Reklama

čtvrtek 28. prosince 2017

Rozvědka informovala o přípravě teroristů na amerických vojenských základnách v Sýrii. SAR zablokovala americkou vojenskou základnu28. 12. 2017    zdroj a zdroj
USA připravují teroristy na svých vojenských základnách v Sýrii. V rozhovoru s listem Komsomolskaja pravda to sdělil náčelník Generálního štábu Ozbrojených sil Ruska Valerij Gerasimov. Syrské vládní jednotky zcela zablokovaly vojenskou základnu USA v Et-Tanfu, na níž probíhá vojenský výcvik takzvané "umírněné opozice". Samozřejmě, USA nenechají situaci bez povšimnutí, ale je třeba uvést další důležitou okolnost. Samotná přítomnost vojenské základny v Sýrii je nezákonná, neboť oficiální pozvání Ozbrojené síly USA nedostaly. V civilizovaném světě se to nazývá intervencí.

"Americká základna Et-Tanf v jižní části Sýrie je vymezena územím v okruhu 55 kilometrů. Podle údajů kosmické a jiných druhů rozvědky se na něm nacházejí oddíly teroristů. Vlastně se tam připravují", řekl Gerasimov a doplnil údaje o základně v Shaddadi, kam bylo pod krytím Američanů vyvezeno Kurdy 400 teroristů z Rakky a dalších asi 800 osob přišlo z východního břehu Eufratu.

"Je to vlastně DAEŠ (organizace, která je v Rusku zakázána). Ale poté, co je "zpracují", přebarvují se, dostanou nový název - Nová syrská armáda a další. Jejich úkolem je destabilizace situace. Domníváme se, že v Shaddadi je nyní asi 750 osob a nějakých 350 v Et-Tanfu", prohlásil Gerasimov.

SAR zablokovala vojenskou základnu USA
Syrské vládní jednotky zcela zablokovaly vojenskou základnu USA v Et-Tanfu, na níž probíhá vojenský výcvik takzvané "umírněné opozice".

Ačkoli Spojené státy neskrývají pomoc odpůrcům Damašku, oficiálně stále prohlašují, že připravují oddíly pro boj s teroristy. Avšak zprávy o tom, že z území tábora vycházejí teroristé, přicházejí během posledních měsíců nepřetržitě. A obvinění americké strany z podpory radikálů lze považovat za naprosto reálné, když vezmeme v úvahu chování hegemona ve válce proti terorismu. Až příliš pasivní a humánní byly Státy a příliš často jimi podporované oddíly "opozice" přecházely na stranu džihádistů.

Samotná poloha tábora vyvolává vážné problémy, protože oblast kolem základny je uzavřena a bezprostředně vedle Et-Tanfu se nachází uprchlický tábor v Er-Rubkanu. V důsledku toho se téměř 50 tisíc lidí ocitlo v izolaci.

Území Sýrie je zcela očištěno od všech bašt a formací v Rusku zakázané skupiny DAEŠ. K jakému boji, a co je nejdůležitější, s kým, USA připravují lidi, není jasné. Jejich odpovědi, týkající se této základny také nejsou srozumitelné, Státy prostě nemohou vysvětlit účelnost daného zařízení.

Podobná blokáda SAR může vytvořit podmínky, které jsou velmi nepříjemné pro Západ, neboť být pod neustálým tlakem a dohledem a provádět tajnou přípravu teroristů, se už nepodaří. Je to velmi správné taktické rozhodnutí, které umožní řešit problém bez použití síly, bez přímých výhrůžek.

Samozřejmě, USA nenechají situaci bez povšimnutí, ale je třeba uvést další důležitou okolnost. Samotná přítomnost vojenské základny v Sýrii je nezákonná, neboť oficiální pozvání Ozbrojené síly USA nedostaly. V civilizovaném světě se to nazývá intervencí.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

19 komentářů :

 1. VYBOMBARDOVAT!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VYDERATIZOVAT tu teroristickou špínu USA a ISIL!!!

   Smazat
 2. Vyčistit ten prostor od Amíka i DAEŠ.

  OdpovědětSmazat
 3. Hermeticky uzavřít a blokovat i nebe nad základnou.A at se amičtí vojáci postarají o uprchlíky do té doby pokud nevyklidí základnu.

  OdpovědětSmazat
 4. ISIL(Daeš) je pouze iregulární armáda Spojených Států Agresorských ! Základnu o velikosti pár desítek hektarů je jednoduché vymazat ze světa. Měl by tam Asad udělat menší kobercový nálet, aby se teroristé Daeš i SSA odpařili. Byl by to to naprosto logický a oprávněný postup !

  OdpovědětSmazat
 5. Nasadit Buratino a potom se vSýrii již nikdy USA neukáži !

  OdpovědětSmazat
 6. Nasadit Buratino a potom se vSýrii již nikdy USA neukáži !

  OdpovědětSmazat
 7. Dobře Syřané dělají jak ze základny vyleze terorista zlikdvidovat.

  OdpovědětSmazat
 8. Pár Kalibrů by stačilo ,pak zbytek dorazit.

  OdpovědětSmazat
 9. Iskander,Iskander,Iskander,Iskander,!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nasadit na USA exekutora aby nežil na úkor všech států a ještě rádi odevzdají atomové zbraně Rusku.

   Smazat
 10. Poslat tam část naší armády, aby pomohla Syřanům izolovat zbytek okupantů a teroristů !!!

  OdpovědětSmazat
 11. USA má nezákonnou základnu v Sýrii a na ní cvičí teroristy
  pro další podvratnou činnost. Tím se stává USA nebezpečnou teroristickou zemi ohrožující celý svět. Co na to spojenci USA a OSN? NIC. Důležitější je osočovat Rusko.

  OdpovědětSmazat
 12. škoda munice nechat je pěkně vyhladovět ať se sežerou navzájem

  OdpovědětSmazat
 13. Jednotky SAR zcela zablokovaly základnu emerických židoteroristů o okruhu 50 km!
  Co to znamená? o průměru 50 km čili délce střežené zony cca 160 km nebo o ploše 50 km2, což znamená cca 25 km délky zony. I druhý případ je naprosto neúnosný a je třeba dát koštnout emíkům jejich vlastní meducínu - anakondu na ně. Každý den o 10 m vpřed a to neprodyšně a bezpečně. Za dva týdny se emeričtí bojs poserou strachy a a vydají nejenom cvičence, ale i cvičitele do rukou SAR.
  12.12.2112 Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký

  OdpovědětSmazat
 14. Války jsou terorismem samy o sobě. Terorismem v zájmu kapitálu, v zájmu militaristů a vždy byly a jsou namířeny proti lidstvu. Jaká je obrana lidstva proti antihumanismu Západu? Proti nové podobě nacismu EU a NATO? Ne, lidé nemají právo podle "nejcivilizovanějších nadlidí" se proti vyděračství, bombardování, genocidě bránit, to je pro nadlidi jen potřebný regulační mechanismus k utužená nevolnictví podruhů a jejich "slušnému bydlu", kdo se brání, je terorista!

  OdpovědětSmazat
 15. Asadovci,Et- Tanf zničte,prostředky od Rf na to máte a když ne, tak Rus dodá,dejte jim za uši, ať táhnou domů.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.