AA

Reklama

úterý 5. prosince 2017

Pentagon nazval osvobození Sýrie od teroristů DAEŠ zásluhou koalice, nikoli Ruska

5. 12. 2017       zdroj a zdroj
Pentagon uvedl, že blížící se osvobození Sýrie od teroristů je zásluha Spojených států, přičemž poukázal na to, že syrská a ruská strana "neprokázala seriózní přístup a odhodlání při porážce DAEŠ". "Syrský režim a Ruská federace neprokázaly serióní přístup a odhodlání při porážce DAEŠ."
 

"Uskutečnily pouze malou část operací proti DAEŠ, větší část území, osvobozeného v Iráku a Sýrii, byla osvobozena díky úsilí globální koalice a jejích partnerů", cituje oznámení Pentagonu agentura RIA Novosti.

Pentagon také dodal, že globální koalice bude "pokračovat v operacích v Sýrii na podporu místních sil, aby byla dokončena porážka DAEŠ a stabilizováno osvobozené území".

"A to zase umožní syrským uprchlíkům a vnitřně přemístěným osobám, aby se vrátily do svých domovů", řekl agentuře zástupce rezortu Eric Pex.

Ministerstvo obrany USA nekomentovalo oznámení Ministerstva obrany Ruska o brzkém osvobození od teroristů území Sýrie na východ od řeky Eufrat, píše agentura.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

27 komentářů :

 1. Zprávu lze chápat i jinak, tedy, že to Asadovi nejde zas až tak špatně a že to Asad dělá s velkou (leteckou ) podporou Rusů je známé.

  OdpovědětSmazat
 2. Demagogie a přetvářka bez konce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě se nezmínil o tom, kolik vybombardoval asadův režim nemocnic v Allepu, konkrétně asi 150. Na město, o polovinu větší než Praha, to je podivuhodný počet. Je vidět, že asadův režim o zdraví občanů skutečně pečoval.

   Smazat
  2. 8:48 To je pravda. Proto ty gumové čluny byly plné lékařů.

   Smazat
  3. aspon svet vidí co za retardovaných dementov v amerike maju.

   Smazat
 3. Jestli je to tak,pak je ten Pentagon vůl!

  OdpovědětSmazat
 4. Jestli je to tak,pak je ten Pentagon vůl!

  OdpovědětSmazat
 5. Podle USAků amíci vyhráli i bitvu u Stalingradu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vždyť jo, přece už se vždycky přidává, že nebýt zásobování vojenskou technikou a jídlem, tak by Rusko nikdy Hitlera neporazilo. To už je takový standardní historický přístup. A navíc o tom mluví tak, jakoby to dali Američani zadarmo a ne pěkně za zlato a na ruku. DTTO VB, vděčná až za hrob, jak naši hoši umírali při letecké obraně Londýna, ale že jsme to zaplatili do posledních spodků, o tom se nemluví.

   Smazat
 6. Lhát jsi můžou jak chtěj je pravda že jejich loutky prohrály.

  OdpovědětSmazat
 7. Kto doteraz pochyboval o tom, že USA ovláda pologramotná spodina tak po takýchto vyhláseniach už by malo byť každému jasné, že USA = súčasné centrum svetového fašizmu a pologramotnosť.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prostě, americke zrudy ve vedení USA, myslím tim vsechny, co si myslí a tahají figurkami na šachovnici a ničí celý svět ! Najít a všechny je vystrilet .

   Smazat
  2. Uz davno jsou ve lhani a podvodech horsi Komunistu a Rudyho Prava !!
   A radia JEREVAN.

   Smazat
 8. je to len správa pre všetkých aby si zachovali tvár a neprešlo vo vedomosť kto to vlastne DAEŠ podporoval, a aj to že v tom chcú naďalej pokračovať, do víťazného konca

  OdpovědětSmazat
 9. USA podporují ISIS v Sýrii, stejně jako Al-Káidu v Jemenu. Měli by se stáhnout i ze Sýrie a z jemenu aby mohl nastat v těchto zemích mír.
  http://www.epshark.cz/clanek/252/proc-pomahaji-usa-saudske-arabii-znicit-jemen

  OdpovědětSmazat
 10. Je jasny,ze usa dostalo v Syrii na p..u!A sandalnici konci.

  OdpovědětSmazat
 11. Já bych řekl,že ty americké žvásty jsou to samé,jakože pražskou kavárnu osvobodily sluníčkáři a héééééérečky........

  OdpovědětSmazat
 12. USA si vždy přivlastní zásluhy na kterých se až tak moc nepodíleli. Není jim hloupé překroutit historii a lhát pomalu celému světu.

  OdpovědětSmazat
 13. Svet je uz na prašky z tych Ami.. :)

  OdpovědětSmazat
 14. Amíci mají pravdu. USA přestaly dodávat DAEŠ zbraně a tím ukončily válku.

  OdpovědětSmazat
 15. Tomu se dá rozumět i tak, že CIA vybudovala DAEŠ a Pentagon se pochválí za jeho zničení.To je takový americký zvyk v politice, na zločin si někoho najat a pak se ho zbavit.

  OdpovědětSmazat
 16. No co. Pentagon je přece zvyklý, že Jenkís uvěří každé pitomosti tak automaticky předpokládá, že tomu uvěříme i my.

  OdpovědětSmazat
 17. Samozřejmě, že víme, že by se "koalice" ráda nyní chlubila porážkou DAEŠ, když - a to také víme - se s ní po celou dobu paktovala, kšeftovala s ní, např. a mj. při rozkrádání kulturních památek z Mezopotámie. Víme také, že ochraňovala teroristy a transportovala z prohraných bitev před zajetím a aby je mohla nasadit do boje proti Sýrii na "jiné frontě". Koalice, správně zločinné spiknutí proti arabskému světu a výrobce migrantů a terorismu ve Světě je ovšem v koncích jen dočasně. Jako vždy se otřepe pod sprškou dolarů a začne své imperiální války na jiném místě Země.

  OdpovědětSmazat
 18. Pentagone, takhle jsem se už dlouho nezasmál.

  OdpovědětSmazat
 19. RF,je na Blizkom vychode vitana a USA a Nato je nenavidene...jedine muz c.1 vo svete,Vladimir Vladimirovic Putin,podla us magazinu Forbes zaruci,ze juesej budu posrane !Vykradanie Ruska za zatial nekona!Smrt kongresu usa!

  OdpovědětSmazat
 20. Pentagon ohlásil celému světu, že porazil sám sebe. Velmi hezké přiznání. V podstatě přiznal, že stáhl ze svých jednotek všechny důležité, aby něco obdobného nastartoval někde jinde, nějak jinak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chazaři nejsou žádní troubové. Vymyšlené je to perfektně. Koukněte se, jak se arabáši mezi sebou vymlátili, proč to ale tahají do Evropy, je to nutné!?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.