Reklama

pátek 1. prosince 2017

Profesor Drahoš se bojí Putina při prezidentských volbách

Jaromír Petřík
1. 12. 2017             JaromirPetrik
„I v případě našich parlamentních voleb docházelo k ovlivňování veřejnosti ze strany médií a serverů, které jsou propojeny s ruskou tajnou službou. Nemám o tom pochyb,” řekl Drahoš.
Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš potvrdil, že se sešel s končícím premiérem Bohuslavem Sobotkou. Bavili se o možném ovlivňování prezidentských voleb zahraničními skupinami. Novinky. Konkrétní weby, ze kterých se dezinformace měly šířit, zveřejní Drahoš na svých webových stránkách. Je podle něj třeba bojovat proti ovlivňování předem. „Pan premiér (Sobotka) mě ujistil, že je si této situace vědom, že situaci berou vážně a že příslušné orgány konají,” doplnil Drahoš.


Vždy jsem si myslel, že hysterickým výkřikům amerických médií o tom, jak Putin zařídil v USA prohru Hillary Clintonové, mohou věřit lidé poněkud mdlého rozumu. V tomto jsem se kupodivu mýlil.

Toto nesmyslné tvrzení přejal nejen americký, evropský, ale i náš mainstream. Naše ČT se činila natolik, že v mnohém překonala i proslulé CNN, BBC, Reuters a další. O Rudém právu před rokem 1989 ani nemluvě.

Jak Putin mohl zařídit prohru Hillary Clintonové a vítězství Donalda Trumpa? Zatím žádná z tajných služeb nezjistila, že by Vladimír Putin v přestrojení navštívil USA a tam hlásal: „nevolte Clintonovou, volte Trumpa!“
Doposud nikdo neobjevil, že by Putin k něčemu takovému v USA kohokoliv vyzýval. A já si naivně myslel, že každý, alespoň trochu soudný člověk nemůže brát takovou pitomost opravdu vážně. A já najednou něco podobného slyším z úst našeho prezidentského kandidáta profesora Drahoše.


Přitom, kdyby se jen trochu zamyslel, tak mu musí dojít, že největší službu Putinovi dělají právě západní média včetně těch našich a to svojí demagogií, nebo vyloženě vylhanými tvrzeními.

Lžím typu, že Putin může za občanskou válku na Ukrajině a je ohrožením celého světa může věřit jen naprosto neznalý člověk, nebo fanatik odmítající základní fakta: Že Putin ohrožuje Evropu, když sám je obkličovaný vojsky NATO a Američané vojensky obsazují evropské státy prý na jejich ochranu, tomu mohou věřit skutečně jen naprostí ignoranti faktů. Ale, že je někdo schopný uvěřit, že Putin řídí volby prezidentů cizích států už hraničí se slabomyslností.

Buď se chce profesor Drahoš zavděčit západnímu mainstremu a politice EU, nebo tomu sám opravdu věří. To by totiž bylo daleko horší.

Co s prezidentem, který nemá vlastní názor?

Cožpak si neuvědomuje, že mainstreamová média již sklouzla do tak silné demagogie a cenzury, že nedovolí projevit svobodně názory svých oponentů a v tomto již ztratila jakoukoliv míru soudnosti? V naší ČT vidíme diskutující kteří, pokud nemají ten správný a jednotný názor na všechno, tak jsou moderátory přerušeni kdykoliv se odchýlí od předem zadaného mustru.

A některá témata jsou pro mainstream rovnou tabu, jako např. Ortel.

V Českém slavíkovi, v pěvecké soutěži projevili naši občané svoje politické názory způsobem, jako kdysi před rokem 1989.

Ortel totiž dle našeho mainstreamu prakticky neexistuje, natolik jej naše média ignorovala. O jeho vymazání z povědomí našich občanů se snaží stejně důsledně, jako kdysi normalizační komunisté v případě Marty Kubišové.

A výsledek?

Ortel poráží zpěváky a hudební skupiny, kteří jsou v našem mainstreamu dnes a denně.
Toto je názorný příklad, co si naši občané o „kvalitách“ našeho mainstreamu opravdu myslí.A jeho majitelé se diví a svoji hloupost svádí na Putina. Tak jsem zvědavý, která proruská média naši cenzoři zakážou, aby Putin nemohl ovlivňovat naše občany.

Pozn. Kdyby totiž byli sebekritičtí, tak zakážou sami sebe.

Ale, že se k této demonstraci hlouposti přidá i profesor Jiří Drahoš asi bude překvapením nejen pro mne, ale i pro řadu jeho příznivců.

Říká se, že hloupost a vesmír jsou nekonečné. Ale, že do tohoto rčení zapadne i profesor Drahoš mne nikdy nenapadlo a přiznám se, že mne svým vyhledáváním neexistujícího nepřítele dokonale uzemnil.

21 komentářů :

 1. Jen aby to nakonec nebylo opačně.Ne Putin, ale lidé patřící ke kavárně a Kalouskovi, kteří by se mohli pokusit zfalšovat výsledky voleb, prostě jednomu ukrást a druhému svému přisypat.Tu nejasnou předtuchu mám od doby posledních parlamentních voleb, kdy v zahraničí neznámý Kalousek získal na poslední chvíli téměř všechny hlasy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo 19:38
   Mám za to, že jsi trefil(hřebík na hlavičku). Od začátku si to myslím taky. Jen by mne zajímalo, kde ty hlasy najednou Kradous vzal. A právě z tohoto všeho si myslím, že mají odcházející tzv. elity politiky, strach. Po 28 letech chaosu, rozkrádání, podzazů, různých kauz, pachatelé jsou ,ale nikdo je nepotrestál.
   Myslám si, že snad konečně dojde na revizi. Na revizi rozkladu země,hospodářství, průmyslu a zemědělství.
   Od kupónovky, až po restituce. A najednou se celá ta porevoluční " demokracie" začíná rozkládat zevnitř. Proto, dokud bude jen pár těchto pohlavárů u koryt, neustále budou škodit této zemi. Snad se toho dočkám.

   Vymazat
  2. 19:38 a 20:19 pánové na to by byla snadná pomoc, ale bohužel nikdo pro ni nezvedne ruku. Na tyto darebáky by bylo třeba, aby v republice došlo ke znárodnění všech důležitých podniků a to bez ohledu kterému kamarádovi patří. Dále, aby každý tzv. milionář prokázal jak k těm milionům přišel a pokud by to nedokázal doložit, tak tyto miliony bez řečí zabavit. Dále všichni ti, kteří tyto ukradené miliony již prošustrovali, tak ty zavřít na tak dlouho až by ty miliony tvrdou a poctivou prací splatili. Ještě by to chtělo, aby se za jednoznačně prokázanou korupci popravovalo tak jako v Číně. Pak by se možná něco pohnulo k lepšímu. MOŽNÁ????

   Vymazat
 2. :))
  díky otevřeným hranicím, nejsme stát a lze k nám importovat západní křesťanskou kulturu*

  OdpovědětVymazat
 3. Po internetu běhají hodně nepěkné informace o panu Drahošovi a případná jejich pravdivost by mohla vysvětlovat jeho chování.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, behaji. Pan Drahos by je mel razne a okamzite odmitnout a vse vysvetlit s tim, ze je to akce ruskych vebu, ruska propaganda vedena s cilem jej dehonestovat a poskodit jako demokratickeho kandidata na presidenta CR.
   Priklad toho co se objevuje na internetu:

   Jiří Drahoš, kandidát na prezidenta. Nar. 1949. Jako prověřený soudruh, působil také na zahraničních pobytech ve Spolkové republice Německo (1985–1986) a na Univerzitě Sao Paulo v Brazílii........... Podle zápisků kpt. StB ing. Jana Šandy, 2. správa, řídícího důstojníka Drahoše, viz ÚSTR: Drahoš byl v roce 1985 získán Státní bezpečností pro spolupráci, záminkou k jeho získání byla jeho záliba v nezletilých chlapcích. Protože byl důvěrníkem StB, nemusel vstoupit do KSČ stejně, jako i jiní konfidenti StB, jeho řídící důstojníci ho poslali v roce 1985 na roční stáž do SRN. Jeho svazek byl skartován v prosinci 1989, krycí jméno Drahoše - "Bas", patrně proto, že zpíval ve sboru, někdo tvrdí, že "Akademik". Drahoš svým kolegům kradl nápady, proto má několik spoluautorství na různých patentech, existují svědectví: "Buď budu uvedený jako spoluautor nebo nebude žádný patent." Sluníčkáři byl vybrán pro snadnou vydíratelnost a poslušnost. Lidé z tvrdého bolševického jádra Charty mají k dispozici nejen kopii jeho skartovaného svazku StB, ale i další materiály ohledně jeho sexuální úchylky a ututlaných případů, také důkazy zahlazení jeho krádeží výměnou za nadstandardní výkony při spolupráci s StB a konečně vydírání kolegů ohledně spoluautorství na patentech. Donášel na všechny i na své kolegy z pěveckého sboru.
   ------------------------------------------
   Podle me je to naprosta lez, neni prece mozne, aby nas kandidat mel takovou historii a s ni byl navrzen na presidenta CR.

   Vymazat
  2. Tady je možné doslova vše, i nemožné.

   Vymazat
  3. Si pište, že je to nejen možné, ale většina z toho je i naprostá pravda.
   Proč myslíte, že by si ho jinak páníček ze zahraniční vybral a podporoval??? Ten čistého, mravného a slušného člověka nepotřebuje, on chce smradlavou krysu, kterou bude moci ovládat a manipulovat s ní, která je prostě vydíratelná a v důsledku poslušná.
   DRahoš = FUJ!!! HANBA!!! ODPAD!!!

   Vymazat
 4. Profesor Drahoš se bojí Putina ? Nevěřím tomu, že by národ byl tak debilní a dal svůj hlas této umělé hmotě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není to překlep? Nebojí se Putny?

   Vymazat
  2. 21,04 - a víte, že jste to nejspíš trefil?
   Bojí se, že by mu mohl přebrat milence!

   Vymazat
 5. No tak já se bojím aby se nestal presidentem drahoš nebo horáček.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud volby budou poctivě, tak bez problému vyhraje Miloš Zeman. To je kandidát jak má být. Je relativně skromný, nehrabe příliš pod sebe, je nevydíratelný, máí svůj rozum a hlavně nenechá si do ničeho moc kecat.

   Vymazat
 6. Drahoš nosí falešné brýle. To o něm vypovídá vše. Sobotka ho tedy spravil, že jeho orgány konají. Což jsme rádi, a doufejme že konají pravidelně, alespoň jednou denně. A to ještě není nic proti tomu, jak budou Bohušovy orgány konat, pokud se budou vyšetřovat jeho kauzy ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No když to řekl sám velký Sobotka ... úžasný charismatický chlap, rozhodný a morální muž činu ... tak to jsem hned klidnější.

   Vymazat
 7. Drahoš velmi silně tuší že v prezidentských volbách neuspěje,tak si připravuje pohádku kdo za to může,on s konfidentskou minulostí a pedofilními sklony asi ne

  OdpovědětVymazat
 8. DRAHOŠ JE VĚTŠÍ ODPAD NEŽ HORÁČEK, a to je co říct.

  OdpovědětVymazat
 9. Je to úplně jednoduché - některá média zveřejnila informaci, že Drahoš kolaboroval s komunistickým režimem. To je jednoznačná pravda. Jenže Drahoš to bere jako podpásovku, jako by se narodil v listopadu 1989 a měl minulost čistou jako lilie. Nakonec se tedy rozhodl pro oblíbenou kartu 'ovlivňování' voleb ze zahraničí. Konkrétně jeho by ale Rusko, jako nástupce SSSR, mělo spíše podporovat, ne?...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nic není, ale že KOLABORUJE SE SOUČASNÝM REŽIMEM; TO JE NA POVÁŽENOU. Až se jednou otevřou archivy v Bruseli, v Izraeli, ve Vatikánu a v USA... to se budou pra-pra-pravnoučata divit. To bude nové kolo lustrací... To se zase novým, ještě dnes nenarozeným presstitutům zavaří to, k čemu dnes používáme klávesnice...

   Vymazat
 10. Z té nabídky prezidentských kandidátů, když pominu Zemana, tak se k takovému zoufalství nepřidal jen Kulhánek a myslím i Hanig, ostatní naprosto mimo a tak se pro mě okruh kandidátů smrskl na pouhé tři.Kulhánek nemá šanci a tak zbývá Hanig a Zeman. Dal bych přednost Hanigovi,ale podpora je zatím také mizerná a já si uvědomuju' že pražská plivárna opět dělá tu samou chybu jako v minulých volbách, kdy podporovala zoufalce poserplínu. S Drahošem dojdou do stejného zadku a to je asi dobře.Plivárna je blbá a chce vždy vše,neumí uvažovat v souvislostech.

  OdpovědětVymazat
 11. Jiří Drahoš - vítač imigrantů: http://bit.ly/2j5Rb7P

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.