Reklama

úterý 26. prosince 2017

Tyler Durden: Ráj ve Švédsku už byl


26. 12. 2017       Zero Hedge
Stovky lidí zaplavily minulý týden ulice jihošvédského města Malmö, aby protestovaly proti liknavosti, kterým vláda reagovala na brutální znásilnění tří nedospělých dívek, z nichž k poslednímu došlo na sportovním hřišti a znásilněná 17 letá dívka musela být ošetřena v nemocnici. Úřady nezveřejnily totožnost podezřelých a k případu poskytly jen minimum informací, třebaže šlo o čin výjimečně brutální. Pachatelé vpravili oběti do vaginy hořlavou tekutinu, kterou pak zapálili.


„Někteří z nás pracují u policie už velmi dlouho, např. já už 35 let, ale s tak ohavným činem jsme se dosud nesetkali. Překročili jste červenou čáru,“ řekl na dresu pachatelů velitel místní policie Mats Attin televizní stanici SVT News Skene.

„Obdrželi jsme informace od veřejnosti, jež považujeme za zajímavé,“ řekl Anders Nilsson, který vede předběžné vyšetřování. Policie dodává, že mezi třemi případy znásilnění, třebaže všechny byly spáchány na sportovních hřištích v době od půlnoci do tří hodin ráno a pachateli byli mladí muži, které dívky neznaly, neexistuje prokazatelná souvislost. DNA násilníků bylo odesláno k analýze a policie doufá, že bude mít výsledky k dispozici už během vánočních svátků.

Švédské úřady oznámily nejdřív občanům, aby se neznepokojovali, ale později tváří v tvář protestům veřejnosti změnily tón. „Tito pachatelé se zaměřují na ženy, které se osamoceně pohybují venku. Nevarujeme samozřejmě ženy předtím, aby chodily ven, ale doporučujeme jim, aby měly společnost, či si vzaly taxi“, řekl Nilsson.

Znásilńování žen celými gangy bylo ve Švédsku před rokem 1995 prakticky neznámým jevem a rapidně začalo stoupat až s přílivem islamských žadatelů o švédský azyl. V roce 2008 zveřejnila Rada pro prevenci zločinu zprávu, podle níž znásilnění dívek starších než 15 let, včetně znásilnění spáchaných několika pachateli (znásilnění gangem), vzrostlo příkře od poloviny 90 let. V roce 1995 bylo zaznamenáno 116 znásilnění gangem a v roce 2006 poskočilo toto číslo už na 553 – což představuje zvýšení o 500 % během jednoho desetiletí.

Co myslíte? Má tohle co dělat s imigrací?

Úřady uvádějí, že stoupající vlna znásilńování ve Švédsku souvisí s faktem, že 70% imigrantů do Evropy jsou muži – a to ve vojenském věku.

Z webu Zero Hedge vybral a přeložil Lubomír Man

122 komentářů :

 1. Co vy na to vítačky a sluníčkářky ? Už víte co vás čeká ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,vime ale nas nedogonat!A v kabelce budeme nosit malej hasicak takze nemejte starost.Ale dyt tohle se stalo ve Svedsku tak co delate paniku.
   A Brusel navrhuje reseni ze kazdej ma mit doma policajta a druhyho sebou na ulici. Dokonce to ma tu vyhodu ze pistoli musime nosit ale policajt chodi sam.)

   Smazat
  2. Těšíme se ...prý jim voní po jasmínu!!!

   Smazat
  3. Sliníčkáři a sluníčkářky se řídí podle vzoru "vítězství ve volbách je naše a našich sponzorů".

   Lidé přece chtějí vítězit a předpokladem toho je nenávidět. Vítězit zase souvisí s touhou dostat se do čela lidské společnosti a k tomu je třeba podceňovat jiné nebo přeceňovat svoje potřeby. Nebo snad existuje mezi světskými lidmi někdo, kdo nepomyslí na sebe, když chce bojovat za dobro lidí?

   Smazat
  4. 11:33-no, ale musí být pozorné, aby se v kabelce nepřehmátly a namísto hasičáku si tu svojí vábničku imigrantů neošetřily obranným pepřovým sprayem, to by byl opravdu nezapomenutelný a velmi dlouhý orgasmus, přerazící zcela jistě tu "jasmínovou vůni imigrantů"...Který by si konec konců i zasloužily všechny dojedné, ty praštěné ochechule v čele s tou Faltovou a Žilkovou...

   Smazat
  5. Nějaké znásilněné ženské nejsou pro vládu důležité. Hlavně bacha aby okolo nepropluly ruské ponorky. Za znásilněné ženské je CIA nebude drbat za ouškem, ale ponorka to je jiné kafe.

   Smazat
  6. 21:20
   Přesně tak,musíme se k těm untermensch slimakum chovat přátelsky.....Takže bouchačky do ruky a hnát je do vody a nepustit ven!!!!!

   Smazat
 2. A kdy přijedou jejich ženy ?
  Podle čt měli brzy za nimi přijet . Co na to Mitrofanov , Pehe a dítě sametu výtač Pánek .Jak by se asi tvářili po hhromadném znásilnění a vypalování vagín jejich žen ? Od takových armád bez žen se dalo čekat že budou potřebovat schladit vrták . Havířovské tesco také tmavne , bodejť by né když je za ním úprchlícký tábor .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Václava Hořejšího zapomínáte. Příkladný antikomunista, někým považovaný za standard levičáka, ředitel jednoho z ústavu ČAV, kde byla založena petice hlavně humanitárních akademiků a Ph.D., kteří čekají na habilitaci, vcelku však perverzní minorita nedočkavců na znásilnění svého bližního. Profesor Hořejší však nějak zmlkl a petenti se k podpisu petice nehlásí.

   Smazat
 3. Zas jedna poplašná zpráva. Kde se vzala ta čísla? Podle oficiálních zdroju, a podobné zkušenosti jsou v celé Západní Evropě, počet kriminálních činů nejen že nestoupl, ale naopak klesl. Je potřeba pořádně prostudovat statistiky a vydělit z toho, co to znamená kriminální cin. Když do statistiky započítáte odřené Porsche, kde díky ceně se to kvalifikuje jako trestní čin poskozeni, potom vám statistika vyjde samozřejmě jinsk. Policie si tím vylepšoval svůj profil s nadějí na zvýšení finanvi. Starý trik, který používal už J.E.Hoover v FBI. Znásilnění je podobná kategorie. Slečny "metoo" nahlašují i neslušné návrhy. Nechci nijak bagatelizovat utrpení skutečných obětí, ale tyto činy spáchané migranty jsou v absolutní menšině. Navíc: většina činů spáchaných migranty pocházela v drtivé většině z Balkánu, Polska a Bulharska. A to i od takových, kteří měli ve Švedsku rodiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:40 No kvůli takovým pičusům,jako jsi ty, Evropa padne. A ty tvoje statistiky - vždy se říkalo, že papír snese všechno (tzn. hlavně lhaní), ty "oficiální zdroji"! A že si nemají presstituti všímat trestných činů migrantů, aby se nedělala panika u místního obyvatelstva, to jsi taky nikde nečetl? Přeju ti podobné zážitky v rodině, i když pochybuji, že to tvoje "myšlení" nějak ovlivní.Asi nejsi ani křesťan.

   Smazat
  2. Ten zmíněný píčus v 11:40 vlastně papouškuje stanovisko švédské vlády (vláda na věčné časy, asi ?), vláda, která vodí své poslušné ovce už roky na špagátu.
   Sotva najdete v Evropě disciplinovanější občany,snad jen s vyjímkou Německa, jako jsou Švédové.
   Podívejte se na nějaké reportáže na Youtube s tématem současného Švédska a migrace,
   tak to je stav, který si snad přeje jen opravdový pičus, jako ten v 11:40.

   Smazat
  3. 11:40 Ty poplašná zprávo internet je plný migrantských zhovadilostí stačí číst. Ty jsi na tom chceš jen namastit kapsu. Pachatelé vpravili oběti do vaginy hořlavou tekutinu, kterou pak zapálili Těm hajzlům strčit ptáka do toustovače.

   Smazat
  4. Vždyť ještě ani nemají pachatele a vy už vykrikujete! Jak víte, kdo to byl? Možná migranty, možná, ale klidně to mohl být ruský gang. V Malmö jsou podobné skupinky, i když, pravda, to se zaměřují na jinou cinnost než znásilňování. Ale klidně to mohl být Šved nebo nejpravděpodobněji Srb. Pokud se to vůbec stalo...

   Smazat
  5. Ta osoba nemá něco jako názor, nemá ponětí jaká je trestní sazba za poškrábané porsche. Nám je přece jasné, že rozvrat Francie, Británie, Německa, Švédska je jen falšování policejních statistik. Chudí policajti chtějí vyšší platy, tak demokraticky falšují statistiky. To dá rozum. Vždyť přece víme víme, kolik je ve Skandinávii přistěhovalců z Balkánu, Polska a Bulharska.

   Smazat
  6. 14:17
   Jak víš,že ještě nemají pachatele ty untermensch havlobanderovskej skunickarskej???!!!!

   Smazat
  7. 14,17 má v hlavě akorát velké kravské lejno, když píše takové kraviny, je neuvěřitelné, co dokáže cosi, co se nazývá lidskou bytostí, v roce 2017 vyplodit za hnus!!!!!!!!!

   Smazat
  8. srovnavas Porsche s tezkym ublizenim na zdravi...jses opravdu totalni vymastenec. Tak jo, pokud jses female....tak co takhle stat se to tobe? Pokud jse male, tak co takhle se to stat tve manzelce ci pritelkyni...co ty na to? Vymastence, asi bys to privital co?

   Smazat
  9. Nu je jasné, proč byly ve Švédsku zakázány volby.

   Smazat
  10. 17:20, vy zuřivý člověče, kde srovnávám Porsche s brutálním znásilněním? Jste normální? Ani jste to nečetl a plivete, anebo nejste schopný či ochotný porozumět. Zde to je zřejmě normální.

   Smazat
  11. 18:11
   No když to říkal Edgar Howner sám velká transka,která by ty slimaky uvítala....tak není co řešit,že???

   Smazat
  12. Zasraný a bez mozku komentáře. Stejný hovada jako vždy, co se prestitují na NR. Že tento spolek policie nerozpustí a nebezpečné individua nezavře do blázince, to nepochopim. Takovou zlobu může mít jen člověk, který je mimo realitu a duševně těžce na dně. Těch chudáčků je tady více a vesměs jsou to vyznavači starých pořádků socialismu

   Smazat
  13. 19:00
   Jestli chceš pindat o uASSacky """""demokracii"""" a podobnejch neexistujicich uASSackejch vyDOBYTCICH,tak hurá na Ides nebo Blici listy,tam to určitě vyjde a budeš pochvalen!!!!:-)))

   Smazat
  14. 19:12 ma tebe čekám brouku. S tebou se bavit nebudu, ale těm více chápajícím chci napsat, že mě nejde o článek, mj. jsem rovněž pobouřen, jenže toho svinstva a nadávek pod článkem je hodno plivance na zeď. Vždyť je možné, že i ta pakáž arabská se, k sobě chová lépe než ctihodná verbež na NR. Pro redakci NR mám radu. Zrušte tu anonymní sebranku a dejte jim jméno, to patří i na moji adresu

   Smazat
  15. Je jedno či je pulnoc nebo ráno tři hodiny . V zimě není ve Švédsku tma , pokud tě nezalehne tlupa čmoudu .

   Smazat
  16. 14:17
   Já vím , že marně hledáš na koho bys to svedl/a . Tak rovnou napiš že to udělal Putin a jeho kamarád Zeman. Takových kreténů jak jsi ty je plná vítačská kavárna.
   Václav

   Smazat
  17. Dobře, to si myslíš ty. Dám ti takový malý příklad. U nás, ve sdělovacích prostředcích, ve statistikách, zejména v televizi pokud dojde ke zločinu, tak se uvede,že to udělal český občan. Pak je dán záběr z věznice a tam se to černá. Jistě jsou to čeští občané ale ze sdělovadel bych měl dojem, že ve věznicích je bílo.Bohužel není a skuteřnost je jiná.

   Smazat
  18. 19:46 To všecko přejde! Je to souástí velkého plánu nás v pozadí. Blbečkům se nakecalo že se plní coudenhovno-kalergistický projekt rasové výměny v Evropě, ale jde o nordickou lest, bacha! Paní Merkel a pan Macron spolu s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte, ovšem v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Rusko jako odminovači, sebevražední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj ruský způsob vedení boje, nenávidí je a budou mstít za Kábul, Groznyj, Allepo a další místa zničená buď již bolševickou nebo pozdějc putlerskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou své vrahy. A NATO poté již jen obsadí vyčištěné území, kapiš? A místní rudí trotli budou odhaleni a popraveni ...

   Smazat
 4. Nějak mě nesedí ten čas,od půlnoci do třech hodin ráno.
  Může mě někdo doložit,co tam v tu dobu ty děvčata dělala?
  Může se tomu i někdo divit,když přijíždějí nadržený samci a vidí polonahé děvčata na hřišti?Jsou to barbaři,odchovaný válkou,bez jakýchkoliv zábran,svědomí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně. Kdoví jak to bylo a co se vlastně stalo.

   Smazat
  2. Nesouhlasím.
   Ve své vlastní zemi mám právo být ve tři hodiny ráno, kde chci ... žádnou černou krysu to neopravňuje někoho znásilnit.
   Pokud by je začali kastrovat, skončilo by to raz dva. Na hrubý pytel hrubá záplata - naši přecdi byli mnohem moudřejší než my, s plnou hubou jakýchsi lidských práv (což je ovšem uměle vytvořená hůl na každého, kdo má rozum a pud sebezáchovy - nic takového jako lidská práva totiž historicky neexistuje a není na ně žádný nárok!!!, je to umělý pojem pro dnešní dobu, aby se mohlo dít to, co se děje)

   Smazat
  3. Nevíme přesně, co se stalo. Vyhledejte zprávy, já jsem to nehledal. Nikde se o ničem podobném nepíše a nechce se mi to během svátků vyhledávat.

   Smazat
  4. Ten slimackej untermensch tam dělá bordel už minimálně 2 roky a ty potřebuješ za všechno novinovej canc nejlíp s razitkem havloflasky ty knížecí patvare!!!!

   Smazat
  5. 15,43 - nevíme přesně, co se stalo ... tak promluvil ochránce a milovník afroislámské agresivní hordy ... proboha, Vy jste doteď spal nebo byl v komatu, že nevíte, co se děje???

   Smazat
  6. A proč tolik zla? Proč nadáváte "milovník agresivní hordy"... proč ten hnus? Proč tolik zla? Jste vůbec ještě normální? Ten diskutující pouze napsal, že nikde nic podobného nečetl, a snad je takový čin tak zrůdný, že by o něm psali všude -ne? Jinak píšou o kdečem, kde auto najelo do lidí a bla bla... tak pokud to nikde jinde nezveřejnili, je to zvláštní, stejně jako je pravdou, že bůh ví, jak je to opravdu. Dnes totiž si lze v mediích cokoliv vymyslet, a pustit to ven, a rozhodně se se mnou nehádejte vy smečko vzteklých psů! Když si novinky dovolily zveřejnit, že Kim (KLDR) dal vlastního strýce ministra roztrhat psy, mohli se lidi na diskuzích posrat, a navrhovali hrozné mučení, jako je utrhnutí penisu kleštěmi, nebo jeho rozdrcení mezi cihlami - prostě odporné, oplzlé, hnusné mučení ( jak už je mezi těmito stále stejnými diskuzními úchylnými magory obvyklé), ale když se pak ten roztrhaný strejda ministr asi za dva roky objevil na tribuně, nikdo z těch mediálních prolhaných bastardů se ani nenamáhal s omluvou, a samozřejmě k tomu nic nesrali pecí ani ti oplzlí diskutující - proč taky - k tomu byli zalezlí ( myslíte, že se za své nápady hnusného mučení styděli? To sotva, sebranka hnusná)- jistě si to všichni tady pamatujete, neboť diskuzní fórum novinek a zde je totožné. Napíšou kdejakou drastickou sračku, aby získali co největší počet diskuzí, přičemž neříkám, že to platí i pro NR. Ale proč prokrista nadáváte snad jedinému rozumnému diskutujícímu, který nepíše dramatické výkřiky, ale zcela reálně, že kdo ví jak to bylo? Proč nadáváte? Proč nadáváte? Proč nadáváte? Za jiný názor!!! To jste demokrati? Hnusná, nenávistná sebranka jste - to jste. I za vymyšlené a neověřené blafy byste lynčovali a mučili, a pak byste čuměli jako tele na nový vrata? Co byste dělali, kdyby se ukázala jiná skutečnost? To jsme dopadli s takovou havětí! Pro lynčování si taky nejdete daleko - čím se lišíte od těch hnusných násilníků?

   Smazat
  7. 16:10, nevím co se děje, vysvětlete mi to. Já mám pouze podrobné poznatky, osobní, že zemí, o nichž se zde píše, ale nic podobného jsem tam neviděl, ani moji známí.

   Smazat
  8. 18:11
   Bože můj,to není možný,jak nějaká havlotroska může bejt tak retardovana.....ale může!!!!!
   Až ti budou slimaci voblazovat rodinu,možná i tebe ty multi-multi,tak si vzpomenes!!!!

   Smazat
  9. No vidíte - ten agresivní blb 18.20 nepřestane s těmi sprostými sračkami a nadávkami havlotrosek. Sám jsi lidská troska - zmrzačená lidská troska - úplně vymaštěná. Proč je člověk, který o tom, co je v článku, neví - retardovaný? Ty jsi jistě taky hned věřil tomu žvástu, že Kim dal sežrat strýce psy, a taky jsi navrhoval utržení penisu? Tobě by měli utrhnout blbou palici! Sprostou a nevychovanou hubu roztrhnout od ucha k uchu!Kvůli takovým dementům se lže! Kdybych někde řekl po pravdě, že o ničem takovém nevím, bude na mně skřet jako jsi ty plivat? Bude mi sprostě nadávat? Musím tedy taky raději předstírat, že o tom vím a pohoršení? Jako za totáče - muselo se předstírat, aby měl člověk pokoj od retardovaných rudých fanatiků - a co jsi ty? Kdyby si někdo vymyslel článek, že našli miminka s ukousanými hlavičkami - co uděláš - posereš se? Strašný - pravej českej vypatlanej dement, kterej odmítá jakýkoliv jiný názor. I pouhou otázku. Sprosťáku pitomej!

   Smazat
  10. 18:29
   Ty havlotrotle z multi-multi lejnolahvarensky teplárny,buď seš blbej nebo navedenej?!!!!
   Nejspíš obé bude pravda!!!!!
   To,že se ty hnusy o slimackym dreku nedozvíme z Čt hned,neznamená,že se to NEDĚJE!!!!!!
   O vraždě a znásilnění se kulantne dozvíme o měsíc později bokem a raději hodně potichu!!!!!
   Kapisto ty havlotrotle???!!!!

   Smazat
  11. 18,11 - 18,14 - 18,29 - říká vám něco PREVENCE, velevážený????
   Takže ač jste to na vlastní oči neviděl, nemáte právo to popírat a zastávat se někoho, pro koho je stvůra velmi slušné slovo. Víte, ono je na světě hodně věcí, které jste nikdy neviděl ani neuvidíte a přeci existují!!!
   Hádat se je zcela zbytečné, důkazy i svědectví o tom, co dělají migranti v Evropě existují a je jich fůra, takže u Vás jde pouze o neinformovanost (což není zločin) nebo vědomou lež (např jste zaměstnanec neziskovky ..aj - a pak už je to horší - amorální minimálně) - každý má povinnost bránit svoji zem a je lepší to dělat včas, než čekat, až bude pozdě - jako ve Švédsku.

   Smazat
  12. A vám zase asi - anonyme 18.46 - neříká nic slovo "ověřená zpráva". Pro takové mediální fajnšmekry jako jste vy, kterým je fuk, odkud článek čerpá, hlavně že si počte, bych chtěl psát články. A kdybych na tom ještě třeba vydělával - já bych si vymýšlel spoustu šokujících článků, a fabuloval bych všechny skutečnosti tak pravděpodobně, že by vděčné publikum dřeplo a psalo diskuzní žvásty o sto péro. Vám velevážený vůbec nic neříká slovo "přesvědčit se" o něčem? Vy jste zřejmě byl schopný ztřískat své dítě do němoty za poznámku v žákovské knížce, že "odcizil spolužákovi svačinu" aniž byste se přesvědčil, jestli je to vůbec pravda? Chudáci členové vaší rodiny, jestli jste cosi jako rodinný despota, protože diskuzní despota beze sporu jste. Ano, uznávám, článek je velmi vzrušující, ono také zapálená vagína ( jakoby nestačilo samotné znásilnění) ... ale jak zde správně zaznělo, proč se všechna znásilnění odehrála na sportovišti ( tam se gangy islámců běžně poflakují?) a proč napadené dívky korzovaly na sportovištích v čase od půlnoci do tří ráno??? Někomu to divné připadá ( včetně mně) a neobstojí ani vzteklý (zde obvyklý "demokratický") výpad, že ve "své zemi" si můžu lozit kdy chci a kde chci, protože nicméně stále zůstává divné, proč tam ty dívky lozily, když zrovna nedávno zde byl článek právě o městě Malmo, že tam gangy řádí... z toho by bylo snad možno vyvodit, že nepolezu v noci, jsa mladá dívka, na sportoviště, když vím, že ve městě řádí gangy... atd. Co víc mám psát, aby tento argument pochopil i zapšklý, zfanatizovaný diskuzní dement, který si sice hraje na demokrata, ale jiný názor, případně jen otázka, pakliže nelahodí s jeho fanatizmem, ho rozpálí do běla a hned nadává? Přesně tím se demokrati vyznačují. Jistě že má každý bránit svoji zem, ale co sem motáte takovéto žvásty? On Švédsko někdo vojensky napadl? Tak přestaňte, a protože vám podobné šokující bláboly zřejmě jitří fantazii a ničí mozek, doporučuji vám číst si Ferdu mravence. Pro vás jedinečné!

   Smazat
  13. A s blbým, sprostým a omezeným trotlem 18.45 vůbec nemá cenu diskutovat. To přece musí vidět každý. Je to jen omezené, sprosté a nevychované hovado, které náhodou umí číst a psát a má počítač. Bývalá lopata, dnes v důchodu. Bude blbě žvanit a taky blbě žvaní všude. Ty jeho přiblblý nadávky jsou stále stejný - přiblblý jako je on sám. On už chudák ani neví, proč nadává, ale dělá to rád, což je patrné z každého jeho příspěvku.

   Smazat
  14. 19:37
   Takže gagny slimackejch arabasu,který mám sem pod pohrůžkou hodlá nacpat eurouASSacka loutka Mer-Kheli a Sorosovi neziskovky není ohroženi ČESKÉ SUVERENITY???!!!!!
   A co to teda je,druhej Mnichov....O NÁS BEZ NÁS???!!!!
   Ještě že se ten udavacskej Hejvl uchlastal,jinak by tady byli nasackovany jako mouchy na hovne!!!!

   Smazat
  15. S individuem 19,37 nemá cenu se v diskuzi zahazovat - není je zcela jasné, na 100%, že jde nikoliv o neinformovanost, ale touhu se hádat, oponovat, vzrušuje ho popírat zcela evidentní pravdu a jásá nad tím, když může ostatním neustále předhazovat evidentní bludy, urážet a shazovat ... zřejmě onanuje u počítače a raduje se, kolik lidí zase naštval.
   Diskutovat s podobným tvorem je ztrátou času - stejně bude mlet do omrzení to svoje - popírat, popírat, popírat - hádat se - otravovat, pro svůj požitek a svoje ego.
   Jediná cesta - IGNOROVAT!!!! Což nyní činím.

   Smazat
  16. I ty chudáčku 20.02 - už ti došly logické argumenty? Chápu, že tě nasralo, když jsem zase napsal pravdu, kterou tvoje krevní skupina fanatiků slyšet, ani číst nechce. Vy máte svoji verzi ke všemu, a osvědčenou, a na tu si nenecháte šáhnout, demokracie, nedemokracie. A když vám dojdou argumenty, nadáváte sprostě. Podle toho jste zmapovatelní na všech diskuzích.Pro demokraty je toto příznačné. Ano, mám zase a opět pravdu, článek není ověřený, skutečnosti tam uváděné jsou zpochybnitelné a nedůvěryhodné, ale do tvojí informační schránky se hodí. Tobě to nepřekáží. Máš svoje informační sousto, a kdyby zítra zde byl článek, dementující dnes uvedené skutečnosti, jenom bys dělal mrtvýho brouka. Zalezl bys tiše, jako smrádek. K tomu se fanatici nikdy nesníží, aby uznali, že podlehli omylu. Oni jsou přece neomylní - neschopní sebereflexe a uznání chyby. Ano, to vás bývalé soudruhy vyučil socializmus, protože tam sebereflexe nebylo zapotřebí, a taky nikdo nebyl nucen vstřebávat a zaujímat stanovisko k podobným hrůzám, dnes účelově vyhrabávaným všude na světě ( často právě kvůli diskuzím - jejichž počet vydělává) Ano, ignoruj mě, protože argument k tomu, co jsem napsal, neexistuje. Logickej ne - jen nadávky, které zde trousí nasraní omezenci, což ty nejspíš nejsi. Alespoň něco. Ale jestli tě naštvalo, že to o té zapálené pochvě třeba taky nemusí být pravda, tak tě z duše lituju. Ale takových chlapáků je mezi námi moře. Měj se.

   Smazat
  17. 20:37
   Tak hurá do Merkelostanu a fest do teho,ať na vlastní kůži pocitis,jak my si vymýšlíme!!!!
   ČEST TVOJI PAMÁTCE!:-DDDD

   Smazat
  18. Otrapo 20:37, potěš se, tohle je čerstvé, z ČR!:
   http://www.stop-multikulti.cz/arabove-porezali-v-brne-dva-muze-mezi-pachateli-byli-azylanti/

   Smazat
  19. 21:47
   Tomu určitě ten nakopírován neuvěří!!!!
   Nic takovýho se podle těch slunickaru nestává!!!!:-/

   Smazat
  20. 20,37 se děsně rád poslouchá - délka jeho příspěvků tomu napovídá. Horší je to už s jeho mozkem.

   Smazat
  21. To ty máš nespornou výhodu 22.54 - ty už mozek nemáš žádnej, leda tak vypatlanej od mediální žíraviny, kterou hltáš u internetu každej den. Kdybych nemusel psát nic, byl bych nejspokojenější, ne že se rád "čtu" ( nikoliv poslouchám ty prázdná bedničko od zelí) alekdyž už udělám tu kravinu, že se podívám na články a diskuze k nim, dočítám se takových fanatických, vypatlaných kravin ( stále stejní žvatlové) že mi to nedá. Já vím, že je to zbytečné, fanatickej žvatla si nedá vzít svoje žvatlaniny, a nic na světě ho nedonutí, aby změnil názor, což skončí, až on bude v dřevěným spacáku, ale jak opakuju - nedá mi to. Ano, jsem blbec. Uznávám. Zahazuju se s diskuzními magory.

   Smazat
  22. 18:45 Ale ani naopak, ty smrdutý šelomí prde:)

   Smazat
  23. Na takovej deprivantskej smrad z putlerský zengruny je nejlépe použít jaderný antiperspirant!

   Smazat
 5. Za takovéto zločiny dávat tresty smrti.

  OdpovědětSmazat
 6. Potápět je na lodích,to je Jedinej spravnej přístup k těm slimannum!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Kdysi jsem měl Švédy rád ale teť už ne co provádí s vlastním národem je k zblití.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smutné je,
   že si to ten národ nechá od své vlády líbit.
   Takže si to ti blbí Švédi plně zaslouží !

   Smazat
  2. No "co Švédi provádějí s vlastním národem"...Na netu jsem si našel historii švédských vlád až do Olafa Palmeho. A...z 95% to nebyli Švédi ale Židi. Konec-konců Olaf Palme byl také žid. Takže tito obřezaní zločinci neskládají účty švédskému lidu, ale elitářským židozednářským bandám, které chtějí ovládnout Evropu a svět. Ve Švédsku jsou ukázkově úspěšní.
   https://www.youtube.com/watch?v=97JFggxXLbY

   Smazat
  3. 13:02 Myslím, že máme úplně stejné vlády. Akorát situace zatím nebyla tak kritická, aby projevily svůj skutečný charakter.

   Smazat
 8. Všechno se dá užívat v prospěch dobra nebo zla. Proto je důležitá možnost ovlivňovat politiky a potřeby státu průběžně referendy. To je jediný způsob jak přiblížit ideu demokracie potřebám většiny lidí. Co není v prospěch většiny rozhodovat v referendech se dá lehko vyjmenovat a neni toho více jak prstů na jedné ruce. V každém z nás je od přírody zabudováno užívat snažší cesty k uspokojení svých potřeb a je potřeba tyto tendence lidsky eliminovat aby dedocházelo ke zvrácenostem.

  OdpovědětSmazat
 9. Tenhle arabaskej ksindl se měl už dávno vyhladit,debil kterej to nepochopí zahyne!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všechny ty kteří podporují , aby se ta sebranka napakovala k nám do Česka je potřeba soudit pro VLASTIZRADU ! Snad víte jak se v minulosti trestali .

   Smazat
  2. Vychcánkové z elit EU si uvědomili, že tenhle xindl je ideální zbraní na vyhlazení původního evropského obyvatelstva a jejich nahrazením právě těmito primitivy. Takže to není OMYL anebo DEBILITA, jaxe tu někdo rozčiluje, je to POLITICKÝ PROJEKT, DO KTERÉHO JSME ZAPOJENI I MY ČR.

   Smazat
  3. 14:18 Nejedná se přímo o vyhlazení, ale o asimilaci, tedy křížení. Proto se začalo s hromadným znásilňováním před rokem na Silvestra. Znásilňování je jen taková přirozená "nepatřičnost". Kdo by se takovou prkotinou zabýval..

   Smazat
  4. Anonymní26. prosince 2017 14:58
   Jedná se o likvidaci evropských národů a států. Jestli to bude vyhlazením původních Evropanů, nebo navezením dostatečného množství nesourodého etnika, které bude mít veškerá občanská a politická privilegia a vliv původních tím potlačí, to jsou již nepodstatné detaily celé akce. Prostě se bude navážet, bude se potlačovat odpor původních Evropanů a barbarštější kultura nakonec převládne.
   Zatím jim k tomu potlačování odporu stačí nálepkování „xenofob“, „fašista“. Nejspíš to dlouho nevydrží a bude se přistupovat k razantnějším metodám. Nebo se konečně Evropané probudí a pod vedením svých „xenofobů“ a „fašistů“, se tomu postaví. P.K.

   Smazat
  5. 11:53

   "Potlačování odporu nálepkováním" -
   nic lepšíhop nevymyslíte? Vy jste asi taky bojovníkem v "informační válce"? Svatá prostoto...

   Kokotko

   Smazat
  6. Anonymní28. prosince 2017 13:38
   Jaký jiný smysl to nálepkování má? P.K.

   Smazat
  7. 14:59

   Tvrdíte, že jde o nálepkování.
   Nejste ochoten (či schopen) se zamyslet, zda tu fašistické projevy existují, a kdy skutečně jde o fašizující tendence a kdy ne.

   Smazat
  8. Anonymní28. prosince 2017 15:12
   „Tvrdíte, že jde o nálepkování.“
   Já ve své jednoduchosti nevyhledávám pod drobnohledem a složitě nevyhodnocuji, kde se jeví fašizující tendence, ale na druhou stranu nemůžu přehlédnout, kde už dosahují vysoké míry rozvoje. A té dosahují např. v orgánech EU, EK. A právě tyto orgány nálepkuji jako „fašisty“ a „xenofoby“ všechny ty, kteří se odmítají podřídit jejich fašizujícímu vývoji.

   „.. a kdy skutečně jde o fašizující tendence a kdy ne.“
   Mohl byste mi tedy vysvětlit, podle čeho to rozeznáte Vy? P.K.

   Smazat
  9. ... holandský Geerd Wilders, rakouský H.C.Strache, "sociolog" Hampl, "národní demokrat" Adam B.Bartoš, Dugin, Žirinovskij, Gauland (AfD), Jiří X.Doležal z Reflexu, Jan Berwid-Buquoy ...
   - prostě je poznám.

   A nevymluvejte se na "jednoduchost" - to je průhledné. Prostě jenom plavete s proudem, s ostatními papoušky.

   Fašismus jste asi nezažil, jinak byste takhle neplácal.

   Smazat
  10. Anonymní28. prosince 2017 19:50
   To je vrchol zmatení. S proudem plavete Vy, ne já. Naprosto se neorientujete, jenom mechanicky papouškujete sluníčkářské mantry. Všichni, kdo nějak oponují fašistickým tendencím EU, EK jsou “fašisté“ a „xenofobové“. Přičemž, Strache se distancuje od Wilderse, návykového novináře Doležala srovnávat s politikem Wildersem, je srovnávání nesrovnatelného. Navíc, zde je odkaz na Wildersův projev na MENF v Praze, co je v něm fašistické? P.K.
   https://holotova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=639504

   Smazat
 10. Globální útok na Evropu pokračuje. naštěstí začíná úřadovat faktor času, který, díky odložení spuštění nástupu Evropského islámského chalífátu aktivuje evropské lidstvo, které si uvědomuje, že vedení EU je destruktivní a jeho posluha s ním. To je důvodem vystoupení z EU a vstupu do ESVO. Je zcela nepochybné, že elitářstí EU je nekopetentní, že si hraje na svou vlastní záchranu na úkor evropského obyvatelstva. Musíme z EU vystoupit, chceme-li zachránit naši zemi.

  OdpovědětSmazat
 11. "... a nakonec vám budou vládnout ti nejhorší z vás. A to bude váš trest za nezájem o politiku." Platón

  Jak se zdá, Švédové se už dočkali. Měli se dobře a svým politikům důvěřovali. K jejich vlastní škodě. Jestli ty naše necháme, dopadneme stejně.

  OdpovědětSmazat
 12. Vlada,ktera neumi ochranit sve obcany a zatajuje znasilneni,nemuze vladnout.To plati i pro CR.Pan Belobradek se vyjadril v tom smyslu,aby se ceske zeny poddali migrantum z duvodu zvyseni ceske populace.Pani Belobradkova muze zacit !Pani Nela mu dala co proto !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bělobrádka měli občany vykopat ze sněmovny!
   Neudělali to ... bohužel.

   Smazat
  2. Česká populace se může zvýšit jen z českých rodičů, pane idiote Bělobrádku! Myš narozená ve stáji také není kůň, do pr....

   Smazat
 13. Bože, to je štráchů!
  Vykašlat se na VEŠKERÉ ohledy a jakési pseudosmlouvy o něčích právech, jednoduše všechny do jednoho!!! (tzn. včetně těch, co nic nikomu neudělali - holt když se kácí lss ...) vzít a vyhnat, odvézt, vykopat domů!!! Pokud nevědí, kde jsou doma, tak do nejbližší islámské země, tam je nechat a NEDOVOLIT nikomu a ničemu do toho kecat a pokoušet se je vrátit po nějakou záminkou zpátky.
  Jednoduché jak facka. Bohužel pro švédskou odpornou protilidskou vládu neřešitelný problém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I na to pravděpodobně jednou dojde. Ale to už bude pozdě.
   Stačí se kouknout trochu do historie. Lidi spolehlivě vyzkoušejí správné řešení vždy až naposled. A to už většinou bývá pozdě. Dnes by stačilo lidská práva omezit pouze částečně. Zítra se budou muset, pro naše dobro, zrušit zcela. A já jsem přesvědčený, že to je skutečný cíl.

   Smazat
 14. 15:29 Nedomnívám se, že by lidská práva někdo papírově zrušil, dav je příliš dlouho vychovávaný v tomto duchu "pokroku" a vše se mu jeví jako přirozený vývoj. Spíše se mi zdá, že se z této agendy stane konglomerát nesmyslů pojmenovaný časem na "Přirozená práva". Budou to vykládat "odborníci" a bude se aplikovat na všechno možné. Narozdíl od třídního boje, který pracuje s pevnými třídami, toto bude použitelné na cokoli, přičemž bude platit "subjekt A omezuje přirozená práva subjektu B". A lidi to zkousnou, stejně jako se nechali vyhnat z hospod.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdysi byla snaha některých vysloužilých politiků zavézt, k základním lidským právům, i základní lidské povinnosti. Nepovedlo se. To by se rovnalo tomu částečnému omezení těch současných lidských práv. Bylo by to vcelku logické a přirozené.
   Tak že dnes pomalu ořezávají ta stávající, a to formou, kdy si o to ořezávání dav sám říká. Pro své dobro, pro svou bezpečnost. Pomalu nastupuje cenzura. Na každém rohu na nás civí oko kamery. Kde jaký úředník může, bez souhlasu soudu, vstoupit do mého domu. A to je teprve začátek. A všechno je to pro naše dobro a slovy našich novinářů, si o to lidé sami říkají.
   Já nedokážu předvídat budoucnost, ale stav, který zejména panuje na západě napovídá, že dobrá řešení už došla. Zbývá výběr jenom z těch špatných.

   Smazat
 15. pachatele těch zvěrstev by měli soudit přibuzní obětí,bylo by to fer a dokonce hodně demokraticke

  OdpovědětSmazat
 16. Švédská vláda
  a indoktrinovaná švédská veřejnost,
  se chovají stejně, jako rodina, v které
  je otec těžký alkoholik a před okolím
  se tento stav zamlčuje, neboť se za to
  stydí...
  Tak bych stručně popsal současnou realitu
  Švédska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo? Ale čím se to liší od reality "Česka?" jak tak jdete kolem? Zamlčuje se ledacocs, třeba že matka dítěte chlastá či fetuje, že dítě má hlad a je bito - až časem se náhodou přijde na dost věcí. Ten příměr jste moc dobře nevybral. Tady se zamlčuje taky, vláda zamlčuje občanům, media přímo lžou, zkreslují..... celý svět je změněn v senkrůvnu, z níž už tečou výkaly proudem ven, a furt je to "jako" v cajku. Jak upadla mravnost? Kultura? Hnusné celebrity, které vystrkují nahé kozy a rozkroky, jsou s nadšením medializovány - denně musíme povinně číst podobné prasárny, protože když otevřete Seznam za účelem podívat se do svého e-mailu, je tam nejdřív od shora dolů samé "publicistické" svinstvo, aniž byste si ho vyžádal. Reklamy? Fialové čůráky a podobně. Takže - žijeme v totálním svinstvu, přesto se to některým líbí, jakožto "svoboda"! Znásilňování už je svoboda přes čáru, ale přece jsme hulákali, že chceme neomezené možnosti, včetně násilí, zlodějen, kšeftů a prasečin - ne? Jen si vzpomeňte na programy televize dříve a nyní. Ten strašlivý rozdíl! Tak to je o tom všem. To je ta současná realita, a nejen Švédska.

   Smazat
 17. Co nadáváte, v Německu to už Angela vyřešila, vymyslela pro ženy krásné ochranné náramky na kterých je nápis respekt, ale pokud by to čirou náhodou nefungovalo, bude se muset asi zamyslet, kde udělali soudruzi Alemani chybu. A to víte, chybička se občas vloudí. Jedno je ale i tak jisté, to bychom u nás asi nevymysleli, to prostě mozek nebere, máme se od Andělky co učit. Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu takovou věc vyřeší reklama na respekt ? Na co ty Němci nepřijdou :-)

   Smazat
  2. Brzy těm německejm nešťastnicím budou s velkou reklamou a státní podporou prodávat pásy cudnosti, jako ve středověku...mám dojem, že s těmi idiotskými politiky EU, čas začal plynout pozpátku...

   Smazat
 18. Toto je nejhnusnější hnus co jsem v poslední době četl. Švédská policie nic, švédská vláda nic, Juncker nic, Tusk nic, "humanisté" typu Kocába, Horáčka, Drahoše, Pánka, Malého, Peheho, také nic; takže takové konání schalují, co jiného, zase jen hnus!
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ničím neověřený hnus, zapomněl jste dodat. Neumíte si asi představit, jaký hnus si dovedou vymyslet impotentní, perverzní, oplzlí dementi, které vzrušuje násilí, zejména páchané na ženách. A něco takového, jako je zapálená pochva... no, to by takovej uchcával blahem! Jen si to nemalujte. Historie je samé násilí, a pokud jde o perverzi, tak zejména na ženách, a vymýšlel to kdo? Hnusní impotentní šlechtici, kteří měli moc, a mohli kohokoliv z čehokoliv obvinit. Ti, a klerikálové, kteří museli povinně potlačovat své pudy - kdo myslíte že vymýšlel mučení obviněných čarodějnic? Tak si o tom něco přečtěte a je to tak zhovadilé, že se pozvracíte. Přesto to dělali. Nad tím, co dokázali dělat zbohatlí parchanti s mocí, ženám a dětem, by zvraceli i ti islámisté. Možná, že to někde četli, a proto jim to tak nepřijde. Já myslím, že pokrytectví a strkání hlavy do písku, nikomu a ničemu moc neposlouží.

   Smazat
  2. 18:39 Co se v mládí na humanitní fakultě naučíš, v neziskovce jako když najdeš.

   Smazat
 19. Oprava: schvalují.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 20. Každý vítač by měl být stejným zpusobem obohacen, včele s obskurním Pankem a Jandou. Ikdyž těm hošanum by se to snad i líbilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně a nejmin celoročním pobytem s těma untermensch slimakama!!!!!

   Smazat
 21. Krásná diskuse... a přitom stačí napsat, že barevné způsoby nepatří do Evropy mezi kulturní (=bílé) lidi, ale jsou BĚŽNÉ V BARBARISTÁNECH, jejichž obyvatelstvo SÁM BŮH, ALLÁH MILOSRDNÝ, SLITOVNÝ, OSOBNĚ TEMNOTOU BAREV OZNAČIL JAKO NEČISTÉ, JAKO ŠEJTÁNOVY PADĚLKY ČLOVĚKA. A seslal jim ve svém milosrdenství poselství TORAH A POZDĚJI POSVÁTNÉHO KORÁNU. Je tragédií lidstva, že barevní humanoidi, díky svému pekelnému stvořiteli, POSELSTVÍ BOŽÍ NEPOCHOPILI. A VYDÁVAJÍ SE, SAMOVYVOLENCI, ZA BOHEM VYVOLENÉ... pověřené K ZOTROČENÍ LIDÍ.

  OdpovědětSmazat
 22. Stačilo by, aby každý seděl na zadku tam, kde se narodil, hezky ve své zemi a ze všech svých sil pracoval na jejím rozvoji a prosperitě. Pak by bylo všechno v pořádku.
  V přírodě to taky nefunguje, že se zvířata míchají mezi sebou, ale každý žije mezi svými, ne ovce s vlky a ptáci s hady a tak dále. Necpat někoho někam, kam nepatří, bude vše, jak má být. Zní to tvrdě, ale prostě to tak je. Každému bylo dané jeho místo na Zemi a jeho role v životě, migrace je umělá a někým způsobená (mluvím o migraci těchto rozměrů, ne o jednotlivcích), vždy to tak bylo, lidé se nerozhodují sami, vše je vždy o tom, že dostanou někde od někoho impuls.
  Afričany a Muslimy z Asie zastaví jen zbraně, jinak nemá Evropa a bílý člověk šanci.
  Otázkou není zda, ale kdy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:37

   Ty náš malej filosofe! Přesně takhle to popisuje jeden zapomenutý autor ve své knize "Mein Kampf".

   Smazat
  2. https://www.youtube.com/watch?v=hliOswR_nNE
   -neni co resit!!!

   Smazat
  3. 21:40 Nelži! Ten tvůj zrůda autor si myslel, že je nadřazená rasa, což si krimigranti myslí taky. Nebo snad pro ně nejsi káfir?

   Smazat
  4. 21:53

   Nemůžu za to, vole, žes tu klasiku nečetl:

   "Jedes Tier paart sich nur mit einem Genossen der gleichen Art. Meise geht zu Meise, Fink zu Fink, der Storch zur Störchin, Feldmaus zu Feldmaus, Hausmaus zu Hausmaus, der Wolf zur Wölfin usw. […] Das ist nur zu natürlich.“ (str. 311 an.)

   Smazat
  5. 22:07
   Von tu knihosracku někdo doopravdy někdy četl???!!!!
   Gott mit uns.....

   Smazat
  6. 22:07 v ČR se normální občané dorozumívají Českým jazykem. Němčinu číst nebudu, natož takovou, která byla psána zločincem pro jeho příznivce. Vetkni si ji za klobouk, ty trdlo. Pravdou je, že jeho zvrácenou filozofii zná každý, krimigrantům není cizí.

   Smazat
  7. 22:28
   Laskavě nikoho neokřikujte! To si nechte pro fracky, kteří sprejují ulice.

   Pisatel 21:37 Hitlera téměř doslova kopíruje (podobně jako to tu s oblibou často dělává takzvané "Honolulu"), aniž to možná vůbec tuší. Není tedy od věci upozornit, jakým názorum tu leckterý čtenář tleská!

   Smazat
  8. 22,37 - typické Overtonovo okno - pokud se věci nazvou pravým jménem, hned se nálepkuje o fašistech a Hitlerovi, aby bylo jasné, jak je to fuj myslet si o agresivní havěti, že je to agresivní havěť.
   Vlastenectví a mít rád svou zem není fašismus a Hitlerem strašíte jen vy - vítači a hlupáci.

   Smazat
  9. 22:37 faktem je, že frackem jste vy, aniž sprejujete, neboť sám okřikujete, tleskající "čtenáři" - jak jinak byste znal obsah slátaniny, psané zločincem.

   Smazat
  10. 22:51

   Jenže agresivní havěti je mezi bílými stejně tolik jako mezi barevnými - koukněte se do zrcadla, a uvidíte, že je to tak! To není "strašení Hitlerem" - že je to nad možnosti Vašeho chápání, není moje vina.

   22:52

   Že má člověk znát své nepřátele, to Vám asi ještě nikdy neřekli. Slátaniny některých zdejších přispěvatelů taky stojí za to. (Vám se snad líbí, co 2:37 napsal? Mně ne, a proto to píšu; redakce se totiž, a to mě trochu udivuje, k podobným fašizujícím výlevům nemá ve zvyku vyjadřovat.)
   Hlavní rozdíl je v tom, že tito lidé to píší DNES.

   Smazat
  11. 23.17 Ten pán snad tohle hlásá v Africe nebo v Palestině? NE, HLÁSÁ TO U SEBE DOMA, KAM SE MU PRODÍRAJÍ AGRESIVNÍ, PARAZITIČTÍ VETŘELCI, kteří mu chtějí vládnout a zotročit ho v jeho vlastní Otčině!

   Smazat
 23. http://www.secoloditalia.it/2017/12/troppi-stupri-degli-immigrati-donne-svedesi-in-piazza-video/
  Nevim jak je tenhle zdroj duveryhodny ale z prstu urcite vycucan nebyl.

  OdpovědětSmazat
 24. Jestli ty ženské byly sluníčkářky nebo feministky tak se jim dobře stalo.Feministky prohlásili ,že sex s migrantem voní po jasmínu .Někdy voní po benzinu.Slušná dívka sedí v noci doma

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:41
   "Slušná dívka sedí v noci doma."
   Ano, přesně takto argumentují ti snědí chlapci taky. Můžete si s nimi podat ruce.

   Smazat
  2. A taky slusne manzelky maji byt v posteli vcas aby ve 22.00 mohli jit domu:-)

   Smazat
  3. 22:41 i slušné dívky mají právo v noci vycházet ven, stejně, jako slušní muži, a bez obav o své zdraví nebo život. Pokud to tak není, pak je cosi shnilého ve státě... A po jasmínu to voní jenom kurvám, slušné dívky o tyto zkušenosti nestojí.

   Smazat
  4. Práv máme 23.01 i my mnohem více, ale stejně na nás sere pes. A když bychom si chtěli snad stěžovat, tak jedině na lampárnu. A pokud si dobře pamatuju, tak i u nás naši bílí parchanti znásilnili hromadu holek, jednu patnáctku dokonce v bytě, pak jí vyhodili z okna, pak se šli mrknout, jestli je mrtvá, a když nebyla, odnesli jí nazpátek, doma jí dorazili, a pak jí vyhodili z okna podruhé. Taky roztomilé - ne? A o tom právu courat se venku, to má každý, ale ne každý, kdo dbá o svoji bezpečnost, se venku courá. Už vůbec ne dívky. Zkus se courat venku kolem cikánského ghetta ( v kterýmkoliv našem městě) večer - ani to nemusí být v noci, a když na tebe budou cikáni sprostě pokřikovat a urážet tě, házet po tobě odpadky, a plivat po tobě, zkus se ohradit. V tu ránu tě nakrmí kudlou -ale o tom se taky nikde u nás nepíše, to se nesmí. Dokonce říci "cikán" namísto vymyšleného "rom" se nesmí.Rekneš někde třeba omylem "cikán" a ihned jsi xenofob, rasista, a byrokrati si tě budou podávat. Takže bych byl toho názoru - sklapněte konečně, a vyserte se na ty pitomý žvásty. O Švédsku víte hovno. Žvaňte tady, až se zítra rozjedete do Malmo na místo činu, a pak, až se vrátíte, se můžeme bavit dál. Takhle jen žvatláte, nadáváte si, urážíte se pro něco, co třeba ani není pravdivé, a smysl to nemá žádný. Leda snad ten, že se řada závislých Čecháčků dobře zabavila i druhý sváteční vánoční den -zítra už namakáte pěkně do práce, a máte po internetových žížalkách - vlastně - pardon!! Vy ne! Internetová diskuzní smečka už léta neví, co je to makat. Zabezpečená důchody, může dřepět u internetu od rána do večera a mlátit pořád tu prázdnou slámu.

   Smazat
  5. 0:21 no, tak tohle: "Takhle jen žvatláte, nadáváte si, urážíte se pro něco, co třeba ani není pravdivé, a smysl to nemá žádný. Leda snad ten, že se řada závislých Čecháčků dobře zabavila i druhý sváteční vánoční den -zítra už namakáte pěkně do práce, a máte po internetových žížalkách - vlastně - pardon!! Vy ne! Internetová diskuzní smečka už léta neví, co je to makat. Zabezpečená důchody, může dřepět u internetu od rána do večera a mlátit pořád tu prázdnou slámu.", na vás přesně sedí. Pěkná střelba do vlastní branky - tak honem, udělejte s tím něco, ať to na vás neplatí.

   Smazat
  6. Anonymní27. prosince 2017 0:21
   Podle mého názoru, máte část pravdy. Ano, zločinnost je ve větší, či menší míře součástí každé společnosti. Ale podstatná je ta právě ta míra, která se naordinovanou hromadnou migrací, v postižených státech rapidně zvyšuje. Takže tím Vaše námitky smetávám ze stolu, neboť nejsou k tématu. Avšak naše policie by je ze stolu smetávat neměla.
   Ale kvákáme tu o blbostech. Podstata je v tom, že realizovaná migrace se děje za účelem rozvratu
   evropských národů a států. A tyto průvodní jevy, se budou stále zintenzivňovat a žádné evropské vlády je nebudou řešit. Pouze budou původní Evropany chlácholit, či trestat za odpor proti tomuto zvrhlému plánu.
   Pouze takové vedení země, které se nenechá zastrašit nálepkováním xenofobové, fašisté, atd., nám může zajistit bezpečnost a zorganizovat odpor, proti vnucovanému rozvratu. Když to včas nepochopíme, potom už budou řešením pouze opravdoví fašisté, s jejich historicky „osvědčenými“ metodami. P.K.

   Smazat
  7. P.K. 11:22

   Migrace se neděje za účelem rozvratu. To je jen propaganda zjednodušujících populistů (já vím: pro Vás je to jen "nálepka").
   Jediným prokazatelným účelem je zisk.

   "Zvrhlý plán" je fikce pro naivní důvěřivce. Pohádka sloužící k tomu, aby skutečné mocenské nástroje mohly nerušeně fungovat. Hlavní je nepřemýšlet a namísto přemýšlení označit "viníky". A je to!

   Mluvit o "zastrašování nálepkováním" je tedy jen obyčejné šermování slovy. Podstatné - zájmy, konflikty, koncentrace kapitálu a moci - zůstává za horizontem.

   - Ale možná to, co vlastně chcete říct, dokážete formulovat lépe?

   Smazat
  8. Anonymní27. prosince 2017 11:32
   „Migrace se neděje za účelem rozvratu. To je jen propaganda zjednodušujících populistů (já vím: pro Vás je to jen "nálepka"). Jediným prokazatelným účelem je zisk.“
   Každá akce mocných sil, plní několik efektů. Pokud by se některý z efektů neuplatnil, ostatní efekty zajistí, že akce není ztrátová, nebo neefektivní.

   „Mluvit o "zastrašování nálepkováním" je tedy jen obyčejné šermování slovy. Podstatné - zájmy, konflikty, koncentrace kapitálu a moci - zůstává za horizontem. „
   To není šermování se slovy, ale realita, která bohužel má na nezanedbatelnou část voličů dopad, jaký si její propagátoři naplánovali. Tím si také zajišťují ty své zájmy, které uvádíte. P.K.

   Smazat
  9. Vzkaz pro admina. Netapetuji, píši jen jednou. Asi zde měl být můj příspěvek, není, nevadí. Prosím o informaci, jak si mohu napsané(smazané) stáhnout z archivu NR do svého(pro zkušenost) nově budovaného osobního archivu, děkuji.

   Smazat
 25. Doporučuje se veškeré slimáky vykastrovat nebo do Evropy nepouštět prosim !

  OdpovědětSmazat
 26. Nebilo to na Čt o těch dívkach tak skutek se nestal.

  OdpovědětSmazat
 27. 5:21
  Nedotáhli tvoji bábu,takže se to nestalo????!!!!
  Raději zmlkni!!!!

  OdpovědětSmazat
 28. Hmm, tak to vypadá, že nějaký andělský bureaucrat spustil na Švédy sankce za Třicetiletou válku ....

  OdpovědětSmazat
 29. 22:53
  To je trochu jinak: Každá slušná dívka má být v posteli nejpozději v 22:00, aby to stihla do půlnoci domů...

  OdpovědětSmazat
 30. My se zde bavíme o Švédsku, ale tak trochu nám uniká, co se začíná dít u nás, např. den před Šťedrým dnem přímo na ulici v Brně. Tady už opravdu končí veškerá tolerantnost k názorům na ubohé uprchlíky a jejich obhájce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, konec všech ohledů!!!!!!!!!!!!
   Ať pocítí, že u nás se jim dobře nepovede!!!
   A vítačům jakbysmet!!!!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.