Reklama

pátek 22. prosince 2017

Odešel velký člověk

Ogňan Tuleškov

Prof. MUDr. Rajko Doleček, DrSc., patřil k vzácným lidem, kteří se nebáli říkat pravdu. V jeho článcích, knihách nalézáme vášnivou obranu Srbů před agresí, která je ve XX. století několikrát postihla a vždy za sebou zanechala nejen nepředstavitelné materiální škody, ale také silnou krvavou stopu.
 
Ač NATO agrese proti Srbsku proběhla již před 18 lety, ještě dnes Srbové, i malé děti, zvýšenou měrou umírají. NATO při bombardování Srbska používalo munici s ochuzeným uranem.

Jeho důsledky se projevují již řadu let a další desítky roků potrvají. Kolik lidí takto ještě zahyne, aniž by byli něčím vinni? Tuto otázku si kladl náš přítel často. I ve svých textech o ní píše. Kdo je viníkem této tragédie? Též na tuto otázku i odpovídá. Ukazuje prstem na agresory.

Rajko nám bude velmi chybět. Takového znalce balkánské problematiky již nemáme. Bude nám chybět i lidsky.

Kdysi, již před lety, jsme Rajka navrhovali na státní vyznamenání. Nebylo mu uděleno, bohužel. Nestalo se tak ani v nedávné době. Jsme přesvědčeni, že by mu mělo být propůjčeno státní vyznamenání alespoň po smrti. Již před lety si jej zasloužil. Jeho zásluhy ocenilo Srbsko i srbská pravoslavná církev. Pro nás je Rajko již dávno nositelem těch nejvyšších řádů. Vyšší spravedlností byly mu uděleny.

Budeme na Rajka vzpomínat tím nejlepším možným způsobem. Vyvěsíme na FB i na webu jeho některé články. A tak k nám bude opět mluvit.

Milý Rajko, děkujeme Ti za vše, čím jsi nás obohatil. Umožníme, aby z tohoto bohatství mohli čerpat i další.

Na 17 let spolupráce, často velmi těsné, vždy plodné, nemůžeme zapomenout. Budeš s námi i nadále, milý a vzácný příteli. Budeš s námi žít jako příkladný křesťan, jímž jsi za života byl, v práci na vinici Páně. A až se naplní i naši dnové, společně odejdeme s vědomím, že hřivnu, jež nám byla svěřena, jsme poctivě a usilovnou prací rozmnožili a odevzdali do rukou následujících generací.


Dr. O. Tuleškov

82 komentářů :

 1. Pravda zvítězí pane Dolečku*

  OdpovědětSmazat
 2. Nacek ktery obhajoval srbske zlociny ve Srebrenici se uz smazi v pekle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7,13
   Idiote nesvéprávný kurvy,zločiny v bývalé Jugoslávii mají na svědomí uASSacký okupanti s vydatnou podporou musulmanu a kosovskejch albánců,takže Halt die klape untermensch!!!!!!!

   Smazat
  2. K 7:13 Je to vůbec možný aby ještě v 21. století byl někdo takhle blbej. Buďto blbej a nebo ignorant nejvyššího kalibru, nejspíše bude obojí jinak si to neumím vysvětlit, nad tím zůstává totiž rozum stát a je mi z takového tvora (člověkem ho ani nemůžu nazvat), doslova na blití. Aottj.

   Smazat
  3. 8,29
   Ochuzenej uranej byl hojně využit v OKUPACI IRÁKU uASSáckým ksindlem...tvůj poločas rozpadu ty progresivní parylýzo se kvapem blíží!!!!!

   Smazat
  4. V Čechách domestikovaný muslimský provokatér se pokouší hodit špínu na jednoho z největších Čechů. Může se tu roztahovat jen díky naší bezbřehé toleranci a trpělivosti.

   Smazat
  5. 7:12 V pekle se budete smažit vy. O R. Dolečka si neotírejte svá křivá ústa.

   Smazat
  6. Anonymní22. prosince 2017 9:25

   Ne! Může se tu roztahovat díky ANONYMITĚ. S tolerancí a trpělivostí to nemá nic společného.
   Řadí se k osvědčeným hlasatelům nenávisti jakým je i Jan Rejžek:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prosrbsky-nacek-Dolecek-Jan-Rejzek-ve-tri-rano-stvoril-nekrolog-517233

   Smazat
  7. Pane Kopecký 13:29, vy jste schopen na podporu své podpisové posedlosti (dokonce nesmyslně) argumentovat i za těchto okolností? Že se nestydíte!

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Anonymní 22. prosince 2017 13:59

   My se známe, že mne oslovujete?

   Smazat
  11. 15:01 pane Jane Kopecký, oslovuji Vás svým názorem, právem účastníka na této diskuzi. To, že se cítíte všem tady nadřazen Vás charakterizuje. Jsem s pozdravem.

   Smazat
  12. Špíno z 7:13 a dalším podobným kriplům - doufám, že shnijete jako každá nakažená špína a svrab ... Už bylo dost havloidní úchylné tzv.tolerance tzv.jiného názoru - toto je demagogie, esence sprostoty a debilita, za což bych autory ( jedno jestli presstituty nebo placené hajzly) svěřil do "odborné péče" Mydláře , a na pranýři - veřejně, jim nechal vyplatit odměnu za pomluvy, faleš, osočení, demagogii, úchylnost a proradnost ve formě ( pro začátek, napoprvé ) 5 poctivých ran bičem přes záda ...
   Neříkám, že by šíření ustalo úplně, to nejde, ale četnosti by rapidně ubylo... Kolik hrdinných špín by s jednou potrhanými zády zkusili své zvratky a osočení publikovat znovu, ovšem již s řadou 10 ran ...

   Smazat
  13. 7:13
   už brzo se dočkáš*

   Smazat
  14. Prosím, proč reagujete na toho debila-provokatéra z 7:13 ? Vždy někdo takový napíše hlášku a ostatní se na něj sesypou jako mouchy na mucholapku. A o to mu jde. Určitě sedí u PS či NTB a třeba blahem onanuje, jak vás tady zase rozebral. Určitě má z toho ztvrdlé trenky a upatlané ruce. A vy mu k tomu ještě napomáháte. Takže onanistu z 7:13 ignorovat a korektor by měl ihned mazat.

   Smazat
 3. Všeobecně uznávaný odborník, milující svou rodnou vlast. Každý s ním asi souhlasit nemusel, i když obyčejný člověk se v Čechách k pravdě o bývalé Jugoslavii zrovna nedostane, ale každopádně osobnost, kterých u nás je velmi málo! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesouhlasit s profesorem Dolečkem je to samé, jako nesouhlasit s fakty!

   Smazat
  2. M.R Přesně tak.

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 5. Dík za vzpomínku na úžasného člověka. Souhlasím naprosto, že si státní vyznamenání zaslouží!!!M.D.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byl několikrát navržen na státní vyznamenání. Ani Klaus ani Zeman ho nevyznamenali. Klaus mu aspoň napsal osobní děkovný dopis, ze Zemanovy kanceláře ani to. Prostě jejich zaoceánský páníček si to nepřál a naši slavní prezidenti poslechli.

   Smazat
 6. Byl to odborník, humanista a slušný člověk. Protiklad taky "humanistického bombardéra".

  Čest jeho památce!

  OdpovědětSmazat
 7. Bohužel i takto vzácně slušní a pravdomluvní lidé umírají. Nikdy nezapomeneme. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 8. Tuleškove, ochuzený uran byl hojně použit ve válce se Sadámem. Ty tvoje sračky o ozářených dětí v Srbsku jsou z pera tehdejší nomenklaturní univerzity (VUML) a je to stejná trapárna jako malý Ajlán, kterého naaražovala stejná kráva podobného ražení, protože když trpí děti tak blbost je pravdou. Ty ochuzený urane, nejdřív si nastuduj, co je poločas rozpadu a kolik té vystřelené munice v tom Srbsku je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:29 - Omezený sprosťáku, tvoje hloupost mlátí dveřmi a tvoje způsoby tě vyřazují z lidské společnosti. Pro ostatní, kteří zůstávají lidmi: Na Kosovu je skutečně vyšší výskyt rakovinných novotvarů. Přičítá se to letecké munici s ochuzeného uranu (větší kynetická energie střely oproti olověné). Při dopadu na tvrdou plochu dojde k fragmentaci hlavice střely a odpaření malé části ochuzeného uranu, což je směs izotopů včetně radioaktivních). Ta vztekající se kreatura o tom zjevně nic neví a každá nová informace je pro něj dílem satanovým (eh pardon, bolševika či Putina). Kreatura má na své kleci napsáno "Ubožák z pražské kavárny - Nekrmit!"

   Smazat
  2. 9:36 co je,, vyšší výskyt,, ty novotvare. O té munici vím dost ale tvoje,, že se něco přičítá,, je nepodložený hoax a toho ubožáka si strč do kloaky. Máš záděr na mozku, protože si zapomněl napsat, že ty masakry v Jugoslávii jsou dílem Jugoslávců a i Srbů. Pravda je taková, že Usamani se měli vysrat na celou Jugošku a ti nacionální parchanti se měli mezi sebou povraždit

   Smazat
  3. 10:12
   Ty patvare s gangliomem na pidimozku,masakry v bývalé Jugoslávii mají na svědomí z 90%Chorvati a ta kosovská untermensch verbez.....uASSacky okupanty měli bez soudu rovnou střílet!!!!!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 10:42
   Tvoje IA je na vysoký úrovni!!!!!:-)

   Smazat
  6. 11:25 tvoje IA je hlas osla

   Smazat
  7. 11:32
   uASSackej patvare,osel mozek má,o tobě se to říct nedá ani nadnesene,prvků!!!!!:-)

   Smazat
  8. 8:29 Nevíte nic a jenom prudíte a píšete hlouposti.

   Smazat
  9. 12:49 tak napište tu vaši pravdu, ať se poučim

   Smazat
  10. Shlédněte Uloupené Kosovo.

   Smazat
  11. Shlédněte Pád Itálie! https://www.youtube.com/watch?v=CHXu-wNG1L8

   Smazat
  12. 8:29 vaši omezenost ilustruje machrování, cituji: „ ...tvoje sračky o ozářených dětí v Srbsku jsou z pera tehdejší nomenklaturní univerzity (VUML) a je to stejná trapárna...“, když „nomenklaturní“ univerzitou byla Vysoká škola politická ÚV KSČ, tedy žádný VUML, což byl nějaký pravidelný kurz probíhající pro přihlášené snad rok, dva nebo tří, nevím, při zaměstnání. Udělovaný „diplom“ se nijak nezapočítával do odborné kvalifikace. S takovými neznalostmi, hloupě a navíc vulgárně, tady neargumentujte.

   Smazat
  13. 14:21 no jasně, vy toho VUMLa máte a proto jste v obraze. Já takové vzdělávání nemám(pouze maturitu) a tudíž se nechám poučit. Hlavně vy MUDrci to tak nežerte, nebo vám praskne cívka a na škodu to teda nebude.

   Smazat
  14. 15:07
   Od kdy se na zvláštní škole maturuje???

   Smazat
  15. 15:19 v komunistickym svrabu to mohla být zvláštní škola s maturitou, tedy měřeno dnešním pohledem

   Smazat
  16. 14:21, máte čistou pravdu. "Ozářené deticky" byly nechutnou fabulaci stejně jako "deticky" ve Fallúdzi a "dětičky na kříži" na Donbase. Štěstí, za temto hoaxum už nikdo neveri.
   14:04, Uloupené Kosovo je snímek pána zdejší webovky. S velkým sebezapřením jsme to se studenty shledli až do konce a přiznám se, za tak tendenčně a jednostranně spracovane téma Balkánu jsem ještě neviděl. Film vidělo asi 165 našich studentů a naprosto všichni to ostře odsoudili. Vzorová ukazka, jak nema vypadat žurnalistika. Pokud to již není něco horšího.

   Smazat
  17. TA vaše škola, to musí být pěkná vymývárna mozků. Při besedě o tom filmu, kterou pořádala ČT, mluvili starší Dienstbier (zmocněnec OSN pro Jugoslávii), docent Pelikán (vedoucí balkanolog, Univerzita Karlova) a další odborníci. Všichni potvrdili pravdivost faktů uvedených ve filmu. Pozvěte se režiséra Dvořáka na besedu s vašimi studenty. To bude pěkný nátěr. Nevím, jestli se potom jako kantor s autoritou ještě udržíte.

   Smazat
  18. 18:38 rád bych věděl, jaká a jak podložená fakta používáte při své kritice daného filmu, a jestli je vůbec přípustné, aby součástí vyučovacího procesu bylo jakkoli ovlivňovat politické názory studentů (jak za vlády komunistů). Doma se potom leckterý dozvídá něco jiného, třeba, že USA vojensky napadly suverénní stát bez mandátu OSN, že v rozporu s válečným právem teroristicky bombardovaly civilní cíle (za 2 WW např. Drážďany, Hirošimu a Nagasaki ...). Rád bych taky věděl, na které že to účinkujete škole, pedagogu!

   Smazat
  19. Nejsem pedagog a nepůsobím na konkrétní škole. My pouze pracujeme mezi mládeží, abychom jí usnadnili orientaci v dnešním složitém světě politoky, různorodých informací a dezinformací a vyslovených lží. Již se nesmí opakovat forsirovani myslí mladých lidí jako v minulém zlocinnem režimu. Byl jsem téměř ještě dítě ale dobře na to pamatuji. Zdroje chválabohu jdou na dosah, stačí běžná hlavní masmédia, která v svobodné demokratické společnosti plně a kvalitně pokryjí informační spektrum.

   Smazat
  20. 21:29

   Je zajímavé, že proti přežitkům "minulého zločinného režimu" bojujete anonymně. Patří to dnes k vládnoucí ideologii. A když jste se rozhodl svůj boj rozšířit i sem, na server, který evidentně považujete za desinformační, netroufnete si dělat to otevřeně? Divné...

   "My pouze pracujeme s mládeží..." Tedy jde o skupinu či organizaci? I tu se ostýcháte jmenovat? Jakoby to bylo něco ilegálního? Divné...

   Kokotko

   Smazat
  21. 21:29

   Je zajímavé, že proti přežitkům "minulého zločinného režimu" bojujete anonymně. Patří to dnes k vládnoucí ideologii. A když jste se rozhodl svůj boj rozšířit i sem, na server, který evidentně považujete za desinformační, netroufnete si dělat to otevřeně? Divné...

   "My pouze pracujeme s mládeží..." Tedy jde o skupinu či organizaci? I tu se ostýcháte jmenovat? Jakoby to bylo něco ilegálního? Divné...

   Kokotko

   Smazat
  22. 21:29 boží prostoto, svazáku současných let. Vzpomínám, jak nás koncem padesátých let co učně vodili na sovětské filmy a poté, někdy i předem, nám snaživky vašeho typu objasňovaly viděné z třídního pohledu, roli postav a tak. Ve vynucované „diskuzi“ docházelo k matným ozvěnám řečeného, takže z pohledu tehdejších agitátorů všichni 16 až 17ti letí „studenti“ dané hodnocení podporovali. Pravda ovšem byla taková, že nás s tím nejen nudili, ale i otravovali, takže přirozenou reakcí bylo, dělat si z toho „srandu“. Zvlášť zvučná jména oněch filmových kladných i záporných postav byla přidělována agitátorům, pedagogům a vychovatelům i ostatnímu personálu učiliště, nebo i „šplhounkům“ z řad spolužáků. V osnovách byl i předmět „společenské nauky“. Stávalo se, že „soudružka učitelka“ zavedla řeč na některý z oněch filmových hitů. Rozumí se, kritika nezazněla. I když pod hladinou ji nebylo málo. Jste mi k smíchu. Hloupost je neporazitelná.

   Smazat
  23. 7:31
   Za to ty untermensch ustasovci pod vedením untermensch fricku byli dokonalý ty uASSacky hovado!!!!!

   Smazat
  24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  25. 21:29 Koho chcete učit když sám nevíte která bije. Mládež si sama nájde cestu a to i bez vašeho oblbování politruku.

   Smazat
  26. 20:09 Přesně tak! Ten četnik Doléčiković by pochopitelně komoušům jako je Dvořák či esesákům jako ty z 8:07 uřízl hlavu bez mrknutí oka! O jevrejci Davidoj nehovoře, tomu by vypích i vobě vočiska ještě předtím, páč se neumí po azbucky pomodlit! Viz film Pád Itálie, vy hňnupi oslavujíící své vlastní vrahy ...

   Smazat
 9. Čest památce vzácného, moudrého a statečného člověka.

  OdpovědětSmazat
 10. Proč tady právě před Vánocemi chodí otravovat ve velkém Jakubové Jandové (7:13, 7:47, 8:29)? To mají příplatky nebo 13. plat? Že je hanba nefackuje, když píší úplné lži a bláboly ....
  PK2

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni svévolně vysadili prášky a takhle to dopadá.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 11. Tady jsi můžete přečíst co napsal komunista janouch:

  https://cz.sputniknews.com/nazory/201712226475808-kardinal-duka-vanoce-provokace-hrozba-svoboda/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepleť si emigranta s komunistou, tupoune!

   Smazat
  2. Pro toho blbečka je komouš každý, který má jiný názor. Zkrátka blb z kavárny.

   Smazat
 12. Čest jeho památce .

  Pevaj Srbijo zemljo junaka
  pevaj Srbijo zemljo bitaka
  pevaj Srbijo silnije jače
  pevaj Srbijo taky se plače
  pevaj Srbijo zemljo junaka

  Pane Rajko vy jste byl Českosrbský junák .
  Jeden z mála který řekl pravdu a otevřel nám oči . Marcel

  OdpovědětSmazat
 13. Rajko Doleček .Hrdina který bojoval v Jugoslávíí proti fašistum .
  R.I.P.

  OdpovědětSmazat
 14. Takto se chovali k Srbum .
  You Tube Jasenovac

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybyste zažil pod Srby to co Chorvate, dělal byste i mnohem horší věci.

   Smazat
  2. Co zažili Chorvaté pod Srby, ty pomlouvačná špíno? Opak je pravdou. Kdo stavělů koncentráky a podřezával krky srbosekem, speciálním ustašovským nástrojem? Kdo vyhazoval do vzduchu civilní letadla nad Srbskou Kamenicí u Děčína? Přece Chorvaté - Ustašové! Kydat špínu bez argumentů, to umí jen kurv!

   Smazat
  3. Zvěrstva Chorvatských ustašu , ustašovcu na Srbech , Židech a dalšich narodech Jugoslávie byla sadisticlá a páchali je i kněží katolici . Nemecký vojáci byly zděšeni Chorvatskou brutalitou . Pavelič měl v akvarku Srbské hlavy . Modré oči Srbské dívky si dávali jako prezent . Nemůžu dál psát , hnus

   Smazat
 15. Pro naše mainstreamová sdělovadla byl pan Rajko Doleček všeho všudy propagátorem zdravé stravy. A tak nám denně a při všech možných příležitostech dokazují, na čem s nimi jsme. Oficiální přístup České republiky k agresi vůči Srbům zůstává věčnou ostudou českého národa. Můžeme být hrdí, že takový člověk jako Rajko Doleček mezi námi žil.

  OdpovědětSmazat
 16. PANA Rajko Dolečka jsem znal osobně.S mým otcem se zůčastňovali lékařských konferencí.Byl neuvěřitelně sečtělý,měl encyklopedické znalosti,byl to typ "renesančního " všeznalého člověka.Úžasně vyprávěl příběhy z dějin Balkánu.Byl vtipný,až moc hodný k lidem a poctivec každým coulem ,snad nehodící se do téhle šílené doby.
  A teď si přečtěte co o něm napsala lidská hyena Rejžek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vysvětluje jeho naivitu.

   Smazat
  2. Koho naivitu. Té svině zrzavé Rejžka?

   Smazat
 17. Srbové - jediný národ na evropském kontinentě, který se nevzdal německému Wehrmachtu za 2. světové války. Národ s vrytou přirozenou demokracií, národ silnějšími ponižovaný, ale nikdy zotročený, národ nám Čechům nejbližší. A Rajko Doleček, syn srbského národa, současně přispíval v duchu ideálů humanity TGM ke vzkříšení v křečích se zmítající demokracie v Česku. Pro Rajko Dolečka nebyly pocty a vyznamenání smyslem či cílem jeho činů, nenavrhujme mu je, neponižujme ho, byť jsou i ověnčeny jménem TGM. Uznání občanů nechť je mu vyznamenáním nejvyšším!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Srbové nejsou Čechum nejbližší národ. Dokonce ani Slováci
   Nejbližší jsou Rakušané a Němci z Bavorska, hlavně naši krajané, jimž jsme tak krutě ublížili. Srbové nejsou blízcí ani mentalitou (nestrašte) až tak špatně na tom Češi nejsou a hlavně NEBUDOU, jelikož se zde spousta organisaci snaží podchytit mládež a musím říci, že se jim to velice dobře daří. A to je dobře. V budoucnu bude tato země vypadat zcela jinak. A poprosim nacisty otevřené i latentní, vyhněte se invektivum
   Zkuste trochu hledět dopredu a myslet pozitivně.

   Smazat
  2. Katolický naivko. Se Srby máme společnou historii, společné nepřátele a utiskovatele. I kolaboranti tam melou podobné nesmysly jako ty. Emanuel Moravec, to byl podle tebe vzorný Čech, viď?!

   Smazat
  3. ale no tak prečitajte si knižku Kráľovstvo slovanov / Mauro Orbiti, Pop Dukljanin a zistite že tu trepe somariny, to čo nás učili boli len výmylsi a v dnešných školách sprostosti. str. 59 Pôvod Čechov a Poliakov... kúsok... Chorvát menom ČECH, veľmi vážený pán..................keď došli k hore Říp medzi Labe a Vltavou.... treba čítať.

   Smazat
  4. 18:47 narodil jsem se do české národní menšiny, za 2. světové války jsem byl utečencem a 18. 5.1945 navrátilcem do rodného domu. Mí předci v celém rodokmenu pamatují, jak německý živel potlačoval český jazyk, ekonomicky diskriminoval etnické Čechy. Snad víme, co pro Čechy znamenal Protektorát Böhmen und Mähren a co by pro český národ znamenalo vítězství Velkoněmecké říše ve druhé světové válce. Těm našim německým krajanům jsme ublížili pouze tím, že bylo realizováno rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války o jejich odsunu motivované tím, že mají být jednou provždy odstraněna ohniska, která byla roznětkou války. To proto, že ČSR byla obnovena v původních, ne jak Británie s Francií dlouho během války předpokládaly, pouze v pomnichovských hranicích. Takže ty absolutní, zagitovaný, neznalý a nemyslící hlupáku mluv o nejbližším národu a rozhodni se, zda dáváš přednost potencionálnímu poněmčování, nebo co největším zárukám uchování a rozvoje tradiční české kultury.

   Smazat
  5. Nesmysl! Srbští azbučtí primitivové svým terorismem jednoznačně zapříčinili zánik Ruska! Panslavismus byla smrtelná choroba naočkovaná Impériu jeho nepřáteli!

   Smazat
  6. Halíku nebo Hermane , zalez do nory germánský KURAC .

   Smazat
 18. Ano každý morálně myslící člověk je tak nějak najivní. Kvalita parazita je závislá na velikosti jeho zvrhlosti. Pan Rajko Doleček byl výjmečný člověk. Čest jeho památce.

  OdpovědětSmazat
 19. Oh Nóó, Rajko jsi teď v péči andělů, věřím že se o tebe postarají, byl jsi a budeš navždy můj favorit.
  Jako Dát si, nebo nedát, ještě jeden vdoleček , co by tomu řekl borec Rajko Doleček!

  OdpovědětSmazat
 20. Mám pocit, že jeho odchod naše telka, která jinak zmiňuje kdejakého ničemu, vůbec nezaznamenala. Inu, jak pravila ta stará meluzína Němcová, demokracie je u nás ohrožena.

  OdpovědětSmazat
 21. ako tak čítam aj v čechách máte takú skupinu podvracacov-sorosovcov ako vytvoril s-lovenský p-rezident... " Prof. MUDr. Rajko Doleček, DrSc. ..... česť VAŠEJ pamiatke

  OdpovědětSmazat
 22. Budete nám chybět pane Rajko Dolečku . Čt a pražská kavárna lžou jak za totáče komouši .

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.