Reklama

pondělí 11. prosince 2017

P.C.Roberts: CNN se odkryla jako ministerstvo propagandy pro vojenskobezpečnostní komplex

11. 12. 2017   PaulCraigRoberts
Glen Greenwald, jeden z mála opravdových žurnalistů, kteří na Západě zbyli a a nichž ani jediný nepracuje pro CNN či pro jiné americké nebo evropské médium, vypráví příběh masové lži, kterou CNN vypustila do světa ZDE. Dovolte, abych se vyjádřil otevřeně. CNN není žádná zpravodajská služba, je to odporná a zapáchající žumpa. V CNN není totiž jediný člověk, o kterém byste mohli říct, že je buď mravný či inteligentní. Jde o spolek zkorumpovaných kreténů, a kdybyste vzali inteligeční kvocient kteréhokoli z nich a vynásobili jej milionem, k číslu 10 byste se nedopracovali. 


A mravní integritu CNN nenaleznete jinde, než v závratných negativních hlubinách. A tihle debilové CNN jsou placeni za to, že lidem Ameriky i světa neomaleně lžou. To je jejich pracovní náplň. Takže kdokoli sedí a poslouchá CNN je beznadějný hlupák, který nemůže mít ani nepřibližnější představu o tom, co se ve světě skutečně děje. Přečtěte si Greenwaldův výčet lží, které totálně úplatná a korupčnická americká média šíří po světě, a dojdete k názoru že USA nemají žádná média. Mají jen ministerstvo propagandy, vyrábějící lži, sloužící jednomu procentu.

Překlad: Lubomír Man


Pozn. red. I.D.: Autor předkládá sdělení myslícím Američanům. Skandál, o kterém referuje k nám nedolehl, naše média o něm zapomněla informovat. Jde o to, že CNN, s MSNBC a CBS v pátek rozšířila zprávu, podle níž se podařilo odhalit, že WikiLeaks nabídlo Trumpovi mailové zprávy o Democratic National Committee dříve, než byly zveřejněny na internetu. To mělo dokazovat napojení Trumpa na WikiLeaks a Rusko. Ukázalo se však, že šlo o falešný příběh postavený na zkomolené informaci (datování mailu). Provalilo se, že šlo o "fake news" a CNN pak tvrdila, že měli tuto informaci ověřenu ze dvou nezávislých zdrojů. Zpráva samozřejmě vyvolala obrovské pozdvižení, ale CNN své selhání prezentuje jako lapálii. 

17 komentářů :

 1. My uz to vime ,ze vedeni usa je hnuj!!Jenom havlokavarna se zivi,nadeji falesne demokracie.

  OdpovědětSmazat
 2. Přesně Američani mají CNN a my máme ČT stejná lhavá špína.

  OdpovědětSmazat
 3. Americane IGNORUJI CNN !
  My mame daleko radej FOX News !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja spis Alexe Jonese

   Smazat
  2. Honolulu, tak se koukej na ty Lišákovi Zprávy a nás neopruzuj těmi svými pitominami.

   Smazat
 4. I s komentářem pana Davida nemá článek takovou váhu a kvalitu jako zmiňovaný Greenwaldův.Četl jsem ho celý a stál by za překlad.Minimálně odkaz by pomohl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Šveci,

   a když už jste to četl, to jste sem ten odkaz neuměl dát?

   https://theintercept.com/2017/12/09/the-u-s-media-yesterday-suffered-its-most-humiliating-debacle-in-ages-now-refuses-all-transparency-over-what-happened/

   (Glenn Greenwald, pro ty, kdo to náhodou nevědí, je ten, kdo dělal ještě v Hong-Kongu první interview se Snowdenem.)

   Smazat
 5. Tak si zjisti s kým se ten Tvůj Alex Jones přátelí, to je síla a směr kam to půjde.

  OdpovědětSmazat
 6. Havlova kavárna se neživí nadějí na falešnou demokracii, protože ona v ní už dávno žije. To je právě ta schopnost umělců - oproti prachobyčejným lidem - žít svou vlastní vytouženou ideou: falešné umění slova, barvy, tvaru, gest, to je přece vyfešákovaná pravá démonkreatura!

  OdpovědětSmazat
 7. Jsem skoro počítačový a jiný negramot ale pokud budem živit tak obrovský státní aparat, neumělce a ne-ziskovky tak nám stále bude vysoko do žlabu. Odkaz také neumím dát. Ne každý vzdělaný člověk je moudrý a obzvlášť v tomto sistému, kdy za peníze se pořídí skoro vše.

  OdpovědětSmazat
 8. 8:45...To ja mam zjisteno a rad bych zde uverejnil
  jmena - techto vyznamnych osobnosti, ale jsem stale mazan, tak je to zbytecne !

  OdpovědětSmazat
 9. Autor clanku Mr. Roberts nam zapomel rict, ze pred 50 lety bylo v Americe 50 informacnich agentur a ted je jich pouze 7 a vsechny jsou v rukou specialnich zajmu.

  Tyto agentury jsou NEPRATELE presidenta Trumpa !
  Aby president nestratil vztah k lidu - NAM , jeho volicum tak porada RALLY jeho stoupencu.

  Na rally je 30 -40 tisic stoupencu a 10 tisic pred stadionem venku - ten pocet je vsak maly, kdyz chce mluvit k millionum !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Váš obdiv Trumpa je dnes po mnoha zkušenostmi s tímto exemplářem "politika" už je směšnou grimasou nemyslícího tvora.

   Smazat
  2. 18:34- Vám by se více líbila Hillary?

   Smazat
  3. 18:34 Trump není politik, je to trapná parodie na politika.
   Američané zvolili hajzla jen proto aby nebyl zvolen hajzl ještě horší, asi tak ňák.

   Smazat
 10. 18:34.. Vas obdiv k jeho nepratelu svedci o tom, ze mate sklony k sebevrazde, nebo jste papousek prazske kavarny, anebo pacient z nemocnice dr. Davida.

  OdpovědětSmazat
 11. Psychopati přistižení při lži se vždycky vymlouvají dalšími lžemi a snaží se kalit vodu. A nemusíme se dívat jen za Atlantik. Vzpomeňte si třeba na Klausovy výmluvy, když obhajoval rozkradení jím tolik propagovaných Harvardských fondů nebo Babišovy reakce na své mnohačetné aféry.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.