AA

Reklama

pondělí 4. prosince 2017

Volker je hlupák nebo provokatér: Pogrebinský odhalil podstatu zvláštního vyslance USA na Ukrajině ...


Alexadr Frolov
4. 12. 2017     politexpert
Ukrajinský politolog okomentoval nedávné prohlášení Kurta Volkera. Ukrajinský politolog Michail Pogrebinský vyjádřil myšlenku, že poslední prohlášení, učiněné zvláštním vyslancem USA Kurtem Volkerem, opět potvrzuje názor, že se absolutně neorientuje ve vzniklé situaci ... Podle vyjádření Volkera bude konflikt na jihovýchodě Ukrajiny s pravděpodobností 80% pokračovat ještě rok. Hlavní důvod této negativní prognózy vidí v postoji Ruska, které není podle jeho názoru schopno plnohodnotně podpořit mírovou misi OSN. Kromě toho začal zvláštní vyslanec mluvit o poskytnutí Donbasu zvláštního statusu a o amnestii pro domobrance ze strany Ukrajiny ...

Politolog se domnívá, že Volker je buď "hlupák", který není schopen se správně orientovat v situaci, nebo provokatér. Na jedné straně říká rozumné věci, ale na druhé straně vyzývá, aby byly na Ukrajinu realizovány dodávky letálních zbraní a aby byly mírové síly OSN rozmístěny na celém území, které se nachází pod kontrolou domobranců. Tak se snaží balancovat mezi zastáváním názorů většiny amerických politiků, kteří vystupují za nemožnost urovnávání vztahů s Ruskem, a snahou vyhovět Donaldu Trumpovi, jenž má k této otázce vlastní názor, soudí Pogrebinský ...

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

4 komentáře :

 1. Zadlužené usa potřebují aspoň studenou válku.

  OdpovědětSmazat
 2. Zvláštní vyslanec USA Kurt Volker zřejmě "nezná", nebo "nechce" znát, Minské dohody 1 a 2, které byly v letech 2014 a 2015 podepsány dotčenými stranami a které nebyly, z řady důvodů, dodnes splněny.

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Prvn%C3%AD_minsk%C3%A1_dohoda
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Druh%C3%A1_minsk%C3%A1_dohoda

  OdpovědětSmazat
 3. Volker není Wolker.
  Ukrajina potřebuje denacifikaci pod dohledem OSN, jen není shoda na tom, kdo má denacifikaci provést, zda EU se svojí novou podobou euronacismu, nebo třeba Rusko, Čína a KLDR se špatnými zkušenostmi s euroasijským nacismem, což by byla pohroma - pro nacismus a to my přece nechceme!

  OdpovědětSmazat
 4. Podle statistik OSN čtyřicet pět milionů američanů neumí číst a psát. Třeba je to jeden z nich.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.