Reklama

pátek 15. prosince 2017

Stanislav Novotný: Odhalujme ty, kteří za pravdou a láskou ukrývají lež a nenávist

15.12. 2017        Halo noviny 
Výkřiky o Putinových agentech nejvíce vypovídají o autorech těchto výkřiků, o jejich schopnosti kritického myšlení či zkorumpovanosti. Rusko má suroviny, a je třeba je o ně připravit. A tak slouhové dnes jako o život na Rusy štěkají. Před případnou válkou je totiž nutná dělostřelecká příprava. Část agendy Evropských hodnot má v popisu práce šíření nenávisti.
Můžete, prosím, vysvětlit našim čtenářům a čtenářkám, jaké asociaci předsedáte?

Asociace nezávislých médií vznikla před dvěma lety jako obrana proti omezování svobody na internetu a vůbec obecně jako obrana proti omezování svobody projevu ze strany Evropské unie a části našich politiků, kteří jsou vůči ní neuvěřitelně servilní. A také proti šmírování českých občanů ze strany nadnárodních firem, jež zneužívají svého monopolního postavení v elektronickém světě a se kterými, opět ochotně, někteří neodpovědní politici spolupracují. Jednoduše: proti likvidaci svobodného prostoru pro šíření, výměnu a získávání informací. Svoboda slova je totiž opravdu vážně ohrožena.

A také jsme se rozhodli, že budeme zvýšenou měrou pozorovat veřejnoprávní média, protože ta mají odpovědnost vůči nám všem, ale často se zdá, že jejich zaměstnanci by rádi spíše s nosíkem nahoru mistrovali vlastní spoluobčany a vnucovali jim dosti jednostranný pohled na svět. Dopouštějí se mnohdy fatálních profesionálních chyb, nepřipouštějí do veřejného diskursu skutečné osobnosti s rozhledem a vybírají milce, jež potvrzují jejich světonázor. Taková práce má k proklamované vyváženosti opravdu daleko.

Chceme také inspirovat novináře, aby uměli vyložit své argumenty a postřehy, aby měli odvahu v této plíživé normalizační době hájit své přesvědčení, a to adekvátně. A nositelé námi udělované Krameriovy ceny takovými žurnalisty jsou, nebojí se, jdou za svým, jsou jiní než hlavní proud, nejdou se stádem, hledají argumenty, udržují tak svobodný prostor při životě i proti přesile. Snaží se pracovat profesionálně a přitom zpravidla nemají na růžích ustláno. A přitom všelijaká ta ocenění pro současné demagogy a ideology na ně jaksi zapomínají.

Zmiňujete Krameriovu cenu za nezávislou žurnalistiku. Kdy jste ji začali udělovat?

Jsou to dva roky, takže v roce 2016 poprvé. V roce 2018 bude třetí ročník.

Soudím, že jméno Václava Matěje Krameria (1753-1808) jste pro cenu zvolili kvůli tomu, že se tento zakladatel novodobé české žurnalistiky zaměřil na osvětu prostého lidu, na národní emancipaci, na odmítání tmářství. Nebo byly jiné pohnutky u zvolení této historické osobnosti?

To všechno sedí, ale Kramerius byl především člověk příkladného osobního nasazení. Nebyl to jenom zakladatel prvního českého nakladatelství a českých vlasteneckých novin. Byl to člověk mimořádně oddaný vlasti, národu. Bez něho si vůbec nelze představit samotné počátky národního obrození. Vrhl všechny finanční prostředky do šíření vzdělání a praktických informací. A také podle toho dopadl. Zemřel v chudobinci a nikdo z jeho bohatých obdivovatelů mu nepomohl. Oproti nim však právě on zůstal v paměti národa. Zůstal jako vzor poctivého, vzdělaného a pracovitého vlastence, který i v nepříznivých podmínkách stál na straně lidí, nikoli na straně mocných. Při svém talentu si mohl vybrat jinou a pohodlnější kariéru, ale neučinil tak.

Mezi nositeli ceny jsou dosti zajímaví lidé, kteří opravdu neplují středním proudem…

Ano, a právě tyto lidi chceme aspoň takto ve společnosti podpořit. Protože víme, že je tolik dalších novinářských cen a některé se udělují, často i s obálkami, lidem, kteří dělají vyloženě závislou žurnalistiku. Naše ocenění je jen morální.

Mezi nositeli ze dvou ročníků jsou například publicista Stanislav Motl, písničkář Jaromír Nohavica, spisovatel a publicista Vlastimil Vondruška, fotograf Jiří Skupien, politolog Zdeněk Zbořil, novinář Jan Petránek, vynikající novinářka a znalkyně například syrské problematiky Tereza Spencerová, zakladatel internetové žurnalistiky Ondřej Neff, Robert Mikoláš z Českého rozhlasu, Tomáš Hauptvogel z TV Prima, režisér Otakáro Maria Schmidt, důsledný polemik a hledač pravdy Jan Schneider aj.

Jak se stalo, že v porotě, která uděluje tuto cenu, zasedl i generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral a šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl?


My se chceme bavit se všemi. Oceňujeme, že pan generální ředitel ČRo umí nést kůži na trh a říká, že je schopen komunikovat se všemi, což považujeme my v asociaci za normální, za standard, který by měl platit obecně ve vztazích mezi lidmi. To samé se týká i šéfredaktora MF Dnes Jaroslava Plesla.

MF Dnes však patří do svazku Babišových firem. Takže o nezávislosti tohoto média není možné hovořit…

Žádné soukromé médium není nezávislé. A novináři jsou jenom lidi. Přizpůsobují se, často i bez instrukcí, předpokládané linii. A Jaroslav Plesl do svých papírových novin vpouští občas i názory neočekávané. A snad proto se rozhodl uvažovat o novinářské profesionalitě společně s námi.

Dále si také uvědomte, že roste čtenost a sledovanost tzv. alternativních médií. A to je samozřejmě výzva pro normálně uvažující mediální šéfy. Lidi prostě mají dost té sorosovské placatosti. Mají dost orwellismu.

Laureáti prvních dvou ročníků jsou pohříchu všichni označeni za konspirátory a Putinovy agenty. To je okolnost, kterou samozřejmě znáte. Jak to komentujete?


Doufejme, že se aspoň naše děti dočkají studu podobných nástěnkářů a nálepkářů. Podobné výkřiky nejvíce vypovídají o jejich autorech. O jejich schopnosti kritického myšlení či zkorumpovanosti.

Rusofobie je přítomna prakticky každý den v médiích hlavního proudu, a plošné rusofobní působení je evidentní i u veřejnoprávních médií. Co tomu říkáte?

Každá fobie nás osobně omezuje, takže i rusofobie. I děti mají strach ze tmy. V dospělosti bychom měli používat nám darovaný rozum. Lidé, kteří stále na někoho malují – bez hlubšího zdůvodnění – terč, prozrazují svoji úzkost, popř. poplatnost.

Každá fobie je nebezpečná, ovšem obviňování Rusů ze všeho možného i nemožného se po Majdanu doslova rozjelo. V podtitulu jednoho semináře dokonce stálo »Rusofobie – antisemitismus 21. století«. Tedy Rusové dnes jsou v pozici po staletí ostrakizovaných Židů?

Rusko má suroviny, a je třeba je o ně připravit. A tak slouhové, jež jsou vždy ochotni sloužit za hrst čočky a nemají žádnou čest, dnes jako o život štěkají na Rusy. Před případnou válkou je totiž nutná dělostřelecká příprava, a proto je třeba po všech stránkách protivníka znemožnit. Do takového protivníka se pak lépe a se zadostiučiněním střílí. Pozoruhodné je, že mezi těmito faktickými rasisty je řada těch, kteří před Listopadem sloužili Sovětskému svazu a po převratu byli moc rádi, že nebyl uplatněn princip kolektivní viny. A dnes bohorovně očerňují, právě pod vlajkou kolektivní viny, celý jeden národ.

No a ti, kteří doslova tyjí ze státního rozpočtu, prostituují za zahraniční odměny, protekčně využívají fondy EU a zrazují české národní zájmy, zkoncentrovali své úsilí např. v Evropských hodnotách. Tito lidé v jedné části své agendy mají fakticky v popisu práce i šíření nenávisti. Musíme rozkrývat jejich fráze, aby bylo patrné, že například za pravdou a láskou ukrývají lež a nenávist. Jejich stoupenci rádi pokřikují na lidi: Ty ruský švábe! Která dějinná období mi to jenom připomíná. Ruský Oleg či Naděžda, to jsou přece lidé jako náš Pepík nebo Libuše.

Jenže tato instituce, za kterou mluví Jakub Janda nebo Radko Hokovský či další, je propletena i se státní strukturou, ministerstvem vnitra, a bezpochyby dobře placena.

To je hodně špatné, arogantní a naprosto antidemokratické. Doufám, že i tento krok měl vliv na debakl ČSSD. Uvidíme, jak se s vetřelcem a takto zřízeným cenzorským úřadem vypořádá nový ministr vnitra.

Za protektorátu účinně fungovalo Ústředí tiskové a dozorčí služby, pak jsme zde měli jedno z nejtemnějších ministerstev padesátých let, a to ministerstvo informací. Vypořádalo se se svobodným informačním prostorem a bylo v roce 1954 zrušeno. A za normalizace byl zřízen Federální úřad pro tisk a informace a Český úřad pro tisk a informace. Tyto úřady byly naštěstí zrušeny. Sociálnědemokratický ministr se zařadil do moc pěkné linie.

rozhovor vedla Monika Hoření

45 komentářů :

 1. ..... rodiny: Havlových, Dienstbierových , Pithartových, Šabatových - Uhlových - Müllerových - Tesařových, Paloušových, Rumlových, Pelikánových, Šternových-Kant ůrkových, Kocábových atd. Všechny tyto rodiny jsou exkomunisté nebo jejich potomci či svobodní zednáři a jejich potomci.
  Děkujeme, odejděte. Nejlíp k čertu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsou to příslušníci "vyvoleného národa". ?? :-)

   Smazat
  2. 19:39 Většinou asi ano. Nebo spíše jen ANO.

   Smazat
  3. Google: seznam židů v české politice.

   Smazat
  4. 23:34
   Copak seznam židů - ale takový seznam blbů, to by bylo něco!

   Smazat
  5. Když nenaskočí jako první troll, naskočí nějakej antisemita. Už jsi nudný, už jsme to všichni pochopili, že máš nějaký problém, tak to tady už neventiluj.

   Smazat
  6. 8.46 Je zajímavé, že nenaskočil žádný antiLakota. Jestli to není tím, že se žádní Lakota people (Siouxové) nevydávají za Čechy a neškodí Českému národu v české politice - jako protičeská činnost mladého amerického občana (narozen v USA), s právem na občanství Izraele (repatriace all inklusive podle izraelských zákonů) Jiřího DIENTSBIERA například. Kdyby se bil za naše české národní zájmy, měli bychom ho rádi jako svého - jenže jedná jako cizák. Proč asi? Protože se jako náš necítí...

   Smazat
  7. Pro 23:29, ale ty dvě množiny se překrývají. Jaký jiný národ je tak hloupý, že pracuje na svém vlastním skutečném holokaustu. Už teď kdo chce tak si snadno najde, že za genocidou židů ve 2.světové stála jejich vlastní elita jako rozhodující činitel. S obyčejnými židy se dá vyjít, když nebudou blbí a nebudou se povyšovat a pochopí, že jejich genetický potenciál není nejlepší, ten objektivně mají Slované a z nich Rusové. Pro každého je tu místo, ale pro řízení společnosti se musí upřednostnit skuteční lidé nejenom podle vzhledu, ale hlavně podle chování, zvířata do lidské společnosti nepatří, ty patří do volné přírody nebo do ohrady.

   Smazat
  8. K mému v 12:05, vlastně všechny elity všech národů jsou poněkud natvrdlé, a to i když mají přístup k informacím, ke kterým dav nemá přístup. Tím spíše by měli prohlédnou, že pro přežití lidstva nejsou potřeba a naopak ženou ho do záhuby. I přes svou hloupost se zdegenerovaným (páří se mezi sebou) elitám daří nás zotročovat díky podpoře Satana a tomu se to daří proto, že je obtížné vyřešit úkol předat poznání nové generaci. Ovšem Satan je podřízen bohu a tak ať udělá co udělá stejně to bude sloužit pro celkové dobro, ale to na jiné téma ...

   Smazat
  9. PS: A žádat poměrné zastoupení národností v zákonodárných sborech, i o tom je demokracie.

   Smazat
  10. PPS.A sakra, te bylo rychlé vymazání původního.

   Smazat
  11. 15:13
   To víte strejčku - my Chodové se s tím dlouho nepářeme!

   Smazat
  12. 15:16-jistě, bráníte pozice BV!

   Smazat
  13. 16:11

   Omyl, bobečku:

   Jsme odjakživa strážci hranic slušnosti a mravnosti. A ty bráníme.

   Takže Vaše volání po "svých vůdcích" odtud chtěnechtě zmizelo.

   Kdybyste, Vy chudinko, aspoň tu češtinu ovládal, když už chcete být takový vlastenec!!

   Smazat
  14. Mě se líbí vždycky ten siáč jak tu vykřikuje: "Židi nemůžou za vaše posraný životy!" A my moudří ho vždycinky uzemníme:
   "Tím méně ale jakýkoliv antisemta!"

   Smazat
  15. 16:20-ať to stojí, co to stojí(lidské životy)?

   Smazat
  16. 12:05 Rusové jsou z 20-ti% Germáni, to je činí technicky zdatnými, z 15-ti % Mongolci a jiné národnosti, což jim dodává houževnatost. Z dalších 25% jsou Ugrofini, což je činí stoické a klidné ... a naštěstí pro ně jen ze 40-ti% Slované, což je stahuje k lenosti, korupčení a otupělosti.

   Smazat
  17. Pro 7:30 jaký smysl má tady tapetovat ty nesmysly. Výzkumy haploskupin jasně ukazují, že nejlepší je Slovanská skupina Ra1, která poskytuje nejlepší tvůrčí schopnosti. Další výzkumy ukazují, že prapůvod písma je Slovanský (Védský) a od nich je převzali jiné etnické skupiny, je toho více co potvrzuje nejlepší genofond slovanů. Ale neříkám, že jsme nadřazení, každý zde má místo a Slované chápou boží záměr a nad nikoho se nepovyšují a nikdy nebrali otroky (to je vynález zvrhlého Satanského Egypta).

   Němci a germáni to je katastrofa pro Evropu podívejte se na historii, vždy způsobovali Evropě problémy (dnes s migrací) je to vřed. Problém Germánů a Židů je stejný neumí myslet, umí pouze poslouchat pána, jsou to od jak živa vlezdoprdelkové a k nim vzhlížíte?

   Ta schopnost vlezdoprdelkovství jim dává určitou zdánlivou výhodu, na kterou naletí hlavně mladí samci, kteří nemají k dispozici rozlišení, které se dostavuje s prožitými zkušenostmi. Ta výhoda spočívá v tom, že se podařilo Satanovi vnutit lidem davo-elitářské uspořádání společnosti, kdy zvrhlé a morálně upadlé elity kontrolují dav. Elity jejichž národ je poslušný jako germáni mají velkou výhodu. Vládce totiž z národa může rychle udělat všeho schopnou armádu (vzpomeňte na zvěrstva která činili Němci-Germáni v Rusku do dělá silný národ, ne to dělají ubohé svině). Satan má toto umožněno od boha proto, aby se lidé naučili vzít život do svých rukou a byli odpovědní a nesvěřovali svůj život, kvůli pohodlí do rukou vládcům. Němci maskují svou lenost přemýšlet údajnou disciplínou - nemusím nic řešit a ještě jsem pochválen vládcem a hýčkán jako nadřazená rasa a navíc mohu terorizovat a beztrestně napadat ostatní národy - to je germán (svině převlečená za člověka).

   Smazat
  18. Při sledování sovětského velkofilmu Vojna a mír podle stejnojmeného románu L. N. Tolstého jsem si při jedné scéně vzpomněl na to co zde již vícekrát zaznělo. Byla to scéna kdy generál Kutuzov přijímá hlášení o těžkých ztrátách ruské armády a on to odmítá přijmout a křičí, že ráno zahájí protiútok a vyžene vetřelce z území Svaté Rusi! Pak přijde spojka, že s ním chce hovořit Barclay de Tolly. A on se sklidní, sedí na stoličce a přemýšlí ... a tady mi blesklo hlavou to co jsem tu již dříve četl - cituju:
   Slované nejsou sami schopni postavit státní organizaci, jsou živlem chaotickým, neschopným samostatné státní existence. Ovšem měli to štěstí, že byli sousedy germánské tvořivé státotvorné síly! Z ní vzešla jak Sámova historicky krátká leč první vůbec slovanská státní organizace, tak i Novgorodská hanzovní republika a Kyjevská Rus! Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí ani nezval, leda jako nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! To jen co se oněch "skvělých" Rusů týče.

   Smazat
  19. 12:18

   Chápu, že texty o méněcennosti Židů a Slovanů jsou balzámem na tvůj vlastní pocit méněcennosti.
   Stačilo by ale místo věčného onanistického kopírování uvést odkaz na pramen.

   Smazat
  20. 12:23 Pozor, oni nejsou vůbec méněcenní! Jenom líní, nestátotovorní - zkrátka jim chybí organizační talent. Vždyť i ty přesuny průmyslu na Ural řídil Gruzín Berija! Ale maj zase své, jiné kvality, i když u Jevrejců velice nebezpečné! Od doby kdy se z válečníků stali obchodníci s otroky ztratili mnohé na charakteru.
   Mě do toho netahej, já všechno studoval desetkrát než jsem nějaký názor přijal, nejsem týpek co někde na netu najde nějakou chujovinu a hnedle to přijme a link si uloží do archivu! Tohle všecko vím z mnoha knih a pramenů, nejen ruských (i když těch zdaleka nejvíce).

   Smazat
  21. Pro 12:28 nevím co jsi studoval, ale moc Ti to nepomohlo, když popíráš zřejmá fakta. Opak je pravdou Slované a Rusové nejvíce jsou státotvorná etnika, což dokazuje veliká Rus a to, že Rusko bylo první vesmíru a přitom neuměli ani psát a číst, ale rychle se zorganizovali, jakmile padla carská moc a stát byl v rozvalu. Chopili se moci a i když Satan naplánoval světovou marxistickou revoluci vypálili mu rybník a začali budovat spravedlivou společnost (to že se to Satanu povedlo po smrti Stalina otočit a vrátit to do židovským kolejí je jiná otázka, ale Putin navazuje na Stalina a znovu se začíná budovat spravedlivý svět, kde každý národ má své místo). Dále jsi nepochopil ten trik, poslušnost je vydávána za disciplínu a píli.

   Slovan se vzpírá zhovadilostem elit a proto je pomlouván, jako dnes, kdy Češi jsou označovány za xenofoby. Za to hrdý Němec jde a myje nohy migrantům (přesněji krimigrantům - doma je nechtějí, jsou rádi, že se jich zbavili).

   Pochop a psal jsem on tom již v 10:33, že vlezdoprdelkovství Satanovi (Germánské nebo Židovské) není žádná kvalita, ale Satan se tě bude snažit obelstít a tvrdit opak.

   O schopnosti Slovanů se zorganizovat mluví nejen mírové, ale i válečné činy. Například dokonalá organizace husitů, kteří snadno zdolali Německou i sto násobnou přesilu, umět utvořit dav jako Němci není ukázka organizovanosti, ale poníženého otroctví. A o Rusech vzniklo přísloví, že "nestačí je porazit, ale musí se povalit". Je to podle bitvy, kterou už prohráli a elity utekli (vyšší důstojníci), ale vojáci byli jiného mínění a sami bez velitelů bitvu vyhráli. To samé ve druhé světové, kdy elity zradili (Hitler nebyl hlupák a podlehl nátlaku vysoce postavených židů zaútočit na Rusko až když měl přislíbenu zradu Ruských elit - což je známá historie) a nechali vojáky bez pomoci v kotlích, ale ti se nevzdali zorganizovali se a rvali se o svou zem (na rozdíl od Germánů, kteří jsou dobří tak akorát v zabíjení bezbranného obyvatelstva a v boji proti druhořadému nepříteli, to jest USA army - těm dávali docela na prdel) a dali Stalinovi čas vyčistit velitelský sbor a zorganizovat obranu.

   Slované mají vysokou schopnost samo-organizovanosti, kdežto jiné rasy potřebují nad sebou otrokářský dohled a potřebují otrokáře, kterému věrně slouží (a na sebe navzájem o sto šest bonzují - kdežto u Slovanů je bonzáctví za cenu ztráty cti) a který je chválí, že jsou výjimeční.

   Smazat
 2. Jako USA má své lidi po celém světě, tai i Rusko strká ten svůj špinavej rypák tam kam chce. Ten kdo tvrdí, že Rusko nemá své agenty v ČR, tak je vůl a ubohý lhář.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=0oQe0bC7B3o

   Smazat
  2. A ČR ??? Ta nemá nikde nikoho ty vemeno!!!

   Smazat
  3. 19:20 Až na to že usa tanky jsou u Ruských hranic a u amerických nikdo není. Článek má pravdu a vy jste ubozí slouhové slouhů.

   Smazat
  4. Aha, takže Amerika má po celém světě svoje LIDI a Rusko má po celém světě svoje AGENTY. Ty jsi ale jednoduchý trollík.

   Smazat
  5. Řeči puberťáka nebo zastydlého puberťáka. Všechny státy, které si přejí zachovat nějakou suverenitu potřebují nutně v současném světě pro svoje fungování tajné služby. Z toho se nedá nic vyvodit o morálních kvalitách vládnoucí vrstvy nějakého státu.

   USA elity žijí v neochvějném přesvědčení o své nadřazenosti a podle nich nemusejí žádné smlouvy ani své slovo dodržovat, to musí pouze ti druzí

   V Ruském světě přeci jenom ještě slovo něco znamená a na slovo skutečného Rusa se lze spolehnout (kromě elit, protože často se elity snaží napodobovat západ (už od nepaměti cizí je skvělé a doma je hnůj), tam to bude různé podle toho jestli elity slouží Satanu-západu nebo kopou za Rusko).

   Smazat
  6. 8:49 Ták! I agenti jsou přeci jenom lidi ...

   Smazat
  7. 12:47 Pojem "ruský svět" je konstrukt. Má být ohraičen čímsi co někteří ideologové rádi označují jako "ruská" či "slovanská duše". Tu podrobil kritice nacionalistický ruský historik Alexej Širopajev. Je to pouze mýtický vnitřní život Rusa, který je ideální sentimentálním fatalismem a vítáním každého s otevřenou náručí, ale krutě oplácejícího zradu, který putuje po rozlehlých ruských zemích hledajíc ztracenou lásku , a který se domnívá, že lidské problémy jsou malicherné ve srovnání s Boží velikostí. Širopajev to nepovažuje za přirozenou, vrozenou vlastnost skutečných Rusů, ale za duchovní a kulturní pokřivení pocházející z Orientu. Skutečným Rusem je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijského Projektu. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům.

   Smazat
 3. Putinovi agenti a Sorosovi agenti svedou bitvu apokalyptickou. Doufejme, že nikdo nepřežije.
  A ty, papoušku, (19:16) běž taky do prdele!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jdi tam sám.

   Smazat
  2. ty 19:26, nejspíš budeš jeden z těch, které jmenoval pán z 19:16. Tak raději zalez zpět tam, odkud jsi vylezl - tedy do tvého přirozeného prostředí tam, kam jsi ho poslal, fakane.

   Smazat
 4. Stanislav Novotný dlouhodobě prokazuje, že je muž se vzácně pevným charakterem a mimořádným intelektem, navíc jej vnímám jako opravdového vlastence. Nemám jinou možnost než alespoň touto cestou mu upřímně poděkovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, a totéž se dá říct i o Janu Schneiderovi

   Smazat
  2. Já bych zatím ocenil, že pan Novotný hovořil s paní Monikou Hoření. Novotný byl u toho, když tento režim vznikal. Bylo by mi sympatické, kdyby stvořil nějaké poučení z toho, že se v mnohém mýlil.

   Smazat
  3. 20:23 no,popravdě,kdyby byl p.Novotný s mimořádný itelektem,tak by se nedopouštěl fatálních chyb např.že Rusko má suroviny a je třeba je o ně připravit.On neví,kdo jsou dnes vlastníci těch surovin? Jo bejvávalo,Dnešní Rusko není carské ani SSSR i když se Putin snaží,po vrácení dvouhlavé orlice i obnovit imperiální politikou být.Sov.svaz.se vš8m tim svinstvem.Proto i ta rusofobie.

   Smazat
  4. Souhlasím 20:33, Jan Schneider patří do stejné kategorie, jeho články jsou pro mě doslova duševní balzám a kdybych jej osobně potkal, tak mu vyseknu hlubokou poklonu.

   Smazat
 5. Důležitý je volný pohyb a ochrana kapitálu, ostatní jso pohádky pro pitomce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je nejrychlejší způsob jak zlikvidovat národní státy a zničit celé lidstvo. Doby prosperity a blahobytu nastávali vždy, když byl volný pohyb zboží (a kapitálu) zablokován a plně kontrolován státem, je to ověřitelné v historii. Například období černé madony, kdy kosterní nálezy ukazují výživu obyvatelstva srovnatelnou s dnešní. Fungovalo se na lokálních měnách, které postupně ztráceli hodnotu, po vyražení nových mincí u starých výrazně klesla hodnota. Tím se zajistil oběh a paraziti nemohli hromadit majetek. Pak přišli židé se svým zlatem a jeho trvalou hodnotou, kdy cílem je nahrabat (stát se parazitem) a mít vystaráno a ostatní ať třeba chcípnou hlady. Což se také stalo a nastali hladomory. Život je tok a po celý život musí být ten tok udržován a jedinec správně zapojen do toho toku do společnosti (toto zapojení poskytuje radost, důstojnost a štěstí) a udržovat ji v chodu (například straší hlídají a vychovávají děti a předávají moudrost mladším nebo se věnují nějaké tvůrčí činnosti, na které mladší nemají dost zkušeností a dovedností). Volný pohyb kapitálu je něco jako udělat do trubek života díru, aby si pod těmi děrami paraziti mohli načepovat - všichni pak umřou žízní akorát paraziti budou mít plná vědra rychle se kazící vody života.

   Smazat
  2. Ještě dodatek. Židé nebyli úplně hloupí, tak vzniklo pravidlo, aby se každých sedm let odpustili všechny dluhy. Což by snadno vyřešilo všechny dnešní problémy, ale dnes zvítězil Satanský individualismus a tak by málokdo na to přistoupil.

   Smazat
 6. Vynikající článek, za který moc děkuji. Jen k ČSSD dodávám, že takhle neschopné vedení a také zároveň všehoschopné, jaké má ČSSD, má snad už jen Evropská komise a parlament EU, ale bohužel to už není problémem jenom jejich, ale celé Evropy. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 7. Chovám opatrnou naději, že nastupující ministr vnitra zmíněný Chovancův "velmi malý odbor, který by se tím zabýval na špičkové úrovni" zruší.

  OdpovědětSmazat
 8. I na Radiožurnálu říkají, když nám zdražili máslo, tak ho nejezte, margarín je dobrý. To mi něco připomíná ...

  OdpovědětSmazat
 9. Svět se nám zbláznil. Vekslák Horáček kandiduje na prezidenta a ještě si dovolí kritizovat mladého Ondráčku v uniformě SNB , který musel plnit rozkazy minulého režimu právně kontinuálního s režimem současným. Kdo je pán a kdo kmán, kdo má právo a kdo ne?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.