Reklama

sobota 16. prosince 2017

Ve Španělsku Antifa vraždí za kšandy v národních barvách!

Adam Mikulášek
16.12.  Rukojmí
A co na to pan Bartoš, Dienstbier, Čulík, Patočka, Idealisté a další, kteří jsou okamžitě „na stráži“ po každém „rasistickém“ komentu na Facebooku?Jako obvykle…, mlčí, podle známého mustru tzv. represivní tolerance – tvrdě potírat sebemenší projevy nacionalizmu a konzervatizmu, ve stylu vyhození z práce zástupce texaského prokurátora za „znevažování kampaně #MeToo“, ale pokud jde o teroristy z Antify, tak platí jiné heslo – padouch, ale náš.
Zástupce amerického prokurátora si utahoval z MeToo, musel rezignovat

Ovšem když v Německu teroristé z Antify zmlátili radního za AFD s manželkou tyčí, tak ticho po pěšině…, padouch, ale náš, „progresivní, uvědomělí svazáci to holt jen s tím svým zápalem pro správnou věc kapánek přešvihli…“, zkrátka… dvojí metr jak z učebnice.


Levicový web A2larm obhajuje násilí krajní levice slovy o obraně. Ta přitom zapaluje policisty

„Bijte nácky!“ Městský radní ve Stuttgartu napaden levicovými extremisty

A ze stejného těsta jsou i ti, kteří drží ochrannou ruku nad anarchisty z žižkovské kliniky, kteří pohrdají soudy, úřady i policií, neoprávněně dlouhodobě okupují objekt proti vůli vlastníka…, ale protože jde o „naše uvědomělé multikulturní“ padouchy, tak si policie jen hrála na to, že je chce z budovy vypudit, ale ve skutečnosti jen sehrála divadlo a zdaleka nevyužila všech možností, jež jí zákony umožňují. Kdo za tím asi stojí? Kdo dal policii pokyn být na anarchisty tak „měkkou“?

A zde jsou plody tohoto dvojího metru „pokrokových liberálů“:

„Příslušníci španělské Antify ubili železnou tyčí staršího muže za to, že měl na sobě šle v barvě národní vlajky.“
„To se v pátek stalo osudným pětapadesátiletému muži, který si vyšel ve městě Zaragoze do baru a oblékl si k tomu „národní“ šle. Narazil na několik Antifářů, kteří jej zmlátili železnou tyčí do bezvědomí a křičeli na něj přitom „Fašisto!“ Po týdnu na jednotce intenzivní péče podlehl včera těžkým zraněním hlavy.“

No pasarán, fašistické kšandy!

Všiml si toho i známý německý Die Welt, ovšem naše média, jsouce papežštější než papež, svorně a v jednom šiku mlčí, stejně jako celá naše „liberálně-progresivní multikulturní fronta“!!! Jenže…, mlčení znamená souhlas, nelze mi tedy, než se domnívat, že většina našich sluníčkářů s těmito teroristy a vrahy tiše sympatizuje, když na jedné straně mají tihle „pašáci“ fůru času hledat každé „xenofobní upšouknutí“, aby je mohli „posvazácku“ s velkým křikem odsoudit, ale k nehoráznému násilí svých soukmenovců neřeknou ani půl slova!

Antifa-Angriff: Hosenträger in Nationalfarben – Spanier zu Tode geprügelt

Myslím, že tady je potřeba být nekompromisní – dokud podobné zvěrstva levicových teroristů dostatečně hlasitě neodsoudíte, vážení „pokrokáři“, jako to děláte ohledně tzv. „nenávistných projevů“, bude na vás pohlíženo jako na jejich sympatizanty, případně i něco více!

45 komentářů :

 1. Je to pořád dokola. Pravdoláskaři typu Novotný se vyjadřují o lidech opačného názoru nehorázně sprostě. je jen otázkou času, kdy nás za jiný názor nebudou řezat a později střílet, záměrně neříkám zavírat, protože to už dělají. měl by přijít někdo, kdo řekne dost dostatečně razantně.

  OdpovědětSmazat
 2. To se nelze divit! V rozjitřené atmosféře, kdy neofrankisté ohrožují svobodu a nezávislost Katalánské republiky si dědek natáhne na sebe monarchistický kšandy!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vieš, kde je Zaragoza, blbeček?

   Smazat
  2. 21:38 Kyby se to stalo v Antarktidě, na podstatě to nic nemění. Svět je globalizovaný víš, pitm(i)o? Premiér Katalánské republiky je v Bruselu a kdyby tam na ulici ho provokoval neofrankista, jistě by taktéž dostal od Durrutiho hochů pořádnou po papuli ...

   Smazat
  3. A vieš, Jana, ako sa hutorí na českom webe ? Česky, ty maďarská slepice !! Česky, ty blbko ! Tak běž do pr...ievidze :)

   Smazat
 3. Souhlasím s autorem, ale mám obavy, že jeho výzva, aby "sluníčkáři" odsoudili výše popsané násilí, je příliš romantická. Stačí si např. přečíst dnešní Čulíkův výlev v BL a dojdete velmi pravděpodobně ke stejnému názoru jako já. Ti lidé jsou buď neuvěřitelně hloupí a zdegenerovaní, nebo je prostě za ty naprosté hovadiny někdo platí. Konkrétně Čulík je snad nepřekonatelný v tom svém přiblblém moralizování a neskrývaném odporu ke všemu českému. Vůbec se nestydí nám dávat za vzor státy, které si nesou nesmazatelnou vinu za rozpoutání krvavých válek, zvěrstva kolonialismu, systematické porušování principů mezinárodního práva, rabování cizího bohatství atd. Řekněte sami, jsou podobní lidé jen obyčejní blbečci, nebo zkorumpovaná a cynická hovada?

  OdpovědětSmazat
 4. Oni nejsou žádná Antifa, ale nefalšovaní Fa.....

  OdpovědětSmazat
 5. Piráte antifáku ivane bartoši, vyjádři se a dělej s tím něco! jinak to bude vypadat, že si takhle představuješ demokracii, ale v tom případě bys v parlamentu neměl co pohledávat, když máme tu parlamentní demokracii, že?
  https://www.ivcrn.cz/pirat-bartos-v-davu-vitacu-anarchistu-a-levicovych-extremistu/

  OdpovědětSmazat
 6. Je potřeba vymýtit tento plevel z Evropy volme vlastenecké strany a odstavme tuhle pakáž ze všech veřejných funkcí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:52

   Návrh je to zajímavý - ale co když se ukáže, že právě ty "vlastenecké strany" jsou nejhorší plevel? Co potom?

   Smazat
  2. Vlastenectví nemůže být plevel.

   Smazat
  3. 14:48
   Dneska se ale za vlastence prohlašuje kdejaký debil - na to bacha...
   Jen trochu myslící člověk dokáže pochopit, že na vlastenectví není potřeba stranu. Voskovec a Werich v tom měli jasno a z podobných stran měli akorát srandu.

   Smazat
  4. Jaké vlastenecké????,jestli je to strana,tak má jedině něco společného s fašismem.......

   Smazat
  5. Jakmile někdo na vlastenectví buduje stranu, nelze pochybovat o tom, že o vlastenectví nejde. Jde - nanejvýš - o to, že si na vlastenectví nárokuje monopol.

   Smazat
  6. Vsichni si tady hrajete na hrdiny a anonime😂 kolik nacku zabilo lidi a nic se nestalo! Jsem anarchista a jsem na to hrdej

   Smazat
  7. Aha, to má opravdu logiku, takže teď budou pomatenci z Antify zabíjet lidi na ulici za jiné názory a postoje,než jsou ty jejich a budou to omlouvat tím, kolik náckové zabili lidí?? Jestli jsou všichni anarchisti a členové Antify tak vypatlaní jako ty, máme se zřejmě na co těšit...

   Smazat
 7. Kdo volil piráty ? Je to stejná sebranka jak ve Španělsku . Na oko komise pro vyšetření OKD . Dobře víme jak v Česku vyšetřovací komise nic nevišetří . Teď otravují s pokusem dětí u nerodin . Nutno počkat dvacet let jak psychicky dopadnou děti v USA u buzniček . Potom by možná byla adopce . Pohled na líbajíci tatínky je k pohrcání .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas.
   Je to Overtonovo okno, nic jiného.
   Homosexualita je nepřirozená a proti přírodě a žádné kecy pravdoláskařů na tom nic nezmění.

   Smazat
  2. 22:09

   Ó, jak hluboká myšlenka!
   Tak, a teď, milé děti budeme dávat věci na dvě hromádky: přírozené a nepřirozené. A ne, abyste to popletly!

   Smazat
  3. Pro 22:13
   Nechte partu homosexuálů na ostrově bez žen, a bude o postaráno co se ostatních potřeb týká. Kolik generací budou žít?
   Kladu si otázku, co se stane, když se muži budou štítit žen a bude to pro ně "přirozené" a ženy se budou štítit mužů a také to pro ně bude "přirozené".
   Co je přirozené? Mít sex pro zábavu a nebo občas máknout a zplodit potomka? :-)
   ABC

   Smazat
 8. Antifa to nejsou jen poblouzněnci, ale především placení ničitelé národů EU. Kým jsou placeni je snad jasné, globalisté si uvědomují slabost Evropy v její velkodušnosti a jejím pomahačství cizincům údajně slabším za každou cenu, bohužel i za tu nejvyšší. Ze slabých se však vyklubou silní, zabijáci a paraziti. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:38
   Tak to snad aby si Plzeň pomalu začala stavět hradby?

   Smazat
  2. Ne, budeme zničeni zevnitř, ale to snad nemusíme psát. Stačí se podívat na Londýn, Paříž, Malmo, Brusel i Hamburk a Berlín. Policisté, tedy ti co od ní dosud neutekli, se bojí chodit do práce, pokud zrovna neslouží v residenčních čtvrtích. Karel z Plzně

   Smazat
 9. Doporučuji se podívat na PL, kde jsou fota z demonstrace organizované muslimem Cemperem, proti Evropanům v Praze, kteří se snaží EU chránit, aby nedopadnula jako ty země i v Evropě, které muslimům již zcela podlehly (Bosna, Albánie, Kosovo). Takže muslimové už i u nás vedou naše nevědomé lidičky, kteří manifestují za zničení sebe sama, hloupost některých nezná mezí! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:18
   Vy vážně očekáváte od magorů jako Wilders neo Okamura nějakou "ochranu"? Hodně štěstí!

   Smazat
  2. 10:18
   To nás zachráníte vy, magore?
   Pavel

   Smazat
  3. Pardon, samozřejmě pro 10:22.
   Pavel

   Smazat
  4. 12:34
   Nejste trochu přidrzlý?
   Co se takhle postarat sám? Nebo potřebujete blbého vůdce?
   Je to fajn, že existují ti mohamedáni - aspoň mají lidé Vašich kvalit být z čeho zesraní!

   Smazat
  5. 13:15
   Koukám,že přemýšlení není nic pro vás a tak vám jen přeji třebas výlet do Pákistánu či Afganistánu, stačí do správné čtvrti v Berlíně..., s křížkem na krku a vykřikovat tam - muslimové a křesťané jsou bratři a pak jen hodně štěstí! Karel z Plzně

   Smazat
  6. 14:18
   A já koukám, že jste, jako mnozí, papouškem primitivní propagandy. A je docela roztomilé, že to považujete za "přemýšlení".

   Smazat
  7. 14:31 - vy jste nebyl schopen proti argumentům postavit ani jeden protiargument! Jen se tu "morálně" povznášíte nad ostatní. To je ale sskra málo!

   Smazat
  8. 14:55
   To je Váš výklad. Zřejmě jste šťastný v davu "ostatních". Budiž Vám to přáno.

   A nemelte o argumentech, vždyť ani nevíte, co to slovo znamená!

   Smazat
  9. 15:01
   Opravdu, prázdná sláma hadr...Karel z Plzně

   Smazat
  10. 15:08
   To se snažíte kolegovi (14:55) dát příklad racionální argumentace?

   Smazat
 10. ANTIFA jsou SS moderních fašistů spojených v partajích jako jsou Zelení či Piráti...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jejich ordnery cvičí v KRAV MAGA odborníci z Izraele a jejich "evropané"....

   Smazat
 11. Když média mlčí, tak se to nestalo! S touhle tezí přece vyrukoval Zeman na TV Barrandov ve čtvrtek, když blábolil o tom, že na Blízkém východě nejsou žádné demonstrace proti Trumpovi a Izraeli, poněvadž ČT nic takového neříká... Opravdu nám Zeman dementní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co se tykalo lasky k Izraeli, byl Zeman dementni vzdycky. V male zemi, zaujimajici tak strategickou polohu, jako je ta nese, jsme ale vzdycky (jedinou vyjimkou bylo 28.10.1918) volili jen "mensi zlo". Proto i ja jsem volil Zemana ve 2.kole pres. voleb a letos jej zase budu volit uz v 1. kole. Jediny protikandidat, ktery by byl jeste mensim zlem je P.Hannig, ale bylo by nas prilis malo, kteri si to uvedomujeme.
   PS - inteligentnich lidi, je/bude vzdycky jako safranu ;-)

   Smazat
  2. 10:56 možná nejste schopen rozpoznat ironii

   Smazat
  3. 11:19
   P.Hannig je proti euru, je pro vystoupení z EU, proto nemá šanci, ale je to můj favorit.
   Zemana beru tak 50/50, některé jeho názory jsou dost mimo.

   Smazat
  4. Zřejmě jste nepochopil, že to byla ironie...

   Smazat
 12. I tento článek ukazuje, že se komouši rozdělili na nácky a fašisty na jedné straně a na radikální antifu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Komouši se rozdělili, to máte pravdu. Na ty kované, kteří dále žili myšlenkami na sociální smír a na ty, kteří hbitě využili majetek soustředěný v rukách státu a rozkradli jej ...
   Přestaňte se zaobírat ..ismy a jinými zavádějícími pojmy a zkuste pohledat podstatu bytí pro obyčejného občana = chodí do práce, platí daně, má koníčky, stará se o rodinu, moc nezlobí atd.
   Tuto skupinu vládnoucí jelita rozdělují. Fašisti dostali podporu ve třicátých letech a dnes ji dostávají také.
   ABC

   Smazat
  2. 12:30 ó, ty analytiku! Skuteční komouši měli a mají pravdu, že všechny velké majetky je nutné vyvlastnit a všem bohatcům umožnit, aby se řádně živili. To si pamatuj, chudý pravičáku.

   Smazat
 13. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Žijeme v diktatuře kapitálu a ta je i se svými policejními a soudními orgány již ze své podstaty nespravedlivá. A nemůže být jinak, protože kdyby byla spravedlivá, nebyl by kapitalismus. Informace o dění ve Španělsku a Katalánsku je před námi tajeno a nelze si dělat iluze, že by na reinstalaci frankismu s násilím policie a soudů na civilistech nereagovala antifašistická fronta. Že jednají "ramena spravedlnosti" podle zákonů? Ale to přece měl i Hitler pojištěno zákony, i on než popravil, tak soudil!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.