Reklama

neděle 31. prosince 2017

Topolánkovo havlovské srdíčko. Koho tím získá?


Radim Valenčík
31. 12. 2018  RadimValenčíkPíše
Havlovské srdíčko vylepšené o státní znak na Topolánkově rameni. Výborný nápad, jak velmi jednoduchou symbolikou odradit co nejvíce potenciálních voličů. Koho chtěl získat? Docela by mě zajímalo, kdo se k tomu přihlásí.

 
- Příznivce ODS stále věrné Klausově tradici? Ty tak akorát naštve (používám to nejjemnější slovo).
- Obdivovatele Havla, Schwarzenberga apod.? Topolánek s havlovským symbolem skříženým s českým lvem? No z těch si tak dělá akorát legraci.
- Stále početnější skupinu lidí, kteří si uvědomují skutečnou roli Havla? No tady si určitě nepolepší.
- Mladé, kteří nějak cítí, že z důvodů konformity je třeba se k Havlovi nějak přihlásit? Ovšem takto trapně, to asi ne...
Spíše se potvrzuje, že z role nazvané "kandidovat jako antizeman" se blbne. Nepostihlo to jen Topolánka. Je to asi obecné pravidlo působící se silou neodvratnosti antické řecké tragédie.

24 komentářů :

 1. Nevěřím tomu, že tento primitiv je schopen oslovit jakéhokoliv normálně myslícího voliče. On má tu debilitu v tom ksichtu přímo vrozenou. Pěkného Silvestra všem normálním lidem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Absence soudnosti.

   Smazat
  2. Byl, je a vždy bude tento člověk jen primitiv. Bohužel, ale ta tímto primitivem stojí peníze, ODS, STAN i TOP09. Když nic jiného, tak bude dělat vše pro to, aby ve volbách poškodil všechny ostatní kandidáty, ale především Miloše Zemana.

   Smazat
 2. Havel a Topol - výkvět našeho národa:

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. od komunistickeho svazaka kadrove rezervy bolševika přes totalitniho lampasaka ke strači mafii a k pravdolasce na trun kazatele neviditelna ke korporalnimu fašizmu

   Smazat
 3. Okamžitě s Drahošem skončili v koši . Více jich nepŕišlo .

  OdpovědětSmazat
 4. Miloš je slovanské jméno používané v Česku na Slovensku a g Srbiji .

  OdpovědětSmazat
 5. Josef, český vlastenec a osvětář31. prosince 2017 22:29

  Proč furt píšete Havel? Vždyť to byla primitivní, zrádná, prodejná, zlodějská, tunelářská, sexuálně úchylná, vožralá a prolhaná ERZSVINĚ PRAVDOLÁSKAŘSKÁ (pardón: HUMANITÁRNÍ BOMBARDÉR), ze kterého nám na příkaz zločinné a vražedné americko-židovské KFO (Kriminální Finanční Oligarchie) vyrobila zlodějská a tunelářská EStebácko-bolševická mafie (dnes miliardáři)prezidenta, národního a mezinárodního hrdinu a celebritu. Dnes nám tato zrádná a prolhaná ERZSVINĚ PRAVDOLÁSKAŘSKÁ špiní svým jménem naše pražské Ruzyňské letiště, náměstí, ulice a lavičky. A nikdo se neodváží tu špínu odstranit. To by s ním američtí vrazi okamžitě zatočili a náhle byl zemřel. Stejně jako Karel Kryl, když nám v roce 1993 zazpíval: "KRÁL VÁCLAV JEDNA PARTA JE SE ŠMELINÁŘSKÝM ŠMEJDEM."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. První výstižná charakteristika tohoto gaunera!

   Smazat
  2. Souhlas, ještě bych doplnil, že to byl infantilní magor a parchant.
   Dnes bylo v PL uvedeno- "Je zajímavé, jak hluboce jeho osobnost společnost rozděluje. Z tohoto důvodu se nikdy nestane legendou či mýtem prezidenta „zakladatele“ nebo „osvoboditele“ obklopujícím postavu T. G. Masaryka, o což by bezpochyby jeho ctitelé velmi stáli. Během převratu na sklonku roku 1989 na sebe dokázal vázat obrovské množství pozitivní energie a euforie, která bohužel zakryla jeho osobnostní a vzdělanostní nedostatky, jež jej diskvalifikovaly jako skutečného státníka. V tu chvíli měl projevit dostatek sebereflexe a odejít z politické scény. Dnes by byl pravděpodobně uctíván jako „deus absconditus“ české či možná československé demokracie. To, že to nedokázal udělat, vyústilo do jeho osobní tragédie a nebylo to pozitivní rozhodnutí ani pro další vývoj v této zemi".

   Smazat
 6. Kdyby měl každý podvodník v sobě stud, jak by pak ten svět vypadal.

  OdpovědětSmazat
 7. V zemi kde Českého slavíka vyhraje skupina oblastní úrovně a porazí zkušené matadory na profesionální hudební scéně ( bývalé )
  v této zemi kde prestižní policejní útvar je zlikvidován a z velitele ušatý traktorista a pan současný president to ještě vtipně komentuje,
  tak v téhle zemi je dost pravděpodobné že se zase něco chystá, kdo by jim zabránil ?
  Policie ? Soudy ? Média ? :))*

  OdpovědětSmazat
 8. No Kaufland používá taky srdíčko s vlajkou, s červenou na levé straně...

  OdpovědětSmazat
 9. Topol mohl být jediným schopným protikandidátem našeho prezidenta. Začátek kampaně tomu i nasvědčoval, srozumitelně a energicky se stavěl za český lid a prosazování jeho zájmů ve světě i v EU. Pak ovšem začal s detaily, ato byla jeho chyba. Zeman špatný, Mašínové dobří, obchodovat s Ruskem a Čínou špatný, jen s EU a USA, atd. Po chvíli by možná i volal, spolu s Merkel - Islám do Česka patří, patřit bude a vždy patřil....Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 10. Nevím,poraďte - jsou podávané informace našema skvěléma novinářskejma esama záměr nebo ta esa úplně zdebilněla,co říkáte??????Asi úúúpllněěě zzddddebilbilnělalalá,A O TOM TO JE!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Topol-ánek by mohl být schopným sedmilhářem. Pokud toto je předpoklad pro politika tak dávám Karlovi za pravdu

  OdpovědětSmazat
 12. Už jen Topolův známý životopis svědčí o jednom;
  nevolitelný ani do obecného zastupitelství na Hrčavě.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 13. No, když opomenu jeho historii jako šéfa zlodějského gangu ODS a poskoka Dalíka, nasazeného na něj Romanem a jeho melody boys za tím účelem, aby měli Topora pod kontrolou, za což mu umožnili si nakrást, tak si nemohu neopomenout poznámku, že s těmi brýlemi na nose vypadá jak 3,14čus - což má snad asi zamaskovat jeho křiváckou povahu - takže bez šance. Jediný, kdo se jasně vymezuje proti slimákům je Zeman. A to se počítá.

  OdpovědětSmazat
 14. Proč křiváckou povahu ? Neříká se snad vojákům z povolání guma ? Jako důstojnický kádr je to prostě schopná a flexibilní osobnost. Takové v ODS prostě potřebovali. Ale mladého Klause je tam škoda.

  OdpovědětSmazat
 15. Tahle zlodějská kurva a mafián s ODS může kandidovat tak leda na hrad Mírov a sloužit mu může jeho kámoš Dalík.

  OdpovědětSmazat
 16. Kdybys dal na bylbord fotku klády z Toskánska , tak určitě dostaneš hodně hlasu od paniček :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A od Jakuba Jandy,kterého by hned svrběl otvor.

   Smazat
 17. Člověk,který jede do USA vyznamenat vrahy,nemá v této společnosti místo. Je mi z něho na blití.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.