatelů". "Nelze si nevšimnout, že prezident je chudák nažloutlý." Údajná odbornice na mimiku Eliška Landovská nám oznámila, že "tam jsou problémy se srdcem a se žaludkem, protože pod očima jsou kruhy... mezi očima není zas až tak velký prostor, znamená to, že takový člověk se vždy zaměří na jednu věc..." Moderátorka doplňuje, že pan Zeman se zaměřuje "především na sebe".

Odbornice na mimiku nás dále poučuje, že Jiří Drahoš má výrazné "nazobiální vrásky" (správně nasolabiální rýhy) a proto "takový člověk bude úspěšný a bohatý". "Je to inteligentní člověk", říká o Drahošovi: "Což doplňují ty vysoké uši...". "Odbornice" sice není příliš inteligentní, což i neodborníci poznají z jejího výrazu tváře a řeči, za to je však nevzdělaná a nekritická k sobě.

Podle vrásky na čele Topolánka poznala, že má hodně oddaných příznivců a hodně nepřátel. Moderátorka dodává, že na ni působí "neomaleným dojmem". Pan Horáček má "poměrně vyrovnaný obličej tvaru jupiteránského, což je obličej pro který svědčí o tom, že takoví lidé dosáhnou velkých úspěchů..." Fišer "má obočí velice daleko od sebe, takže to centrum kariéry je vysoké... což znamená, že tento člověk je schopen řídit se cizími názory...".

Jiří Hynek má "rovnou vlasovou linku, což znamená, že takový člověk je velmi racionálně založen". Nevím, zda ho rodiče zakládali na základě racionální úvahy. Odbornice to ví. "Marek Hilšer je rozhněvaný mladý muž, který jde nekompromisně za svým cílem." Tentokrát nás odbornice ušetřila informace, zda to poznala z ucha nebo nosního otvoru.

Hannig má klenuté obočí "to je vždy známkou uměleckého talentu", má ale "ďolíček na bradě, to je známkou lidí, kteří jsou jiní, než se předvádějí navenek". Kulhánek má "velký a dobře utvářený nos, takový člověk je schopen jít kupředu..." Blbost opravdu není extrémistická, v Seznamu.cz je to standard.

27 komentářů :

 1. Je to ubohé, ale lidi, kteří čtou blesk a sledují tv, si to zřejmě vychutnají..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Inu, podle pana Lady krávy četly "Kravské rozhledy"... Takže i v pohádkách novináři všech ras a plemen psali to, co byli čtenáři ochotní zaplatit. Seno je drahé i v pohádce a v zimě pastva není...

   Přeji té "moderátorce" hodně voňavého, horského...

   Smazat
 2. Odbornice na mimiku - expertka, jojo, teď se nám množí experti na cokoliv jak houby po dešti!
  Debilové!
  Jediná možnost - NAPROSTO IGNOROVAT!
  At tahle líná svoloč táhne do práce ... makat!

  OdpovědětSmazat
 3. Podle její fotky v úvodu bych ji, podle její mimiky, odhadl na alkoholičku 3. stupně. Její inteligentní pohled to potvrzuje.

  OdpovědětSmazat
 4. Los debilos narozeni!!!!
  Ta trubka je genitalni na první pohled!!!!:-)))

  OdpovědětSmazat
 5. No obličej pana Schwarzenberga se šlechtickými degenerativními rysy by si ta paní asi ani ohodnotit nedovolila. Nebo by jeho výraz zřejmě ohodnotila, že vyjadřuje výrazný intelekt. Škoda, že nevyhrál prezidentské volby. To by byla poštovní známka a ještě kdyby na ni měl přivřené, nebo dokonce spící oči...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A sliny by se používaly z čelní strany.

   Smazat
  2. Já si tedy obličej toho pána klidně ohodnotím - tupý prázdný výraz, rodová degenerace, rozplizlá rozteklá hnusná houba, co neudrží sliny a moč.
   Nevím, kde ho sebrali, ale rozhodně nevypadá jako šlechtic, spíš štamgast 4. cenové.

   Smazat
  3. Neurážejte štamgasty IV. cenové skupiny! On vypadá jako šlechtic! Rozhlédněte se kolem sebe do jejich rodů. Nebudu na některé poukazovat, ti mi jsou mi jedno jak vypadají.

   Smazat
 6. No to jsou bláboly za kandidáty hovoří hlavně jejich přístup k ČR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mimo Zemana jsou všichni zmínění jen eurohujerští a proameričtí čípci bez vlastního rozumu. Vzdělání - nevzdělání.

   Smazat
  2. 11:57 Přesně tak nic jiného dělat nemůžeme než zvolit Zemana.

   Smazat
 7. Odbornice na mimiku, čili zástupkyně pražské kavárny, včetně nestranné moderátorky, nechť si políbí prdel. Na jejich bludy není nikdo zvědavý, to už jste se mohli zeptat třeba Fišerová, nebo Vášáriové. Výsledek by byl naprosto stejný. Ubožáci.

  OdpovědětSmazat
 8. Podle té paní by byl Hooking(ať promine, asi jsem jméno zkomolil) podle svého vzhledu a postižení nesvéprávné a debilní hovado. Proboha jak chce pomocí mimiky tváře hodnotit něčí inteligenci? Já na tváři poznám radost, smutek, bolest, rozpaky, nic víc nic míň. Jo a podle očí té ,,vědkyně" poznám, že je na fotu s největší pravděpodobností po tahu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíše na tahu.... aspoň deset let.

   Smazat
 9. Čt nebo Seznam jedno jest, ato médium pro lidi mdlých názorů a paní XY tam zapadá jako p.... na hrnec. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 10. Tak osoba sama má důlek na bradě, takže asi se na venek dělá jinou, než jaká skutečně je, patrně se dělá chytrou. Pytle pod očima mají obě, jak reportérka, tak chytrá horákyně. Reportérku navíc zabírali tak, aby nic vidět nebylo, popřípadě z dálky, aby nebyly vidět ty pytle pod očima. Pytle měl i Drahoš, navíc nemá uši končící nad hranou obočí, to měl tuším Fišer a ještě jeden. Jinak je vidět, že nebohý Seznam mám plno volného času a tak tam dává šunty všeho druhu. Chudera pan majitel Seznamu, to jsou konce. Chtěl být nejlepší zpravodajskou stanicí a bude mezi slepými ten s největší bílou holí.Tak to dopadá, když si někdo myslí, že se starými známými komedianty udělá nový blyštivý cirkus.

  OdpovědětSmazat
 11. Slečna moderátorka vypadá v té roušce docela k světu.

  OdpovědětSmazat
 12. Jestliže a například není frenologie či kranioskopie stejně tak jako čtení z ruky vědou, když nemají sebeméně prokázané výsledky, je na tom stejně tvrzení té osoby, moderátorky Karolíny Vrbasové. Ta osoba se prostě a jednoduše propůjčuje jisté politice, je trapně ubohá a jak je vidět, je ochotna živit se jakkoli, když to užitečnou prací prostě nedokáže. Svého druhu příživnice.

  OdpovědětSmazat
 13. Tak tahle ,,dáma" mě dostala. Mám státnici z psychologie. Tohle bych typoval na abusus na alkohol, nebo ,,trávu" , pokud ne něčeho tvrdšího
  Nemyslím tím Zemana. Mám k němu taky fůru výhrad, ale jestli již třeba Blbinky, zveřejňují názory podobných individuí, tak to je na pováženou. Jinak paní ,,odbornice" ... Jako každý chlap mám ,,šev na šourku". Jak vyhodnotíte tohle ?

  OdpovědětSmazat
 14. Ke komentáři dr. Davida není co dodávat.
  Jen přidávám osobní obdiv, že se dokázal na tu "kavárenskou" slátaninu, co se tváří jako analýza čehosi, i dokoukat.

  OdpovědětSmazat
 15. Rozumim dobre tomu o co se ta pani pokousi - odbornice na mimiku ! Chodil jsem na prednasjky NEW AGE.

  Presidenta Zemana sleduji pozorne, protoze mu fandim a jeho smysl pro realitu a politickou prozretelnost obdivuji !

  Jeho strata vahy je velmi dobra vec, ktera ho uzdravila z Diabetis II. (Cukrovky.)
  Jeho NEUROPATHIE (poskozene nervy v nohou - take z cukrovky) je zavinena nedostatkem vitaminu "B" (B1 B6 B12 E a Niacin !)

  To vse nejsou zavazne veci , protoze pan president Zeman je muze ovlivnit pri spravnem vedeni od doktoru.

  Na to take existuje 6 alternativnich pomucek z nichz napr. polarni ponozky a chuze jsou jednoduchou malickosti.
  NERVY se regeneruji sami. (Koureni vsak skodi a alkohol take.)

  Podle rysu obliceje , pan president je inspirativni pro svoje okoli ! Je take nadany na psani, umeni, hudbu a sport ! Ma dalsich 5 nadani, ale ty nejsou dulezite pro jeho statnickou cinnost uznavanou svetem.

  V jedne veci jsem ho odhadl nepresne. Ja myslel , ze pani Bobosikova je vice vlastenecka - UZNAVAM svuj
  omyl !

  Kdyz uz jsme u toho NEW AGE. Opal je kamen ktery ochranuje pana presidenta a na dno pracovniho stolu polozte kartu z Tarotu MAGICIAN ! Pritahuje wisdom, Power, diplomacy atd.

  OdpovědětSmazat
 16. Měl bych zdvořilý dotaz: Umí ta odbornice na mimiku ještě něco jiného ?Pokud ne, tak ty její řeči jsou zcela určitě z hladu.

  OdpovědětSmazat
 17. Každý člověk se nějak musí živit, někdo prací, někdo blbostí druhých a někdo i blbostí vlastní. To poslední je obzvláště výživné.
  Obličej právě, že má u člověka poměrně výraznou mimiku, vyjadřuje ne nějakou konstantu jeho povahy, ale vnímavost - od radosti přes nadšení, starost až ke strasti. To jen kníže má trvalý výraz ospalého, s prominutím, imbecila. Ale ani za to on nemůže a nemusí vyjadřovat bezchybně realitu.

  OdpovědětSmazat
 18. Nenechte se mýlit. Skutečně existuje věda,nebo pavěda, to podle naturelu, která se snaží z tvaru nosu, úst, velikosti a tvaru uší,tvaru obličeje a pod určovat typologii osobnosti, jeho vrozené předpoklady pro práci či studium. Janus

  OdpovědětSmazat
 19. Ta expertka je normální vypitej alkáč a bezmozek....Takovejhle odpad,že vůbec dostává prostor se k něčemu vyjadřovat...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.