Reklama

pondělí 18. prosince 2017

Žádní migranti, žádné provize.... Opravdu jsme tak daleko?...

Erik Best
18. 12. 2017    EB
„To, co nám vadilo,“ řekl bývalý ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek z ČSSD minulý čtvrtek v České televizi, „bylo, že jsme věděli, že 90 % migrantů se dostává do Evropy pomocí kriminálních organizací a že zisk, který z toho organizovaný zločin má ... byl odhadován na 6 miliard euro za rok.“ Dodal, že prosakovaly informace, že kontakty organizovaného zločinu sahají i do politických kruhů. 

Zatímco mluvil, začínali evropští lídři opět tlačit na ČR a její východní sousedy, aby přijali kvóty na migranty. „Nikdo, kromě mě, na unijním summitu neřekl, že máme především aktivně bojovat proti pašerácké mafii,“ řekl Andrej Babiš MF Dnes o den později. „A tom nikdo nechce mluvit.“ TV Nova pak Babiš řekl, že pokud nás ostatní členské země v otázce kvót zase přehlasují, bude evropský projekt ještě více ohrožen. Skutečně jsme už tak daleko? Volba mezi ochranou zájmů kriminálních organizací, které profitují z nelegální migrace, nebo kolaps vyzdvihovaného evropského projektu?

15 komentářů :

 1. Na podobne reci,nejsou v Bruselu zvykli ! Tam se lizou prdele.A jediny nejlepsi madar je Viki Orban,ktery reze do nich.

  OdpovědětSmazat
 2. Pryč s Evropským projektem šmejdi z bruselu nikdy chybu nepřiznají.

  OdpovědětSmazat
 3. Také nevím jestli už jsme tak doleko, ale je potřeba odhalit, proč to vlastně dělají a dlouhodobě podporují. Z humanitárních důvodů to určitě není. GP z dosti vysoké úrovně má nějaký podvratný záměr, ale jaký?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Záměr je jasný: ruku v ruce s oslabováním "mužského faktoru" (vyzdvihováním homosexuálů, potíráním tzv. Harasmentu, vnucováním přirozených ženských rolí mužům, atd., atd.) dojde k rozmělnění obyvatelstva, ochotného bojovat za svou přirozenou kulturu a své hodnoty, na jejichž základech se po staletí budovaly národní státy. Rodina, vlastenectví, slušnost, ... To vše vezme za své a stádo se bude snadněji ovládat pro zájmy nejmocnějších a tedy nejbohatších jedinců.

   Smazat
  2. 23:36 Zdá se, jako by někdo promyšleně obyvatelé Afriky "vysídloval" hlavně do Evropy. Někdo musí mít zájem na uvolněné území po imigrantech. To není jen tak, musí to být něčí projekt a čas ukáže kdo za tím svinstvem je.

   Smazat
  3. To podle mě těžko. Za 1000 odchozích se jich tam během měsíce 2000 narodí. Spíš by si měli hlavouni uvědomit, že tudy cesta nevede. Kolikrát menší je Evropa než Afrika a blízký východ?

   Smazat
  4. Udělejme si pořádek hlavně u dětí, které nekriticky obdivují tu zrůdu a zrádce národa Havla. Jak jsme je vychovali? Národ nectí, společné věci se vysmívají a peleší se s migranty a je to Naše vina, že jsme je nenaučili cti a morálce a věří kapitálu místo slovu božímu, pak se nedivme, že jdeme do pekla.

   Smazat
 4. Bylo by se dobrě zamyslet nad jednou úvahou, kterou jsem před půl hodinou četl. "Když se do Evropy začali valit migranti, tak s nadšením jásali vítači, jak to zvedne DPH státům, které je přijmou. A vida, teď se je snaží za pomocí výhružek cpát do států V4. Vypadá to, jako by ti výtači o vyšší DPH najednou nestáli"!

  OdpovědětSmazat
 5. Je to opravdu peklo. Navíc Juncker otevřeně řekl, že migrace bude prostě pokračovat, že to Evropu obohacuje. Kombinace Diblin 4 + Sociální pilíř + Juncker a jemu podobní se rovná naprosté zkáze. Je potřeba to rázně odmítnout.

  http://www.epshark.cz/video/109/juncker-migrace-bude-pokracovat

  OdpovědětSmazat
 6. Co se děje v ČR, to se určitě Palacký v hrobě obrací. Nikde nevidím hrdost na to, že jsem Čech. Jen někdy při hokeji: "Kdo neskáče, není Čech". To je málo a z "jiného" světa.
  A nakonec "Mě Havel nechybí". Co udělal?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hmm, tak co Havel udělal? Přeci první co udělal, že deklaroval poslušnost "lóžím" a druhá, že se tzv. hNěmcům za Čechy (bez mandátu národa!) omluvil, že dostatečně nespolupracovali s Hitlerem na vlastním vyhubení a že nechtějí za Němce vzít odpovědnost za tzv. holokaust Židů, Cikánů, Ukrajinců (vinu za Banderovce), velryb a nosorožců... a pozval Posselta a sudeťácké revanšisty, ze Schwarzenberga si udělal havlovoda (od psovoda)... a krásně lhal.

   Smazat
 7. když nebude křižit kraliky tak vam co nevidět zparchanti a to je ta vize evropy o zachovani a zušlechtěni rodu v podstatě revoluce což se nikdy neobejde beze strat vyjma ukradene čezka slovakie kde udajně umřel jeden co druhy den žil takže jako vždy bez ztraty kytičky jak je zde zvikem ustalenym

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obavy z biologické degenerace Evropanů jsou zbytečné, mísení obyvatel z různých koutů světa je zde nadstandardní vzhledem k "tahu" obyvatel z celého světa. Jde o přirozenou migraci, která u nás představuje tuším kolem 75 tisíc ročně. Ale stejný tah je z ČR do jiných zemí Evropy i zámoří. To, čemu se ČR brání je ilegální migrace z ohnisek války a ze zemí s rozvrácenou ekonomikou a správou a migrace, stavící si vlastní požadavky, jak musí být opečovávána hlavně finančně. A protože v neznámém měřítku je tato migrace rozhodnuta se pomstít za války, které vedeme v jejich zemích a jichž se stali obětí, jsou pochopitelné obavy. Samozřejmě je nutné především odsoudit ony války, okupace, zabíjení civilistů a zaplatit poškozeným zemím reparace a také se za agresi omluvit. Ale to je to, co samozřejmě ve své samolibosti agresoři nedokáží. A tak raději podporujeme pašování migrantů do EU, však je to pro kapitalisty dobrý kšeft, těch 6 miliard Eu za rok - tedy bratru 150 miliard Kč přece diktatura kapitálu jen tak pro blbce z EU neodmítne!

   Smazat
  2. Anonymní19. prosince 2017 8:43
   „.. když nebude křižit kraliky tak vam co nevidět zparchanti ..“
   Vy jste z těch králíků viděl asi jenom bobky. Chovatelé se věnují nějakému plemenu, které má nějaké vlastnosti a parametry a když chtějí obnovit krev, tak to dělají novými kusy, téhož plemene. Nikoliv tím Vaším křížením s čímkoliv, co omylem přiběhne do dvora.

   „.. a to je ta vize evropy o zachovani a zušlechtěni rodu ..“
   To je prosím, čí vize? P.K.

   Smazat
 8. Pokud parlament EU nezačne přemýšlet hlavou, ale dále pouze penězi ve své kapse a mimo jiné neodvolá celou evropskou komisi, která už lidem v Evropě není ani pro smích( okurky a jiná nesmyslná "práce"), ale pro pláč ( migranti, převaděči, ziskovky atd), bude muset být asi "dobrovolně" lidmi v EU rozpuštěn! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.