Reklama

pátek 1. prosince 2017

Věrní islamisté se vracejí: Co se v Sýrii naučíš, v Evropě jako když najdeš. Polepšíme teroristy laskavým přivítáním? Tisíce "inspirovaných" vrahů pro Mutti Merkel. Opakování slovíček: der Dschihad - džihád

Khadija Khan
1. 12. 2017 Gatestone Institut, zpracování ProptiProud

Khadija Khan varuje před "rozvinováním červených koberců" poraženým bojovníkům Islámského státu, o nichž "pokrokoví" politici evropských států tvrdí, že je možné je "převychovat a integrovat"


Znovu a znovu upozorňujeme na akutní nebezpečí, kterému bude naše země brzy vystavena - a o němž pochopitelně hlavní média až na drobné výjimky mlčí. Z našich europoslanců o něm soustavněji mluví jen Jan Keller (ČSSD) a občas Jan Zahradil (ODS). Jde o změnu takzvaných Dublinských pravidel - stručně řečeno o jinou metodu bruselských protektorů, jak zavést "povinné kvóty" na přerozdělování zástupů migrantské invaze především do vzpurných zemí střední Evropy.

Aby to bylo pojištěno ze dvou stran, něco podobného se připravuje v Rockefellerově budově v New Yorku, jíž se kdovíproč stále říká Organizace spojených národů. Je to metoda Spojených nádob - "přelití" muslimů a dalších milionů migrantů především do Evropy. Jak jsme o tom opět již nejednou psali, vzniká zde "smlouva" o přerozdělování a přijímání invazních jednotek ve velkém, kterou za nás (a ostatní členské země EU) podepíše Brusel. Takže opět, jako tolikrát v naší historii, budeme vázáni "dohodou" o nás bez nás.

Tím, že naše média intenzivně mlčí o tomto definitivním odebrání zbytků suverenity také našemu státu a provozují místo toho ubohou zábavu kolem povolebních tahanic v poslanecké sněmovně, veřejnosti toto životně důležité téma schází z očí, a tudíž i z mysli. Pak bude postavena před hotovou věc "s níž už se nedá nic dělat".

Přitom jsme opravdu akutně ohroženi - ještě více než dosud. Poté, co ruská pomoc regulérnímu vedení Sýrie přivodila faktický konec tzv. Islámského státu (vytvořeného a hýčkaného do té doby Západem v pokusu zlikvidovat prezidenta Asada), stojíme před nejnebezpečnější částí invaze islamistů na starý kontinent. Zasvěceně na to upozorňuje Khadija Khan:

Khadija Khan: Jdou vás zlikvidovat


Když ministr z Perského zálivu varuje evropské země, že by se jejich mešitám a imámům měly udělovat licence, je jasné, že evropské země mají velký problém.

Zatímco si Francie a Německo pietně připomněly teroristické útoky v roce 2015 v Paříži a v roce 2016 v Berlíně, zdá se, že mnoho islamistů zůstává věrných svému odhodlání. Teroristický útok 31. října v New Yorku a zatčení tří podezřelých bojovníků ISIS v Německu jsou jen malou připomínkou toho, jak pevně je mnoho islamistů odhodláno zatřást základy moderní civilizace a uskutečňovat své plány krůček po krůčku.

Muslimský starosta Londýna: Máme si prý zvyknout


Jak ISIS ustupuje v Sýrii a Iráku, tak se jeho přívrženci vynořují na Západě jako "inspirovaní" rádoby teroristé. Každý, kdo se domnívá, že tito domů se vracející teroristé byli pouze rukojmími ISIS nebo že používali jen vzduchovky, je na omylu.

Teroristických útoků bylo v letošním roce tolik, že lidé na Západě pochybují o schopnosti vlád čelit teroristické agresi. Někteří politici, jako například londýnský starosta Sadiq Khan, se vyjádřili, že lidé si zkrátka budou muset na teroristické útoky zvyknout – což je odpověď, kterou ohrožená veřejnost pochopitelně shledává méně než uspokojivou.

Mezitím po útoku 31. října v New Yorku napsal prezident Trump tento tweet -- "Nesmíme dovolit bojovníkům ISIS se buď vrátit, nebo vstoupit do naší země poté, co jsme je porazili na Středním východě a všude jinde. Říkám dost!"- -- který rozjitřil skepticismus ohledně toho, jak vláda řeší problémy s terorismem.

Think tank Soufan Center sídlící v USA uvedl, že se do zemí Evropské unie pravděpodobně vrátí přibližně 5 000 bojovníků ISIS. Dosud se do svých domovských zemí vrátilo přibližně 1 200 džihádistů; nejvíc se jich vrátilo do Spojeného království, a to 425.

Desetitisíce islamistů


Do Německa se vrátilo 300 a do Francie 271 bojovníků ISIS.

Domů do Spojených států se po trapném konci své brutální expedice vrátilo pouze 7 ze 129 džihádistů ISIS.

Vlády budou zřejmě už konečně nuceny řešit domácí bezpečnostní problémy. Podbízení se extremistům již napáchalo škody dost.

Například německé úřady okamžitě zavřely extremistickou mešitu, která spolupracovala s pachatelem loňského teroristického útoku v Berlíně Anisem Amrim, ale i toto je "příliš málo a příliš pozdě".

Podle německé domácí zpravodajské služby, Spolkového úřadu pro ochranu ústavy (BfV), je v současné době v zemi 24 400 islamistů včetně zhruba 10 000 salafistů.

Někteří členové vládnoucí Křesťanskodemokratické strany požadovali povinná opatření, jako například povolit kázání imámů pouze v němčině a umožnit vykonávání funkce pouze těm imámům, kteří vystudovali v Německu. Prozatím však německá kancléřka Angela Merkelová a její stejně smýšlející kolegové tyto požadavky zamítli.

Podobné požadavky však vznesli místní politici v celé Evropě.


Laskavé přivítání


Po ponižující porážce v Sýrii a Iráku mají tisíce evropských džihádistů namířeno zpět domů. Zdá se, že vlády Západu mají v úmyslu pro ně rozvinout červený koberec, jako by to byli hrdinové a ne renegáti, vrazi a zrádci.

Dolní sněmovna francouzského parlamentu nedávno přijala zákon o boji proti terorismu, který umožňuje domovní prohlídku, zadržení a domácí vězení podezřelých teroristů bez soudního přezkoumání.

Francouzský ministr vnitra Gerard Collomb mezitím uvedl, že vzhledem k návratu bojovníků ISIS zůstává hrozba terorismu ve Francii "velmi vysoká".

Spojené království zahájilo integrační program "Operace Constrain" pro džihádisty vracející se domů, který jim má "pomoci při hledání zaměstnání" a zařazení se do "běžného" života.

Stejně jako ve Švédsku státní orgány zřejmě doufají, že laskavé přivítání bojovníků ISIS povede k jejich deradikalizaci, a tak nadšeně zavádějí program pro opětovné začlenění bojovníků ISIS a dalších teroristů do společnosti a poskytují jim bydlení, zaměstnání, vzdělání a finanční podporu.

Nelze očekávat, že toto teatrální přivítání odradí odhodlané teroristy, ledaže by státní orgány byly stejně odhodlány poctivě zjistit, co se káže v mešitách a madrasách a odhalit zdroje jejich financování.

Pokud vlády Západu povolí džihádistům návrat, je pravděpodobné, že brzy přijdou další teroristické útoky. Velmi důležité však je, jak varoval ministr ze Zálivu, vědět, co se káže v mešitách a co by mohlo potenciálně škodit celé společnosti. Stále však trvá naléhavá potřeba seriózně vysvětlovat nově příchozím, a dokonce i občanům Západu, co je na principech Západu cenné. Mezi principy Západu patří svoboda projevu, rovná spravedlnost podle zákona, odmítnutí krutých a neobvyklých trestů, skutečnost podložená fakty, oddělení církve od státu a nezávislé soudnictví, abychom jmenovali alespoň některé. A je naprosto nezbytné tyto hodnoty zachovat namísto prosazování a posilování jiných hodnot.

Zdroj.

7 komentářů :

 1. Bohužel musíme se spolehnout na slib nechci tu migranty. Já jsem volil SPD ale většina si naivně myslí že se za oligarchy budou mít lépe.

  OdpovědětSmazat
 2. Moje nejvyssi hodnota jsou moje rodina.Jiny hodnoty
  nasilne mne vnucovany tolerovat ani akceptovat nebudu!
  At si ty specialisty s koranem veme baba Makrela treba vsechny a at si je nacpe treba do pi...ce,je to jen a jen jeji problem a jeji hodnoty. Ne moje. Ta stara skeble neni vratnik v mem dome. A kdyz si tu funkci vzala na krk tak at se stara. sama anebo s podporou Fricolandu kdyz ji zvolili.

  OdpovědětSmazat
 3. Imigranty musime zastavit!!!! Ale pokud budou kolem, tak taky spatne! Imigraci zpusobili kolonialni staty=zapadni EU, usa. EU, USA, NATO nam nepomuze, naopak jenom skodi-vcetne OSN! JEDINA POMOC pro CR je pozadat=pozvat Rusko, ktere nam pomuze! Nase armada, policie rizena vladou je na ho..o!!Okamura sam moc nezmuze! Dale zrusit vsechny neziskovky, zacit stavet hranice. EU a dalsi ignorovat, zabezpecit vlastni sobestacnost a obchod-spolupraci zacit s vychodem!!! V republice mame 10-tky tisic vojaku v.v., pohranicniku, kteri by moc radi sli plnit ukoly na ochranu pred migranty!!! Ochranci hranic by dostavali slusnou mzdu misto neziskovek.
  dustojni-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestlize hces bojovat a zvitezit nad hadem nepomuze ti kdyz ho budes sekat macetou na kolecka jak mrkev od ocasu. Prozoze te po kazdem seknuti kousne znova.Jedina moznost a spravni postup je useknout mu hned napoprve hlavu.
   Jenomze tohle tady a v Bruselu je hotova hadi farma a cim blize k Bruselu tim jedovatejsi ti hadi jsou. Okamura je takovy samouk-herpetolog a za chvili ho nakej had ustkne do prdele.
   Ja nejvyssi cas ustanovit nakyho zkuseneho odbornika na tu havet a zacit od hlavy,jinak ti ty hady vlezou i do kalhot:-).
   A co se tyce Makrely tak ta stara dira jeste urcite nebyla spravne ojeta a kdyz tak koukala na black-white porno tak si sem taha cerny a barevny rydery aby si prisla na sve.
   A nebude mit klid do chvile nez ji nekdo neojede zbijeckou )).

   Smazat
  2. Tak to je Trumpeta buď hňup, nebo lhář. Když Brusel porušil sám svoji zločineckou Lisabonskou smlouvu o kontrole migrantů na vstupu do EU, Je jediným řešením je zpětně perlustrovat a zřejmě tak 75% deportovat. Jízlivě musím podotknou, že v první várce deportovaných by měla být i Makrela a další sluníčkáři. A c o se týče začátku: B je správně.

   Smazat
 4. Jestli budeme nuceni přijímat do ČR „migranty“ distribuované podle klíče ať už EU, nebo OSN znamená to, že vnitrostátně musí být nutně distribuováni podle obdobného klíče na města a obce až po nejmenší. Od těch potom bude logicky požadováno, aby se, možná že s větší nebo menší pomocí státu, o migranty „důstojným způsobem“ postarali.
  Pokud se kdo domnívá, že je možné všechny, nebo alespoň většinu migrantů, pokud jsou z očekávatelné kulturní oblasti, nějak „vyškolit“, vpravit do životního stylu ve smyslu „evropských hodnot“, měl by pomyslet na to, jak se to daří u našich cikánů, i když v Evropě žijí celá staletí.
  Jestli se s tím už píšu, dovolím si být rasově nekorektní a připomenout, že stejně jako zvířata, ptáci, plazi, ryby i mikroorganismy, jsme adaptováni na „svoji“ přírodní niku, kde žijeme po staletí takovým životním stylem, jaký si ta která přírodní nika vynutila. Jednoduše – kdesi v Africe, tichomoří atd. kde teploty nikdy nepoklesnou trvaleji pod 20 stupňů a nezbytná potrava je kdykoli na dosah ruky sběrače nebo lovce, se v generacích nevytvoří pracovní návyk ani schopnost finalizovat tak, jak se nutně vytvořil v generacích obyvatel méně pohostinných a nehostinných krajin. Jsem nucen znovu připomenout naše cikány.
  Kritiky tohoto textu upozorňuji, že je napsán „od boku“ za 10 minut, tedy není podložen možností citátů z literatury a rozumí se, že ve formulacích, stylizačně ani slovně není a nemůže být nijak vybroušen. Zdravím JiH

  OdpovědětSmazat
 5. I bez vybrušování Tvůj text musí pochopit každý, kdo má alespoň pět tříd vobecný školy. Jak o tom ale přesvědčit ty, mající těch tříd násobně víc? To si fakt myslí, že je, či jejich potomky ti příchozí nějak ušetří?
  " Žene vás čert, zas jdete jako ovce, není to žert, už zvěř se stala z lovce, přítel je skřet a nad rozumem víra, vpřed, jenom vpřed, vpřed, jenom vpřed... VPŘED! JENOM VPŘED! A vpředu smrdí síra..." Nadčasový text Karla Kryla! Q.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.