Reklama

neděle 3. prosince 2017

Pan generál Pavel mě uklidnil. Konečně vím, jaké nebezpečí nám od Ruska hrozí!


Jiří Baťa
3. 11. 2017
Pan generál Petr Pavel, t.č. český zástupce a šéf Vojenského výboru NATO ve svém rozhovoru pro Aktuálně.cz o NATO řekl, že chce přesvědčit nás Čechy, ale i občany Ruska o tom, že NATO není vojenská hrozba ale uskupení, které eliminuje případné hrozby ze strany Ruské federace. Nu a když už řekl A, řekl i B tedy, co to jsou ty hrozby ze strany Ruska. Když jsem si vyslechl politicko-vojenský výčet všech druhů a způsobů hrozeb, kterými jsme Ruskem ohrožováni, lapal jsem po vzduchu, abych se probral z toho ohromení, které generál ze sebe vysoukal, když zmiňoval celou škálu hrozeb a nebezpečí, kterými jsme, aniž si to prý dostatečně uvědomuje, napadáni.


Je však zajímavé, že pan generál nemluvil o bezprostředním nebezpečí formou vojenského napadení Ruskem, i když na druhé straně prý není zanedbatelné, že Rusko modernizuje svou armádu. Samozřejmě, že v této souvislosti se o nějaké modernizaci vojsk NATO, případně USA nezmínil ani slovem, i když jsou vojska NATO také průběžně vybavovány tou nejnovější vojenskou technikou a technologií. Takže nebezpečí z napadení, o kterém nás naši andělé strážní neustále informují a varují, se asi jen tak konat nebude, ale jsou tu zase jiná nebezpečí, které naši občané prý jaksi z principu neberou vážně, resp. je podceňují. Takže k věci.

Na dotaz, jaké konkrétní nebezpečí nám ze strany Ruska hrozí, pan generál poněkud roztěkaně začal jmenovat „řadu nebezpečí“, počínaje kybernetickými útoky, ovlivňování voleb ( měl zřejmě na mysli volby v USA, nicméně zatím nebylo skutečné ovlivnění prokázáno, o možnosti ovlivnění voleb v ČR nemá pan generál žádné poznatky ani argumenty, což ale neznamená, že Rusové volby neovlivňují, aby bylo jasné, že ano!), další nebezpečí vyplývá z narušování demokratických procesů, financování různých agentů, organizací, skupin jako např. přátelé Ruska a podobné grupy, pronikání do struktur EU, propaganda, které má za cíl rozklížit jednotu a integritu států aliance a jiné aktivity, kterým je třeba významně čelit. Jak z výčtu patrno, jedno vážnější nebezpečí jako druhé. Pan generál také podotkl, že Aliance i Rusko mají takřka vyrovnané vojenské podmínky a přiznává, že Rusko, resp. ruská armáda má vysoce sofistifikovanou techniku a proto se prý NATO snaží svou činnost dělat transparentně, aby prý nedávaly Rusku záminky k nějakým neočekávaným vojenským nepředloženostem atd., atd.

Z uvedených nebezpečí a hrůz, kterými nás podle pana generála Rusko ohrožuje, mi svěrače zapracovaly až do křeče. Uklidňující však je, když pan generál zmínil, že NATO se snaží tyto nebezpečí průběžně, transparentně řešit a všechny třecí plochy které by mohly vyvolat nějaké vážné vojenské konflikty, se snaží odstraňovat. Prostě, NATO je náš „anděl strážný“, který nás ochraňuje a „ve dne v noci je nám k nápomoci“ a jak pan generál také naznačil, NATO je obranný štít, který má zabránit pronikání negativních tendencí, které mohou ovlivnit nebo narušit potřebnou unijní jednotu a demokratický vývoj.

Stran domácí politiky pan generál míní, že nebezpečí ze strany Ruska se prý snažíme relativizovat a máme tendenci je snižovat, nevidět fakta, jak se Rusko na mezinárodní scéně chová, nesledujeme jeho vnitřní a mezinárodní politiku, jeho postoj ke Gruzii, Ukrajině, ale i neochotu se dohodnou na společném postupu proti terorismu v Sýrii atd., což jsou všechno fakta a skutečnosti, které nás ohrožují, ale které se prý snažíme nevnímat a nerespektovat.

Jen se jaksi (že by nedopatřením?) zapomněl zmínit o imigrantech a terorismu v Evropě. Jeho zmínka o neochotě na společném boji proti terorismu v Sýrii a dalších státech je značně irelevantní a podsouvá nám domněnku, že jen USA a NATO jsou ti, jejichž úsilím a cílem je zničit teroristické síly, zatímco Rusko je v tom málo aktivní. Ale o samotné imigrační invazi a nebezpečí , které z bezbřehé imigrace pro evropské, resp. unijní státy a Evropu hrozí, nepadlo ani slovo.

Nu což, pan generál Pavel se „vyblinkal“ z vojensko-politicko-ideologického, těžko stravitelného nato-guláše, připravovaného ve Washingtonu, s ingrediencemi z Bílého domu věhlasnými machry a odborníky na „mír“ ve světě. Z jeho slov bychom si měli vzít zřejmě poučení, abychom více, lépe a zodpovědněji vnímali různorodost ruského nebezpečí a snažili se mu čelit. On , NATO a spojené velení států EU pro naši bezpečnost a mír dělají, co jim síly stačí. Přece, proč by se jinak tak „odpovědně a svědomitě“ angažovali v celé Evropě blízko ruských hranic, že?

101 komentářů :

 1. Na Slovensku pre istotu MZV uvoľnilo zopár milionov na pronatovskú propagandu, lebo zistili, že 70% obyvateľstva má negatívny postoj voči vojenskému paktu nato.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On se nejen vyblinkal, on se i prachsprostě posral...
   No, co lze čekat od překabátěného komouše, který v té době na PŠM vojákům blinkal tehdejší popagandu. Je v tom prostě zběhlý.
   A jak zpívá Vlasta Rédl: ...Každý má víc tváří jenom si vybrat kterou...
   J.C.

   Smazat
  2. Tento Cecky general sa posieral uz ako maly chlapec a to nevedel ze existuje krajina ako je Rusko.Dnes takyto dementi kazu a nahanaju nam strach z vojny v ktorej by sedeli v zemi 20 m pod zemou a posielali ludi umierat. OBESIT KAZDEHO KTO BY LEN POMYSLEL NA VOJNU.!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  3. https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=_iaKtO5fbgY

   Smazat
  4. Soudruh generál nezklamal. Je to lampasák "vyštudovaný a vycvičený" za totáče. Teď jenom převlékl kabát a blije stejné kokotiny dál, akorát s opačným znaménkem. Prostě pablb, bezmozek....

   Smazat
  5. JIŽ
   před časem jsem na youtube natrefil na malý rozhovor s tímto khaki lokajem amerických zločinců a opět si jen potvrzuji,
   jak lidsky odpudivý je tento člověk...

   Smazat
  6. Jak Pavel Dobeš zpívá:
   Souhvězdí Žab se pozná velmi lehce
   Tamní obyvatelé jsou zelení
   Zelené mozky v zelené lebce
   A od huby jim šlehají plameny

   Smazat
  7. Takovej a dneska kazde general je BUDOUCI TRAFIKANT !
   kdyz krici Na Rusko , chce obrdzet tu nejvic vydelavajici trafiku...Do duchodu.
   Niv jinyho je Nezajima !! Na nic jinyho schopnosti nema...
   Putin jim CMAJZNUL KRYM ,napriklad ani "trafikanti" netusili ,ze to je nejdulezitejsi pozice pro Rusaky...

   Smazat
  8. 2:34 -Putin nikomu nic nečmajznul. Lidi na Krymu rozhodli o své budoucnosti v referendu! A píše se Rusové a ne Rusáci, ty Čecháku.

   Smazat
 2. Zločinecké NATO!3. prosince 2017 20:43

  • www.novarepublika.cz/2017/06/vznik-cinnost-cile-nase-pusobeni-v-nato.html
  NATO je nebezpečný, válkychtivý, mezinárodní útočný vojenský pakt! Mocenský imperialistický nástroj a skanzen studené války! Útočný pakt armád pro americká válečná dobrodružství ve světě. Ohrožuje světový mír a bezpečnost mnoha mírumilovných států!
  NATO realizuje mise v Iráku, v Afghánistánu, na hranicích doteku s Ruskem v Pobaltí, ale nikdy nevyslalo mise na ochranu hranic Schengenu před migranty.
  NATO válčí v Afghánistánu, v Iráku, jednotky má v Pobaltí, poradce na Ukrajině, kde koordinují útoky proti domobraně v Doněcku.
  Armády členských států NATO slouží jako křoví, kryjící a legalizující agresivní záměry zločinné zahraniční politiky USA. Vyslání vojáků AČR do pobaltské mise NATO je v rozporu Ústavou ČR, se zájmy ČR a nás občanů! Také s Chartou OSN a Severoatlantickou smlouvou. Co tohle všechno má společného s obranou naší ČR!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:43 Máte pravdu. Jestli to vše výše popsané pan generál Pavel nechápe, pak je nebezpečnější na svém postu než jim napadané Rusko. Ruce pryč od Ruska. Dejte šanci MÍRU a kroťte NATO pane generále.

   Smazat
  2. Pán generál, ať si uvědomí, že je především občanem ČR. Proto jeho činnost v rozporu s naší Ústavou ČR se jeví být jako vlastizrádní a tudíž trestuhodní! Také stojí za pováženou, zda není i v rozporu s mezinárodním právem (Haag, OSN).

   Smazat
 3. Něco tady nehraje.
  Rusko se stáhlo ze všech zemí Evropy a byla zrušená Varšavská smlouva.
  USA nejenom, že neopustily SRN které nadále okupují, ale NATO se rozšířilo do všech států střední a východní Evropy.
  USA a západní Evropa dávají na zbrojení 15 x více než Rusko.
  Počtem obyvatel USA a západní Evropa několika násobně přesahuje RUSKO. Tedy USA + západní Evropa 800 milionů obyvatel proti Rusku se 150 miliony obyvatel, to znamená armádu kterou USA a západní Evropa hrozí Rusku je několika násobně větší než má Rusko. Vojska NATO stojí na hranicích Ruska a neustále NATO zvyšuje počty zbraní a vojáků u hranic s Ruskem ( příprava na operaci Barbarosa II.). Vojáci Ruska jsou na svém území. A přesto neustále Rusko ohrožuje USA a západní Evropu. Pravda je taková že zbrojní průmysl USA a v západní Evropě by nemohl existovat pokud by se nevytvářely další a další válečné konflikty. Od roku 1989 USA a NATO vybombardovaly Jugoslávii = 2000 mrtvých civilistů, Irák 1 milion mrtvých, Lybii - 800 tisíc mrtvých. Od roku 1989 USA a NATO provedly barevné revoluce v Egyptě, Tunisu, Ukrajině, Sírii a všechno to byly mírumilovné akce a bombardování civilistů. Nemá cenu pokračovat. Uvedený generál to samozřejmě všechno ví, ale jak se říká , koho chleba jíš toho zpívej písničku a to je případ uvedeného generála. Otázka druhá je co jeho svědomí. Kde má záruku že na to svědomí se ho za čas někdo zeptá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Emeritní plukovník v.v.3. prosince 2017 21:05

   20:48 - PLNÝ SOUHLAS!!! A ten vygumovaný generál nemá svědomí! Je to jenom cínový vojáček bez mozku a vůle. Něco jako "zelený zombie!"

   Smazat
  2. Pavel to je taky pěknej týdýt bez vlastního, sice zelenýho, ale mozku. Když to venmu selským rozumem. Když si soused vedle mého pozemku postaví posed a bude z něj mířit puškou na moji rodinu a bude mi tvrdit že to dělá ze strachu abych ho neohrozil. Budu si o něm myslet že je pako jako amíci. Kolik pak asi vyvraždí civilistů v KLDR. Myslím že tak 800 000 tisíc. To bude pro Pavla radosti. S jeho pomocí potečou potoky dětské krve. To se mu a jemu podobným blbům bude usínat.

   Smazat
  3. 20:48 Pěkně shrnuto.
   Není to Pavel, ale Šavel, a jím také zůstane. Dík za pravdu, která musí zaznívat aspoň tak často, jak často zaznívají "Šavlovské" bláboly.

   Smazat
 4. Že se ten ubožák generál nestydí !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Emeritní plukovník v.v.4. prosince 2017 0:11

   Je to jen obyčejný sráč, který se bojí 2-3 Rusáků. Fuj, je mně z něho stydno!

   Smazat
  2. ...on jen správně pochopil význam "Velké listopadové homosexuálně-sionistické revoluce" a jal se jí šířit v celém zbytku světa,jak si doba a Wall Street žádá...je to kabrňák a vám všem, co jste to nepochopili přeju abyste padli do ruk doktora Gruensteina, aby vám řádně vypumpoval žaludky, dal pořádnej klystýr, dvojitej, abyste mazali na pozice v Pobaltí, až se za váma bude prášit a neplivali tu na toho heroje, co za nás nasazuje život...

   Smazat
 5. Proti zajmum statu - diverse prazske kavarny je nebezpecna pro kazdeho obcana a proto je treba podporovat Trumpovu agendu a ne Sorosovu agendu.

  To jsou dve totalne neslucitelne veci a proto se Amerika neda generalizovat, jako politicky celek.

  General Pavel ma povinnost k ceske zemi a ne povinnost k tem co prosazuji Globalizaci.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také je placený z našich chudých daňových kapes!

   Smazat
 6. Pan gen. P.P. nepatří ke hloupým lidem. Právě naopak. Je však též nadmíru pragmatickým (či oportunně pružným).
  A dobře ví, proč jej v té (vele)vysoké funkci paktu NATO drží a zač jej tam i platí.
  A tak od něj na pokládané otázky nelze očekávat jiné odpovědi, než jen ty pokrytecké odpovědi všehoschopné vojensko-politické loutky.
  Je proto i zhola zbytečné se jej na co ptát ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také se divím, že pan Baťa se diví.

   Smazat
  2. Pan gen. PP je velice hloupí člověk.
   Nemá ani tušení o svém původu a na místo moudrého uvažování používá hlavu na opakování západních demagogií*

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 1:41 nudny nudnaku

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moudrý Brouk Pytlík3. prosince 2017 22:00

   21:15 - Plný souhlas! Vidím, že IQ se Ti zvyšuje (ale jen pomalu). No nic, bude z Tebe jednou floridský junaček.

   Smazat
  2. Nechces nam ho vyhulit ?vemeno

   Smazat
  3. Honolulu,my serem na tveho prezidenta,chromou kachnu,Trumpa.Neverime mu.Rusko je stredoevropsky hrac,ne juesej 8 tisic km od nas.Smrt kongresu juesej!

   Smazat
  4. Brouku pytle, nesouhlas, nehadej se, mlc

   Smazat
 9. Jo to může přesvědčovat jestli to západní blbečci žerou tak my v Čechách ne.

  OdpovědětSmazat
 10. Toz pane Bato dek to só fsecko stejne kreatury, které sa hrbile aj za reálného socializmo a vlézale do kazdé mozné riti jen abe bele na tom pravem misce a f pravó chvilo mohla sa vod té aktivite pretrhnót bole to socialistické odernici a potem sa mohle posrat abe dokázale NOVEMO PNICKOVE , ze chtejó slozit do roztrháni ciho tela jen abe dostale pochvalo.....só to fscecko bezcenne zmetci......a bodó si to moset zopakovat........toz a ten Bohos pane Bato to je hazjl s velkém H. toz opatrojte sa a slonce v srdci......howk

  OdpovědětSmazat
 11. Tady jsi přečtěte co ještě udělal hajzl sobotka než odešel:

  No a já si navždy budu odcházející vládu spojovat s tím, že během její vlády došlo k navýšení regulace a k omezení svobody. Ať už mluvíme o inkluzi ve školství, o byrokratických restrikcích v podnikání, nebo třeba o veskrze velmi škodlivém podpisu Evropského pilíře sociálních práv. Jde o dokument, na jehož základě se mají postupně sjednocovat sociální, zdravotní a školské systémy v celé Evropské unii. Vše by mělo směřovat k věcem jako společná výše sociálních dávek, společná inkluze. Bez ohledu na to, že naše země na to peníze prostě nemá. A hlavně – tyhle sociální „výdobytky“ už nemají být vypláceny jen občanům jednotlivých zemí, ale všem – tedy i imigrantům.

  Neboli imigrant nalákaný německou štědrou politikou do Evropy, chycený v Itálii na základě její lajdácké ochrany hranic a přerozdělený na základě kvót do České republiky má podpisem Bohuslava Sobotky dostat stejnou sociální dávku, jakou by dostal v Německu, takže najednou získá dost dobrý motiv u nás zůstat. Bohuslav Sobotka jako premiér na odchodu svým podpisem Evropského pilíře sociálních práv k nám tedy v podstatě pozval imigranty analogicky, jako je před časem „pozvala“ Angela Merkelová do Německa.

  OdpovědětSmazat
 12. Zdravím Vás pane Baťo a až budete mít zase tu smůlu se s tím komunistickým kašparem co si hraje na vojáčka potkat, tak mu vzkažte, ať si alespoň oholí tu svoji pitomou tlamu, než se ukáže na veřejnost.

  OdpovědětSmazat
 13. NATO slouží k prosazování západní ,,křesťanské ,, politiky.
  Vatikán prostřednictvím katolické církve vy degeneroval Hitlerovu fašistickou armádu, jinak nazývanou ,, Mečem Vatikánu,,
  Dnešním mečem na prosazování svých středověkých církevních zájmů je NATO.
  Peníze a moc oslepila generáli a České intelektuáli.
  V době kdy je matičce zemi nejhůře,
  církvi se daří a společnost odděluje zrno od plev.
  Opravdové osobnosti v téhle těžké době se nikdy od pravdy neodkloní*

  OdpovědětSmazat
 14. Jako rocnik 1946 si pamatuju peknou radku ruzne pitomych kolaborantu ,ale povim vam ,ze tento hraje prim Jeho silene kecy jsou deja vu z doby po roce 1968.Zlej sen

  OdpovědětSmazat
 15. Tohoto šaška nemá vůbec cenu komentovat. Smutné na tom je jen jedno, že je to jeden z nejvyšších lidí, co nás mají chránit. Jak asi vypadají ti pod ním....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V armádě to po převratu vypadalo následovně. Aby se armáda zbavila těch neschopných, tak je poslala na zahraniční kurzy angličtiny.Někteří však po návratu začali dělat kariéru. Vojenskému řemeslu sice nerozuměli, ale anglicky se domluvili. A to pro budoucnost plně stačilo. Podle toho to taky tak s armádou vypadá.

   Smazat
 16. Občan „generál“ Petr Pavel, tou dobou ve službách NATO je objektivně nejméně vlastizrádcem, když porušil svoji vojenskou přísahu. Svou vojenskou kariéru založil na plné loajalitě s komunistickým režimem, kterému jako vyhlášený kariérista podlézal. Svoji podrazáckou povahu potvrdil svižným přeběhnutím k popřevratovému režimu, kde znovu osvědčil svůj kariérizmus, ve kterém nemá sebemenších lidských zábran. Je pravděpodobné, že deformace jeho povahy poznamenal malý vzrůst, když snaživá šplhavost nejspíš vedla vrstevníky k tomu, aby ho vystavovali všemožným příkořím. To si celkem srozumitelně kompenzuje kariérou za jakoukoli cenu, svým nazdobeným vzhledem v obličeji i parádní uniformou. Není pochyb, že nepřipustí, aby byl veřejně zobrazen nějakou nekontrolovanou, nerežírovanou fotografií. Nebýt mrňous, jako „generál“ je pan Pavel výstavní kousek. Uznejte, že zpodobněn, NATO zdobí. Nakonec charakterem se od té své instituce zřejmě neliší. Malý duchem, malý postavou, falešný obrázek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Generál Pavel pochází z komunistické lampasácké rodiny a podle toho se tak chová. Poslechněte si http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3956277

   Smazat
  2. 7:20 hlupáku, jestliže je synek kariérista a šplhoun, může to být tím, že se jako harant snažil zavděčit náročným rodičům a když nestačil schopnostmi, stal se šplhounským podrazákem. To nic nevypovídá o charakteru rodičů. Znal jsem řadu předválečných, válečných a bezprostředně poválečných komunistů. Dnes si naplno uvědomuju, jak skvělí to byli lidé. A já si z nich utahoval. Dnes bych se rád a pokorně omluvil, bohužel, dávno už nežijí. Abyste to pochopil, bude asi nad vaše síly, že?

   Smazat
 17. Kdo je generál Pavel ukázala Barbora Tachecí v rozhovoru s ním. Poslechněte si stojí to za to.

  OdpovědětSmazat
 18. Já jen upozorním na ten rozdíl,Trump musí jezdit po světě a škemrat o podporu,kdežto za Putinem jezdí státnici a žádají Rusko o podporu.To je hrozba pro falešní podporovatele USA i když věřím tomu,kdyby se to otočilo,je z g.Pavla znova kovaný komunista.

  OdpovědětSmazat
 19. Komunistický socialismus zkolaboval, no a teď je na řadě v kolabování kapitalismus. Už to začíná. Kolosální problém je v tom, že nejsme připraveni ho nahradit demokracií.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:39 - Svým způsobem máš pravdu. Ale, zaťal jsi blbou sekerou. Ze spojení slov "komunistický socializmus" nevytvářej mylného kočkopse. Obě názvy pojmenovávají dva samostatní etapy společenského vývoje - 1. etapa: socialismus, 2. etapa: komunizmus. Každá z těchto etap má své začátky a svůj specifický vývoj. Socialismus má i své ukončení dialektickým přerůstáním do komunismu. Co bude po komunismu ještě dosud nebylo definováno. No, v žádném případě to nebude kapitalismus anebo imperialismus!

   Smazat
 20. Pavel je tedy kádr. Vystudoval u komunistů, kde přísahal Varšavské smlouvě a dnes Nato! Bravo čestný vojáku!! A Tachecí nad tím zeleným mozkem hýká blahem.

  OdpovědětSmazat
 21. Pane Baťo, myslím, že panu generálovi hodně křivdíte. Osobně si myslím, že pan generál to vidí dobře. Nevidí přímé vojenské ohrožení, ale ideologické, v tom mu dávám za pravdu. To jak se Rusko chová, jak ekonomicky sílí a stává se soběstačným, jak nepodlézá jiným, jak bojuje s agresory, to je opravdová hrozba. Představte si, že bývalé země východního bloku a nedej bože snad i některá země západní by se chtěla podobat Rusku, no nevím , nevím, ale to by bylo opravdu hodně špatné, takové ideologické rozklížení západu by asi nepřineslo nic dobrého, takže se panu generálovi nedivte.Takže ohrožení tady je.Příjde očekávaná velká krize a západ včetně nás se bude potácet, lidé se budou bouřit, co když toho Rusko zneužije, nakonec se ještě bude učit v našich školách azbuka a stavět sochy Stalinovi. Pane Baťo, to je vážné, jsme křehcí, slabí, lidé jsou rozežraní a nevědí co by ještě chtěli, dovedete si představit, že by ještě chtěli nakonec okusit ten komunismus. Jak říkal pan kníže Karel Schwarzenberg : " Až nebudou mít češi co žrát, budou brát fšecko a budou jako ovečky"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, jistě nejsem sama, kdo takový vstup ocení. :-)

   Smazat
 22. To co generál Pavel nakecal Barboře Tachecí jsem přečetl a žasnu. Komunistou se stal nevěda, že existuje něco jiného, když v tom vyrostl! Vyrostl jsem v tomtéž a bezpečně věděl, co jiného existuje, dával to najevo, do armády, ač zván, stejně k SNB jsem právě proto nešel a komunistou se nestal! Tupec Pavel, nevěděl! Zároveň si dovolí tvrdit, že "že Rusko považuje NATO za hrozbu, že anektovalo Krym, jako první po druhé světové válce změnilo hranice pomocí síly" takže popírá bombardování Srbska letectvem zámořské supermocnosti s důsledkem odtržení Kosova, to je srbského historického území, což po použití síly, bez mandátu OSN, změnilo v Evropě hranice dávno před Krymem. Ostatně, tam nepadl jediný výstřel. Občan Pavel, krom porušení vojenské přísahy se jednak vydává za nevinného hlupáka a hned na to drze lže. Je horší zrůdou než jsem se domníval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od výsadkářů se nikdy nic víc nechtělo.

   Smazat
  2. On je živoucí doklad prohnilosti a zrádcovství určité části národa.Jeho kariéra je toho dokladem a vězme, že s lehkostí sobě vlastní, jak "přeběhl" na stranu zločinného NATO, přeběhne v pravý okamžik i na stranu těch houfů barbarů, kteří mají zničit Evropu a její národy, za to a proto dělá funkci kterou dělá a bere za to peníze...jednou mu budou samotní jeho potomci chcát na hrob, pokud je to, co nás čeká a čemu vší silou napomáhá tenhle napucovanej idiot v mundůru, nesemele taky...

   Smazat
  3. 9:31 Souhlas.

   Smazat
 23. A to ještě nevíme, co na to říká ministr-modrá knížka Stropnický? Na jeho ministerstvu musí být smradu za jeho sebechválu. A to údajně povede MZV: Fuj!!!!
  emeritní kapitán

  OdpovědětSmazat
 24. normálne vám závidím toho idiota

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Potřebol bys ho půjčit?

   Smazat
  2. Ten 9:43 by ho měl dostat darem na věčné časy

   Smazat
  3. 10:39-také mají své, např. Kisku.

   Smazat
 25. Zažil jsem na vojně mjr.Šedivého dnes generál . Určitě odborník a né guma jak Pavel . Rusko je stále na svoji zemi . NATO je skoro všude , tak kdo koho ohrožuje ? Marcel

  OdpovědětSmazat
 26. Pro mně, který se narodil za první "demokratické", prožil hrůzu války a jen díky ruským vojákům dnes žije, pro mně jsou takoví "lidé" jako ten sráč Pavel, jen fašounští pohrobci Hitlera.
  Protože ten, kdo nenávidí Rusko z bůhvíjakých důvodů, je nutně obdivovatel anglosasko germánského nacismu, všech těch hitlerů, pinochetů, franců, salazarů, mussoliních a jiných ikon nelidství.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. gen. Pavel má určitě z minula vazby na Rusko (včetně vojenských škol a školení) a aby se udržel na stávající pozici, musí být lídrem všech armádních rusofobů

   Smazat
 27. Ahoj, jmenuji se Clinton Barkley a slyšel jsem o této prázdné kartě ATM a nikdy jsem jí nevěnoval pozornost kvůli mým pochybnostem. Až do jednoho dne jsem objevil hackera s názvem MAX. Požádal jsem o kartu Blank ATM. Řekli mi, že jejich předprogramovaná čipová karta je stažena bez záznamu a může být také použita pro bezplatné online nákupy jakéhokoli druhu. To bylo šokující a pořád jsem měla pochybnosti. Pak jsem to zkusil, požádal o kartu a souhlasil s jejich podmínkami. O čtyři dny později jsem dostal svou kartu a vyzkoušel jsem si v nejbližší bankomatu se mnou, dokud nebylo moje největší překvapení, že to fungovalo jako magie. Byl jsem schopen stáhnout až 3000 dolarů. Jen jsem cítil, že to může pomoci těm z nás, kteří potřebují finanční stabilitu. prázdný bankomat mě opravdu změnil. Kontaktovat je e-mailovou adresu (atmcardservice43@gmail.com) A věřím, že to také změní váš život.

  OdpovědětSmazat
 28. Pokud NATO vyvolá vojnu z Ruskem, nedej bože, předpokládám, že náš hrdinný generál v první řadě padne za EU kalifát.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 29. Podvodníku 10:50, vetkni si to za klobouk a měň si svůj vlastní život, podle své libosti ;-)

  OdpovědětSmazat
 30. Jen bych rád věřil, že té odporné kolaborantské filcce někdo jednou plivne do ksichtu. Hnus všech hnusů.

  OdpovědětSmazat
 31. Hrdinný generál a spol. pouze odpoutává pozornost lidí od podstatnějšího problému - viz Šichtařová: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Sobotka-k-nam-v-podstate-pozval-imigranty-Maji-mit-stejne-davky-jako-v-Nemecku-Budou-mit-motiv-u-nas-zustat-zuri-ekonomka-Sichtarova-514696

  OdpovědětSmazat
 32. Pane Baťo,
  pročpak nedáte dohromady pořádnou presidentskou kampaň na obnovu suverenity naší země ?
  Na dobré témata slyší většina obyvatel i bez drahé reklamy...
  Kdo jsou ti všichni intelektuální přispěvatelé NR ?
  Kdy bude konec teoriím a filozofiím ?
  Odvahu pánové*

  OdpovědětSmazat
 33. Vy CENZORI v Cesku jste stejna PRASATA, jako byli Naciste a Bolsevici. Vy mazete 90 % vsech informaci z Ameriky a lide nemaji nejmensi predstavu, co se zde deje.
  O San Francisku ani slovo a Amerika ma ted naslapnuto na obcanskou valku.

  Vas gen. Pavel je nemoralni oportunista, ale vy jste uplne stejni, jako byli Naciste nebo Komuniste v 50-tych letech vy "demokrati" na baterky.

  OdpovědětSmazat
 34. Zde nejaka indoktrinovana trouba nadava na Pinocheta a Santiago de Chile je dnes nejbohatsi mesto v jizni Americe.

  OdpovědětSmazat
 35. O tom , ze vas general je politicky prostitut neni nejmensi pochybnost, ale vy mate v republice takovy lidsky odpad, ze se mu hrave vyrovna a tento odpad kritizuje jeho ! Coz je srandy kopec.

  OdpovědětSmazat
 36. Vasi fanaticti cenzori nepusti do republiky informace, ktere jsou v rosporu s jejich prosazovanou doktrinou !

  To bude mit za nasledek , ze vy vsichni budete mit daleko vice zkresleny pohled na Ameriku a na Trumpa.

  To, ze zijete v nedostatku neni chyba Ameriky, ale vasich autorativnich OSLU, kteri vas predhodili Berlinu , ktery vas ted vlastni a zdime vasi pracujici tridu.

  Polaci a Madari jsou daleko chytrejsi a vas general Pavel se PRISPUSOBIL tem, kteri lezli do zadku NATO, Bruselu a Berlinu - ktery nas president Trump kritizoval !

  OdpovědětSmazat
 37. 14:50 14:54 14:57 15:06

  Mohl byste laskavě upřesnit, koho vlastně oslovujete?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On ten Honolulu má neustálé nucení k trollení a přestal se podepisovat.

   Smazat
 38. 15:09 RAD - to upresnim !
  Oslouvuji toho zmetka, ktery fanaticky maze vse, co mu vadi v jeho / vasi kavarnou prosazovanou doktrinou.

  Zde mate priklad !
  Nas president Trump rekl, ze valka s Ruskem je UNTINKABLE (nemyslitelna) a UNIMAGINABLE
  (nepredstavitelna) ! Dale rekl, ze je proti sankcim, ktere jsou uvaleny na Rusko , ale zde prevladaji pouze prispevky silne negativni proti Americe. To neni chyba tech omezencu co to pisou ! To je chyba vasi cenzury, ktera vse maze a to zasadne slusne clanky, ale politicky nekorektni !

  Proc nemohu napsat o udalosti v San Francisku, kvuli ktere to v Americe vre a silne se radikalizuje.
  Protoze by se to NEHODILO vasim dohliziteleum na "spravne" smysleni.
  Takze mate vysoke % politickych prostitutu a to neni pouze vas general, ktery ma hlavu v zadnici Merkerove az po usi. (Drive Komunista !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to, že se v Čechách nepíše o americkém vraždění v Afghanistanu, to ti nevadí?

   http://beta.latimes.com/world/asia/la-fg-afghanistan-us-airstrikes-20171204-htmlstory.html#nt=oft12aH-2gp2

   Trumpovi je taková maličkost očividně u prdele - jinak by se jistě ozval, jako se ozývá ke každému prdu, sráč jeden!

   Smazat
 39. 15:16 - a ty mas neustale nuceni nekoho nalepkovat, ale NIKDY nedokazes vyvratit nic z toho co honolulu napise.
  On se podepisovat nemuze, prestoze to neni slusne, se nepodepsat.
  -------------------------------------------------------- a ja zde zadam , aby Cesi byli informovani o udalosti, v San Francisku i kdyz se to nehodi pro podpurce nasilne integrace.

  OdpovědětSmazat
 40. PTAM se vas Cenzori vy zlomyslni vepri !
  SMIM NAPSAT o udalosti v San Francisku a jeji politicich
  consequences (pardon NASLEDCICH) ? A nebo nesmim ?
  Je blbost to psat, kdyz to bude smazano !
  Kdyz si to Cesi nebudou moci precist !

  OdpovědětSmazat
 41. 15:51
  Ty chudinko přitroublá, ty si vážně myslíš, že na tobě záleží, co Češi vědí o USA?! Jsi vážně tak blbej, nebo to jen předstíráš??

  OdpovědětSmazat
 42. Byla smazana odpoved na prispevek 15:39 !

  CENZORE ty zmetku primitivni, to o cem jsem se zminil v odpovedi na 15:39 je ukazano na nekolika videich,
  ktere natocili Nemci, Canadane a nasi lide.

  CENZORE ty primitivni tupane, zde je typicka ukazka tvoji ZHOUBNE rakovinove nemoci na ceskem narode, ktery VELMI, VELMI mnoho veci - proste nevi !
  T.j. tvoje prace !
  Uvedom si ty zmetku, ze to co delas je v primem rozporu s Americkou Constituci , kterou dodrzuje jak Trump, tak jeho nepritelkyne Hillary.

  Jsi nepritelem Evropy a civilizace ! Constituce ma zaklady v Magna Carta z roku 1215 a je zakladni kamen Evropy ! My ti to jednou omlatime (dokument) o tvoji orientalni despotickou palici, ty bolacko na ksichte Evropy !

  OdpovědětSmazat
 43. Byla smazana odpoved na 15:54 !

  OdpovědětSmazat
 44. Zadne urazky a sprosty jazyk nebyl pouzit z moji strany, ale vse bylo politicky nekorektni !
  Vse melo zaklad v REALITE.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, ale když na to vaše trolení tady není nikdo zvědavý. Zde se diskutuje k článku, jste tedy mimo mísu. Kakejte prosím onde v Americe, ho.nolulu.

   Smazat
 45. Starej se o svojí vrozenou demenci ty senilni uASSackej zombice!!!!!!
  Co jsou USSA za verbez ví cekej svět už dávno!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 46. 17:52 - ty "cesky" Mugabe se vrat mezi opice na Okavango a natri si rypak peroxidem, at jsi prijatelny aspon pro ne !

  17:07 - nikdo te nenuti, aby jsi neco cetl !
  Cesi se me domahaji daleko vice nez tebe, protoze je mentalne obohacuji ! Tebe obohatit nejde - mas zarnelou "antenu" !

  OdpovědětSmazat
 47. 17:52 Mugabe, ty nemehlo, Cesi nevi, ze jsi zde zebral, aby si te nekdo vsiml a ted jsi na davkach v Cesku, kde ti daji vse zdarma, protoze se boji narceni z rasismu !

  OdpovědětSmazat
 48. 1833
  Jen takovej Hovner slabomyslnej a dementni pořád strká svojí lejnodrzku tam,kde o to vůbec nikdo nestojí....kino uASSackej kreten jak vystrizenej!!!!!!
  A nějak mi uniklo kdo že tě tady chce a potřebuje,ty geronte poblbanej?!!!:-))))

  OdpovědětSmazat
 49. 17:52 - "Cesky" Mugabe !
  Informuji te, ze hned jak zvitezi Trumpova revoluce vsude na svete, tak ty dostanes misto DAVEK nakopnuti do zadnice a budes pracovat ! T.j. u nas bezne, pro vsechny, ty paraziticky, privilegovany zmetku !

  OdpovědětSmazat
 50. Tak jsme se tedy, byť oklikou dozvěděli, že Rusové jsou kopiranty našich metod mezinárodní "mírové spolupráce" a že nás sice pomalu, ale jistě dohánějí. To je znepokojivé, že přestáváme mít patent na diverzi v jiných státech. Ale můžeme se uklidnit. Zatím se jim po našem vzoru nedaří ani barevné, ani jarně-letně-podzimní či barevné kontrarevoluce, ani Majdany, ani jiné puče, kterými, my borci, vystýláme svět. No a propaganda. Už je to tak, čím kdo zachází, tím také schází. A ostatně, kdo by nechtěl Slunce, stabilní pěkné počasí a dobrý vánek z Východu, když už je umlácený těmi vichřicemi, bouřemi, povodněmi a smogem ze Západu. TAKŽE LÉPE S VÝCHODEM K MÍRU, NEŽ SE ZÁPADEM DO 3. SVĚTOVÉ VÁLKY. Jenže pan Pavel není placen za pro něj blbý MÍR, on je či byl žoldnéř a tedy je /byl placen za zabíjení lidí. Tak potřebuje a musí vyrábět nepřítele ze všech sil. Jinak by také mohl umřít na chudobu a čest by stejně nikdy již nezískal.

  OdpovědětSmazat
 51. 18:43 - To ti uslo kvuli omezenemu prehledu ! Ja te vzdy upozornoval na to, ze jsi
  neupotrebytelne NEMEHLO !

  Nechcete me ? (Pouze vy !) To je proto, ze vam kadim do indoktrinacni politiky a snahy delat narodu zlo !

  A uz si jednou uvedomte, ze pouze Bolsevici / Komuniste a Naciste zavirali nekomu hubu.
  Copak nevite vy politicti NEANDRTALCI, ze je to zakazane nasi Konstituci, ktera je nejlepsi na svete .

  Je nejvyssi cas se od nas neco naucit a snazit se o VYVOJ ! Vy jdete zpet proti vyvoji.
  Mugabe je uz v praveku.

  OdpovědětSmazat
 52. Ty mamrde,vy uASSackej ksindle si pod pojmem demokracie představujete TRVALOU OKUPACI VŠECH ZEMI,KTERÝ NECHTĚJÍ SKÁKAT,JAK TEN KSINDLPODNAROD PÍSKÁ!!!!!!
  Takže zavři latrinu a mazej cvičit skoky do hrobu ty debilokratickej tupozombii!!!!

  OdpovědětSmazat
 53. Velmi inteligentni a uspesny American - HORNI DOLNI, sem uz nechodi, protoze se vydesil nad vasi mentalni a spolecenskou urovni.
  Chovate se jeden k druhemu jako opice v Africe !
  Zerete se vzajemne, okradate se, zavidite jeden druhemu, a nenavidite emigranty, protoze se maji dobre. Jenze to bylo docileno praci , houzevnatosti a finnacni strategii.

  Mnozi z vas byli drive cleny, zlocinecke organizace KSC, ktera je ted "kapitalisticka" a vy se nemuzete vzpamatovat z toho, ze vas ta parta hodila pres palubu a nedala vam koryta na ukor naroda. Tak pindate flustrace a nesmysly a ja tonu blahem , kdyz se s vami hadam.
  Vy omezenci, za vasi situci nemuze Amerika, ale vasi lide !

  OdpovědětSmazat
 54. 19:10 - Ocupaci ma na svedomi tvoje parta ty dobytku. To neni Trumpova Amerika - ta hlasa jinou politiku !
  Ty jsi tak vzacne blby, ze ti nejde vysvetlit, kdo je kdo a o co usiluje.
  Flustrat, ktery se zde nechytl a byl odmitnut.

  Ani spravne nadavat jsi se zde nenaucil ! Mamrd se rika jinak , ale ja budu smazan, kdyz ti to vysvelim , ty cesky Mugabe - mazan za sprostarny nejsi.
  Kazda podradna mentalni chciplina ma v Cesku privilegie na ukor slusnych lidi.

  OdpovědětSmazat
 55. USSA je banda podelanejch vrahu,zlodějů a okupantů ať je u vesla cokovopice,retardovana piksla se sardonickym sklebem nebo zrzavy tupý pricesek ty Hovnolulu slabomyslny!!!!!

  OdpovědětSmazat
 56. 19:10 - SKOKY DO HROBU ? - Tento hnup - "cesky" Mugabe, toto thema opakuje casto.

  Hnupe ! Ani ja, ani ty, mit hrob nikdy nebudem !
  Ja to mam zarizeno jinak a ty nemuzes mit hrob take !
  Cirkev to zakazala, aby Chimpanzee byli pochovavani s lidmi !
  To hrbitovni thema o kterem se casto zminujes, je intuice, ze uz te brzy nejaky Cech mazne kladivem.
  Slibuji ti, ze mu poslu flasku Wisky z Kentucky a podekovani.

  OdpovědětSmazat
 57. Nauc se psát česky ty THEMA Z CHIMPANZEE
  uASSacky dechliny.....A nebo drž tu tlamolatrinu geronte podradnej!!!!!:-)))

  OdpovědětSmazat
 58. 19:41 - Demonstrujes pouze totalni NEIFORMOVANOST !
  Tvoje neiformovanoost je zapricinena cenzurou !
  90 % vseho, co se deje se k vam vubec nedostane !

  Neocons, globaliste a NWO maji monopol na informace u nas a u vas je to t.zv. prazska kavarna.

  Presidenta Trumpa nenavidi a neexistuje dne, kdy by ho nespinili !
  My na rozdil od hlupaku jako jsi ty, stojime za nim a ty jsi primitivni blbec, ktery se nevyzna v tom, kdo dela na svete zlo ! I u vas jsou vsak lide kteri to vi, (je jich malo), ale ze zbabelosti mlci ! Nebo vse zaokrohluji to abstrakce - Americane.

  Ty jsi se vratil jako zpraskany pes, tak utocis na Ameriku, ktere je pohostina, kamaradska a da moznost kazdemu, kdo ma trochu snahy a logiky.

  Z prispevku lidi se pozna psychologicky profil a u vetsiny ten profil zarucuje dobre uplatrneni v teto vyborne zemi.
  Tva nenavist je pouze pro nemehla jako jsi ty !

  OdpovědětSmazat
 59. Z tvého profilu je videt,že tě potratila splasena oslice ty hypospadicej geronte!!!!
  Na uASSacky okupanty z vysoka seru a kdybyste se při tý vaší občanský válce vymlatili svět to jen a jen oceni!!!!!!:-)))))

  OdpovědětSmazat
 60. Panove, neverte tomu oslovi (Mugabimu) a prijedte na dovolenou ! (NEEE na Floridu v lete !
  A na sever v zime !)
  On lze !
  Amerika je moc fain ! (Hlavne ta Trumpova !
  Co t.j. pricesek NEVIM. Ja jsem chlap a ne zenska !)

  Dobre jsem se pohadal - tak to mam rad !

  OdpovědětSmazat
 61. Co je pricesek si ty debile vygugluj!!!!!
  A chlap už od tý doby,co jsi utek k uASSackejm hovadum nejsi!!!!!

  OdpovědětSmazat
 62. Ahoj všichni jsem jménem paní Joyce z Mogolie ... Jsem zde, abych sdílel tuto poselství velkoleposti jen těm, kteří se chopí příležitosti život nabídne, aby se stal něčím skvělým a aktualizoval své sny. Pane Cliffordovi. Moje prázdná bankovní karta může vybírat 5000 dolarů denně. Dostal jsem to od něj minulý týden a nyní mám 50000 dolarů měsíčně. Prázdná ATM stáhne peníze z bankomatů a není tam žádný název, není to možné sledovat a teď mám peníze na podnikání a dost peněz pro mě a moji rodinu, abych žil. Jsem opravdu rád, že jsem se setkal s panem Cliffordem, protože potkal jsem před sebou dva lidi a vzali peníze, protože nevěděli, že to byly podvody. Ale teď jsem šťastná. Pan Rick poslal kartu přes zásilku UPS á hodně a nikdo se nikdy nedotkne. Začněte žít své velké sny , žijete tak velkým a pohodlným životem, o kterém jste vždycky věřili, kontaktujte e-mail: rickatmcardoffer@gmail.com Express Delivery Delivery a dostal ji za 4 dny. Získejte vlastní kartu od něj teď, že není jako jiný podvodník, který předstírá, že má kartu ATM, vydává ji, aby pomohl lidem, i když je to nezákonné, ale pomáh

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.