Reklama

úterý 5. prosince 2017

P.S.Watson: Čím washingtonské války obohatily Švédsko

5. 12. 2017         PrisonPlanet
Migrant, který na předměstí Stockholmu společně s 19 svými parťáky, taktéž migranty, znásilnil třicetiletou Švédku, sdělil policii, že to byla obrovská švanda. K incidentu došlo loni v létě v oblasti švédské metropole zvané Fittja. Brutální útok dvaceti mužů na jednu ženu se odehrál na schodišti jistého obytného domu, ale policie dokázala z dvacítky pachatelů identifikovat a zatknout jen pět. Všichni pocházeli buď ze Somálska, či z Iráku.


Znásilněná žena uvedla, že dříve, než ji násilnící vyvlekli do druhého poschodí domu, „diskutovali o tom, který z nich ji dostane k použití jako první“. Nejdříve ji ohrožovali nožem a pak ji hlavou narazili na jeden ze schodů, takže na jistý čas ztratila vědomí. Když ho znovu nabyla, viděla kolem sebe rozhihňané muže, kteří za velkého smíchu a pobavení scénu jejího probíhajícího znásilňování natáčeli na své mobily.

Jeden ze švédských obyvatel domu, který v něm žije už 15 let a scénu znásilňování pozoroval, řekl, že neudělal nic, protože se prý už „naučil nic nevidět a nic neslyšet“. A další osoba v domě označila za nechutné nikoli pachatele, ale znásilněnou ženu. Násilníci totiž své sperma směřovali do jejích vlasů.

Podle soudkyně E.M., je tento případ nejstrašnější, který za 26 let své soudcovské praxe soudila.

Zatímco švédská mainstreamová média závažnost rok od roku stoupajících sexuálních útoků na ženy velkoryse přehlížejí, uvádí celá jedna polovina mladých Švédek, že se na ulicích necítí bezpečné. Útoky na ženy na hudebních festivalech stouply od roku 2015, kdy invaze migrantů do země začala, o celých 1 000 procent, což vede pořadatele k vážným úvahám o tom, že mužům bude účast na těchto hudebních slavnostech napříště zakázána.

Ve městských ghetech, obývaných převážně migranty, instaluje policie mikrofony, schopné zachytit křik žen, které se ocitnou v ohrožení.

A tak, zatímco útoky na švédské ženy se pomalu dostávají mimo kontrolu úřadů, oznámila švédská vláda, že dávat slovo „uprchlíci“ do uvozovek, je znakem nenávisti.

Vybral a přeložil Lubomír Man

13 komentářů :

 1. Sláva policii a politikům
  Václav

  OdpovědětSmazat
 2. Vůbec po takových svinstvech v naší zemi netoužím.

  OdpovědětSmazat
 3. Super, takze zakazou hudebni festivaly i svedskejm chlapum, aby nebyli za rasisty.

  OdpovědětSmazat
 4. Staří Vikingové asi musejí být na svoje potomky hrdí. Možná by byl čas tam vtrhnout a vzít si zpět ty naše historické památky, co nám sebrali. Jim by to bylo určitě fuk. A než by proběhly soudy, tak se to promlčí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý nápad!

   Smazat
  2. A kdy se konečně začne s obohacováním tady? Zase jsme pozadu.

   Smazat
 5. Každý pohár, i ten trpělivosti bude jednou plný. Věřím tomu, že jednoho dne se objeví někdo, kdo obnoví pořádek a všechny vandráky vyškolí. Je jen otázkou, kdy to bude.

  OdpovědětSmazat
 6. Už se nedivím že lidstvo vyrobí takové zrudy jako Brajvik . Pokud chtějí Švédi mít doma afriku místo klidné a nádherné země , tak v tomto případě odsun uprchlíků do jejich prasáckých zemí . Tlupa mužů bez žen je časovaná bomba na vikinhské ženy .

  OdpovědětSmazat
 7. Tuhej africkej slimák....DOBREJ SLIMÁK!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Fidel ve své životopisné knize napsal, že každý národ je neporazitelný, pokud se neporazí sám. Švédsko je důkaz, jak se národ může porazit sám a dokonce se může sám sebe zlikvidovat a to v méně nějakých vyšších cílů přijímat miliony Afričanů do Švédska a odevzdávat jim svou zemi a diskriminovat své obyvatelstvo, které tuto zemi vytvořili. Pro úplnost je nutné informovat, že v Africe je připraveno 350 milionů Afrických mužů, které Evropská unie má v plánu přesunout do Evropy s tím, že všichni vědí, že tito Afričtí muži se nikdy nepřizpůsobí místnímu obyvatelstvu a ani o to nebudou usilovat, naopak jsou vychováni a přesvědčeni, že nevěřící jsou pro ně psi, kteří jim mají sloužit.

  OdpovědětSmazat
 9. ...jinak řečeno, blbec si nezaslouží nic jiného, než li býti blbcem.

  OdpovědětSmazat
 10. Zeman a Okamura je plot proti těmto hyenám . Marcel

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.