Reklama

středa 6. prosince 2017

Putin oznámil, že bude opět kandidovat na prezidenta RF.Podívejte se na video,kde a komu to oznamuje...

6.12. 2017     video

V. Putin o svém rozhodování hovořil na slavnosti "Dobrovolník Ruska 2017.
Konferanciér se ho zeptal, zda bude kandidovat v prezidentských volbách: "To je pro každého velmi odpovědné rozhodnutí, protože motivem takového rozhodnutí může být jedině snaha zlepšit životní podmínky lidí v naší zemi, učinit zemi silnější a obranyschopnější a směřující do budoucnosti, dosáhnout takových cílů je možné pouze za předpokladu, jestliže mají lidé důvěru a poskytují podporu. V souvislosti s tím se ptám vás. Pokud se tak rozhodnu, podpoříte vy a lidé s vámi spříznění toto rozhodnutí? (Potlesk) Chápu, že to rozhodnutí musí být přijato v nejbližší době a bude přijato, a když ho přijmu, budu mít na mysli náš dnešní rozhovor. Velmi vám děkuji! (Potlesk). Konferanciér pak řekl, že by se všichni měli zúčastnit voleb, aby vyjádřili své mínění.
V druhém videu na slavnosti v automobilce v Nižním Novgorodu 6. 12. 2017 byl vyzván aby sdělil své rozhodnutí, protože všichni v sále ho podporují. V. Putin poděkoval za podporu a oznámil své rozhodnutí kandidovat v prezidentských volbách. Poděkoval pak pracujícím za jejich práci a vztah k práci, k městu a zemi a řekl, že věří, že se vše bude dařit." Konferanciér pak vyzval přítomné, aby skandovali "Rusko, Rusko!..."


22 komentářů :

 1. božínku jak já bych si přál aby tohle bylo i u nás v ČR abychom měli takového politika,který se nebojí říkat pravdu a je vlastenec tělem i duší....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:08 Jo já bych byl též moc rád říká to Zeman a Okamura.

   Smazat
  2. 21:08 - Aby nás přivedl tam, kam dovedl Rusko? Tak to zdvořile děkuji, nechci.

   Smazat
  3. 22,32 - tak velevážený, je vidět, že nevíte ani zbla! Naše zem by mohla být šťastná, pokud by ji někdo přivedl tam, kde je nyní Rusko.
   Zatímco my se hrabeme v odpadcích, které nám háže EU, lezeme jí do zadku a jsme považování za otroky a kolonii, lidi 4-10. kategorie, Rusko je sebevědomá soběstačná svéprávná země s budoucností. nemají dluhy, rozvíjí hospodářství a hlavně podporují rodinu a národ a vlastenectví - zatímco tady u nás jeden hnus vedle druhého - inkluze, rozvrat rodin, LGBT, podpora kdejaké menšiny, pornokrál Janda div ne ministrem, obhajoba zločinců a pedofilů ... a bylo by to na dlouhé povídání.
   Takže zalezte do díry a dejte si čípek, vy kámoši Brusele......... howgh.
   Zdvořile chci!!!

   Smazat
  4. 22:32 Kam nás dovedou západní zmetci do chalífátu a k válce s RF děkuji nechci.

   Smazat
  5. Při vší mé podpoře Zemanovi, má do Putina hodně daleko. Zemana samozřejmě budu volit i tentokrát, ale nic se nemění na tom, že opět jen jako nejmenší zlo.
   Srovnávat ho s Putinem je myslím dost nefér. Nicméně je nutno podotknout, že Putin stojí v čele jedné z nejsilnějších zemí světa, takže si opravdu může dovolit říkat a hlavně dělat co sám uzná za vhodné pro něj a jemu svěřenou zemi. Být "prezidentem" vyloupeného, zkolonizovaného a demilitarizovaného protektorátu jako jsme i my, asi by jednal hodně jinak, nebo by prezidentem vůbec nebyl. Putin má moc zabránit tomu, aby jim tam Západ vymajdanoval, případně vybombardoval demokracii k obrazu svému. My bohužel takovou moc už nemáme a tak můžeme být jen rádi aspoň za ty, kteří mají čuch na vítr změn a podle toho si dovolují občasnou nekonformitu v rozsahu tolerovaných mantinelů.

   Smazat
  6. JK - Rusko je jednou z nejsilnějších zemí světa v jakém smyslu? Vojensky? Ekonomicky? Politicky? Nebo snad ve fotbale?
   p

   Smazat
  7. 13,17
   A s čím máš problém PATVARE PSEUDOHUMANISTY CHRCHLOFLAŠKY???!!!

   Smazat
  8. 13:17

   Samá voda!
   Morálně.

   Smazat
  9. 13:47 Nemám žádný problém, jen jsem se slušně kolegy JK zeptal, jak to myslel.
   13:51 Morálně? Rusko je jedna z morálně nejsilnějších zemí světa???
   p

   Smazat
  10. 14:03
   Když se podívám na jejich historii, řekl bych, že možná ano (jen se jim to čas od času zvrtne v mesianismus - ale v tom nejsou sami).

   Smazat
  11. Anonymní 13:17
   Myslím, že člověk nemusí být ani vědec, aby z kontextu dokázal snadno odvodit, že je řeč o síle vojenské. To je to jediné, čemu tzv. Západ rozumí. Ostatní atributy síly RF nejsou tématem.
   Stačí takto?
   Není zač.

   Smazat
  12. 14:03 Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.
   Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejkovští modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jako vůči Západu).

   Smazat
  13. Anonymní 7:37
   Nechci ani uvažovat nad tím, kolik zloby a frustrací musí stát za tím, aby člověka přinutily vyklepat do klávesnice tolik negativních emocí. Je mi vás upřímně líto.

   Smazat
 2. Ať žije Putin, být v RF, volím ho já i celá moje rodina.

  OdpovědětSmazat
 3. A do čeho jsme byli přivedeni my? Podle odéru bych to typoval na tu onu malou místnost na konci chodby.

  OdpovědětSmazat
 4. Vidíte to? Stačí postřílet pár Sorošových novinářů a vaše rodina muže žít v normálním světě, ale nedemokraticky.

  OdpovědětSmazat
 5. Tohle je velký člověk a politik. Ne ty ubohé, podlé a podlézavé sračky jako "naši politici". Je jedno jestli ho budou nazývat prezidentem nebo carem gosudarem. On svěřenou zemi spravuje a řídí k lepší a hrdé budoucnosti přes veškeré západní protivenství. Ti naši ubožáci co si říkají "elita" ji jen rozkrádají a ničí. Karel IV. by je stínal na náměstí a topil ve Vltavě. Tu špínu naší země. Tací Kraďouskové, Sralbotkové,Zadolárkové, Heřmánkové, Bělodržkové a Fiálkové by úpěli vpletení do kola jak se dříve činilo se zlotřilci.

  OdpovědětSmazat
 6. U nás, až na čestné vyjímky žádní politici nejsou, co by viděli dál než na jedno volební období. Doufám, že pan Putin vyhraje a bude klid.

  OdpovědětSmazat
 7. Doufám, že V. Putin bude kandidovat tak dlouho, dokud zde budou kreténi, kteří podporují USA a EU
  Václav

  OdpovědětSmazat
 8. doplňuji: Úspěšně kandidovat. Je to jediná možnost zachování života na naši matce Zemi.
  Václav

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.