AA

Reklama

pátek 8. prosince 2017

Pějme Ódu na radost! Reformací EU má být federalizace = Spojené státy evropské.


Tomáš Vyoral
8.12. 2017   Rukojmí
Zdá se, že od reality odtržení EUropští soudruzi v čele s nedostudovaným "knihovníkem" Schulzem si čím dál větší skepsi občanů z EU vyložili po svém.
Bývalý alkoholik a šéf Evropského parlamentu Martin Schulz dle informací v článku na iDnes uvedl:
„Chci, aby existovala evropská ústavní smlouva, která vytvoří federální Evropu,“ nechal se slyšet šéf SPD, podle něhož by „Spojené státy evropské“ měly spatřit světlo světa do roku 2025.
Ústavní smlouvu by podle něj měl spolu s občany vypracovat konvent. „A až ji budeme mít, tak musí být předložena ve členských zemích (k hlasování). A kdo pak bude proti, ten půjde z Evropské unie pryč,“ představil Schulz svůj poměrně radikální návrh.
Že bychom se konečně dočkali? Jen aby soudruh Schulz se soudružkou Merkel nezůstali nakonec v utopii Čtvrté říše = Spojených státech evropských sami s úderníkem Macronem z kdysi mocné země, jež se zřejmě pravděpodobně nikdy neprobudí do reality z napoleonského komplexu.
„Evropa je naše životní pojistka,“ podotkl s tím, že národní státy už na řadu úkolů prostě nestačí. Jen spojená a rozhodná Evropa podle něj může čelit klimatickým změnám, daňovým únikům velkých firem nebo terorismu a migraci.
Evropa ano, Evropská unie opravdu ne. Opět onen Orwellovský newspeak, že Evropa se rovná Evropské unii. Předpokládám, že většina běžných občanů členských států velmi dobře vidí, jak dokáže EU vzdorovat terorismu a migraci... špatně zahnutým banánům a nebezpečně ozvučeným vysavačům... co se týká věčné mocenské obezličky "klimatických změn" (tím nepopírám, že klimatické změny probíhaly a probíhají), řekněte to koňovi...
Bývalý šéf Evropského parlamentu v projevu, který byl často oceňován potleskem delegátů, také tvrdě kritizoval vlády Polska a Maďarska. „Podívejte se, co se děje v Polsku, kde jsou naše společné hodnoty systematicky podkopávány,“ poznamenal. I Maďarsko se podle něj stále více vzdaluje od evropského společenství.
Potlesku jedinému správnému názoru není nikdy dost a kopnout si do zemí, které neskáčou jak soudruzi ze Čtvrté říše tleskají, je také in. Jen mě překvapuje, že nezmínil ještě nezbednou Českou republiku, kde, jak by řekl rektor Masarykovy univerzity Bek, "volby dopadly špatně"... a kde xenofóbní Češi nadále nemají zájem o inženýry ani lékaře z Afriky...
Věřím, že při přečtení Schulzových slov se třeba pan Drahoš jistě pousmál svým jednokoutkovým poloúsměvem (v herectví tak běžným pro záporné postavy) a už si představuje, jak pojede na svou první prezidentskou zahraniční návštěvu do Bruselu (jak sám uvedl). Mě z toho spíše mrazí v zádech.

Na závěr něco málo o EU soudruhu Martinu Schulzovi z Wikipedie: "V letech 1966 až 1974 navstěvoval soukromé katolické gymnázium. Poté, co musel dvakrát opakovat 11. třídu nebyl kvůli špatným studijním výsledkům připustěn k maturitě... Už jako student hodně pil. Po vyhození ze školy se jeho pití stalo závislostí. Od 19 do 24 let byl nezaměstnaný a hrozilo mu i nucené vystěhování. Během této doby se vyučil knihkupcem... Od roku 1980 je Schulz abstinent."

23 komentářů :

 1. Mer. a Sch. je skutečně neskutečný tandem a doplněn o ožralu Junckera jsou dohromady schopni i při své hlouposti zničit celou EU. Jsou totiž neuvěřitelně drzí, přesvědčivý a mají obrovský "tah na branku".A lidé na západě EU, zpohodlnělí blahobytem posledních let ( ikdyž jde na dluh globalistům) jim věří a zřejmě i budou dále věřit až do hořkého konce. Jo holt dějiny se stále opakují. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://aeronet.cz/news/vime-prvni-george-soros-v-utajeni-navstivil-prahu-a-otevrel-si-ucet-v-unicredit-bank-v-polovine-rijna-prevedl-na-svoji-neziskovku-open-society-v-londyne-pres-18-miliard-dolaru-ucet-v-unicredit/

   Smazat
  2. No tak z té EU vypadneme. Budeme mít svoje křivé okurky, obyčejné žárovky a spoustu drobností, které tahle divná organizace zakazuje. Nebudeme mít ani miliony černých nebo nahnědlých spoluobčanů, které k nám chce Německo vyvážet místo jiných produktů a naopak můžeme omezit vývoz kapitálu do spřátelených zemí. Ušetřené peníze můžeme použít ke zvýšení blahobytu svých občanů.

   Smazat
  3. Podle volby herců lze soudit režiséra, půjde o pořádný škvár

   Smazat
 2. Schulz
  na sebe musí strhnout pozornost za každou cenu,
  neboť jeho strana vykázala nejhorší volební výsledek za dobu své poválečné existence.
  Jeho blouznění o Spojených státech evropských nebere ani jinak stádovitá německá společnost vážně
  a dle dnes zveřejněného průzkumu na stránkách welt.de,
  je přes 65% občanů proti, z nichž je 28% výrazně proti...
  Co bude v německé společnosti
  v roce 2025 je ještě ve hvězdách, ale pokud půjde elitami chtěná invaze vetřelců současným tempem,
  tak vážně pochybuji, že si to jinak disciplinovaní Němci, především ti východní, nechají bez následků líbit.
  Přál bych českým vítačům,
  aby se podívali do reálného života v německých městech,
  kde se poflakují tlupy, hlavně černochů, pokřikujících na kolemjdoucí ženy, které cupitají se skloněnými hlavami honem mimo a po setmění se už vůbec neodvažují na ulici...
  A mezi chodci samý šátek s kočárkem a bez, prostě orient.
  TOHLE vám tady asi chybí, vítači.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro "Jdu kolem"

   Dobrý večer,
   určitou dobu sleduji Vaše reakce na uveřejněné články a vycházím z toho, že máte přehled o současném dění v Německu, a že tedy ovládáte německý jazyk, slovem i písmem,
   tak Vám nabízím spolupráci na překladech a korekturách německých textů a reportáží.
   V případě Vašeho zájmu napište na : nairowo @ gmail.com Děkuji.

   Smazat
 3. Evropská federace s rozdílnou hodnotou státních měn? To bych fakt chtěl vidět ... ale jen v komedii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by samozřejmě nešlo, jenže až na Dánsko a Švédsko se k tomu všichni zavázali. Takže, kdo nesplní tento závazek a nepřijme euro, bude "muset z EU pryč" až se bude ustavovat ta federace.

   Smazat
 4. Nad Schulzovými ambicemi není nutno hořekovat.
  Naopak, Schulz nám dává neopakovatelnou šanci! To když říká, že o Ústavní smlouvě vypracované (jakýmsi) Konventem budou obyvatelé zemí EU hlasovat! ...
  Takovou příležitost totiž v dnešní Lisabonské smlouvě zakotvenu nemají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo bude proti bude z EU vyloučen? To je naprosté vydírání, vzhledem k nynější už totální provázanosti nejen ekonomicky.

   Smazat
  2. Konvent o budoucnosti Evropy je nestálá instituce svolávaná ad hoc v případě potřeby. Zasedají v něm zástupci všech členských států EU, případně i zemí kandidátských. Naposled byl svolán při přípravě ústavy EU v roce 2002 a zasedal do poloviny roku 2003.

   Smazat
 5. Rudá záře nad Kladnem8. prosince 2017 21:12

  - https://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_Schulz
  Martin Schulz - špatný student, nedouk, alkoholik a jen vyučený prodavač knih. A tento německý blbeček chce z nás mít jakousi tuhou totalitní Evropskou federaci. Pošahaný nacista jak vyšitý! Může si s bábou Jagou Merkelovou podat své špinavé krvavé zombácke pazoury!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako jediný v Evropském parlamentu Schulz neměl maturitu. Připomíná mi nejen tím Hitlera.

   Smazat
  2. Nemít ani maturitu je přeci v EU aristokratické. Schwarzenberg se dokonce nedokázal ani vyučit hajným.

   Smazat
  3. Jednoho knihkupce Němce/sudeťáka už jsme u nás měli. Za své zločiny dostal u nás zaslouženě "mašli".(pro nepamětníky - K.H.Frank)

   Smazat
  4. 22:27 - Chrchlavý superdinosaurus Šlafenberk se v ničem nevyučil, ani nevystudoval. Jeho největším životním úspěchem bylo dosažení Certifikátu z točení piva. Ale to nesměl spát za pípou.

   Smazat
  5. Šláfenberk je hostinský, co pivko nikdy nenatočil, a je to i lesník, co soušku nikdy neprořezal. Ten germán nechodil ani do první třídy obecné, fakt, totiž soukromý učitel za ním chodil do příbytku. To musely ty ročníkové zkoušky na závěr první třídy obecné být sakra přísné, když učitýlek přišel "prozkoušet" caparta multimilionářskýho. Kdy bude Huhňovi vosumdesát? Jeho senilita mu nebrání v neustálém chorobném skupování dalších a dalších pozemků. V životě jsem neviděl nějaký "článek", který by Šláfenberk sepsal - to by bylo několik hrubek na každým řádku, je to jedním slovem cizák. Takže do spisovatelství se ten blekota nepouští. On opravdu ještě do dneška zasedá v Českým parlamentu? Vlastně nezasedá, on polehává. Fuj, jak dlouho si ještě takového "poslance" necháme líbit? Co to sem do naší vlasti pan prezident Václav Havel před lety přitáhl za odpudivého exota a sobečka? Darmo mluvit.

   Smazat
  6. Do první třídy chodil za okupace v Čimelicích...

   Smazat
 6. Tak to se jim nesmí povést už jsme pod germánama byly 300 let.

  OdpovědětSmazat
 7. Evropa je v prdeli
  Evropani jdou na popravu

  OdpovědětSmazat
 8. USSA už není v prdeli....je po smrti!!!!
  Obcanska válka a peníze mají cenu toaletního papíru:-))))

  OdpovědětSmazat
 9. Fajn, chci vyloučit z EU hned teď!
  Ať to Schulz zařídí!
  Nebude to rajská zahrada, ale raději si utáhnout opasky a makat, než se nechat od nich zlikvidovat.
  Ven z EU je aspoň naděje, zůstat v ní je pomalá smrt.

  OdpovědětSmazat
 10. Naprosto nemohu souhalasit být členem organizace, která mi vnucuje a nařizuje svoje rozhodnutí, bez ohledu na to, že s nimi nesouhlasím, popřípadě mě chce hnát k soudu a nutit k zaplacení pokuty. To je totální totalita!!! Navíc tato organizace spolupracuje se světovými globalisty podporujícími NWO, což je postupná likvidace Evropy v jejich základech pomocí islámu a muslimů.Velmi dobrá a nenápadná strategie, jak zlikvidovat konkurenční Evropu a nezašpinit si přitom ruce podle již dávno vypracovaného "Kalergiho plánu"!!! Zatím úspěšně pomocí médií a naprosto totalitních metod oblbují obyvatelstvo potřebou a nutností pomoci válkou postiženým lidem, zatímco ostatní anglo-sionisté se takticky distancují, stejně tak bohaté muslimské země v sousedství.Dále proudí do Evropy tisíce mladých a zdravých mužů se "Subsaharské Afriky" nemající nic společného s válkou postiženou Sýrií. A co hlavně, situace nastala jako výstřelem startovní pistole, dobře organizovaná a financovaná angliskými a americkými neziskovkami, aby se dostalo do Evropy co nejvíce potencionálních vojáků - žoldáků!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.