Reklama

sobota 2. prosince 2017

Věštec a mudrlant Drahoš, aneb poněkud jiná pravda a skutečnosti

Jiří Baťa
3. 11. 2017
Jak se zdá, kandidát na prezidenta pan Drahoš má o prezidentování více chmurných představ, obav a negativních podobenství, než těch pozitivních a racionálních. Usuzuji tak podle toho, že se pan Drahoš ve svých (do značné míry omezených) politických názorech vyjadřuje značně pesimisticky až skepticky a z pohledu názorů většiny občanů mluví oportunisticky, stále vyjadřuje pochybnosti, poukazuje a mluví o fiktivním nebezpečí, pro které kromě naivních domněnek nemá žádné relevantní argumenty.


 
      Podle informací Novinky.cz, se pan Drahoš sešel s dosud fungující, nicméně pět dnů před svým odchodem z funkce, premiérem Sobotkou. Je otázka, co pan Drahoš od odstupujícího premiéra asi mohl chtít, resp. jaký byl účel jejich vzájemného setkání. Je známo, že B. Sobotka je hodně nakloněn a svým způsobem vázán až závislý na západních strukturách, hlavně na EU a Bruselu, ale ani jeho vazby na NATO nebyly, z hlediska geopolitických zájmů EU malé. Lze se tedy domnívat, že pan Drahoš byl u odstupujícího premiéra  získávat názory, informace, zkušenosti, poznatky,  což lze obecně nazvat jako sbírání rozumu. Nemyslím, že premiér Sobotka by měl být zrovna tím nejlepším rádcem pro kandidáta na prezidenta, protože i když B. Sobotka nemá k prezidentu Zemanovi ty nejvřelejší vztahy a jsou to jen záležitosti víceméně osobní povahy, k funkci prezidenta, na základě svých osobních zkušeností, bude mít jistě celou řadu výhrad či připomínek které, jak se domnívám, bude pan Drahoš rád akceptovat, protože jej to významně přiblíží k té straně politického vlivu,  od které očekává podporu a porozumění v případě voleb nebo jeho výkonu funkce prezidenta samotné.

     Pan Drahoš mj. premiéra Sobotku požádal aby mu řekl, jaká je z jeho pohledu bezpečnostní situace. Pro upřesnění, panu Drahošovi šlo o zjištění, jak velké je nebezpečí ovlivnění demokracie v našem státě, protože je naprosto přesvědčen, že demokratičnost voleb prý může být výrazně ovlivněna zahraničními vlivovými skupinami (především ruskými).  V této souvislosti je pozoruhodný názor resp. osobní přesvědčení pana Drahoše, že k ovlivňování došlo i v průběhu nedávných  parlamentních volbách.  „I v případě našich parlamentních voleb docházelo k ovlivňování veřejnosti ze strany médií a serverů, které jsou propojeny s ruskou tajnou službou. Nemám o tom pochyb,” říká vševěd a škarohlíd současně pan kandidát Drahoš (konkrétní weby, ze kterých se dezinformace měly šířit, prý zveřejní Drahoš na svých webových stránkách. Myslím, že ani nemusí, protože víme, jaké weby má pan Drahoš na mysli). Svá tvrzení však  údajně opírá i o zprávu Bezpečnostní informační služby za rok 2016 z letošního října.  Podle té v Česku vzrostla role a intenzita aktivit ruských tajných služeb, které získávaly hlavně citlivé informace z politické oblasti. Země také byla zasažena operacemi, které byly součástí kampaně proti cílům, jako jsou Ukrajina, EU či NATO. Při sbírání těchto zpravodajských informací dominovala ruským zájmům politická rozvědka. Ruské tajné služby v zemi mají kvalitní síť kontaktů, které dál rozvíjejí, uvedla BIS. Tyto informace mohou být celkem  relevantní, mají však závažný nedostatek v tom, že jsou sledovány jen ty informace, které jsou a nebo musí být nežádoucí, protože jsou to informace a poznatky z ruských zdrojů a ty musí být nutně považovány za  faktory, ohrožující demokracii u nás. Všechny jiné, přicházející z opačné polarizace geopolitických zájmů, tedy ze Západu, jsou zřejmě brány a hodnoceny pozitivně, které by měly naopak být nástrojem v boji proti těm tendencím z Východu.

      Názory pana Drahoše o ovlivňování parlamentních voleb u nás však nekorespondují s vyjádřením ředitele BIS Michala Koudelky, cituji:
Bezpečnostní informační služba se pochopitelně zabývá každým, byť jen potenciálním ohrožením demokracie. V tuto chvíli nemáme k dispozici žádné relevantní informace a poznatky o tom, že by došlo k nezákonnému ovlivňování parlamentních voleb ze strany cizích zpravodajských služeb. To samé platí pro volby prezidentské, jak jej citovala ČTK . Máme tedy věřit komu: BIS nebo umanutému panu Drahošovi, který zřejmě vidí ruského agenta i v člověku, který pije „Росийское Игристое“ („Rossijskoe igristoje“)! Apropos, je-li řeč o ovlivňování našich parlamentních voleb, nelze panu Drahošovi upřít jeho postřeh. Ano, parlamentní volby, jak se o nich zmiňuje, byly skutečně ovlivněny, což ovšem na druhé straně nepostřehla ani samotná BIS. Nicméně nejde o ovlivňování veřejnosti ze strany médií a serverů, které jsou propojeny s ruskou tajnou službou, o čemž prý  pan Drahoš nepochybuje, ale ze strany domácí politické scény, konkrétně ČSSD v čele s premiérem Sobotkou, za vydatné pomoci TOP 09, KDU-ČSL a ODS, kteří vyvolali aféru Čapí hnízdo, která měla za cíl zdiskreditovat čelné představitele hnutí ANO, neboť se báli vítězství ve volbách, které by bylo (a nakonec se i stalo) katastrofou pro ČSSD. Takže žádné české servy s propojením na ruské zpravodajské služby, ale naši domácí politici a naše domácí maistreamové media byly ti, kteří volby ovlivnily.

     Pan kandidát Drahoš, jak je patrné, fantazíruje a zmatkuje. Vyjadřuje se k věcem, o kterých buďto ví kulové, nebo o nich nemá hlubší povědomí, nebo, což je nejhorší,  říká bludy. Není ovšem vyloučeno, že vědomě říká to o čem si myslí, že tím získá větší přízeň nebo náklonnost jistých lidí z politických i nepolitických subjektů, nebo také,  že říká to, co právě tyto subjekty a lidé chtějí od něj slyšet. To všechno by mohlo být vodou na jeho kandidátský mlýn. Pan Drahoš je svým způsobem obětí své ctižádosti, jeho minimální politické zkušenosti a náročné státnické předpoklady jej vrhají do prostředí, ve kterém šlape vodu, nebo se zoufale odráží ode dna jisté nereálnosti jeho zvolení. Zkouší co se dá, tápe a zmatkuje. Vyjadřuje se k věcem rádoby se znalostí obsahu, přičemž se více ztrapňuje, než by své volební ambice posiloval. Nepochybně však i on bude mít dost pozorných posluchačů, jistě má i celou řadu sympatizantů a podporovatelů, protože ty má každý. Dokonce i pedofilové, vrahové a teroristi mají na své straně řadu sympatizantů a podporovatelů! 

     Už sama skutečnost, že ze strany nejprudérnějších a nejfanatičtějších  rusofobů a antizemanovců  je považován za jejich „černého koně“ na post prezidenta ČR naznačuje a dává tušit, že jeho srdce bije k prozápadní pragmatické demokracii, pozitiva vidí v našem členství v EU, stejně jako v NATO a že je v zásadě proti umírněné, racionální a tolik potřebné orientaci a spolupráci jak s Ruskem, Čínou a dalším zeměmi na Východ od nás. Možná to není vyloženě jeho osobní postoj nebo názor, ostatně jako šéf Akademie ČR jistě akademická činnost a zájmy byly zcela jistě vedeny i tímto směrem, nicméně v  nové situaci kandidáta na post prezidenta republiky se jeho osobní priority a názorové hodnoty musely nutně přizpůsobit podmínkám v  boji o prezidentský post. Je to ale přizpůsobení nečestné, falešné, spekulativní. Smutné je, že vědomě uvádí( často mladé) sympatizanty a podporovatele v omyl, protože už předem je zřejmé, že nebude schopen dostát svým předvolebním slibům. Bude-li chtít být prezidentem všem občanům, bude muset buďto respektovat jejich názory a hlasy, bude muset být nestranný, nezávislý, objektivní a hlavně spravedlivý, což v podmínkách české totalitní demokracie bude více než těžké. Nebo si  demokracii, s falešnou podporou stejně falešných přátel bude vysvětlovat po svém, občany bude povýšeně a pohrdavě přehlížet. Ovšem s tím, že bude dělat, poslouchat  a skákat, jak přátelé, kteří mu fandili a pomohli do funkce se dostat, budou pískat. Prostě něco za něco.  Ale jak se od nepaměti říká: „Kdo chce kam, pomozme mu tam!“ Co se mě týká, já mu ale pomáhat nehodlám!

70 komentářů :

 1. Akademický idiot je fakt cool

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fízl Drahoš se nám pěkně vybarvuje.

   Smazat
  2. Ještě větší blbec, než jsme doufali. V jeho případě fakt nemám co dodat. Totální vypatlaná guma, hodící se do spolku se Sralbotou, který potopil tento národ. Fuj.

   Smazat
  3. On má poraděnky,kteří mu udělali fárplán a ten zní, že zajde za Sobotkou a pak bude opruzovat u Babiše s tímže, jak už avizoval. Takže jestli ho Babiš přijme a bude to nějak významně komentovat, tak se zapojí do Drahošovy kampaně. Jestli to nechá bez většího komentáře, tak bude Drahoš za moulu. Ale Babiš je liška podšitá, ten si bude říkat, co kdyby. Ale v podstatě je vidět, že Drahošovi poradci jsou babráci a nic nemají. Ostatně s Drahošovým nepříjemným mluveným projevem těžko pracovat. Fotky jdou, ale jak promluví, není to ono. V debatách nebude získávat, ale ztrácet, kdyby pak před druhým kolem měl debatovat se Zemanem, tak by to projel určitě. Oni se modlí, aby Zeman vydržel a nedebatoval. Nejvíc Horáček, čertík z krabičky, proto tak provokují, aby se Zeman zatvrdil.

   Smazat
  4. Nejlépe je to popsáno zde---

   http://vasevec.parlamentnilisty.cz/domaci-politika/sprostactvi-protikandidatu-zemana

   Smazat
  5. ..ne akademicky,americky :)

   Smazat
 2. Jen ještě více takovýchto presidentských kandidátů. Kdyby tak ještě chtěli kandidovat na šéfy nějakých retardů ( absolutně nic proti nim) a kdyby oni pro ně hlasovali tak určitě vyhrajou. I já vám fandím...

  OdpovědětSmazat
 3. Nemyslím si, že by pan Drahoš chtěl být prezidentem všech občanů a respektovat jejich názory. On je poskok a slouha a bude vždycky dělat jen pro ty, co ho podporují a do funkce navrhli. Občani jsou mu ukradení, jemu jde o moc a jeho ego a aby ho páníček za poslušnost pochválil. Nic víc. Je to nastrčená loutka a hnusný vlastizrádný škvor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahoš je již od pohledu napomádovaný panák, rozhodně ani zdaleka ne politik. Je to obyčejná marioneta, šašek. Kdo to nevidí, toho lituji.

   Smazat
  2. 23:05 Stačí si všímat, jací šmejdi Drahoše podporují a nepotřebuji o něm víc vědět.

   Smazat
  3. Zloděj křičí, chyťte zloděje!
   Tohle znamená jediné - Drahoše ovládá CIA!

   Smazat
 4. J. Drahoš: „Výsledky voleb v České republice ovlivňují zahraniční tajné služby prostřednictvím dezinformací." V seznamu Fake News od J. Drahoše ještě chybí hypertextový odkaz. Mnoho lidí ani netušilo, kolik je alternativních webů, kde si mohou před hlavními zprávami ČT nebo po nich dohledat i původní informaci nevytrženou z kontextu, z různých pohledů, najít původní zdroj a dozvědět se, jak to vlastně všechno bylo doopravdy. Někdo brzy sestaví seznam skutečných šiřitelů Fake News, kde na prvních místech budou veřejnoprávní média ČT a ČRo (některá komerční média plní veřejnoprávní službu lépe a je to možné doložit z TV archivů, jak informují o určité události). J. Drahoš dělá stejnou chybu jako strany, které ztratily ve volbách důvěru voličů a hluboko se propadly. Hlavní příčinou pádu ČSSD, TOP 09 a dalších byla horlivá, až směšná podpora a publicita ze strany veřejnoprávních médií, zřízení Centra proti terorismu a hybridním hrozbám, financování a spolupráce s Evropskými hodnotami především s Jakubem Jandou jako synonymem skupinové stupidity, vršení bezobsažných frází, pokrytectví a zákeřné útoky na lidi, kteří přes všechny ty útoky požívají největší důvěru občanů pro svoji dosavadní práci a stanoviska, která nejsou v rozporu se zdravým rozumem. Proč ani Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám nepředložilo a nevyvrátilo jedinou podstatnou informaci z alternativních webů jako Fake News, kterou by zveřejnilo v ČT v hlavním zpravodajství? Stále jen domněnky, nepotvrzená a neověřitelná obecná tvrzení z důvěryhodných zdrojů apod. Odvádí se jen pozornost od hlavních problémů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako za komunistů. Podpora oficiálních médií je "polibek smrti". Tipnu si druhé kolo, Topolánek - Zeman. My ručíme za Zemana, rozumná pravice za Topolánka a "kavárna" ať se po....!

   Smazat
  2. Naposledy čété pořád opakovala, jak Trump nutil toho poskoka, aby jednal s Rusy. Teď to televize ABC, která to uveřejnila, dementovala a omlouvala se. Jestlipak se omluví i čété? Kde jsou ty doby, kdy platilo, že musí být informace ověřena ze dvou zdrojů.

   Smazat
  3. Topolánek max 2%

   Smazat
 5. Tak tohohle západního slouhu nikdy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z americkýho análu na tě vystrkuje bradu... Drahoš!

   Smazat
 6. Drahos s jeho nazory na invazi je NEPRITEL , kazdeho obcana v republice ! Je to vitac a president Putin, stejne jako nas PRESIDENT TRUMP, ho ani nevnimaji.
  Zitrek patri presidentu Zemanovi , ktery je cesky vlastenec a kamos naseho oblibeneho presidenta !
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Panove, chtel bych vam napsat nazory americkych ekonomu na situaci v Cesku a prognozu na ceskou ekonomii pro budoucnost !
  Zduraznuji, ze NEJSEM ekonom, a to co napisi NENI z moji hlavy, ale z hlav Americanu, kteri sleduji stredni Evropu - Polsko, Cesko a Madarsko.
  - pokracovani !

  OdpovědětSmazat
 7. Je to jen nastrčená a bezcharakterní figurka, stejně jako Havel. Snad jen tolik nepije. Volit ho budou jen havlisté a hlupáci. Zeman sice není bezchybný, ale alespoň má snahu naší zemi ekonomicky pomoci, a ne ji zničit multikulturním morem.

  OdpovědětSmazat
 8. Pokracovani 23:55 !
  (Anglictina za leta v emigraci je pro me stejna jako cestina ! Rozumim kazde vete na 100 % , ale ekonomickym strategiim nerozumim ! O nich si musite udelat usudek
  sami.)
  POLSKY PRISTUP ke kapitalismu !
  Po padu komunismu Polaci udelali smlouvu s Francii, UK a Svycarskem a poslali tam 3000 nejnadanejsich lidi - do dotycnych zemi studovat kapitalismus. (Nejaka ekonomoicka skola - pravdepodobne TQM !)
  Polaci neprodali svuj prumysl a vyhodili Nemce s jejich ekonomickymi navrhy. Po navratu vyskolenych manageru Polaci maji rocni rust 7 %, coz je vysoke cislo ! Ta zeme sili tak, ze jak Rusko, tak Amerika ji ma denne na programu.

  Na rozdil od Polaku, Cesi prodali svuj prumysl Nemcum a od te doby jsou na nich zavisli ! Spolkli jste navnadu. Rikaji americti ekonomove.
  Prognoza pro Cesko je spatna, protoze zeme je v rukou Nemcu, kteri ji dominuji a zdimaji pracovniky v prumyslu, ktery patri Nemcum.

  Madari jsou na tom podobne jako Polaci ! Takze sila zeme je v nacionalismu a ne v globalizaci, jejichz mocenska centra jsou nekde jinde nez v Praze ! (Berlin / Brusel.)
  -------------------------------------------------------
  To vse o cem se zminuji jde casem napravit , ale pouze pod pominkou, ze zeme bude ve vasich rukou. Studie na napravu situace existuji.

  V pripade, ze by Drahos vydal vasi zemi Muslimum, tak na tom budete daleko hure, nez pod zdimanim od Nemcu.
  A potom nejde napravit nic, jinak nez valkou !
  T.j. preklad do cestiny z besedy americkych ekonomu.
  DEKUJI, ze jsem pro zmenu NEBYL SABOTOVAN V PRISTUPU.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesko jde na popravu
   A smeje se pri tom

   Smazat
  2. Moudrý Brouk Pytlík3. prosince 2017 6:39

   0:24 - Tak co, HOVNOluláku, už jsi se konečně vykadil?I A co Tvá prostata? Ještě se počuráváš?

   Smazat
  3. Až mě z toho Vašeho příspěvku mrazí , pane honolulu !

   Smazat
  4. Honolulu,ekonomovia z juesej to delaj dobre!Spravne analyzuju,kto je financne najvhodnejsi na odber zbrani z usa.My zabari z cech,ci slovenska to nie sme.Inak,tvoj prezident je chora kachna,bez pravomoci,ktory je urceny na zactie dalsej vojny s kldr,ktora nikomu nehrozi,ak nehrozia jej.Mc Cainovci uz dali do late Trumpetu!

   Smazat
  5. Že neprognozují pane Honolulu američani taky o sobě? Tady kam šlápli tak to zkurvili, zničili, viz Tatra Kopřivnice, možná mají na myslí i ty sirky. Snad nemyslíte, že i když Němce nemusím, že za všechno můžou? Vždyť jsou taky řízený nenažranýma žžidama z Ameriky

   Smazat
  6. Jak může někdo, kdo se tu narodil, pořád tvrdit ,, ve vaši zemi" a už ji nepokládat za svoji domovinu? Jak se takový hňup může furt povyšovat nad své bývalé spoluobčany? Všechno lépe ví lépe zná. Jak vidno nikam nepatří. Amerika o něj nestojí.Nemá se kam zařadit, kde by byl alespoň trochu respektován a někdo mu naslouchal. Vnucuje se, nic jiného mu nezbývá.Honolulu, jsi nešťastný člověk. To psaní tady je pouhé sebeukájení, snaha strhnout na sebe alespoň nějak pozornost. Dělá ti to dobře. Jsi bezvýznamný. M.R.

   Smazat
  7. Pytliku, jsi zavistivy hulvat chraneny cenzorem, ty cenzorovo hovno

   Smazat
  8. 8:08 smrdi s tebe zavist
   Ja verim ze Honolulu je ve sve komunite vitany clen a Americane mu naslouchaji

   Smazat
  9. Jaká je ta komunita na Floridě? Bohatí staří Američané, kteří se tam stěhují na dožití? Kubánci? Matuška mu umřel, Gross taky a malinkatá česká komunita by s takovým lemplem nevydržela ani hodinu. Ano smrdí ze mě ale odpor k takovýmto zamindrákovaným a zakomplexovaným lidem. tady není co závidět a Honolulu to ví.M.R.

   Smazat
  10. Jasně, Poláci jsou skvělí, protože od Amíků kupujou starý šrot. Mimochodem větší růst máme my, ne Poláci.

   Smazat
  11. 6:39 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty bruselská filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:).

   Smazat
 9. Drahos je bud paranoidni a urazi obcany, za coz by se mel lecit
  Nebo umyslne siri lez a za to by mel sedet v lochu
  Kazdopadne neni v pozici kandidovat na pohodneho, antouska natoz na presidenta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:28 - Drahoš pochází z pražské bažiny zvané "pražská kavárna". Nemá žádnou imunitu a patří za katr za šíření poplašných správ. Už aby byl po zásluze v teplácích a lepil sáčky!

   Smazat
 10. Evropa se sama vesi

  OdpovědětSmazat
 11. Budu volit Miloše Zemana, protože mě ovlivnil ruský agent. Poznal jsem to podle toho, že na mě mluvil azbukou.))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to je hezoučkatý, i já se přidávám!!!

   Smazat
  2. Dorogie tovarisci, vam nado volit Zemana, ja vas ruskij agent

   Smazat
  3. Volííím. Agent byl u mne také. :-))

   Smazat
  4. Muj agent se jmenuje "zdravy rozum". Zatim nevim, odkud je. 😀 Ale radi mi stejne.

   Smazat
 12. Drahoš ve svých (do značné míry omezených) politických názorech vyjadřuje značně pesimisticky až skepticky a z pohledu názorů většiny občanů mluví oportunisticky, stále vyjadřuje pochybnosti, poukazuje a mluví o fiktivním nebezpečí, pro které kromě naivních domněnek nemá žádné relevantní argumenty.
  ...to je také důvod proč se hodí do krámu.
  V dnešní době vykonstruovaných kauz,angažované polici a soudnictví,
  je další lhář přínosem pro zničení naší kultury a země*

  OdpovědětSmazat
 13. Je až úsměvné, jak zoufale se snaží kavárna propašovat do vedení země ty "správné" lidi. Zatím mám však pocit, že jejich počínání je spíš kontraproduktivní. Proti Babišovi nasadili Piráty, kteří měli být jakousi protiváhou a počtem svých hlasů doplnit váhu prověřených partají. A ono se to nepovedlo. Komunisté sice ztratili, ale vyrostl nám Okamura a jak se zatím zdá, společně vládu Babiše protlačí parlamentem. Proti Zemanovi nasadili osm protikandidátů. Jenomže to má háček. Všech osm leze Bruselu do řitě a chtějí přijímat migranty. A protože EU pod současným vedením přestává táhnout, jsou jejich šance také nejasné.
  Bezděky mne napadá taková úvaha, že chování Bruselu, nejenom u nás, začíná nahrávat skutečným radikálům, vedle kterých budou Zeman s Babišem ještě víc, než přijatelní kandidáti. Aby na ně jednou kavárna ještě nevzpomínala se slzou v oku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neberou si ponaučení z německé soc. dem. třicátých let. Historie se opakuje.

   Smazat
  2. Dokud prokletá katolická církev bude řídit politiku,
   vždy se historie bude točit dokola*

   Smazat
 14. Tak kuci Ceski,zda sa,ze volba prezidenta CR,bude opat kabaret a je sa na co tesit.Stymto akademikom to urcite vyhrate!Vsimol som si,ze sa casto v poslednej dobe publikuju snimky p.Zemana s neprirodzene pokrutenym oblicajom,ci vykrutenou hlavou...zda sa,ze tazeni proti p.Zemanovi sa vedie na vsetkych frontoch.Osobne sa mu divim,ze so ctou neukonci dalsi pokus o prezidentovanie.Pana Zemana mam rad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kluku nečeský, my kluci český máme oblibu ve švejkovinách. Jsi to schopen pochopit?

   Smazat
  2. My ho máme taky rádi a proto ho budeme volit. Postřeh je dobrý, schválně uveřejňují nehezké fotky, ale nevadí. Já nejvíc zbožňuji jak podává Sralbota demisi a Zeman mu holí ukazuje, kde má své místo. Škoda, že to neuveřejňují častěji. Cha cha cha.

   Smazat
  3. "...Zeman mu holí ukazuje..." - To se vám, kucí demokratický, líbilo? Co když to byl ten
   samý kiks, jako když se před minulou prezidentskou volbou "navezl" Šláfenberk do
   Beneše (hnal by ho před Haagský soud!). Mě Bimbo tímto papalášským gestem od sebe odehnal. A dost lidí, s kterými jsem o té Velké Milošově Scéně mluvil, taky. OPONA!

   Smazat
  4. Jo a jak správně podotkl: každý slušný člověk v 7 hodin ještě spí!

   Smazat
 15. Drahoš je ukázkou zkoncentrovaného pokrytectví havlistické demogracie. Jak se říká poturčenec horší turka

  OdpovědětSmazat
 16. je užasne sledovat kolik expertu se vyjadřuje k volbě prasedidenta a i proto vznašim otazku kolik z nich potřebovalo soudruha prasedidenta za svuj život když se to vezme napřič staletimi tak masaryk nechal střilet do dělniku beneš utekl před hitlerem a valkou dřiv než začala gotvald zničil soukrome vlastnictvi spolu s benešem no a tondove zapotocki s novotny netřeba komentovat stejně jako svobodu oproti husakovi nesahali mu ani po kramfleky když husak držel otěže pevně v ruce pak nasledooval umělec havel se zlodějem klausem a nakonec věštitel milouš jak řikal major terazki komu toto služi či služilo zamyslel se někdo nadtim nač vlastně demokraciie potřebuje monarchisticke zlate koryto pro ruzne jajinky či sralbotky do čela demokratickeho statu když po zvoleni těchto vlastě popiraji demokracii a nastoluji exotickou diktaturu jedincu ovšem jako zabava pro nejen duchem chude tak to nema chybu takovou srandu vam v době totalniho kapitalismu nezaruči žadna poutova atrakce

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane anonymní kdo je Váš kašpárek? Pochlubte se. Karabas Barabáš ze Země Hlupáků?

   Smazat
 17. Zdá se mi, že se Rusko mnohými až příliš přeceňuje. Nevím, zda je pro něj naše země nějakou hrozbou a až tak velmi důležitá. Myslím, že je jim úplně jedno,kdo v naší dnes naprosto bezvýznamné evropské zemičce vládne. Proč by své špiony a agenty zatěžovali prací u nás, když mají v jiných vyspělých zemích práce nad hlavu.Navíc by to byla práce naprosto zbytečná, není nic tajného co by o nás nevěděli, my na sebe veřejně stejně vše vykecáme.Když na nás něco budou chtít, tak si to stejně dohodnou s naším vedením v Bruselu. Náš obchod činí pouhá 4% z jejich celkového zahraničního obchodování. Tak i v tomto směru nejsme nijak důležití. Navíc, Proč by nám Rusové měli nějak škodit? Stačí jim si počkat a sledovat jak si škodíme sami a ženeme se do záhuby. Nebyli to Rusové, kdo znás udělali tu dnešní bezvýznamnou banánovou zemičku o které se už neučí v hodinách zeměpisu nejen v Americe...M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že je to jinak.
   Oni Rusko nepřeceňují, oni dobře vědí, že se do našich věcí nemíchá, ale potřebují strašáka na lidi, aby jim zase zobali z ruky. Proto je Rusko agresor, vrah, štváč, své občany moří hladem, míchá se do věcí celého světa, ovlivňuje všude volby ... atd, atd. Samozřejmě je to všechno pustá lež, ale JIM (havlistům, bruselistům a vůbec svinstvu z té nejsmradlavější bažiny ČR) je to jedno, oni musí!! mít nepřítele, musí mít nějaké kladivo na tlučení lidí po hlavě, protože strach je velmi účinná zbraň a vždy se najde dost pitomců, kteří jim zas a zas naletí.

   Smazat
 18. выберите Земан, ваш русский агент здоровья, волю

  OdpovědětSmazat
 19. Вольта Земана, автор агента руски, Заман и Трумпа

  OdpovědětSmazat
 20. Tady vas kandidat Drahos
  Jde po me rusky agent
  Dal mi projimadlo
  Nedobehnul jsem na zachod

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Super!
   Přeju mu, ať mu to projímadlo fakt někdo dá.
   Nejlíp při nějaké veřejné debatě. Bude legrace.

   Smazat
 21. Princátko pražské kavárny Dr.ahoš má strach, že dostane na frak a tak vytváří konspirační teorie a ovlivňování voleb prezidenta. Samozřejmě, že na volebním úspěchu či debaklu se podílí nejen obraz princátek a poklůeslé mediální masáže Práva, Lidovek... Všichni u nás ví, že katastrofické vichřice ale vanou ze Západu a především z ambasády někdejšího sebezbožňujícího se Šapiró. A naopak dobré počasí k nám přichází z Východu. Ale zřejmě Dr.ahoš má obavy o své mozkové molekuly, aby se mu nerozběhly dříve, než obsadí český trůn! A jako "správný vědec" nachází nesprávné vysvětlení. Takové jednání člověka, který si říká akademik je pro českou myslící veřejnost alarmující a pro akademii věd ponižující.

  OdpovědětSmazat
 22. Já si myslím, že pan Drahoš má celkem pravdu. Kam se u nás člověk koukne, tam ruská propaganda či ruský agent. Právě před chvílí poslouchám na rádiu příznivce Ruska Jiřího Korna, který zpíval písničku Miss Moskva. Kdo zná Jiřího Korna ví, že je blízký přítel dalšího hudebníka a kamaráda Moskvy Michala Kocába. Ten ještě z dob, kdy jednal o odsunu sovětských vojsk z naši republiky, má dobré kontakty na Moskvu a nadstandartní styky s jejich různými službami. Prostě, kam se podíváte na tu pražskou kavárnu, tam kontakty na Moskvu. Bodejť by se toho Drahoš neděsil.

  OdpovědětSmazat
 23. V uplynulých desetiletích jsem pozoroval podporu Akademie na úkor univerzit. Zdaleka nešlo jen o peníze na platy, ale především o financování vědy. Akademie věd ovládla Grantovou agenturu a univerzitní uchazeč neměl šanci i s velece kvalitními projekty, zatím co akademici bez problémů dostávali finance 30 let na totéž téma. Pana Drahoše jako dlouholetého šéfa Akademie můžeme hodnotit jako velmi schopného manažera, který pro svou organizaci udělal maximum, ovšem na úkor české vědy a především na úkor přípravy budoucích odborníků z vysokých škol. Jednou větou- schopný zákulisní machinátor.

  OdpovědětSmazat
 24. Drahoš by nás vyšel draho.Už jména cosi napovídají. Třeba Nečas -a co bylo ?Nečas až přímo psota.

  OdpovědětSmazat
 25. Nejlépe je to popsáno zde-----

  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/domaci-politika/sprostactvi-protikandidatu-zemana

  OdpovědětSmazat
 26. Velmi rad bych vam uspokojil vasi zvedavost ohledne moji osoby, ale je casto NEMOZNE se k vam dostat, kdyz to cenzure nevyhovuje.

  Ameriku vidite zkreslene. Vase nazory o Floride jsou chybne a o me osobe totalne nesmyslne.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 27. Hono jste ze Smíchova a to říká mnohé. Pražáci jsou sebestřední a považují se za výjmečné. Ovšem přivandrovalci jsou ještě horší, snaží se je dohnat a předehnat.

  OdpovědětSmazat
 28. Jiří Drahoš - vítač imigrantů: http://bit.ly/2j5Rb7P

  OdpovědětSmazat
 29. Zeman jako jedinny pochopil, ze pro rozmach nasi ekonomiky jsou dulezite Rusko a Cina...je to obrovky trh ktery jsme vlivem spatne polistopadove politiky ztratily. Trhy obsadily firmy ze zapadu a my prisly o export. Budoucnost patri vychodu. Zeman zastava nazor neprijimat migranty, Nejsou to politicti migrani ale ekonomicti jinak by zustali v prvni muslimske zemi kde se nebojuje. Muslimove se nikdy neprizpusobi nasi kulture, budou vytvaret jen gheta tak jak Turci v Nemecku Rakousku a jinych zemich budou nadale udrzovat sve zvyky a tradice. Reseni prosazeni referenda, vystoupeni z EU co nejrychleji, vystoupeni z Nata, obnoveni hranic smerem na zapadni hranice Nemecka a Rakouska. Islam na uzemi naseho stau postavit mimo zakon , na uroven fasist, hnuti trestat vsechny za jeho propagaci. Proto volba jasne pro Zemana. V hlave to ma v poradku a jeho projevy bez pisemne predlohy maji hlavu a patu jsou vecne a i kdyby tam mel sedet na invalidnim voziku je to clovek ktery bude hajit zajmy vetsiny lidi.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.