Reklama

středa 13. prosince 2017

V USA byl vypracován akční plán pro případ "majdanu" v KLDR

13. 12. 2017       Lenta
V případě masových nepokojů a pádu režimu v Severní Koreji jsou USA připraveny poslat do země vojáky, ale po normalizaci situace je stáhnout zpět. Oznámil to ministr zahraničí USA Rex Tillerson na washingtonské Atlantické radě. Informovala o tom agentura TASS. Podle Tillersona diskutovali Američané možný akční plán s Čínou. "Nejdůležitější pro nás v této situaci je zabezpečení v neporušeném stavu jaderných zbraní, kterými již disponují, neumožnit, aby se dostaly do rukou těch, kteří by je podle našeho názoru neměli dostat", řekl.


Ministr zahraničí USA zároveň zdůraznil, že USA neusilují o změnu režimu v Severní Koreji a nehledají záminku k odeslání svých vojsk na sever od demilitarizované zóny. Hlavním úkolem Washingtonu je podle něj denuklearizace poloostrova.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

37 komentářů :

 1. Ještě nikoho jsem neslyšel tak lhát, směji se.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zrovna nedávno jsem někde četl, že KLDR údajně zase tiskne falešné dolary, konkrétně šlo o odhalenou stodolarovku v Jižní Koreji. Jestli to není budování záminky, tak jsem šašek.

   Vymazat
  2. 23:24 vy se smějete? To se potom musíte potrhat smíchy,když čtete co prohlašuje Lavrov nebo Putin,žejo.

   Vymazat
  3. 8.25 Troll,nereagovat.

   Vymazat
  4. 9:07 proč nereagovat?Porovnejte co píše např.o ruské ekonomice Kommersant,Regnum,
   Lenta,Nezavisimaja gazeta atd.s tím co právě Putin/bilanční tiskovka na Čt./říká.
   Na jednu stranu je k smíchu co říká,ale na druhou stranu,že za kriminální politiku ekonomickou a zahraničnízpůsobenou"moudrým vedením"opět bude platit obyčejný ruský lid a celé Rusko skončí obvyklým způsobem, to už k smíchu neni.

   Vymazat
  5. Ty (11:19) jsi sám k smíchu. Vysvětli, jak je možné, že při tak příšerné ekonomické politice Putina, mu stále přes 80% Rusů fandí. To mi hlava nebere. Tobě ano?

   Vymazat
  6. Však také na prosionálním lhaní USAci pracují nepřetržitě déle než 5778 let. Indiáni jsou v tom nevinně.

   Vymazat
  7. 12:19 zkuste zjistit fakta.Kdyby to bylo jak píšete,tak by nebyla"národní" garda o síle 300 tis. mužů a po průzkumu agentury Levanda by Šojgu s Kolokolceve určitě nepodepsal dohodu armády a policie k posílení prevence,potlačeni a zajištěni pořádku.

   Vymazat
  8. 14,18
   A ve Fuckintownu není národní garda za jdeno s policií při potlačování čehokoliv????
   Ty seš holt vůl jak anděl!!!!

   Vymazat
  9. 14:42 Psáno je o dění v RF a fandění 80% Rusů politice Putina.Vy dáte na propagandu,jiní zjišťují fakta a ta říkají opak toho co hlásá Kreml.Zatim je klid,ale přípravy jsou v plném proudu,proto dohoda Šojgu,Kolokolcev.
   Čeká se jen jestli zloba lidí dosáhne maxima v únoru po zveřejnění jmen kumpánů Putina,nebo až po volbách presidenta v březnu.To napověděl průzkum Levandy.

   Vymazat
  10. 16:21
   V zemi ukradne Indianum teď mezí uASSackej kretena probíhá otevřená občanská válka,takže se starej o tu verbez okupantskou a Ruska si nevšímej ty hrdino z Fuckingtownu!!!!

   Vymazat
  11. 16:21 Přání otcem myšlenky Tak v dubnu nám to pak vysvětlíš, kde udělali soudruzi z USSA a jejich placení pohůnci chybu :oD Rusko není Ukrajina, Lojzo.

   Vymazat
  12. Hlavním poradcem USA byl Michal David - expert na Majdan, Majdan podle plánu....

   Vymazat
  13. Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí.

   Vymazat
 2. Tak tomu můžou věřit jen hlupáci Evropský a Asijský komunismus to je velký rozdíl lidé Kima nezradí.

  OdpovědětVymazat
 3. USA nejsou jenom zločinecké a teroristické. Jsou také lživé až se jim práší od huby až na půdu!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo jasně, zato svatoušek Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

   Vymazat
 4. USA,jděte už do prdele a zůstaňte tam!

  OdpovědětVymazat
 5. Ze Spojenymi staty teroristickyma je to tak jako za Indianu v Americe.
  Ruda kuze nemuze vlastnit Winchestrovku,ruda kuze nesmi delat co se nam nelibi,ruda kuze nesmi tohle-nesmi tamtohle!
  A nikdo krome nas nesmi mit long range rockets,nkdo nesmi mit ucinnou hlavici k tem raketam,jenom ten komu to my laskave dovolime!
  Jenom my,panove sveta Kampak by sme takhle dosli!
  We can!-rekl to cerny opicak. A kdo nebude poslouchat tomu zkroutime ruce!
  Nechapu proc to jadrove svinstvo muze mit jenom Amerika,Britanici,Zabojedi a Zidograd.
  A ze je strasne sere ze to nebezpecne svinstvo maji take Cinaci a Medvedi.A Kimono.
  Ti posledni 3 a Iranci nas strasne serou,co si to dovolujou,je treba jim zkroutit ruce...
  Duvod je jasny. Tahle sebranka zmrdu si nejak zvykla chodit do vesnicke hozpody a diktovat tam vsem co muzou a co ne.
  A najednou ted zjistili,ze muzou dostat na cunu a ze se jich hozpoda prestava bat.
  A tohle je ten duvod. Strach z toho ze se jim cela hozpoda,cela vesnice postavi a da jim da po tlame.
  Ten duvod je strach. Obycejnej,zivocisnej tupej STRACH!
  Takhle to funguje...

  OdpovědětVymazat
 6. Dobrý nápad, já mám vypracovaný skutečně dedailní plám jak provést majdan v USA za asi 20 tun zlata sdělím detaily. Vyšší nabídka má přednost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to já mám lepší plán a dám ho za 10 tun!

   Vymazat
 7. Co je mozne cakat od od spolku geriatrickich dedku v kongresu juesej!Po syrii a Iraku,zacit novu vojnu.Niet svinskejsej krajiny ako usa!

  OdpovědětVymazat
 8. Ve státě který si hlídá své hranice,
  nepouští si do země lotry,
  můžete plánovat jak chcete,
  ale s podporou Severo-Korejců určitě počítat nemůžete .
  Tak že žádná revoluce nebude.
  Jediné co hloupým Američanům jde je invaze do cizích zemí a to Čína nedopustí*

  OdpovědětVymazat
 9. Ušáckým kecům už nevěří ani ušáci sami. Oni se prý stáhnou. To tak si leda stáhnou kalhoty na hajzlu. Jako fór možná dobré. Jinak jen do toho ušáci a dostanete tak přes držku, jak jste ještě nedostali. Pořád si myslíte, že to bude sranda, tak uvidíme jak se budete tvářit a jak ochotně zaplatíte cenu za válčičku. Irák a Afghanistán Vám zřejmě nestačí. No vždyť si prašule natisknete. Jenže nové území za zničené si za to nekoupíte.

  OdpovědětVymazat
 10. 8,30
  Bez návodu si nestáhnou na hajzlu ani ty gatě,to vás ubezpečuju!.-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Potvrzuji, kniha s návody jak vařit jídlo a vydaná v angličtině v usa, začíná na první stránce - Do hrnce napustíš z vodovodního kohoutku studenou vodu a hrnec s vodou postavíš na vařič. Otočíš knoflíkem vařiče na nejvyšší stupeň a počkáš až se voda začne vařit. Případný Trolle, trhni si nohou a otevři si americkou kuchařku.

   Vymazat
  2. 11:48 - Fakt jsi mě rozesmál! To si snad děláš prču? To, že USAci jsou blbí a ještě blbější než zátka od vina nebo houpací kůň už vím po delší čas. Ale to, že jsou tak "excelentne" blbí jsem fakt ani nevěděl.

   Vymazat
  3. 4,43
   Jsou a do konce svých dnů i BUDOU!!!!.-D
   P.S. Nové zkloňování slova blbý:Blbý,Blbější,Američan.....

   Vymazat
 11. 9,07
  Omyl,je to eurohovnotnej porno Jandovo pussynka!!!!.-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A šlo opravdu o EUropany? Pojem "eurohodnoty" je pofiderní, tím může bejt kde co, třeba "naturalizovaný" Rusák, co má rád svůj evropský "Region":) Proti tomu stojí Reconquista, což je mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.
   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Vymazat
 12. Kdyby bylo to tak "jednoduché", tak by vládní elita USA uspořádala majdam v KLDR už dávno.
  Zřejmě dosud, ke své škodě, nepochopili, že lidé ve Vietnamu, Afghanistánu, ČLR, KLDR a pod. jsou "z jiného těsta".
  L.S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já bych řekl , že mají své skušnosti s dobrosery.

   Vymazat
  2. Emeritní plukovník v.v.15. prosince 2017 4:53

   9:48 - No já bych řekl, že mají své zkušenosti se Sev. Koreji (1953) a Sev. Vietnamem (1968). V obou případech USA dostaly přes svou válkychtivou držku. I díky pomoci dobrovolníků z Číny a ze SSSR. A teď si na to zločinecké USA vzpomněly.

   Vymazat
 13. To je zase jedna z Troolových pohádek,možná je i zkreslí pro malé děti a pro velké zařadí do těch Simstonových kravin....

  OdpovědětVymazat
 14. Na jiném příspěvku byla debata o sankcionování národů, a občanů a o neúčinnosti sankcí, neb národy si nerady nechají kecat do vnitřních záležitostí nadutci, kteří se pasovali na vládce Země. Myslím, že ani masová protiruská propaganda nebude slavit úspěch. Rusové jsou po zkušenostech s intervenčními a nebo prachsprostými válkami proti své zemi se strany USA, Francie, V. Británie, Polska, Německa...docela citlivý na ruce různých těch zahraničních dobrodinců, typu Napoleon, Bismarck, Hitler a nepochybně Rusové odmítnou i filantropy z EU a Pentagonu a jejich Majdany, barevné, smirkové, jarní.... revoluce. My v srdci Evropy bychom si měli dávat pozor, aby ta přelaskavost NATO nám nepředělala středoevropské srdce v konečník světa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:28
   Vážný, my všichni bychom nemněli jen se s otevřenou hubou a kecy dívat na to jak naše vlády nás vedou na jatka. Ale postavit se k tomu čelem. A to znamemá zlikvidovat ty US a EU přizdisráče.

   Vymazat
 15. Otázkou je pouze, kam by se stáhli.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.