Reklama

sobota 30. prosince 2017

Pogrebinský o výměně zajatců Ukrajiny a Donbasu: větší ohavnost než Kyjev nemůže nikdo vymyslet ...


Grigorij Pavlodubov
30. 12. 2018      Politexpert
Známý ukrajinský politolog Michail Pogrebinský okomentoval na svém účtu na Facebooku proces výměny zajatců mezi ukrajinskou stranou a domobranou Donbasu. Pogrebinský sdělil, že byl svědkem výměny zajatců prostřednictvím ukrajinské televize. Z toho, co viděl, se politolog dostal do stavu obrovského překvapení a rozhořčení. Expert poznamenal, že větší ohavnost není možné vymyslet a ukrajinští politici se o to moc přičinili ....


Politolog poznamenal, že proces výměny byl předložen tak, jako by všechno organizoval prezident Ukrajiny Petr Porošenko a jeho asistenti. Ale o skutečném organizátorovi, vůdci veřejného hnutí Ukrajinská volba Viktoru Medvedčukovi, nebylo řečeno ani slovo. Právě Medvedčuk se obrátil o zprostředkování zahájení procesu výměny na ruského vůdce Vladimíra Putina a patriarchu Kirilla. Neobešlo se to ani bez díků politickým partnerům normandského formátu, kteří údajně "na Putina zatlačili".

Michail Pogrebinský poznamenal, že aktivní propaganda proběhla na řadě televizních stanic. ICTV a další stanice Pinčuka zcela připsaly zásluhy jeho tchánovi a bývalému ukrajinskému prezidentovi Leonidu Kučmovi, který tam ani nebyl. Ani ostatní televizní média nezmiňují ani Putina ani patriarchu. Ve výsledku je expert znepokojen otázkou, jak bude Porošenko se svým týmem tahat zbývající vězně od domobrany Donbasu, když má tu drzost přilepit se k cizím zásluhám? Znovu se asi bude v slzách dožadovat u Medvedčuka, shrnul politolog ....

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

15 komentářů :

 1. Tak jak to říká ukrajinská předsedkyně jedné ze zamlčovaných politických stran - jde o NATO-banderovskou chuntu. Pro ni je typické naprosté odstavení normálních Ukrajinců od jakýchkoliv informací ve všech sdělovacích prostředcích.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě (18:15) bylo myšleno "Jakýchkoliv režimu nepohodlných informací"

   Vymazat
  2. Vy dokážete člověka skutečně rozesmát!

   Vymazat
 2. Velku zasluhu maju na vymene Putin a Merkelova.
  Putin dohodol podmienky na Donbase,
  Merkelova jednala s Porošnakom.
  Nakoniec je to jedno kto to dohodol, hlavne ze su ludia doma.

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20,05
   Az vytriezvies, pripadne na teba prestane posobit nejaka ina latka, skus napisat znova svoju myslienku.

   Vymazat
 4. Na youtube je před videem se sexuálními výjevy vždy varování. Teď se dívám na video, před kterým bylo také varování, že tento film může někomu vadit
  https://www.youtube.com/watch?v=3plXDFkVGS0&has_verified=1
  Je to o nějaké mladé novinářce z Luhansku. Je tam hodně záběrů na rozbombardované obytné domy. Novinářka zahynula při dopravní nehodě.

  OdpovědětVymazat
 5. Nulandová , NATO a EU rozpoutalo bratrovražedný boj . Rusko by nikdy nevytvořilo chaoz válku v Mexickém zálivu . Kéžby si tyto válečné děvky vzal rohatej . Sláva Rusku a mír Ukrajině .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnes odpoledne u piva toto řeknu známým. Je to hezký vtip na Silvestra!

   Vymazat
 6. Za všemi „radostmi" v Evropě stojí usa a to může být ještě hůř.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Buďme optimisti. Kdo si troufnul na Rusa vždy dostal do držky. A až u nás taky vyhraje Zeman, dejme společně do držky těm havloidům, pravdolískařům,ČT, Svěrákům, Holubům, Šiklům i řadě dalším ať už konečně přestanou otravovat.

   Vymazat
  2. Včera už bylo pozdě, ale jak se říká lepší pozdě nežli vůbec, v tom je také optimismus.

   Vymazat
 7. Poroš je jedna z mnoha loutek SS ve světě. Tyto loutky se starají o americké mocenské a ekonomické zájmy, ato často i proti potřebám vlastního lidu a státu. Jakmile se, ale objeví šance se obyvatelům zalíbit, ikdyž se nic neudělali, tak jim poplatná média, která jsou navíc kontrolována i dotována globalisty (hl. Soroš), začnou lid bavit pohádkami, například o statečném Porošovi a podobnými. Sedmá velmoc sama o sobě dnes již neexistuje ( povětšině) a je řízena a placena globalisty, kteří přes ni manipulují se všemi voliči ve svůj prospěch. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.