Reklama

středa 13. prosince 2017

Otřesné. V Německu se šíří muslimské kriminální gangy, konsolidují se gheta „no go zones“, opravdová vlastní samosprávná teritoria pod kontrolou ozbrojených band, která se zcela vymykají kontrole státu

13. 12. 2017 zdroj (kráceno)

V Evropě, kde pokračuje invaze politických migrantů a utečenců, rostou a konsolidují se dnes islámská gheta „no go zones“, opravdová vlastní samosprávná teritoria pod kontrolou ozbrojených band, která se zcela vymykají kontrole státu.

Jednou ze zemí, nejvíce postižených procesem této islamizace je Německo, které si uvědomilo svou nečekaně dramatickou situaci po silvestrovských skandálech v centru Kolína 2015, kde tisíce lidí arabského a severoafrického¨původu sexuálně obtěžovaly na 500 německých žen, a dnes den ze dne více uvědomuje skutečnost zcela chybějící integrace milionů Turků a islámských migrantů na svém teritoriu.
Sebevražedný scénář výmluvně popisuje úryvek z dokumentu pro německou vládu, který zveřejnil list Die Welt:

"Jsme v situaci, kdy importujeme islámský extrémismus, arabský antisemitismus, národní a etnické konflikty jiných národů spolu se zcela odlišným pojetím společnosti a práva. Německé bezpečnostní agentury nestačí tyto importované problémy a jejich důsledky a s nimi spojené reakce německého obyvatelstva řešit.


Naprosté selhání německého multikulturního modelu zcela jasně obnažila studie, vypracovaná „Oddělením pro náboženství a politiku“ univerzity v Münsteru, kterou zveřejnil Gatestone Institute pod titulem Integrace a náboženství z hlediska tureckého islámu v Německu, kde se konstatuje, jak asi polovina ze 3,5 mil. Turků, kteří žijí v Německu, tvrdí, že je třeba více respektovat islámské zákony šaría než německé zákonodárství. (…) Výzkum, který se zakládá na šetření mezi Turky žijícími v Německu mnoho let, často desetiletí, dokládá, jak ujišťují německé úřady, že muslimové nejsou do německé společnosti integrováni.

47% dotázaných souhlasí s tvrzením, »že zachovávání přikázání mého náboženství je pro mě důležitější než respektování zákonů země, ve které žiji.«, 32% je názoru, že »muslimové by měli bojovat, aby se vrátil společenský řád jako v čase Mohameda«, 36% tvrdí, »že jen islám je schopen řešit problémy naší doby «, 7% je přesvědčeno, »násilí je spravedlivým prostředkem pro šíření islámu« atd."

42 komentářů :

 1. Před týdnem tady byl téměř stejný článek o Švédsku, kde se migranti usadili údajně ve městě Malmö, jsou tam no go zóny - zkrátka úplně totéž.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, zřejmě proto, že jsou lidi, které děsí to, že je možné umlčet domácí bílé obyvatele zrušením voleb, vás to neděsí???

   Smazat
  2. Já jenom nechápu absolutní debilitu všeho lidu ve všech zemích světa hlavně západního. Všichni přece od začátku víme, že je to katastrofa a genocida původního Evropského obyvatelstva. Jak to, že i jeden sluníčkář si může ještě dovolit otevřít hubu.

   Všichni dále vědí, že dvě kultury nemohou existovat na jednom společném území a končí to vyhubením nositelů jedné z nich.

   Takže konec srandy všechny migranty okamžitě vystěhovat, situace je kritická a to třeba jenom jednoho posledního z nich. Okamžitě odmítnou všem azyl, nulová tolerance, tady jde o život nás všech, chápe to vůbec někdo.

   Smazat
  3. 22:40
   Ale jdi, ty posero!

   Smazat
  4. 22:46
   Vem si tu verbez arabskou domů ty hrdinové!!!

   Smazat
 2. Tak hádejme, kam půjdou, až to v Německu bouchne a Němci se opravdu naštvou? Ještě někdo pochybuje o nutnosti potenciální kontroly hranice s Německem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Státy V4 (Polsko, Česko, Slovensko a Maďarsko - má ze 70% slovenské geny) by si měly vytvořit svůj vlastní vymezený chráněný prostor. A také vystoupit z totalitní EU. Nebylo by od věci, kdyby se k nim připojili i další slovanské státy jako např. Slovinsko, Srbsko, Bulharsko. To by byl mazec!

   Smazat
  2. Ideální vláda: AfD + NPD.

   Smazat
 3. A co takhle přestat s těma hovadinama ( pořád to samé a jenom hrůzy a negace) Že za týden budou vánoce - si asi nikdo nevšiml? Takovej mediální hnus jsme do roku 1989 nezažili. Jen tragedie, nehody, utečenci, násilí, hrozby válek, mordy - do prdele - to alespoň před vánoci nelze dát lidem pokoj? Co takhle nemoci, vybíjení zvířat, případně jak strašnej a zničující se na nás valí vítr....český průmysl, i lehký púrůmysl a služby, a zemědělství je v prdeli, všechny hodnoty, které nám zde vytvořili a zanechali naši předkové jsou v prdeli, zato mediální průmysl, a průmysl posranejch celebrit, modelek, nahejch prdelek a dalších hovadin - jenom kvete.Možná už připadá na dvacet lidí jeden psavec a žvatla. Fakt hnus. V Německu jsou hnědé huby, ale nemají tam cigoše. U nás nejsou hnědé huby ze zámoří, ale je to tady prolezlí cigošema, a mají tady extravagance, o nichž se nám bílým a slušným ani nezdá. Cigoši jsou taky odporná, hnusná havěť, množej se jako králíci, nikdo s tím nic neudělá, a kdyby se někdo vopovážil sebrat jim podpory a zahnat je do práce, které je teď dost a nahání sem lidi vodevšad, akorát hnědí cikánští poserové se můžou válet doma, dělat hovno a mají na utrácení víc než důchodci za dlouhá léta práce - tak kdyby se někdo vopovážil sebrat jim dávky, bylo by tady ještě horší čoromoro než v tom Německu, švédsku, a jinde. Rabovali by, zapalovali by auta, a mordovali by nás za bilýho dne - policajti by na ten hnědej mor taky nestačili, navíc by se báli zakročit. Tak v čem je to u nás jiný? Že naše hnědý držky nepřitáhly z Afriky? Ale snad by alespoň v době kolem vánoc mohlo na chvíli ustat to přitroublý mediální strašení lidí - ne? Je to fakt primitivní hnus. Neustále podněcovat agresivitu u lidí - k čemu to bude dobrý? Ať už nás media nechají žít prokrista!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:45 To jsou fakta a smutná realita nám záleží na tom kde a jak budeme žít.

   Smazat
  2. Nová republika je většinově projekt marxistů. To jste ještě nezaregistroval?

   Smazat
  3. Anonymní13. prosince 2017 21:45
   „Cigoši jsou taky odporná, hnusná havěť, množej se jako králíci, nikdo s tím nic neudělá“
   Copak nejsou ty Vánoce? P.K.

   Smazat
  4. Vše je dáno jen nevzdělaností lidí! Teď někdy, myslím včera jsem viděl na ČT2 pořad kde paní ze ZOO si ztěžovala že lidé je žádají o opičky pro děti jako dárek k vánocům místo kočičky či pejska. Jenže, opička NENÍ kočička! Protože neloví, nepotřebuje zahrabávat svůj trus a moč do písku jako kočky, které tak maskují před kořistí že se nachází na jejich lovném teritoriu. Opička naopak kálí všude a tím rozšiřuje semínka rostlin, které pojídá. Proto se nemůže "naučit na záchůdek", jak jsou lidé zvyklí u kočiček. Pak jim dávaj nechutné plínky nebo - a to je ještě horší - chovají je v klecích! Lidi jsou prostě blbí a nerespektují přírodu, tak je to. A dávní předci cikánů žili kočovným životem tak, že si stavěli dočasně vesnice na okrajích džungle v Bengálsku, která jim poskytla živobytí. Ovšem aby přežili v takovém nebezpečném prostředí plném šelem, jedovatých hadů a nebezpečného hmyzu, museli být velice hluční, zejména v noci! Jen kravál a povykování kolem ohniště často do kuropění odradilo tato nebezpečná zvířata od návštěvy jejich vesnice. Ovšem když tento vrozený způsob daný evolucí praktikují na městském sídlišti, jsou označováni za bordeláře - slovy Čunka: "Dělají Bengál!" (to je od toho Bengálska). Oni to ale nedělají naschvál bílým, jak se tito domnívají a proto je za to nenávidí. Oni se chovají tak jak museli po tisíce let aby přežili. U bílých to je podobné, Radku. Bílí není nadřazen rozumem proto že je tichý či naopak. Jeho "civilizovaně" tichý a spořádaný život nesouvisí s civilizací, nýbrž pochází ještě z dob, kdy sám byl divochem! Severský lovec si nemohl celoročně tak jako cikán v Indii "odskočit do lesa pro něco k snědku". On byl nucen trávit většinu roku v nehostinném prostředí ledu a sněhu, kdy musel celé hodiny trávit tak že číhal u díry vysekané v ledu a každý sebemenší zvukový projev pro něj mohl znamenat smrt hladem! Zrovna tak když číhal na velké býložravce či medvědy apod. Musel být důmyslný, odívat se do teplých kožešin, šít si obuv, stavět odolná obydlí, budovat důmyslné pasti, stavět čluny a další věci, které černí v buši natož v džunglích dělat nemuseli! Proto se mu více vyvinul mozek a obsahuje důvtip! To není dáno tím že by Pánbu řek - ty černej budeš sluha - Pátek a budeš sloužit bílýmu Robinzónoj! Tak to nebylo, je to dáno formováním rasy v prostředí, potřebou přežití, chápeš? A proto soužití ras není možné bez změny. Pokud se v budoucnu odstěhujem na jiné planety a budem sdílet stejné prostředí a způsob života, rasy zaniknou zcela! Páč ztratí příčinu své existence - tedy specializaci na prostředí! Ty rasy tu nejsou pro prdel králikům. Ale za současného stavu není dobré soužít v jednom prostředí, je to násilné a bezúčelné, stejně jako se snažit předělat leváka na praváka apod.

   Smazat
 4. No když ty cikorky podporujou neziskovky financovany uASSackou haveti,tak není divu,že jim nesmis dát po hubě poslat je makat do.kamenolomu!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Klíčovou otázkou je, zda resp. kdy se agresivita těchto skupin obrátí proti většinové - lépe řečeno autochtonní - společnosti.

  Zatím se tyto kriminální bandy potýkají převážně mezi sebou
  - v Německu jsou to Turci kontra Kurdové: viz např. https://www.welt.de/newsticker/dpa_nt/regiolinegeo/badenwuerttemberg/article171311782/Nach-Bandenkrieg-muss-25-Jaehriger-viereinhalb-Jahre-in-Haft.html,
  - ve Vídni Čečenci kontra Afghánci.

  Nejvíc z evropských zemí situace eskaluje už po léta ve Francii a v poslední době i ve Velké Británii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PS: Zapomněl jsem na nejnebezpečnější ohnisko: Bosnu.

   Smazat
  2. To je otázka kdo z koho. Čekají jak ovce na pokyn od farizejů. Jak to, že sem přijedou do Evropy a drze si vyskakují, že jim tady bude vše patřit, což jim nasliboval ten kdo je sem navozil. Znásilňují, kradou a policajtům se smějí do ksichtu a ty skřípou zuby a musí je pustit i když je chytí při činu.

   Němci byli a bohužel zůstali hlavními dementy, kteří mají potenciál zničit celou Evropu. Kdyby se už konečně zbavili pocitu nadřazenosti a udělali si raději pořádek doma, už dávno měli naházet vládu do Rýna. Jenže to by museli mít koule postavit se Amíkům, kteří žádnou bitvu proti rovnocennějšímu nepříteli ani nevyhráli a patnáctiletí kluci a důchodci je za 2.sv války hnali až se za nimi prášilo. Jenže Amíci je zachránili před spravedlivým hněvem Rusů, oni moc dobře věděli čeho se v Rusku dopouštěli a že nemají právo na slitování. Ovšem teď musí zobat Amíkům z ruky a když jim poručí navozte si migranty, chceme chaos v Evropě, tak jako správné ovce poslechnou.

   Ještě připomínám, co tu bylo za hory naprostých klinických idiotů, kteří dříve psali a tapetovali jak Němci jsou skvělí a hrdý a mocný národ a my jsme malý ubozí čecháčkové a máme se podřídit Němcům.

   Smazat
  3. Pracují poměrně inteligentně. Napadají normální lidi,tím dávají signál špičkám, že jich se to "netýká". Je to jako s tou žábou kterou posadí do mísy se studenou vodou a tu zahřívají.

   Smazat
  4. Ať bude jak bude, na ty idioty, kteří sami sebe nazývají elitou, se tradičně můžeme spolehnout v jednom jediném: že až půjde do tuhého, zdrhnou. Jaké si to tu uděláme, je výhradně na nás. Nikdo to za nás neudělá. Takže, dívky místo do tanečních raději nacvičovat krav maga, pánové místo bojových her na počítači raději posilovat svaly a hlavně si uvědomit, že proto jsou samci u mnoha živočišných druhů větší a silnější než samice, protože je mají chránit.

   Smazat
 6. Juesej potrebuje eu slabu a zranitelnu,aby bola lahkou korystou...a vsetko ide podla planu neokonov.Len Rusko a Cina akosi vadia planom usa.

  OdpovědětSmazat
 7. 22:01 Klicova otaka byla uz nekolikrat zodpovedena doktory sociologie !
  28 % a prijde k vasemu zabijeni !

  OdpovědětSmazat
 8. Evropani to uz vzdali a dobrovolne jdou na sebevrazdu

  OdpovědětSmazat
 9. At zije Trup a jeho rodina Hercegovina
  Honolulu ,tc. upne zpitomely a zblbly pry jiz nalezli lek na debilitu ve stari ? Dekuji
  Venco jak se mas .Co dela ta petatricitka ,treti noha ??
  Zdravim Vlastovku doufam ze ti funguje ta fuckmashina bez problemu.
  Zdravim kamose Horni dolni velitele letky netopyru co ve dne litaji a v noci litaji ,proste jako ten policajt co je ve sluzbe furt

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi na me podezrele hodny, netopyry ja rad
   Preje li si panecek guamu na hlavu?

   Smazat
 10. Islám je mor světa.

  OdpovědětSmazat
 11. Dle mého názoru, se v Německu šíří mozkomor.

  OdpovědětSmazat
 12. 2:54 - Brouku Pytliku, jsi zdrogovana ozrala !

  OdpovědětSmazat
 13. Občas přemýšlím, že to asi tak má být. Západ se překlopil za svůj vrchol a začíná rychle upadat.
  Zlodějiny se staly normou. Máme zákon, který říká, že krádež do 5 tis. je pouhým přestupkem. S
  Nemajetná socka vám může ukrást po cihle celý dům. S předvolánkami ke správnímu řízení si bude, s prominutím, vytírat prdel a pokud nezpůsobí škodu na jednu ránu víc. jak pětitisícovou škodu, nic se jí nestane.
  Mladí nechtějí mít děti. Ze všech stran jsou vybízeni, že je důležité cestovat a užívat si. Ne se ženit a vdávat a zakládat rodiny. Navíc, geometrickou řadou přibývá teploušů, jejichž nároky se stupňují. Nejdřív chtěli toleranci, potom oporu v zákonech, dnes už požadují respekt.
  Lež se stala normou. Lžou politici, lžou novináři a lžou i obyčejní lidé sobě navzájem i sobě samotným.
  Opravdu jsme tak výrazně lepší, než islám? Nezasloužíme si zaniknout?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane HRICÁKU pokud začnete pochybovat o sobě a svých nebo našich úsudcích, tak je to na CHocholouška. Myslím to tak vážně jako Vy .

   Smazat
  2. Pane Hricáku . Naprostý souhlas s Vaším článkem o zdegenerovaném Česku , ale to platí o téměř celé Evropě . Ale to co se teď děje tak o tom řekla už kdysi dávno Sibyla králi Šalamounovi ve svém proroctví . Jak to mohla vědět ?

   Smazat
  3. 5:48 Neskákejte nikomu na lep, toto je záměrně vytvořený a řízený stav.

   Smazat
  4. 5:48 Slušní lidé se na něčem domluví hůře než zločinci, proto je stav takový jako je.

   Smazat
  5. Anonymní14. prosince 2017 9:54

   "Slušní lidé se na něčem domluví hůře než zločinci, proto je stav takový jako je."

   - pozoruhodná filosofie dějin ...

   Smazat
  6. 9,52
   Ale ten stav jsme vytvořili my, sami!
   Dílem naší hloupostí, dílem naším nezájmem a tolerancí.
   Vezmu to bod po bodu.
   Volili jsme strany, které tohle všechno samy vytvářely, nebo potichu tolerovaly.
   Nechtěli jsme vidět problémy, dokud nám nezaklepaly na dveře.
   Tolerovali jsme nástup konzumu a většinou jsme se na něm aktivně podíleli.
   Pokud se chceme posunout někam jinam, musíme si sami nejdřív přiznat vlastní chybu. Každý jeden z nás nese svůj díl viny.
   Máme absurdní zákony a napravujeme je ještě absurdnějšími. Policajti, místo aby honili skutečné lumpy, vykazují činnost na vesnických strýcích za nezapnuté pásy a zapomenutá světla.
   Soudy odsuzují živnostníky za desítky tisíc nezaplacených daní, ale miliardovým hříšníkům se dlužné daně a odvody odpouští.
   My jsme volili strany, které tuhle džungli vytvářely

   Smazat
  7. Nejsem žádný vítač, ale pro zkaženou Evropu by šaría byla cestou nápravy.
   Buzíky by muslimové popravovali.
   Nevěrné ženy kamenovali.
   Zlodějům usakávali končetiny.

   Drsné, ne vždy spravedlivé, ale účinné.
   Nic lepšího na západní dekadenci asi nelze vymyslet.

   PS
   Na všem špatném je třeba najít alespoň kousek dobrého. Docela by mne potěšilo vidět zejména současné vítačky navlečené do burek, zakopané po pás v zemi, jak dostávají kamenem do své duté palice.

   Smazat
  8. Zapomel jste pane kolego ze pravo saria ma take nedostatky a nepojednava o tom ze pravovernim mohamedanum se muze za nasili, znasilneni a pedofilii usekavat ptak,prsty a jazyk.
   To by se Fritzkum,Sveensonem,Olafum a Maivuum hned dychalo lepe a tu plizivou tmavou mlhu prodychali v pohode.Jenom by to chtelo trochu popremyslet jak to udelat.
   Bylo by to jak s tim starym prorokem co vystoupil na posvatnou horu a tam mu Buh nadiktoval desatero prikazani. A pak sestoupil z te hory a rekl zastupum:poslyste vsichni,Buh mi porucil dodrzovat 17 zakonu ktere musime dodrzovat! Zjednal jsem to s nim na 10,bohuzel nezosmilnis tam je!

   Smazat
 14. je to demokracia - to sme chceli - len Rusko sa dokázalo proti tomu postaviť a vrátiť si svoje sebavedomie a úctu, asi si pamätajú bájku o vlkovi a psovi ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V R.F. snad nejsou volby, statni duma, soudy, president, vlada a dalsi demokraticke instituce? Nemelte nesmysly a radeji se zamyslete nad tim, v jakem stavu je u nas demokracie!

   Smazat
 15. Který německý idiot vytáhnul na světlo termín "arabský antisemitismus"? Arabové jsou Semité, o židech se to dá říci jen s velkou dávkou nadsázky! Většina z nich je turkického (chazarského) původu a se Semity mají asi tolik společného jako Eskymáci s Křováky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:05
   Hraješ si se slovy. U Arabů jde naprosto evidentně o nenávist k Židům a Israeli. Nějaký "etnický" původ je přitom jen omáčka - stejně jako u nacistů. Jsou totiž úplně stejně zfanatisovaní - koneckonců jako i ty.

   Smazat
  2. Byl bys také, kdyby ti kradli tvou zem!!! Izrael pošlapává mezinárodní dohody, ať se nediví, že jednou bude pošlapán a ani těch 200 atomovek, které prý má, mu nepomůže, pokud zásadním způsobem nezmění svou politiku vůči sousedům!!!

   Smazat
 16. POMSTA ZA HOLOKAUST. Nechtěli jste živit nás? Tak se zalkněte arabskými muslimy a "pracovitými" černochy...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.