Reklama

neděle 17. prosince 2017

Rusko zasadilo americkým diplomatům odvetný úder

17. 12. 2017     zdroj
Náměstek ministra zahraničí RF Sergej Rjabkov oznámil, že na prezidentské volby v Rusku, které se budou konat v březnu 2018, nebudou do volebních místností jako pozorovatelé připuštěni pracovníci diplomatické mise USA. Diplomat řekl, že americkým diplomatům byla odeslána nóta, v níž jim bylo oznámeno, že Ruská federace zde vychází z principu reciprocity. Vzhledem k odmítnutí Američanů přijímat pozorovatele z Ruska při posledních volbách prezidenta USA, nebudou mít američtí pozorovatelé přístup na tytéž volby v Ruské federaci.Zároveň náměstek ministra zahraničí RF zdůraznil, že nevidí žádný problém, když budou představitelé USA součástí mezinárodních pozorovatelských misí, které budou přítomny při ruských prezidentských volbách. Podle něj může být tento problém všeobecně vyřešen během sledování voleb mezinárodními misemi.

Sergej Rjabkov také konstatoval, že bychom neměli očekávat, že dojde k jeho setkání a dialogu s náměstkem ministra zahraničí USA Thomasem Shannonem před novým rokem, i když práce v této oblasti pokračuje. Na předchozím zasedání v Helsinkách se zástupcům Ruska a USA nepodařilo dohodnout se o problémech, které existují ve vztazích mezi Moskvou a Washingtonem.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

97 komentářů :

 1. Souhlas. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 2. Rusáci maximálně tak děkovali CIA že jim Pitěr nespad na makovice:))) - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/458109-putin-dekuje-trumpovi-utok-v-petrohradu-jsme-zmarili-diky-informaci-od-cia.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejásej Jasánku, výměna informací o teroristech je na základě dohody. Tudíž i Rusi poskytují strategicko-taktické a bezpečnostní informace "Emeričanům".

   Smazat
  2. 21.27 On jako tupan tyhle věci nepobere, zbytečná námaha :o)

   Smazat
  3. Jasánku hlupáčku a proč yankees používají v kosmických raketách ruské motory RD-180? Povíš nám?

   Smazat
  4. Kdyby dali namachrovaní Američani více na informace ruských tajných služeb o připravovaném teroristickém útoku na maraton v Bostnu...Podělali si to tam sami, přesto taky poděkovali...

   Smazat
  5. Jsi je tupý a nevzdělaný americký rektonaut a anální speleolog !

   Smazat
  6. Hmm,odvetný úder.Děláte v NR dobrou práci.I když ta propaganda je určená ruským čtenářům i u nás,jak vidno z diskuse,po přečtení vystaveného článku,když nic jiného aspoň někteří zdejší"politologové"si ulevili.:-))

   Smazat
  7. 8:15 U nás to čte jen pár zkrachovalců bez reálnýho vlivu. Nejvíc se sami sebe zradili a odzbrojili právě ti Amíci, když za války umožnili na svém území volně se pohybovat a učit se novým technologiím Rusáky. V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „zištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století.
   To nám rozhodně nehrozí:)

   Smazat
  8. Kua, čtěte taky ňáký ruský zdroje! Tady se vůbec nepřekládaj ruský zdroje! Na mainstreamu jsou to samý nosatý agentúry a to je zprostředkovaný a nepřesný a tu jen putleroffské! Ani jeden článek z ruských svobodných webů! No co to je?!??!

   Krásnej článek třeba tuná o slečně kandidátce! - https://rufabula.com/articles/2017/11/29/sobchak

   A tu nic, jen mlčení, maximálně ňáký ty sputnikhouxy ...

   Smazat
  9. Milý volku 9:07 - ty tvoje "Sputnikhouxy" jsou oficiálními stanovisky ruského vedení (nejen Putina, ale i Dumy a vlády), ale to asi tvoje hlava nepobere, že?! Tebou doporučovaná Sobčaková je sice prezidentskou kandidátkou, ale má nepatrnou podporu a její "názory" jsou škodlivé nejen Rusku, ale i Evropě. A tvůj neutajovaný rasismus tě vylučuje ze slušné debatní společnosti. Tak zmiz!

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Když dala ruská tajná služba Amíkům informace o teroristech z Čečny, Amíci to odzívali. A na bostonském maratónu pak sčítali mrtvé a zmrzačené. Tak kdo je tady za blbce?!

   Smazat
  13. 19:50 To se to Amíkům informuje, když ony teroristy CIA sama pěstuje. Zřejmě se potřebovali zbavit několika už nepotřebných idiotů, jako to dělají vždycky. Tak si dávejte pozor.

   Smazat
  14. Za urazku Rusu si ty smrade zaslouzis urazit hlavu

   Smazat
  15. 20:46 Ty rudá posranino budeš absolvovat kombinované kurzy létání a plavání svržením z helikoptéry do Jezera hrochů! Staneš se hroším lejnem! :D:D:D

   Smazat
  16. 11:01 Drž hubu rusáckej Mongole, rasozrádnej xindle! Sobčak je především Jevrejka stejně jako Šelomov -Putler, její kmotřenec a bejvalá podržtaška jejího zlodějskýho nosatýho fotra ...

   Smazat
  17. 19:00 a 19:03 pindosácký homosexuále, přoč stále používáš ty smradlavá buzno ty jandovsko-buzerantské smajlíky, jsi snad náctiletý nebo jandův rektonaut? Tvůj fotr musel být KKT.

   Smazat
  18. 11:01 Oprava: Šelomov-Putler jí byl za kmotra, ona je tudíž jeho kmořenice ...

   14:19 Představa jak se liliPutí prd promění v hroší lejno! :D:D:D

   Smazat
  19. 11:01 Oprava: Šelomov-Putler jí byl za kmotra, ona je tudíž jeho kmořenice ...

   14:19 Představa jak se liliPutí prd promění v hroší lejno! :D:D:D

   Smazat
  20. 14:19 Představa jak se liliPutí prd promění v hroší lejno! :D:D:D

   Smazat
  21. 11:01 Sputnikhouxy jsou sputnikhouxy! A to současné "ruské" vedení nemá s Ruskem NIC společného! Skutečným Rusem je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijského pseudoRuska. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům.

   Smazat
 3. ake požičaj, take vráť..

  OdpovědětSmazat
 4. 19:50 to je ovšem natolik pádný argument, že zdůvodňuje hanlivý název národa. Cos' vlastně, krom ukázky vlastní ubohosti, chtěl komu tady říct?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. souhlas, odkaz dal 19,50 sice správný, ale jinak je to guma.

   Smazat
 5. 19:50 Napsal jste dulezitou informaci a v Americe o tom vsichni mluvi !
  Jak president Trump, tak president Putin maji hodne spolecnych nazoru ! Oba dva jsou oddani sve zemi a NEEE zajmum nejake kliky !

  OdpovědětSmazat
 6. jenže to má háček... Putin je státník světového formátu, kdežto Trump je narcisistní guma, kterej dělá jeden kix za druhým

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Truhlíku 23:21 - to máš jedno, co o Puťkovi píšou závistiví štváči. Jedno je jisté: doba opilce Jelcina se vracet už nebude. Ani Navalnyj, ani Sobčaková, ani nikdo jiný to u Rusů nevyhraje. Natož Eurosojuz či JúEsEj! Takže jen hloupě poštěkáváš u chodníku. Dějiny si kráčejí klidně dál.

   Smazat
 7. 19.50,Honolulu,oba prezidenti naji mnoho spolecnych zajmu,jenom ten americky je nemuze dat na verejnost!Tomu se rika demokracie by juesej!Honolulu my nemame radi tveho prezidenta,je to nafoukany previt,uzijte si jej sami a at se od nas drzi hodne zdaleka!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amerika vas evropany odepsala

   Smazat
  2. Pro 20:48 - No to bychom si oddechli. Ale co dělají ty desetitisíce ami-vojáků ve všech těch evropských základnách. Vždyť Júesej tu Evropu stále okupují. Tak co to je za odepsání?! Parazit se nás drží jako klíště a cucá a cucá a cucá. Spíš to vypadá, že Logika, matka moudrosti, odepsala tebe!

   Smazat
  3. 9:02 ten 20:48 je starý dobrý znàmý šašour HoDo s IQ suchého psího výkalu.
   Nereagovat!

   Smazat
 8. Jo dobře Rusové dělají nenechají jsi zasahovat do voleb.

  OdpovědětSmazat
 9. V každém případě Rusům fandím a Ušákům to pěkně vrátili. Stejně na věci nic nemění, protože kdyby i v každé volební místnosti bylo 20 Ušáků, bylo by jim to stejně prd platný.

  OdpovědětSmazat
 10. 21:10 & 21:13 Je mi to jasne ! Vy mate radi Sorose, protoze inklinujete k narodni sebevrazde !

  Putin ma Trumpa rad ! A vy k Trumpovi mate stejny vztah jako Globaliste, Neocon's, NWO, ANTIFA, + Bandite z mexicke Sierry a Isalamiste, atd.

  Uz vam 2x zachranil zivot a jeho agenda je zivotu dulezita pro Evropu.
  Vymyslite si hlouposti a nevite o nem ABSOLUTNE nic.
  Pouze to, co prectete z atrocitnich kravskych rozdledu.

  Putin byl VELMI dojaty tim , ze mu Trump zachranil jeho kostel ci co, v jeho rodnem meste, kam Putin chodi na Bohosluzby.

  Misto toho, aby jste stali na strane Krestanu, tak lezete do zadku tem, kteri Krestane nejsou a to i ve vasem meste.

  21:10 o zadnem KIXU nic nevim !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jó, honolulu, my stojíme na straně křesťanů a ne jako ten tvůj opuchlík Trump který stojí na straně zidů a chodí na bohoslužby ke zdi nářků s naraženou jarmulkou.
   Putin Trumpem pohrdá za jeho sankce a krádež ruského majetku ve SS. To co neustale píšeš jsou jen výplody tvého chorého mozku.

   Smazat
  2. Honolulu,usa rozvratilo krajiny blizkeho vychodu,ked sa tito zacali valit do eu vcitane ludi z afriky,ktorich prisun financuje soros,usa z dovodu zaujmov usa,odstupuju od dohody o prijimani migrantov.Je to od tvojho potouchleho prezidenta obycajna svinarna.Ale pamataj,ze i ti negramotni v bruselu uz zistili o co go!A ze ta lapalia s migrantami zustava na nich.Honolulu Trump je zlodej ruskeho majetku a dokonale sa vyfarbil,len najivny putin mu hovori partnori...

   Smazat
  3. 23.53,mylis se! Putin ma rad Trumpa,jako koza,nuz!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Jste odepsani, evropani. Amerika vam uz neprispecha na pomoc az zase budete skemrat jako za prvni a druhe svetove valky

   Smazat
  7. Bylo by dobré, kdyby z Evropy Amíci už konečně vypadli. Kam se parazit nastěhuje, tam chce už zůstat navěky. Evropa o amícký protektory nestojí. Go home!

   Smazat
  8. 9:09 Hlavně by bylo dobrý kdyby z Evropy zmizela celá tahle banda rusofilních uslintaných zdegenerovaných strejců a tet, který hned na ulici či v sockách poznáte dle žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Tetky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do jejich rusáckýho ráje? Asi nikdy, oni uměj jen cyntat na netu, když jim ho Putler platí, že? Nebo snad čekaj na to, až ruský protektor převezme českou smrdutou zamořenou kotlinu do své gubernátorské a investorské správy, lenivé příživnické čecháčky přesune za Ural, jako nárazník ke komunistické Číně a nahradí je Novými Rusy, nebo ruskými muslimy.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už je tu a zase nadává a zase blemta mimo mísu. A ze prej nikdy nenadavá první.
   Co má ten tvuj zvratek spolecného s článkem? Koho zajímá co zrzavej narcis kde postavil?
   Tvoje fanatická adorace Trumpa je az dojemná, to se musí nechat, ale neotravuj nás s těma fantasmagoriema které opakuješ do zblbnutí zase a zase a zase.

   Smazat
  2. Když on v tý Americe nemá žádné posluchače a kamarády, s kým by pokecal. Kdo by se tam s nějakým méněcenným Čechem vybavoval? Oni každého mezi sebe nepřijmou. On chce jen trochu pozornosti, i když je třeba negativní. Takových lidí se jen tak nezbavíte. Jeho to uspokojuje, je to jistý druh duševní onanie.

   Smazat
  3. 8:42 On aspoň něco ví, jeho povídání a vzpomínání - to je vo něčem! Tady se řešej jen putleroffský zločinnný sračky! Čtenář tzv. NR ani neví kdo je Xenie Sobčak! Bodsejť by to věděl!On vůbec netuší čím žije skutečný Rus, Rus! Je krmen cancama vyráběnejma účelově klikou kremlovorů v čele s gaunerem Surkovem (což běžnýmu čtenáři NR rovněž tak nic neřekne!)...

   Smazat
  4. Nebýt Honolula ani nevíme jak jsme tady všichni pitomí... žil jsem 5 let v Rusku a to samé v Americe. Mohu posoudit. Honolulu v Rusku nebyl, i když je mu šedesát radit nemůže. Až přijedete do nějakého ruského města a řeknete, že jste Čech snesou vám modré z nebe. V Americe jste blbej Jugoslávec. U těch vzdělanějších Čechoslovák! Hochu 9.11 pusťte si ČT, čím jsme živeni my?

   Smazat
  5. 12:26 Tak to sotva. V Buzuluku museli Češi marně vysvětlovat, že ti co jim tam za války sežrali většinu domácích mazlíčků nebyli Češi! Teda skuteční, s předkožkou ...

   Smazat
  6. ... ale je fakt že na americký diskusi mi taky nnevěřili že Madlén Olbrajt Korbelová je Češka - a tentokrát měli recht oni a já se mejlil! :D:D:D

   Smazat
  7. Zapecnici internetovi stekaj zase ve smecce na Honolulu
   A pak skemraj u Amiku o pomoc

   Smazat
 12. 1:48 ! Ja to nechci opakovat, ale vy me k tomu nutite !
  Mate podrbane prijority a nerozumite
  hodnotam potrebnym, pro blahobytny zivot !
  T.j. dukaz toho, ze vam nekdo z Middle East nacural do pitne vody !

  Pripominam vam vy levicaci, ze soudruh Stalin rekl :
  "Kdyz vam muzici nerozumi , tak je treba pokracovat v osvetove praci a vse zopakovat znovu, znovu a znovu.
  Floridan , ktery se nesmi podepsat !


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2.16,honolulu,prosim ta,nemaj nas za hlupakov,my vsetkym tym figlom z usa dobre rozumieme,vieme citat a pisat!Ty rad hovoris,ze to neni z tvojej hlavy,ale zo sprav,inak sa k info nemas ako dostat!Hlavne vieme,kto je Soros,Trump a cela ta pakaz v kongrese usa.Mozno nerozumieme hodnotam pre blahobyt,ale pouzivame selsky rozum a vieme,kto je agresor,su to usa,pozbieranci z celeho sveta.Zbierka tich najvacsich gaunerov sveta.A na to nepotrebujeme citat Stalina,ci kohokolvek ineho.

   Smazat
  2. 6:26
   Tomuto exotovi ja marné něco vysvětlovat, on ví vše nejlépe, všemu rozumí, všude byl, všechno viděl a od všeho má klíče. Myslí si že my jsme negramotní blbi. On zije v nejzázračnější zemi na světe, Éméricé, kde je vše nejlepší, největší a nejůžasnější kdežto my jsme ještě někde ve středověku.
   On miluje svůj idol otlemeného Trumpa bezmeznou psí láskou, dle něho otlemburg Trump nemůže udělat nic špatně, Trump je zkrátka bůh bohů.
   Je mi toho člověka líto, osamocený homouš, bez rodiny, dětí a přátel. Jeho jedinou radost mu přináší denní nadávání čechům na NR.
   Politujte tu nebohou existenci a nenadávejte mu.
   Stále nám tu opakuje stejné hovadiny o SA kde snad zil pár let a stejné hovadiny o SS kde snad žije.
   Já jsem za posledních 46 let žil a pracoval ve spoustě zemí a v některých jsem ztrávil i řadu let než byl projekt na kterém jsem pracoval, dokončen, ale nemám potřebu vykřikovat své zkušenosti zde na NR. A zkušeností mám rozhodně víc než exot honolulu. V Emérice jsem strávil pouze 8 mesíců v Milwaukee ve firmě P&H Harnischfeger kde jsem prodělal školení o výrobě důlních zařízení (draglines). Jak po technické a manuální stránce tak i o managementu výroby, samozřejmě s několika kolgy z naší firmy. Po osmi měsících jsem dospěl k názoru že bych nikdy v USA žít nechtěl. A byla mi nabínuta lukrativní pozice v technickém týmu díky mé expertise ve svařováni kterou jsem s díky odmítl.
   Proto beru Honolulu s velkou rezervou jelikož většina toho co píše jsou jen zbožna přání a iluze své velikosti a delusion of grandeur.

   Smazat
  3. Honolulu, ti zapecnici jsou zapskli, nediv se jim, zijou v zemi co ani nema vladu
   Mas s nima svatou trpelivost

   Smazat
 13. Precti si ty tezkopadny natvrdliku - (1:48 !) - vse co napsal prispevkar 19:50 !

  Aby jsi porozumel thematu na ktery reaguji ! Ty jsi za hranici TUPOSTI ! Kdyz nectes, tak sem NELOZ - mas I.Q. dreveneho houpaciho kone ! (A chces nekoho poucovat ? )
  (Lack of Connections je diagnoza pro mentalni nemoc ! Muziku / nevolniku !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uklidni se geriatriku, praskne ti cévka a budeš tahat nohu, utři si pěnu od huby a jdi se projít, pomáhá to proti vzteku, chcíplino.
   My ti na zidovskeho mopslíka Trumpa kadíme, ten jen mlátí hlavou do zdi nářků až se mu jarmulka třese.

   Smazat
  2. 2:58 pozor na ten jed, zvlast v Cesku kde se prodavaj jedy misto jidla
   Ceske prostredi je mnohem jedovatejsi

   Smazat
 14. 2:58...Jarmulka je potrebna pro pristup k byvale rimske pevnosti Antonia ! Cemu se divis ? Ty take nechodis do kostela v proprdenych trenkach ! (Ale v tvem pripade mozna ano !)

  Pokryta hlava v pevnosi Antonia, je vzdavani pocty X. rimske Legii - FRETENSIS !
  Ve Vidni na Am Hofu se vzdava pocta legii GEMINE EQUESTRIS a mezi Bratislavou a Vidni se vzdava pocta XV Legii APOLLINARIS !
  Kdyby jsi byl vzdelany Katolik, jako jsem ja, tak by jsi to vedel !
  (A nevymyslej si ! Ja vubec nema vztek ! Ja mam pocit superiority !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale že tí to dalo práci tohle najít na wiki, co?
   Při tvé tuposti aspoň celej den a ještě pár hodin k tomu, blbe katolickej.
   Prej vzdělanej katolik, wtf? Oxymoron jak bejk. Něco jako suchá voda. U nás má katolická církev status nejhoršího parasita co kdy existoval. My češi jsme protestanti a rebeli od přírody, blbe. Tím že se pasuješ na katolika se zároveň pasuješ na opovržení hodného slimáka.

   Smazat
  2. 17:46 silacky reci, a pritom Cesko ponizene plati Katolikum restituce

   Smazat
 15. Jasně, a tu superioritu dáváš najevo ubohejma sprostejma nadávkama, že? Ty dáváš najevo jakej jsi zapšklej primitiv. Popíráš zjevná fakta ktera si kazdy kdo umí hledat na internetu a zná anglicky múže ověřit.
  Popíráš Trumpův velmi špatné hodnocení, popíráš i to že chlastá přemíru diet pepsi když to i on sám potvrdil na jednom ze svých tweetů, jsou fotky na internetu kde je s pytlem McDonald šmejdu, fotky s plechovkou pepsi v ruce a ty to popíráš. Jsi trapnej fanatickej blb. A ještě k tomu katolickej buzerant. Že jsi dělal farářovi ministranta a cumlali jste si navzájem šulíny?
  Ke katolikům se může dát jen blb, katolická církev je církví ďábla, stačí rozumět bibli.
  Co má papež napsáno na mitře? Vicarius filii dei, v římských numerech 666!
  http://biblelight.net/666.htm
  Umíš anglicky? Jestli ne tak ti to přeložím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plkas
   A Trump je president a vladne pomerne uzasne
   Cesko nedokaze ani vladnout
   A Evropa se odepsala
   To zase bude skemrani u Americanu

   Smazat
 16. Nebudu hodnotit morální profil a inteligenci Putina a Trumpa, jenom jejich možnosti. Oba mají na krku pomyslný řetěz, který reguluje jejich délku pohybu. Nevím a možná se pletu, ale řekl bych, že Putin má ten řetěz o poznání delší. Přitom i ona délka mu nespadla sama z nebe. Byla vykoupena dlouhou a mravenčí prací, zákulisních intrik a kádrovými změnami na všech možných úrovních. Vzhledem k délce, s jakou se oba presidenti pohybují ve svých úřadech, má Putin nespornou výhodu.

  OdpovědětSmazat
 17. A máme zde další artikl o Trumpové závislosti na junk food i s fotkou. Dnes na rense.com.
  http://www.rense.com/general96/dangerfacingtrump.html
  Jak popřeš toto, honolulu? Že si asi někdo dal práci a stvořil to na fotošopu, že?
  Trump je junk food addict a má poškozenej mozek od aspartámu, je čas ho spláchnout do hajzlu nez provede nějakou krávovinu za kterou budeme trpět všichni!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesi si ani neumi sestavit vladu

   Smazat
  2. 21:19
   Blbe HoDo ani Opuchlému Trumpovi se po roce nepodařilo sestavit funkční administrativu.
   Stále kvoká, stále kvoká. U nás je to jen pár týdnů
   Krom toho, Trump to má za pár, půjde od válu, čím dřív tím líp. Magor se shnilým mozkem od aspartámu.

   Smazat
  3. 22:55 Je to tak, bohužel, Trump je agentem KGB. je to špička ruského organizovaného zločinu - Cibulka měl pravdu! Nahradí ho Mer. Pence, ten to s komoušema vezme pěkně vod kredence!

   Smazat
 18. Honolulu ,zo vsetkych tych diskusii tady vyplyva,ze my nemame radi Trumpa,kongres usa a zidovsku lobby,nemame problem s obycajnym americanom.A to je cele!Zite si za svoje a cudzie nechte byt !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to tak. Ruský ideolog A. Platonov napsal že -
   cituju:
   "Spojené státy americké vznikly jako epicentrum židozednářské civilizace. Tato země se formovala hlavně pod vlivem židovských živlů a slovy W. Sombarta byla „emanací židovského ducha“. Všechny síly zla, brutality, rozvratu a rozkladu, které jsou vlastní židozednářské civilizaci, se v historii USA uskutečnily nejúplněji a nejdůsledněji.

   Obětí německých dobyvatelů se stalo celkem 45–47 mil. Slovanů. Byla to v dějinách lidstva nevídaná „ohnivá oběť“, neboli, jak je zvykem říkat v takových případech, holocaust slovanských národů. Samozřejmě trpěly i jiné národy zapojené do této války, ale počet jejich obětí je nesouměřitelný s likvidací slovanských národů. A pokud je obecně legitimní hovořit o etnickém holocaustu, tím spíše lze tento pojem použít ve vztahu k slovanským národům, které nesly hlavní údery ničivé války.

   Aby skrylo své zločinné plány před lidstvem, vytváří světové zákulisí propagandistické mýty, jejichž cílem je překrucovat historická fakta. Hlavním takovýmto mýtem je mýtus o „holocaustu Židů za druhé světové války“. Jsou podnikány pokusy podat věc tak, že hlavní obětí byli nikoli Slované, ale Židé. Podle výpočtů historiků za války podle maximalistických odhadů zahynulo ne více než 1,5 mil. Židů. Propagandisté holokaustu a především sionistické kruhy tento počet zečtyřnásobili, když rouhačsky uváděli počet šesti miliónů zemřelých Židů.

   Z kořenů staré slovanské civilizace vyrostl strom, jehož každá větvička se natáhla vlastním směrem. Je nutné vzít v potaz, že národům slovanské civilizace připadl obtížný historický úkol – být baštou, která stojí v cestě silám světového zla v nejširším smyslu tohoto slova – západní a osmanské agresi, fašismu, sionismu."

   Smazat
 19. Odpovědi
  1. To je tu skoro každej článek ... zato diskuse jsou "výživný"! Je to prdel!

   Smazat
  2. Ztráta, vole

   Smazat
 20. Nerozporuji postoj Ruska (na ten mají právo), ani překlad článku (ten odpovídá jak tak ještě umím a rozumím), ale rozporuji výběr článku (redakcí NR).

  Ten nadpis článku z politobzor.net je brutálně bulvární.

  Nadpis zní "zasadilo odvetný úder" oproti tomu je v článku text "odeslat nótu vycházející z principu reciprocity".

  To je jak: "To jsem to těm policajtům na služebně dal pořádně sežrat." Cos udělal? "Podepsal jsem výpověď".

  OdpovědětSmazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesi tomu nerozumi, ani nemuzou

   Smazat
  2. Blá blá blá, jen dál kafemlejnku, zase bliješ svoje sny, že?

   Smazat
  3. A mámeto! On ten nàs Honolulu je celebrita! Oni ho pronàsledujì paparazzi, on musì utìkat inkognito v přestrojení ven z města aby si odpočinul od svých fanoušků.
   Napiš nám adresu svého fan clubu, hrozně rad bych byl členem, prosím, prosím!!!!!
   Blbe.

   Smazat
 22. sú tu aj takí čo poznajú dejiny Ameriky, a verabože niet sa čím chváliť, no predsa skúste si prerátať len minulý rok, koľko má na hlavu - priemerne - zabitých vašou vinou jeden američan

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesko neumi ani mit vladu

   Smazat
  2. U mě je 32° a nádherně klidné průzračné moře které mám 200 metrů od mého domu a nemám potřebu to vykřikovat na internetu. Ty jsi jen ubohý osamělý homosexuální emigrant co se musí denně vytahovat na NR.

   Smazat
 24. A možná si z nás jen Amíci a Rusové dělají srandu. Ve skutečnosti celkem schopně spolupracují:
  http://tass.ru/kosmos/4819346

  OdpovědětSmazat
 25. Ad 8.56 Však Rusové za ty poznatky v US zaplatili životy dvou desítek milionů svých lidí a zničenou zemí. To vám není dost??
  A když začali ve výzkumu nabírat rychlost, kterou jedou např.v současnosti, tak dostali Befehl STOP.
  Tak se nedivte, že je už hraní s americkými kluky nebaví.

  OdpovědětSmazat
 26. Cesko ekonomicky pada na hubu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak jsi na to přišel, HoDo? Cesko má nejnižší nezaměstnanost v Evropě.
   Jsi ubohej blb hodo alias honolulu.

   Smazat
 27. Kdyby jsi cetl vsechno, 23:15, tak by jsi vedel, proc jsem se zminil o teplote u nas !
  Jak muzes neco pozuzovat z prostredka ty TUPANE !
  Jak jsi prisel k nazoru, ze jsem teplous a ze nemam "udrzbarku". Kde to berete ty vase fantazie ? To zerete drogy, ci co ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Jak jsem dospěl k názoru že jsi homo? Jsi zamilovanej do milého Trumpa, hey, man love rocks, go for it buddy. Are you sucking dicks or taking it up the arse?
   Bacha na Trumpa, ten je bisexuální deviant s vyhnilým mozkem.

   Smazat
 28. 23:20 Uz bylo 100 x vysvetleno, ze Horni Dolni a ja jsme rozdile osobnosti z rozdileneho statu !
  V vzdy sem vleze nejaka nova veprova ACIP, ktere se to musi vysveltlovat znovu !
  Nepozuzujte nic z prostredka vy degenerati !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic nám nevysvětluj, my na tebe serem, až na dva nebo tři hňupy, zalez do papundeklu a nezacláněj!

   Smazat
 29. 8:55.. Kdybych zalezl, tak to bych ti nemohl srat do jahod na tve zahradce !

  OdpovědětSmazat
 30. Cenzore, ty jsi idiot ! A perverzni !

  OdpovědětSmazat
 31. Vidíme, že zákaz kouření v hospodách byl krok vedle. Diskutující se nahrnuli sem a pak to takhle vypadá. Nebylo by na čase zavést zákaz kouření i pro diskutéry NR ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.