Reklama

pátek 1. prosince 2017

Sudetoněmecké... zapsaný spolek

1. 12. 2017
Kvůli zájmu o šíření muslimské civilizace nezapomínejme také na "milé krajany"!
ZDE


 
11. 7. 2012   ZDE
Policisté začali stíhat známého aktivistu Jana Šinágla. Obvinili jej z trestného činu popírání, schvalování a ospravedlňování genocidia. Policisté uvádějí, že obviněný na svých webových stránkách zveřejnil dva články, v nichž „hrubým způsobem zpochybňoval zločiny nacistů, spáchané proti českému národu na území Protektorátu Čechy a Morava v období po nástupu Reinharda Heydricha do funkce zastupujícího říšského protektora v roce 1941 a v době následující po atentátu na Reinharda Heydricha“.
Šinágl, který je členem předsednictva Sudetoněmeckého krajanského sdružení v Čechách, na Moravě a ve Slezsku, podle policie zpochybňoval nacistické zločiny ve dvou článcích, které zveřejnil. Vinu odmítá. V případě odsouzení mu hrozí až tříleté vězení.

Ukázka jeho textu:  

"Počet obětí jeho vlády je jen zlomkem obětí poválečné genocidy a se způsobem, jak v 50. letech vládli komunisté, se nedá vůbec srovnat. Táži se, neměl by být také Heydrich vyznamenán zákonem o zásluhách, anebo neměla by se minimálně v místě atentátu pořádat pietní shromáždění přinejmenším stejně početná, jaké se letos sešlo u hrobu zločince a masového vraha Klementa Gottwalda?“


"Dne 2. května 1955 byli komunisty popraveni Václav Švéda, Zbyněk Janata a Ctirad Novák (Jan Šinágl)
2. května 2016
Poprava byla o den odložena, aby nebyl „rušen“ komunistický 1.Máj.

Švéda a Janata byli členy odbojové skupiny bratří Mašínů a po zatčení ve východním Německu vráceni do ČSR. Mašínoví varovali Václava Švédu, aby zůstal doma, že má malé děti.

Jeho odpověď: „Právě proto.“ Skvělý chlap a táta tak skončil na popravišti. Byl popraven speciálně zkonstruovaným zařízením, které vedlo k přetržení páteře za velkého utrpení.

I proto jsem se včera zúčastnil 1.Máje soudruhů a soudružek na Výstavišti v Praze a na náměstí v Berouně, abych viděl, nezapomínal a uvědomil si tu hrůzu systému, který dokázal změnit přirozené lidské myšlení, chování a způsoby nezměnitelně na celý život. Naštěstí mládež nemají a stávají se živoucím, postupně vymírajícím skanzenem a mementem mori. Jejich příkladná „kultura“ se ukázala na Výstavišti, kde během závěrečné Křižíkovy fontány balila kapela (už žádný orchestr, jen pár muzikantů) a soudruzi odstřihávali hlavní transparent na pódiu před publikem. V Berouně bylo docela symbolické, že vypuštěná holubice míru nechtěla vůbec letět, usadila se na stromě a její majitel ji nutil holí ze stromu odlétnout – marně. Níže video TV Kladno, kde vystupuje Josef Maraczi, nositel ocenění účastníka III.odboje."  ZDE

20 komentářů :

 1. Šinágl je pravidelným solitérním protestujícím proti všemu, co mu připomíná "komunismus", Pecina byl kdysi vyhozen z Britských listů kvůli finančním machinacím.

  OdpovědětVymazat
 2. Mně se moc líbí jejich znak, který barvami, tvarem, křížem je jen skrytým hákovým, moc se povedl. Tak Sieg Heil!

  OdpovědětVymazat
 3. Zajímavé bude, až se zjistí, kolik jim přispěl Hermann na činnost ze státních peněz, Mimochodem, tento spolek už nebude jen tak víceméně bezvýznamná neziskovka.

  OdpovědětVymazat
 4. Šinagl s hákovým křížem
  https://www.google.cz/search?q=jan+%C5%A1in%C3%A1gl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwik2J6Uj-nXAhUHLewKHbM-C2AQ_AUICigB&biw=1280&bih=716#imgrc=u8JOBCuYAKnf9M:

  OdpovědětVymazat
 5. Tohle vypadá na větší tonáž, než hodnoty hulibrka Jandy.

  OdpovědětVymazat
 6. Šinágl s hákovým křížem je zde :

  http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/domaci/policie-obvinila-aktivistu-jana-sinagla-z-popirani-genocidia

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šinágl je železniční hřeb se zvláštní hlavou, kterým se k pražcům přibíjely kolejnice. Do hlavy Šinágla bylo třeba udeřit vší silou desetikilovou palicí alespoň pětkrát (info ze starého článku k výstavbě dráhy Union Pacifik...). Takže ta hlava nemá inteligenci v popisu práce. Má držet šínu na pražci;<D)

   Vymazat
 7. Pro posouzení smyslu toho spolku je velmi užitečné přečíst si jeho Stanovy a zejména Cíle (jeho) činnosti (čl. 3).
  Ty jsou totiž nepokrytě revanšistickými.
  Nejen, že odmítají poválečné státoprávní uspořádání, vč. legitimnosti a legálnosti mezinárodně-právních aktů upravujících poválečný odsun Němců z býv. ČSR, ale nadto zakládají "práva" odsunutých na náhradu škody a na satisfakci za nemajetkovou újmu, kterou utrpěly. I na to, aby bylo jim nebo jejich dědicům obnoveno vlastnické(!!) právo k neprávem konfiskovanému majetku a aby jim, budou-li mít o to zájem, bylo uděleno státní občanství České republiky.
  Odsun samotný klasifikují jako zločinné vyhnání sudetských Němců a pro český národ vytyčují úkol, aby se s dědictvím zločinu vyrovnal atd..
  Co ještě dodávat? Snad, že ti, kteří se u nás ke spolku hlásí, jsou vskutku milí krajané (takoví ti hodně quislingovští) ...

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 9. Jsou to kluci jako buci...
  Vedle p.Posselta se prostě neztratí ...

  (překlep nelze opravit)

  OdpovědětVymazat
 10. Fujtajxl, ani vidět a nikoho z nich. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že kdyby byla ČT statní, tak by se tam dobře hodila pořad ala Paměť národa. Např. při návštěvě zámku v Jindřichově Hradci je při vstupu muzeum finanční stráže, která hlídala pořádek v této oblasti ČSR v říjnu 1939. Měla plné ruce práce s našimi spolu-občany, kteří si začali uvědomovat, jak stísňující je Lebensraum pod knutou des Untermenschen.

   Vymazat
 11. Typičtí árijští Němci, já tyhle blonďáky nemám rád, nebo se pletu? :)))) Copak asi mají za lubem?

  OdpovědětVymazat
 12. No hadejme,,uz vicekrate v historii nam zle vyjeli po krku.....lepsi uz sotva budou,ale poucili se ze vseho toho spatneho tak: jako asi zlodeji v kriminalu.Budou dukladnejsi a vychcanejsi a daleko krutejsi......Meli bychom je radeji zaslapnout v zarodku!Ale s temi co nam tady vladnou jsou zel. Jedna ruka.....

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alespoň se koukni Mugabe na ty "blonďáky" ze sudetoněmeckého spolku, zkus si přečíst článek, ke kterému se vyjadřuješ.

   Vymazat
 14. ...nejdříve spolek,
  potom politická strana,
  pak ve vládě ( kde už dneska mají sympatizanty.)
  Do dvaceti let Češi budou menšinou ve vlastní zemi s přepsanou západoevropskou křesťanskou kulturou.
  A nebo nám zbývá ještě trocha síly a hrdosti a nedopustíme to*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14 : 19
   A nebo nám zbývá ještě trocha síly a hrdosti a nedopustíme to ? jan petr

   Vymazat
 15. To je zase odpad ať vrátí Českou občanku a táhne k makrele za těmi jeho krajany.

  OdpovědětVymazat
 16. dr. Ivane Davide ! To nebylo nikomu znamo, ze mate FRAGILE EGO ! Jste vy vybec dr. , nebo mazaci guma ?

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.