Reklama

neděle 31. prosince 2017

Vše nejlepší do roku 2018 příznivcům Evropských hodnot Jakuba Jandy

31. 12. 2017

33 komentářů :

 1. Autor tohoto PF, ty nebohá, chytrá zvířátka hluboce urazil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta zvířátka si musí vydělat na živobytí a nejsou placená ze státního rozpočtu. Tohle si opravdu nezaslouží.

   Smazat
 2. Je to určeno příznivcům Jakuba Jandy a nikoli jemu a "Evropským hodnotám".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dovolím si dát také jedno PF příznivcům Jakuba Jandy, kterým ještě zůstala alespoň špetička zdravého rozumu (pokud takoví vůbec existují):
   https://www.youtube.com/watch?time_continue=521&v=655haK1kCe0

   Smazat
  2. Bylo by rovněž zajímavé vidět i kaledář určený pro olezlé a odulé putinovské čecháčky jakými jsou zbořil, krejčík, filip, grebeníček, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, pohlreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM s jejich častuškam :)))

   Smazat
  3. To jste se krasny neoduly a neolezly ,a zda se , ze jiste neztoporeny bojovniku statecne posil
   vestrovsku vyblil.Priste chodte zvracet svoje blitky jinam.Dekuji ctenari

   Smazat
  4. 8:25 božínku, to muselo dát ale práce, zcela jistě celoroční úsilí. Copak asi blbečku děláš teď ? Vyspáváš opici ? Jestli vystřízlivíš, zkus to potom po sobě přečíst - hňupe !!!

   Smazat
  5. 8:25 - kde ji zrovna ty, takový stádní trouba, sehnal seznam těch nebojácných, rovných a intelektuálně vybavených lidí se samostatným uvažováním? Prozraď.

   Smazat
  6. 8:25 Pán se cítil intelektuálně ztopořen, tak se jal ploditi podstatná jména. A teď hezky předvést vyjmenovaná slova, šup. Komu čest, tomu ne zisk !

   Smazat
  7. 12:32 Zapoměl jsem doplnit toho škodolibýho agenta Besta! -https://plus.google.com/106524510798871740140

   Jinak ten vás má ale prokouklý do morku kostí:)))

   Smazat
  8. 8:25 Milý pane, také vám přejeme vše jen dobré. Jen taková drobnost, račte chápat při vašem vzdělání, PF a kalendář jsou dvě naprosto rozdílné věci. Tak příště to prosím nepleťte, až nás zase budete chtít pobavit svým "pevným ideologickým postojem vůči všem nepřátelům svobody a demokracie". Jen tak dál, třeba dostanete v pražské kavárně šálek kávy zdarma. Výnosné místečko už asi ne, ty doby končí a jen blbci doufají, že se vrátí.

   Smazat
  9. 20:37 Nemyslim si že by právě Pauk byl zrovínka přítelem nějaký "Pražský kavárny". Protože následně do svého seznamu gaunerských čecháčků přidává i mnohé z nich! Cituji:

   Další nadržení křivohubí kleptomani, huhňaví či dementní psychopati, vepřové držky, krysí tlamičky, rektoskopické hlavičky a šarlatáni se hrnou ke korytu ???
   Je to další konkrétní důkaz, že celé paradigma šalebné a mafiánské "standardní stranické politiky" je nutno od základu změnit a umravnit - a to dokonce celosvětově. Nikoli však podle postkomunistických machovských, kotzianovských či koudelkovských čípkovitých rektoskopických hlaviček, huhňavých zahradilů, žloutenkových pitomiů, strupovitých macků, sexy paroubků, poťouchlých bendů, ušklíbených burešů, zapšklých agentů žantovských, vyvadilů, semínů, rambousků, robejšků, falmerů, šalamounů, pokryteckých halíků, neukojených peake, ani jiných podobných rychlokvašených "odborných" kreatur a jejich konkubín, kterým jde pouze o voličské hlasy nebohých voličů.

   Smazat
  10. 7:44 Já ti to řeknu asi tak: tohle celý vo tý "republice" je blamáž! Realita je taková, že židobolševik david sní o tom, že se stane rudým komisařem jako jeho příbuzní v Rusku před 100 lety! A že to on a jemu podobná svoloč by rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Tak to je. Jenže my se jimtu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do pecí lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Smazat
 3. Měli tam dát raději nějakou žumpu, milých oveček je pro tu hydru škoda!

  OdpovědětSmazat
 4. Xenofob a rasista by mohl napsat, že přání je zvláště určeno prcalovým příznivcům muslimského světonázoru.

  OdpovědětSmazat
 5. Skryté poselství:

  Ke konservování bot v zimě je nejlepší Indulona.

  OdpovědětSmazat
 6. Pane Jando, všiml jste si, že se to stádo rychle zmenšuje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jj, Jidáši pomalu začínají opouštět loď - těch třicet stříbrných už není tak bezpečných. Proto pozor, na jidášské polibky, až se budou již znovu a opět "překabátovávat". Sami si psali a podepisovali své seznamy, proto je třeba je vždy pečlivě studovat, než někomu dáme důvěru a pustíme hoke svým srdcím. Jsou to jen beznázorová prospěchářská hloupá lejna.

   Smazat
 7. Bééééééééééééé

  OdpovědětSmazat
 8. Obrázek je to dobrý, ale chybí tam oslice pro muslimské fajšmechry.

  OdpovědětSmazat
 9. někdo napsal ,chudáčci kozy a má pravdu,Ruce prič od jejích zadečků Jakube Jando.

  OdpovědětSmazat
 10. Kuba Hajdy Podkoryto - na té naší salaši Kuba si to haraší a ani ovce ani kozy nejsou jeho braši i kdyby jed nejmoudřejší kaši.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:59 Po opici je třeba vyčkat alespoň 24 hodin, než se necháte líbat můzou.

   Smazat
 11. Pan Janda, ač mlád, je bezpochyb inteligentnější a rozhleděnější než o dvě generace starší správce tohoto webu, jenž se na šéfa Evropských hodnot marně snaží házet špínu. Leč marně. Dvořák nikoho nezajímá, naopak pan Janda je obdivován, především mladými, úspěšnými a vzdělanými lidmi. Oni jsou budoucnost této země.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:13

   Patrně se těšíte na vzteklé reakce (a jistě i těch se dočkáte). Já bych jen podotkl, že ani inteligence ani mládí nemohou vyvážit špatný charakter. Naštěstí pan Janda a lidé podobného mravního profilu sehrají pokud jde o budoucnost této země jen zcela zanedbatelnou roli.

   Ale o těch úspěšných a vzdělaných lidech, kteří ho obdivují, bych se rád dozvěděl víc - můžete nějaké představit? Díky!

   Kokotko

   Smazat
  2. 20:25 Máte je přece všechny na skupinové fotce nahoře na stránce. Fotograf se jen spletl a místo UV filtru použil filtr "Charakter".

   Smazat
  3. 21:01
   Jenže ty jmenovky, co nosí na uších, jsou nečitelné.....

   Smazat
  4. Jsem rád, že Anonym 20:13 použil do nového roku trochu humoru. Zdravý smích osvěžuje. Díky. Hlavně za onu myšlenku, že Janda a jemu podobní jsou budoucností národa. Fakt, dobrý humor, díky.

   Smazat
  5. 21:01 To bude spíš chyba firmware v digitálním foťáku. Pod režimem "Nature" mělo být zvýraznění přírody, přírodních barev. A programátor FW (pravděpodobně záludný komunistický Číňan nebo ruský hacker) to změnil na jiný význam slova "Nature", což je nátura, povaha, charakter. Pak to takhle dopadá. Ještě že tím nefotili v parlamentu. To by panečku bylo roztodivného dobytka.

   Smazat
  6. Pro 20:13.Ano,oni jsou buzeranti této země.

   Smazat
  7. 20:13....,ty jsi se úplně po.ral ??!!...:-))

   Smazat
 12. 20:25, mám vám jmenovat všechny osoby mladší 30ti let nebo vám postačí fakt, že 93% mladých lidí s VŠ a SŠ jsou jednoznačnými sympatizanty levicové liberální multikulturní politiky a Západu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:37

   Netvařte se, že jednu jedinou takovou osobu dokážete jmenovat!
   Bude stačit, když uvedete zdroj, ze kterého Váš vědecký poznatek pochází.

   Kokotko

   PS: "levicová liberální multikulturní politika" - to jste vymyslel úplně sám a bez pomoci? Bravo!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.