Reklama

pátek 15. prosince 2017

Putin je překvapený, že Ukrajinci a Gruzínci stále ještě trpí "plivance do tváře" od Saakašviliho

Klára Minaková
15. 12. 2017       ZDROJ
Nedávné kroky bývalého prezidenta Gruzie a exgubernátora Oděské oblasti Michaila Saakašviliho jsou plivnutím do tváře gruzínského a ukrajinského národa. Toto prohlášení učinil Vladimír Putin během velké tiskové konference. Saakašvili i nadále organizuje v Kyjevě provokace. Podle informací internetové stránky Utro.ru excentrický politik navrhl Ukrajincům, aby se složili na uspořádání rozsáhlého státního převratu, protože nemá dost peněz. Jedná se o částku 210 tisíc dolarů (12,3 milionu rublů).


O opozičním politikovi, který vyzývá Ukrajince, aby svrhli současnou vládu, se začalo mluvit po zadání otázky z této země.

"To, co dělá Saakašvili, je plivnutí do tváře gruzínského národa a plivnutí do tváře ukrajinského národa. Jak to doposud trpíte?", řekl Vladimír Putin.

Putin argumentoval svůj názor a zdůraznil, že Saakašvili, který kdysi vedl nezávislý gruzínský stát, nyní světu říká, že je Ukrajinec.

Že nejsou na Ukrajině žádní skuteční Ukrajinci? A Ukrajina to všechno trpí! Tak líto je se na to dívat. Srdce mi krvácí, řekl prezident Ruské federace.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

32 komentářů :

 1. Prijede tam Honolulu bude delat poradek ,chytne ptaka jarabaka utrhne ho a bude hek ,poradek .
  To jsem ja Hovnocucu z Africy kde jsem velel 3 opicim v turbanech na palici

  OdpovědětSmazat
 2. :))
  možná jinými slovy,
  tolik se bojíte Porošenka že raději nastrčíte figurku...
  Nejen že je divem že ještě žije, na Ukrajinské poměry,
  dokonce ho soud osvobodil...schovávají se za něho
  hrdinové nové Ukrajiny*

  OdpovědětSmazat
 3. Asi je už běžným, že se příslušníci původně jiných států a národů stávají příslušníky států a národů nových, jiných. Každý je tím, za koho se považuje, respektive za koho se cítí, kým se cítí být. Také jsem byl původně Čech, nyní jsem Čeň (Czeni). Fakt nevím, čemu se ten Putin divil.

  Pamatuji se na nějaké mé minulé životy, pamatuji se na pozemské i vesmírné mé minulé životy a detailně a cítím se, logicky, příslušníkem i těchto jiných národů a civilizací, protože jde o věc ducha a ne těla, samozřejmě. Byl jsem to tehdy já, v jiných tělech, ale duch - ta energie s informací, kterou obsahuje, ta přetrvává,... říká se tomu inkarnace a uznává ji většina světa. Zákon zachování energie. Pokud si inkarnace udrží svou předinkarnační vibraci (charakteristiku), jde o tzv. živou inkarnaci a logicky svá dřívější práva a příslušnost neztrácí, pouze získává své nové tělo, duch je stejný dostatečně. To proběhlo například u Ježíše Nazaretského. Také se tomu říká Avatar, vlastně tedy jen prosté vtělení. Většina informací je ale zablokována jinou vibrací prostředí a sféry, nižší sféry, přičemž jak se vývojově stále víc a víc rozkmitává vnitřně strukturálně, respektive jak se mu jeho vibrace zvyšuje, vrací se do prostředí shodného s tím předinkarnačním a jeho paměť se obnovuje a to i jeho schopnosti. Pokud byl původně například pilotem, bravurně bude pilotovat, pokud vědcem, bude mít stále větší a větší talent v tom kterém původním oboru a podobně. Žádná "věda", jde o čistou logiku, respektive o funkci vesmíru, jehož jsme součástí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. --- A proto mohu říct: "Můj lid je tady, můj původní vesmírný lid dosáhl planety Země a je připraven zasáhnout, protože mým právem Pozemšťana. Já rozhoduji!" .

   Smazat
  2. Jiz pristava kosmicka lod KUKURUKU na obeznou drahu okolo Zemekoule koule koule . Muzici s jednim okem prave posilaji lana s haky k zachyceni prototonu jehoz jsi jiste clenem .Stuj proto na strese s baterkou svit si pod bradu a volej Vzhuru bratri cekam a hned pro tebe zajedou z trinactky od Kukacky v Bohnicich

   Smazat
  3. Myslím, že ty nejvyšší hodnoty jsou dostatečně známé pro každého, který je chce znát. Třeba duchovní věda Rudolfa Steinera, to je to, co tady zoufale chybí. Tady jsou lidé vychováváni k materialismu, který likviduje lidskou společnost. Takže duchovní věda Rudolfa Steinera, pokud jste někdy četl bibli a máte o ní trošku představu, tak řádově vyšší forma bible je třeba Vodnářské evangelium o Ježíši Kristu, to je převzato přímo z kroniky Akasha a obsahuje ty nejvyšší pravdy, ke kterým lidstvo zatím dospělo. Ale tyto věci jsou vlastně utajovány před lidmi, a proto ta společnost takhle vypadá ...

   Smazat
 4. Ono je to tak. Národ dělají vůdci a historie. Kdyby ve středověku vladykové neovládli jiné osady a kmeny, dodnes by v sídlech sídlili zdegenerované rody. Všechno je pomíjivé i národy, jenže některé přetrvaly mnoho tisíciletí a jiné si nezajistily svébytnost dodnes. Je třeba se zamyslet proč.

  OdpovědětSmazat
 5. je to tak - nenašli osobnosti, ktoré by ich viedli - a zjednotili

  OdpovědětSmazat
 6. Čechoslováci si při hadráku v 89" vycinkali klíči takové osobnosti , které je přivedly tam kde jsou dnes . Mezi rozvojové země .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když se zpětně podíváte na pana Komárka,
   který to s republikou myslel dobře a jak s ním zametli,
   nabízí se otázka,
   jestli jsme si ty zloděje vybrali a nebo jestli to jsou nastrčené loutky...*

   Smazat
  2. 7:23 Souhlas přesně tak a jen doufat aby nebylo hůř.

   Smazat
 7. Bohužel,máte s těma lidma nastrčenejma na hadrák 89 pravdu!

  OdpovědětSmazat
 8. Ukrajina likviduje civilní obyvytelstvo Donbasu . Přitom nejsou schopní zatočit s podvratákem z Gruzije .

  OdpovědětSmazat
 9. Banderovci jsou svině podporovaný uASSackejma okupantama....o tom žužlajícím kravaťákovi můžeme říct to samý!

  OdpovědětSmazat
 10. Oni by ze Saakašvilim Ukrajinci zatočili brzy,ale Saakašvili má to nejlepší krytí z USA.On vlastně pomáhá Porošenkovi,tímto divadlem,odvádí pozornost Ukrajinců od problémů,které jim nadělal puč.

  OdpovědětSmazat
 11. Tady jsi můžete přečíst jak debil gorbačov skočil na západní lži:

  http://svobodnenoviny.eu/gorbacovi-bylo-slibeno-ze-nato-nebude-expandovat-na-vychod-odhalily-odtajnene-dokumenty/

  OdpovědětSmazat
 12. uASSacký svině lžou od tý doby co vznikly!!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Víte, že skutečná demokracie je vláda všech všem?
  Víte, že skutečná demokracie je možná jen z obcí/měst/městských částí?
  Víte, že sídlem skutečné demokracie jsou společná shromáždění občanů obcí/měst/městských částí?
  Víte, že stát a sostátí jsou největšími uzurpátory skutečné demokracie?
  Víte, že ....?

  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:04

   A jakpak jste na to všechno, co tu prohlašujete, přišel, Štefane?

   Vy jste se otázkami státu, demokracie a samosprávy v minulosti zabýval?
   Máte potuchy o lidech, kteří o tom poslední tři století přemýšleli? Víte co o tom oni soudili?
   Oháníte se slovem demokracie, to je forma - ale co obsah?
   Slova, slova, slova...

   Kokotko

   Smazat
  2. Štefan To slovo jen maskuje kapitalismus a to je vše.

   Smazat
  3. Pane Kokotko,
   už mé první tvrzení je definicí skutečné demokracie. Pokuste se to,prosím, argumentačně zpochybnit. Děkuji.

   Štefan

   Smazat
  4. 12:14
   Ta připomínka je správná, ale není to úplně přesné: To, co říkáte, platí pro tzv. liberální demokracii (také si jí říká buržoasní). Nejde o "maskování" kapitalismu, ale o formu vlády buržoasie; navíc o formu mizející, protože po rozpadu vuýchodního bloku buržoasie demokratické formy už tolik nepotřebuje, naopak tyto formy zdržují při čerpání renty. A k čerpání renty je důležité mít stát administrativně poslušný, jelikož nic není tak výhodné a bezpečné jako státní zakázky. Tomu dnes slouží i instituce EU.

   Kokotko

   Smazat
  5. 12:04
   Samozřejmě, že je samotné slovo demokracie používáno jako maska kapitalismu. Já popisuji skutečnou demokracii.

   Štefan

   Smazat
  6. Štefan
   12:18
   Neberete vůbec v potaz historii. Vaše definice "skutečné" demokracie je - mírně řečeno - pouhá abstrakce.
   12:23
   Platí nahoře řečené: popisujete, co "má být", ne to, co je. Chápu, že to, co je, odmítáte - nejste sám - ale abstraktní ideál (navíc pojmově nevyjasněný - "vláda všech všem", nemluvě o gramatické krkolomnosti, je čirý nesmysl - jak si to, prosím, představujete KONKRÉTNĚ?). - Přirovnal bych to nejspíš ke království nebeskému - pokud rozumíte, co to znamená.

   Kokotko

   Smazat
  7. 12:29
   Kokotko
   Beru! Zkuste tvrdit Švýcarům, že jejich společenský systém, v němž žijí již několik staletí je abstraktní.

   Štefan

   Smazat
  8. 12:58
   1) Chcete tím říct, že ve Švýcarsku vládnou "všichni všem"?
   2) Nepotřebuji Švýcarům nic "tvrdit". Znáte snad historii Švýcarska? Četl jste Rousseaua? Víte, co o své zemi soudí Jean Ziegler, který byl přes 20 let poslancem? Víte, jak Švýcarsko viděl Friedrich Dürrenmatt nebo Max Frisch? Myslíte si snad, že znáte Švýcarsko opravdu lépe než oni?

   Kokotko

   Smazat
  9. "Vím, že nic nevím" V.J.Horák

   Smazat
  10. Dnešní EU, to je Sovětský svaz, kde žádná demokracie, svoboda není. Je třeba transformovat Evropskou unii ve švýcarskou konfederaci svobodných občanů stojící na referendech, přímé demokracii, občanských iniciativách ... tamtotiž každý Švýcar má doma samopal. Pokud chceme přežít jako národ a jako stát právě probíhající třetí světovou hybridní válku satanského Ruϟϟka proti Západní civilizaci, musíme prostě vsadit na švýcarský model, protože jiný způsob k vítězství v této válce neexistuje, a k přežití také neexistuje. Takže já se domnívám, že to je ta nejdůležitější věc, pokud chceme přežít.

   Smazat
 14. Friedrich Dürrenmatt: "Co se týká všech, mohou řešit jen všichni". To je výrok hoden skutečného demokrata.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 15. Zpochybňovat se dá všechno a nic není dokonalé. Důležitá je snaha řešit vzniklé problémy v prospěch většiny. Většina rychlých změn je chybných.

  OdpovědětSmazat
 16. Ja Sakasviliho Porosenkovi ze srdce preju.Tem pravosektarum a banderocum jakbysmet .Jen se navrajem sezerte .A kdepak je nas Štétina ?Ten pry jel podporit Sakasviliho 😆

  OdpovědětSmazat
 17. Pokud máme ještě trochu času zamyslet se nad budoucností našich potomků, kteří jdou po nás a našeho drahého národa, je jediná cesta a naděje, jak napravit cinkání na Letné a zmastěné volby 2017. A to je Czexit. Per asper ad astram. Češi Arabům ani černouškům nic nedluží.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.