Reklama

úterý 5. prosince 2017

Rusko předložilo podmínku EU: Sankce budou trvat, dokud Kyjev nesplní Minské dohody

5. 12. 2017     vneshpol
Ministerstvo zahraničí RF oznámilo, že odvetné sankce, uvalené Ruskem na Evropskou unii, nebudou odstraněny do té doby, dokud Kyjev nesplní Minsk-2. Západ, když přijímal sankce proti Rusku, spojoval jejich platnost s plněním Minských dohod, přestože Moskva plní u této smlouvy úlohu garanta. Kyjev ale, jako jedna ze stran konfliktu, odmítá přímý dialog s představiteli lidových republik Donbasu, píše portál Rambler.


"Rusko chce také, aby se Minské dohody konečně začaly Ukrajinou plnit, proto Moskva začne odvolávat sankce pouze v případě, že Minsk-2 bude Ukrajinou splněn", sdělil zástupce zahraničněpolitického rezortu Andrej Kelin.

Takže nyní je normalizace vztahů s evropskými zeměmi zcela závislá na Kyjevu, který ignoruje Minské dohody.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

11 komentářů :

 1. To je sofistikované!:-)

  OdpovědětSmazat
 2. Šéfují nám kokoti a dopadneme jak kokoti. Počínaje neobchodem s Ruskem a konče zamořením Evropy hnědým morem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vcelku dobré, ale k*koti nám šéfují proto, že sami jsme k*koti. Pokud je článek pravdivý, tak sme si dost nasrali do bot a Rusku došla trpělivost. To není nic moc dobrého. Buď přestanem být k*koti a ty naše k*koty vyženem, nebo budeme mít dost solidní starosti.

   Smazat
  2. Díky za reakci, ale jelikož si český člověk nechá dělat na hlavu, pokud se ho a jeho blízkých věc přímo netýká budeme mít ty"dost solidní starosti". A jelikož si to kokoti hlídají a každého, kdo trochu vybočí z řady mají okamžitě pod dohledem, bude to potom rachot, až pohár přeteče!!!

   Smazat
 3. Na PF UK nás kdysi učili, že smlouva aby byla dobrá, musí být vyvážená včetně sankcí. Nemám problém s prohlášením Ruska, není možné aby jedna strana byla povinna něco plnit a druhá to vše jen bojkotovala.

  OdpovědětSmazat
 4. Správně! Dělají dobře a naše prd-zemička by měla konečně sebrat odvahu a dát najevo svou svrchovanost a říct na plnou hubu, že v tomto nemá EU pravdu. Jak to řekl už prezident Zeman.
  Uvalovat sankce na Rusko, které je pouze GARANTEM dohod, nikoliv jednou či druhou stranou těch dohod, může udělat jen totální idiot a zaprodanec a zrádná šmíra - ne že by to vše EU nebyla, ale nemusíme bÝt v tom bruselském zadku zavrtaní až po kotníky - TO SNAD NE!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Tak tohle nemá chybu. Přiznám se,že jsem na něco podobného čekal - nejsem zklamán. Putin vždy vyčká a ve správný okamžik je zveřejněn "trhák". Pěkný večer všem - Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
 6. Říká se už po generace, že: Jak se do lesa volá, tak se z něj i (zpravidla) ozývá!
  A tak i Rusko zvedlo hlavu a byrokratům (aj. prodejným polit. loutkám EU) poslalo tu ozvěnu.

  OdpovědětSmazat
 7. Ano velice správně, jak se do lesa volá, tak z lesa vyběhne hajnej, kterýto poslal Vova a všem křiklounům nakope pr.el. Jak se říká kolik třešní, tolik višní.

  OdpovědětSmazat
 8. 21.51 Tak Schwarzeberga poslal z lesa nějaký Vova? To přeci nemůžete myslet vážně. Jenom mu tam nějaký jeho kámoš, Chovanec, diskrétně měnil mokré PAMPERS za suché... Prý za to dostane nominaci na GIBS...

  OdpovědětSmazat
 9. Správně Rusko není žádný otloukánek západních blbečků.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.