AA

Reklama

úterý 5. prosince 2017

Střelba

5. 12. 2017

6 komentářů :

 1. A co takhle český překlad? Nebyl by, vy angličtí Italové jedni? !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je tam v chaosu slyšet i ruský překlad Italštiny. Ale zpověď najatých vrahů už nic nenapraví. Ostatně ten, kdo únor a březen 2014 sledoval na ukrainských servrech, tak už tehdy mu ten cílený rozvrat státu napověděl, že u nás to hravě zvládl student Růžička alias Zifčák a stačilo jen hrát mrtvého. Ukrajina začala mrtvou setninou, po které jich už bylo více jak deset tisíc. A stále to nekončí. Proč ?

   Smazat
 2. obsah textu - Italší reportéři byli kontaktování některými členy gruzínského legionu, ve kterých se hnulo svědomí a vysvětlili kdo a jak střílel na majdanu, tzn. ve stručnosti Pašinskij a Parasjuk řídili snipery najaté v Gruzii a Litvě

  OdpovědětSmazat
 3. ...a kde vězí naši demokrati, pravdoláskovci a lidskoprávničtí humánisti v čele se SchláffenDreckem, Zaosrálkem a tím prasetem Štětinatým bradavičnatým...??!!!
  Je potřeba se vysrat na našince a ty heroje majdanutý hned přepravit voj.speciálem a začít léčit, vždyť je to tak povznášející pomáhat pokroku seč nám síly stačí....

  OdpovědětSmazat
 4. Opět pravda a láska zvítězila také tam pravdoláskaři byly.

  OdpovědětSmazat
 5. Hlavně že to chtěli hodit na Putina .
  Zaorálek , Schwarzenberg , Štětina atd . do Hagu za podporu benderovcu .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.