Reklama

pondělí 11. prosince 2017

P.C.Roberts: Spojte se se mnou a změňme svět! O falešných zprávách sloužících jednomu procentu a síle nezávislých webů


11. 12. 2017     PaulCraigRoberts
Vědci Harvardu se shodli, že Margaret Mead má pravdu. I jen pár lidí dokáže změnit svět. Podle poslední (a falešné) zprávy vlády a presstitutek je dnes počet amerických nezaměstnaných nejnižší za posledních 17 let, zatímco ke zvýšení mezd a platů nedošlo. Jak si vysvětlit plnou či dokonce až přeplněnou zaměstnanost, jež se obejde bez tlaku na vyšší příjmy? Zřejmě je údaj o plné zaměstnanosti podvrženým produktem, který do nezaměstnaných přestal započitávat miliony zklamaných lidí, kteří po marných pokusech práci najít, ji přestali už hledat – a nejsou už proto do nezaměstnaných započitáváni. Protože hledání práce stojí peníze, a dlouhé i marné pátrání po ní je též značně depresivní, kategorie lidí, o kterých mluvím, z vládních statistik prostě vypadla.


Bude tedy i tahle falešná zpráva o plné zaměstnanosti v USA zařazena do falešných zpráv (fakes), které bude nyní google vyřazovat z internetu?

Nesmysl! Ani grešli nedejte na to, že by snad google najímal 10 000 lidí na to, aby plenili internet od onoho druhu falešných vládních zpráv, jako je ta o plné zaměstnanosti v USA. Tohle plánované plenění je totiž určeno pro zprávy zgruntu jiné.http://thehill.com/policy/technology/363242-10000-google-staff-set-to-weed-out-extremist-content-on-youtube

Ostatně, kdo to asi google požádal, aby se z mechanizmu na výzkum přeměnil na vrátného? Máme zde snad spiknutí proti prvnímu dodatku americké ústavy? A jaká je kvalifikace googlu k rozhodování o tom, co je falešná zpráva či co je extremistický názor? Je to, čeho jsme svědky, oním fenoménem, kdy elita využívá soukromou společnost k takovému vysvětlování jevů a událostí, jež slouží jen jednomu procentu? A jak si soukromá společnost vůbec dovoluje první dodatek ústavy znásilňovat? Je tohle dalším příkladem arogance vtělené do trans-atlantického a treans-pacifického partnerství, jež si korporátní tribunály vytvořily proto, aby mohly suverénním vládám diktovat svou enviromentální i jinou politiku? Jak vidno, jsou tyto elity a globalisté vždy hotovi vnést do života jen ty dohody, které suverenitu národů likvidují.

Proč mají lidé stále užívat google, youtube, facebook a twitter, když se tyto společnosti spikly proti svobodě tisku? Je snad odpovědí na tuto otázku argument, že Američané se raději nechávají bavit, než aby byli svobodní?

Mladí Američané si digitálním placením všeho na tuto tyranii už zvykli. Digitální peníze znamenají, že vláda ví o každém jejich nákupu, o jejich majetku, i kde se jejich peníze zrovna nalézají.Takže je může zmrazit a zkonfiskovat, kdy se jí zachce – a udělat tak z kohokoli tvora naprosto bezmocného.

Běžte proti tomu protestovat a najednou zjistíte, že nejste schopni zaplatit činži, daň za auto či poplatek za kreditní kartu. A veškerý váš odpor je marný. Jste na tom hůř, než otroci 19. století.

Jsou falešná obvinění z válečných zločinů, vznesená proti někdejšímu srbskému vůdci Slobodanu Miloševičovi příkladem oné falešné zprávy, kterou se google chystá potlačit?

Nesmysl. Vždyť každá západní presstitutka, zkorumpovaný Clintonův režim a Washingtonem zkorumpované evropské státy démonizovaly nevinného Miloševiče jako válečného zločince a odvléklo jej k soudnímu tribunálu do Haagu, kde Miloševič zemřel, či byl v cele zavražděn, když už očekával jen konečný rozsudek.

Haagský tribunál jej později označil za „nevinného“, a nyní znovu – jedenáct let po jeho smrti - jej znovu a ještě jednou shledal nevinným.

https://www.strategicculture.org/news/2017/12/07/hague-tribunal-exonerates-slobodan-milosevic-again.html

Jsou zločinná Miloševičova smrt a zpustošení Srbska příkladem extrémistické zprávy, kterou se google chystá zcenzurovat?

Jsou vymyšlené Husajnovy zbraně hromadného ničení a jeho zbraně chemické, či ruská invaze na Ukrajinu dalším příkladem falešných zpráv, které google zcenzuruje?

Nevsaďte na něco takového ani haléř! Google, facebook, youtube či twitter budou cenzurovat jedině pravdu, takže i v budoucnu od nich uslyšíme zase jen lži.

Vždyť už dnes jsou ti, kteří říkají pravdu nálepkováni jako „konspirační teoretikové“, „ruští agenti“ či „antisemité“. A tohle nálepkování je pro google a další společnosti úkol nejpřednější, pro něj stojí za to jit ve službě jednomu procentu do akce.

Pohlédněme však na cenzurování internetu googlem z jiného úhlu. Předpokládejme, že jsem vůči googlu nikoliv dost férový, a že google tedy má na mysli spravedlivou definici „extrémizmu“. Co je extrémní záleží ovšem na tom, jak na věc pohlížíme. Např. co extrémizmus znamená pro Palestince, se velmi liší od toho, co za extrémizmus pokládá izraelský sionista. Člověk, ovlivněný výmyslem o Russiagate, bude považovat každou pravdivou informaci o Rusku za extrémistickou. Takže to, co google dělá, je, že najímá 10 000 pracovníků, jejichž osobní názory a předsudky budou rozhodovat o tom, co je „extrémizmus“.

Ústava USA chrání svobodné vyjadřování, aby ochránila pravdu. Jestliže většina, či menšina, nebo „národní bezpečnost“, nebo vůbec kdokoli či cokoli bude moci cenzurovat, získáme namísto pravdy jen agendy sloužící výhradně jen samy sobě. Pravda totiž vyplývá z diskuze a nikoli z cenzurování.

Paulcraigroberts.org má velkou čtenářskou obec oddaných čtenářů. Nicméně mnozí se domnívají, že individuální web nemůže mít velký vliv. Nemají však pravdu. Vědci Harvardské univerzity ve své nejnovější studii, publikované v časopise Science, uvádějí, že „dokonce i výstupy malých nezávislých zpravodajských komunit mohou mít dramatický vliv na obsah národní disputace“.”http://www.informationclearinghouse.info/48258.htm

Náš web má skutečně velký mezinárodní vliv, jelikož jeho články jsou zveřejňovány na webech, pyšnících se velkou čteností a jsou překládány do mnoha jazyků. Já sám pak často poskytuji interview na národních televizích jiných zemí, a existují dokonce i čínské weby, které mé články zveřejňují.

Ti z vás, kteří si sami pro sebe vymýšlíte výmluvy pro nepodporu webu, otevírajícího lidem oči, by si měli uvědomit, že nejrůznější filantropické nadace podporují vlády elit, nalézajících se dnes v rukou neokonzervativců. Není tudíž nikdo, kdo by podporoval pravdu - kromě lidu. Nepatrné procento rozpočtu jedné filantropické nadace by udrželo tento web při životě – a to na dlouhé roky.

Na celém světě svobodné myšlení a svobodné vyjadřováni vzdorují policejnímu a státnímu útlaku. Jestliže tento web, který je dost odvážný na to, aby vám říkal pravdu, nepodpoříte, budete mít jen lži.

Takže spojte se se mnou a změňme svět. Jestliže to neučiníme, svět nebude.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Donate by mail:
The Institute for Political Economy
Wells Fargo
23046 Panama City Beach Parkway
Panama City Beach, Fl 32413

27 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 2. Cenzore, jsi jedovatym cizopasnikem v Cesku a neiformovanost obcanu a dokonce i autorit je
  tvoje prace !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paranoid non plus ultra hovnolulu alias horedole.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane, nechtěl byste se trochu ovládat? Jste na území nikoli výlučně vašem, ale sloužícím všem ostatním.

   Smazat
 4. Já?????
  Ať se ovládá ta emigrantska mrsina!!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. 16:33...Ano ! ! ! Samozrejme, ze ty - Sorosova vlezprdelko !
  Zde provalavam slavu presidentu Trumpovi !

  16:31 Vzdy Hore,
  All the Time - Hore,
  Todo el tiempo - Hore !

  OdpovědětSmazat
 6. FUCK OFF zdechla zrzava trumpeta.....Na věčný časy a nikdy jinak!!!!!!:-))))

  OdpovědětSmazat
 7. "Panove" mate velmi zakrnely svetovy obzor !
  Zatim co v Americe, slava presidenta Trumpa stoupa k nebesum, tak u vas v Cesku, jste vsichni denne hloupejsi a to diky CENZOROVI, ktery k vam nepusti velke uspechy naseho sabotovaneho presidenta, ktery nas NADCHL JEHO REVOLUCI a agendou.

  Jedine ja , ktery se uz nesmi ani podepsat, jsem svetlonosem do feudalniho zatemeni vasich predstav !
  Jsem to nejlepsi co se vam stalo i kdyz 90 % vseho urceneho pro vas, se strati jako para nad hrncem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trumpová sláva stoupá jen v tvé hlavě, Trump má nejhorší rating ze všech potusů v dějinách SS. Jen párkrát se mu podařilo překročit 40%, jinak se potácí kolem 35%. Horší jak Billy Kuřba Clinton, horší jak Georgie the Village Idiot Dubya Bush.
   Uklidni se ,projdi se a uleví se ti.

   Smazat
  2. 17:49 Stejně jako zločinecký kremlovor s krysím xichtem, židočekista Šelomov-Putler panující v pseudoruϟϟáckým Chujlostanu ...

   Smazat
 8. Jediné ty seš KOKOTUS MAXIMUS, to máš pravdu,zdechlino z trumpetolatriny!!!!!:-))))

  OdpovědětSmazat
 9. 16:57... predvadi to, cemu se rika v anglictine -
  FUNNY MONKEY FARTS...

  Podivejte se na hlupaka na youtube. Naguglujte
  Funny Monkey Farts !
  To je typicky 6:57 .
  (Povinnosti volaji vratim se vecer !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Copak,copak musíš ven než ti odvezou popelnice ze kterých žiješ? No tak utíkej,a nezapomeň si vzít geriatrické chodítko nebo ukradenou trolley od Walmartu. Happy hunting, buddy.

   Smazat
  2. 17:53 Nežikej nežikej ty smrdutá vonuce stažená z hnáty nějakýho putleroffskýho a vraha bezbranných žen a dětí :D:D:D Sám potáhneš, šmejde - pod zem, odkud tobě podobný putlerský lejna vyvěraj na povrch a zasmraďují krásný svobodný vzduch Západu, kterým jsme a zůstanem! A vy, rudí odpadi a smradi? Vrátítese do kremelský zengrúny ... Chycht!

   Smazat
 10. Vrat se do hrobu megastore!!!!!!:-))))

  OdpovědětSmazat
 11. Takže - tomuhle blábolení pod článkem se dnes přezdívá "diskuze"? Je to přiblblý hnůj - blábolení magorů. Že vás to nesere, celé dny lozit po internetu a žvanit podobné krávoviny. Veškeré diskuze všude už ztratily úroveň, kterou kdysi měly, a to proto, že rozumní, normální a slušní lidé, už nikde nediskutují. Je to jen ztráta času. Ti, kteří neustále dřepí u počítače a žvaní ty krávoviny, jsou nemocní psychopati.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takhle to dopadá když se v diskuzi vyjádří Hono nebo HoDo. Místo aby to ignorovaly tak je baví a je to náramně baví ničit diskuze. Přečtu kousek a jdu dál.

   Smazat
 12. U nás je to to samé. Média i nástěnky na Úřadě Práce plné keců o nízké nezaměstnanosti, ale čekárny na témže úřadě pořád plné lidí. A za dveřmi bezradné úřednice, které jim nemají co nabídnout, protože místa prostě nejsou. A do toho ještě další tisíce lidí, které systém už ani neeviduje, protože přežívají na DPP nebo úplně načerno, jelikož NIC jiného nenašli...

  Ať už ten humus praskne, ať už se konečně něco stane...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Místa jsou, jen se za ten jeden nabízený plat nedá slušně přežít. A když nemáš na poplatky, tak si najdi další zaměstnání, prodej to, či ono. Chovej se tržně. Prodej ledvinu nebo zadnici.
   Jakub Jan Dá.

   Smazat
 13. To je diskuze,nebo jsem se dostal na gay seznamku?:-)))

  OdpovědětSmazat
 14. P.C.Roberts má pravdu a už jsme se s ním spojily čteme NR.

  OdpovědětSmazat
 15. Jistě každý inteligentní čtenář pochopí, když na novém webu znemožníme některým individuím exhibovat s jejich vulgaritami. Není to cenzura, nejde o názor ale o úroveň na kterou nechceme sestoupit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak už tě vodsud Amíci vyhazujou! No konečně., žide! Rudým komisařem se teda nakonec nestaneš, co? My si tě najdem ale všude i cestu jak tě zarovnat do paliva u lokotky :)))

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. Jak změnit svět? Jednu možnou budoucnost světa popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
  Jak zneužívá globální finanční elita k ovládání světa globální finanční systém je pěkně popsáno v článku: „Ronald Bernard o manipulácii sveta elitami pomocou finančného systému“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/ronald-bernard-o-manipulacii-sveta.html

  OdpovědětSmazat
 18. Prosím jich, co by dělali čeští medializátoři, kdyby si nemohli vymýšlet zprávy? Co by tiskli tiskaři, redigovali redaktoři a kdo by cenzuroval omylem připuštěné pravdy? Jste asociálové, vždyť by se rozmnožily řady nezaměstnaných a hroutily by se nejen medializátorské domy, ale rovnou kapitál. PRAVDA, takový hnus, kéž se zase najdou další naši božští bojovníci, kteří ji budou strhávat se standardou nad Hradem. Přece jen se lží dále dojdeš, to je přece osvobozující idea pražské kavárny!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.