Reklama

.

.

neděle 31. prosince 2017

Zdá se, že Česká republika je dosti zasíťovaná

31. 12. 2017  NVOO

63 komentářů :

 1. na zvracení!!!!!!!
  Vypráskat ze země do jedné, nejlíp vč vyslanectví USA, ale to asi nepůjde ...

  OdpovědětVymazat
 2. Jaká je výpovědní hodnota takového obrázku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaká? Naprosto ohromná.

   Vymazat
  2. Anonymní1. ledna 2018 0:11
   „Jaká je výpovědní hodnota takového obrázku?“
   Je to informace, kdo pracuje pro Sorose. A jaké má plány Soros s Evropou, s tím se netají. Je to realizátor Kalergiho plánu islamizované monolitické Evropy. V takové Evropě žít, si přeje asi hodně málo Evropanů, takže činnost těch organizací pracuje proti nám, Evropanům. Měli bychom požadovat po našich politicích, aby jejich činnost ukončili. P.K.

   Vymazat
  3. Všichni se ze Sorose poserete!

   Vymazat
  4. Anonymní 1.ledna 2018 11:15

   Jó, to kdosi vytrhl z knížky jednu větu (celou knihu v životě přečíst nedokázal) a vystavěl na tom legendu, kterou teď kdejaký pitomec bude zoufale papouškovat.
   Vážně nechápete, jakou kravinu tu pořád melete?!

   Vymazat
  5. Co to je za stát , když neví kolik mu peněz odchází z republiky, natož když jsou přes neziskovky, sem přicházejí a co je jí mí financováno ? Když jsem se ptal paní, která na sbírku pro děti ,kolik je její plat a co jde s toho dětem ,mě nebylo odpovězeno ! Jak pak muže vypadat tento bordel!!!

   Vymazat
  6. 16:06 Jak jsi na to přišel? Stát tohle přece ví moc dobře.

   Vymazat
  7. NEMYSLÍM, ŽE BYCHOM MĚLI ZE SOROSE A SPOL. HNAČKU, ALE NA ZVRACENÍ Z NĚHO A SPOL. JE. A I TO JE VÁŽNÁ ÚJMA NA ZDRAVÍ ČESKÉHO NÁRODA. ALE TŘEBA SE TO VŠE PODAŘÍ NÁRODU VYDÁVIT A TAK SI ZLEPŠIT KONDICI!

   Vymazat
 3. Výpovědní hodnota této omalovánky je samozřejmě nulová. Ale první signální soustava primitivních hňupů na ni reaguje spolehlivě jak je vidět na tom chudákovi z 23:34.
  OSF je samozřejmě zcela transparentní organizace s žádnými tajemstvími. Každý si může vyhledat veškerou jejich činnost do poslední koruny v každoroční výroční zprávě.
  http://osf.cz/wp-content/uploads/2017/07/VZ-2016-komplet.pdf

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správně. Vadí to je v té zprávě.

   Vymazat
  2. 0:42, papír snese všechno. Z Budapešti chtějí Sorosovy lidi vykopat pryč. Proč asi?

   Vymazat
  3. A co má nějaký audit společného s činností této shit protilidské organizace??? Prosím vysvětlit? Jestli toho jste teda schopen.

   Vymazat
  4. Ano je to průhledné Dar Od Open Society Foundations 5,594,272,69 Kč pro jejich akce a zde je kdo je to OSF.cz je pobočka americké OSF a hlavní člověk je koukněte:
   https://www.opensocietyfoundations.org/

   ano George Soros jsem zvědav zda se aspoň tomu nahoře omluvíte Jaroslav

   Vymazat
  5. Vylízaný debil, který se skrývá pod anonymním nickem se snaží vytvořit dojem, že ty bohulibé spolky a společky do kterých se lijí prachy z našich daní a od různých mecenášů nezištně pomáhají potřebným. Hovno ty blbé. Dělají vše možné než to co ukazují. Je to i snadno viditelné a nevidí jen naprostý idiot. Takže sklapní blbečku. Jestli máš s těmi spolky něco společného tak si hledej jiný zdroj příjmů protože o tyhle prachy brzy přijdeš ;)

   Vymazat
 4. 0:42
  Jasně,takhle vycucat z prstu si může transparentně kdekdo cokoliv!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vycucat z prstu? Dal jsem ti odkaz na výsledky FINANČNÍHO AUDITU. Tušíš co to je, ty debile?

   Vymazat
  2. Ty seš takovej vůl jako Kradousek,když pindale o vyrovnaným státním rozpočtu.....Taky mluvil pravdu ty HOVADO???!!!!

   Vymazat
  3. proč mu 0:49 nadává debile ??
   https://www.opensocietyfoundations.org/
   tam je to že OSF je pobočka americké OSF a založil jí George Soros a hned na první straně se věnuje tomu přílivu do Evropy.
   Základní jmění má americká OSF 19 millard dolarů a té české chudince v tom auditu dala 7,594,272,69K4

   Vymazat
 5. Romodrom :-) Tady bude pak velky islamodrom :-) ze lidi nebudou stacit utikat ze svych obydli.

  OdpovědětVymazat
 6. Všechny tyto parazity odstavit od financí.

  OdpovědětVymazat
 7. To je antisemitismus!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Nechápu,proč mám na něco takového přispívat ze svých daní?

  OdpovědětVymazat
 9. Pěkný přehled. Každý by si to měl prostudovat. Až třeba Hnutí Duha, Člověk v tísni....budou žebrat v Lídlu o drobné, tak je poslat do prdele, neboli za Sorosem.

  OdpovědětVymazat
 10. chybi už jen čete a čro ktere jsou zasitovana napřič věky nejlepe a nesmrtelně či do skonani světa podobnost s černoprdelni sebrankou čistě nahodna

  OdpovědětVymazat
 11. Neziskové organizace sice mají povinnost vydávat výroční zprávy o své činnosti, ale nikdo nemá právo kontroly, jestli údaje v té zprávě odpovídají skutečnosti a nikdo je nemůže ani sankcionovat, jestli se na vydání výroční zprávy vykašlou. V podstatě si neziskovky do výroční zprávy můžou navymýšlet cokoliv. Jsou to pračky peněz a velká část neziskovek taky slouží, jako kouřová clona činnosti tajných služeb USA, které jejich prostřednictvím ovlivňují politiku v naší zemi. Já osobně se vůbec nedivím, že Rusko a Izrael (dokonce prý už i Turecko) zametli se Sorosovými neziskovkami na svém území. A chystá se s nimi zamést i Maďarsko, Polsko, Makedonie, Egypt. Tam všude už poznali, co jsou neziskovky napojené na Sorosovy peníze zač.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Než začneš psát ty svoje kokotiny, zjisti si ty imbecile, co je to "finanční audit".

   http://osf.cz/cs/kdo-jsme/jak-hospodarime/

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Audit_%C3%BA%C4%8Detn%C3%ADch_v%C3%BDkaz%C5%AF
   ==================================
   Proč to mažeš, ty cenzorská kurvo? Překážejí ti doložená fakta ve tvojí ruské propagandě?

   Vymazat
  2. Nechtěl bys psát slušně alespoň na nový rok ty sprostej diskuzní magore 11.15? Nejsi nic víc než sprostej magor. Proč píšeš "ruská" propaganda a podobné kokotiny? Že v ČR lidem otravuje život spousta tzv. neziskovek, kde pracují děti zbohatlíků a různí paraziti, kterým se zkurvený život v současné ČR líbí, a lezou do zadku USA, stydí se za české předky a dělají ze sebe za úplatu imitace Američanů - o tom žádná. Proč si v našem státě může někdo dělat co chce, a někdo ne? Poctivý český podnikatel je omezován byrokraty ze všech stran, ale tyto kurvy si tady mohou dělat co chtějí - tobě to připadá normální? Ano, protože ty patříš mezi kurvy - slušnému člověku, který ctí tradice, to rozhodně normální připadat nemůže, a už vůbec ne správné.A čím že se vyznačují fanatičtí sráči, vlastizrádci, různí psychopati a magoři? Jsou sprostí, hulvátští, nedovedou vůbec komunikovat slušně. Uráží a nadávají. Jsi typická ukázka takové lidské mršiny. Jdi do hajzlu!

   Vymazat
  3. 11:26

   "Proč si v našem státě může někdo dělat co chce, a někdo ne?"

   Myslíte si, že to v jiných zemích je jinak?

   (A jenom na okraj: Pohoršujete se nad něčí sprostotou, ale sám se pak vyjadřujete úplně. Skoro jakoby jste na tu příležitost čekal...)

   Vymazat
  4. Aktivita a síla slov obhájců politických neziskovek je v příspěvcích tak silná až to budí dojem, že to není náhoda. Je jasné, že své chlebodárce nemůžete podrazit. Ono se těžko zvyká na obživu skutečnou, měřitelnou prací. To chápu. Obvzlášť v prostředí hospodářské soutěže kde musíte něco umět.

   Vymazat
  5. 11:42
   Nejsem žádný obhájce nějakých neziskovek. Jen se mi příčí to vaše zcela účelové lhaní a vymýšlení si, sprosté pomluvy. O čemkoli. To je tady ovšem normou, ba ctností. A jak říká staré české moudré přísloví, "kdo lže ten i krade a může i zabít".
   A zase další žvásty o jakýchsi chlebodárcích... Že se nestydíš, Strako. Inu, nomen omen.

   Vymazat
  6. Já se stydím za své sprosté spoluobčany sprosťáku anonyme 11.34. - a co jich je! Dokud jsem nečetl diskuzní příspěvky nikde, protože jsem to považoval za bláboly na hraní, jichž se zúčastňují hlavně muži, protože ti se musí zabavovat, byl jsem v pohodě.Ale pak jsem to postupně začal číst, a zděsil jsem se, co hnusných, odporných, sprostých, urážejících trotlů všude diskutuje - samozřejmě že muži - a poznal jsem, že se tito lidé ( asi tak osm set ubohých duševních mrzáků) kteří slézají všechny možnosti diskutovat, potřebují duševně vykálet, kálet a zvracet na ostatní, nadávat, urážet. Oni dobře vědí, že to vůbec k ničemu není, je to naprostá ztráta času (ale oni jako důchodci ho mají naopak zbytečně moc) nikdo to nečte, nikoho to nezajímá, a zajímat nebude, naopak, diskuzní vřeštění je svým způsobem směšné ( omílá se jen válka a migranti - po tom je doslova hlad), přesto mají denní potřebu podobného zvracení. Za všechny ty lidi se hluboce stydím. Dnes už bych důchodce v MHD nepustil sednout, ani bych mu s ničím nepomohl!!! Vždycky si v duchu představím, že možná zrovna on je ten hnusný, sprostý dědek, který sprostě nadává! O čem to je? Ti, kteří si vytrvale hrají na demokraty, když začali s tím před 27 mi léty, neustále mají v hubě demokracii, tím více, jestliže jim to žvanění, uvolnění podrazáren, zlodějen a šmejdění, dopomohlo k penězům a nějaké pozici - ti nesnesou procitnutí ostatních, stejně postižených demokracií z iluzí a nadějí, a že dnes jim demokracie může být ukradena. U nás demokracie - rovná se hnus! Demagogie! Genocida slušných lidí! Tak tedy ti demokrati NESNESOU jiný názor! SPROSTĚ NADÁVAJÍ! A blbě nadávají - rudochů apod. Takže jsem došel k názoru, že převážně "demokrati" jsou i na diskuzích prolhaní, sprostí, debilní, a vzteklí šmejdi.

   Vymazat
  7. Mám kamarádku, která provozuje 8 let Stacionář pro mentálně postižené. Tedy OPS. Rozhodla se pro tuhle činnost jelikož má sama postižené dítě a zažila několikrát pocit zmaru a bezmoci když spoléhala na pomoc státu a jeho struktur. Ve stacionáři má 12 stálých a 29 denních klientů. Vidím kolik to dá práce, kolik osobní oběti a jak neskutečným sítem birokracie se musí stále prokousávat aby dostala státní příspěvek, krom toho, že neustále objíždí potenciální sponzory a žebrá o příspěvek místo toho aby se jako zdravotník věnovala profesi. Na druhou stranu jsou tu neziskovky s politickým zadáním, generující nesmyslné tendenční výstupy a založené s cílem ovlivňovat a usmměrňovat veřejné mínění prostřednictvím mediálních kampaní a vazeb na různá velvyslanectví dotovaná z rozpočtu, tedy peněz daňových poplatníků proti zájmům daňových poplatníků a zahraničních peněz jejich menturů. Tak buď tu máme zastupitelskou demokracii a nebo zájmovou oblast různých korporátních cílů, která se snaží být nadřazena výsledkům voleb a vůli lidu prostřednictvím svých vlivových pák. A těmi jsou výše uvedené neziskovky. O kvalitě těchto nezisovek nejlépe vypovídají jejich přímé mediální výstupy potvrzující indoktrinaci, nezralost a v mnoha případech ovladatelnost a hloupost.

   Vymazat
  8. 11:42
   A vůbec nejradši mám hrdiny co škodí ve skrytu anonimity. Tak si drahý příteli neberte mé příjmení do úst a už vůbec mi anonymní osobo netykejte leč husí jsme spolu nepásly. Latinské "Nomen omen" krom jiného znamená: jméno je znamení. To platí i pro jméno anonymní. Anonymní, neznámý čili nic. Nic nemůže mít vliv na cokoliv jelikož je nepodstatné, neměřitelné a tím nedůležité a nestojící za pozornost.😆 Hezký nový rok

   Vymazat
  9. https://www.opensocietyfoundations.org/

   koukněte vždyť je to Sorosovy US OSF jen pobočka
   https://www.opensocietyfoundations.org/

   Vymazat
  10. 13:36 Ano, žijeme ve hnusném společenském systému.

   Vymazat
 12. No a pak si český člověče nedej,neb jsi v řiti!!!!!

  OdpovědětVymazat
 13. Jenom tady v té Havlistické zaprděné čecháčkama zaplněné kotlině chrochtáme blahem aniž si uvědomujeme že se chováme jako sadomasochisti.Asi to tak má bej???!!!???!!!???!!!Já sem Pražák a ostatní jste hňupové,haleluja!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 14. je dost možné že v CZ to skončí jako na ukrajině

  OdpovědětVymazat
 15. Jak tak koukám, zde na diskusi se objevil jeden takový parazit z nějaké neziskovky, který se jal až příliš horlivě obhajovat svůj pochybný způsob obživy. Lidi, nevěřte na nějakou transparentnost lidskoprávního neziskového sektoru. Ony ty neziskovky to mají u nás tak dobře zákony ošéfované, že je nikdo nemůže kontrolovat ani postihovat (ani NKÚ). Můžou si zde prakticky dělat co chtějí a toho taky pořádně zneužívají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejsem žádný obhájce nějakých neziskovek. Jen se mi příčí to vaše zcela účelové lhaní a vymýšlení si, sprosté pomluvy. O čemkoli. To je tady ovšem normou, ba ctností. A jak říká staré české moudré přísloví, "kdo lže ten i krade a může i zabít".

   Vymazat
  2. To máte pravdu 12.24. Ale nepříčí se vám vaše sprostota, nadávky, urážky ostatních - holt jste klaďas. Správný demokrat? Ať už jde o neziskovky, které v jiných zemích byly zakázány.Dříve zde neoperovaly -proč? Proč jsme se dříve obešli bez podobného parazitického moru, zato jsme měli naše lázně pro České občany, zdravé potraviny, naše energie, naši vodu, náš průmysl a naše zemědělství - teď máme obrovskou spoustu byrokracie ( plus neziskovky -paraziti) a mediální průmysl. Co jiného zůstalo "naše?" A co říká staré české přísloví o šmejdech, hajzlech a sprosťácích? Vy nelžete - vy nemáte nikdy žádný názor k ničemu, ještě nikdy jste názor nenapsal, jen čekáte na názory ostatních, abyste mezi ně mohl vpadat, a sprostě nadávat a urážet. To jste vy - grázl, psychopat, duševní mrzák, posera, zbabělec a hajzl. Co vy si dovolujete brát do huby slovo "ctnost"? Vy snad nějakou máte? Jakou?

   Vymazat
  3. Však taky lidskoprávní neziskovky jsou podvod a zlodějina. Ve světě je plno státu, které měly možnost poznat podvratnou činnost Sorosových neziskovek, která mnohokrát končila zabíjením lidí. Ostatně Soros se netají tím, že jeho zájmem, prováděným skrz neziskovky je vliv na dění a politiku v jiných zemích a svrhávání nepohodlných vlád. Taky tvrdí, že jakékoliv důsledky toho (třeba i občanská válka) ho nezajímají.

   Vymazat
  4. 12:34

   Žádný názor jen urážky?
   Já jsem na rozdíl od omalovánek v článku a hromady sraček a žvástů všemožných blbců, lhářů v diskusi dal odkazy na jednoznačné FAKTA, že konkrétně na hospodaření a otevřenosti OSF není nic tajemného, neprůhledného a netransparentního.

   Nezapadají FAKTA do vašeho idiotského, komunistického, fanatického vidění světa? Smůla. Je to jen váš problém.

   Vymazat
  5. Hele ty pako 13.03! Nejde o "omalovánky" - fakta o množství a činnosti neziskovek zde byla zveřejněna už vícekráte bez omalovánek, a každý informovaný člověk ví o tom, že se zde přiživuje spousta neziskovek, jako je začleňování cikánů a další a další. Nikdo netvrdí, že jsou jejich příjmy netransparentní, naopak, my všichni víme, že jsou to dobře financovaní, leč úplně zbyteční paraziti s názvy "Euro tohle" a Euro- tamto" ... Europřehledy a Euronázory - jen v našem městě je pár podobných "euro-nesmyslů. Mají tam jen kanceláře, kde nikdo nedřepí, aby ses eventuelně přeptal, čím se ta látra zabývá - nicméně platy jim jdou. Jsou to pračky na peníze pracháčů ( bohatý papá, aby nemusel platit našemu státu daně, založí eurokrávovinu, najme kancelář, a fiktivně tam za dobrý peníze zaměstná svýho spratka a jeho kámoše - taky spratci zbohatlíků) - To se pak zanese do odpisů ze zisku jako mzdové náklady a daň se o to sníží. Prachy jim zůstanou doma. Totéž platí o reklamních "agenturách" to jsou taky pračky na špinavý peníze zbohatlíků. Ty o tom samozřejmě dobře víš, ale protože máš hlavně a především potřebu nadávat a zvracet na diskuzích na "komunistický" -- bla bla" vidění světa apod. píšeš tyhle sračky úmyslně, a účelově, abys nadávat a plivat mohl. No - faktem je, že za "komunizmu" kterej tady mimochodem nikdy nebyl, stát zaměstnával a platil jen své pracující občany, a nikdy by neplatil zbytečný, zasraný parazity, výmysly zbohatlíků, a další podobný kurvy. Kdo takto vidí, vidí správně. Kdybys měl financovat ze svého - financoval bys vymyšlený parazitický kurvy, v nichž by nepracoval tvůj spratek? Určitě ne. Tak už konečně zavři držku. On ti stejně jednou omaluje tvůj sprostej ksicht na modro ty "omalovánko". Čus.

   Vymazat
  6. Hmm, prý fakta. V dnešní době si člověk nemůže být jistý, jestli ty oficiální informace nejsou fake, zvlášť když se týkají těch, co mají před veřejností co skrývat. Spíš bych řekl a mnohokrát se mi to potvrdilo, že více pravdivých informací se dovíme z alternativních webů než z oficiálních zdrojů. Staré přísloví zní: "pravdu se dozvíte od toho, komu je zakázáno mluvit".

   Vymazat
  7. 13:33
   Ulevil sis? Ten "každý informaovaný člověk" - to jsi nejspíš ty, oporo společnosti?

   Vymazat
  8. Vůbec nechápu, proč se trefuješ do mně, 13.38 Za to, že jsem vysvětlil tomu nasrávači, jak je to s těma omalovánkama a s neziskovkama, a potřeboval jsem k tomu větší prostor, aby ten zmrd přestal útočit? Ty tomu říkáš "ulevit si" - tak co, a ty sis ulevil, když ses usral do mně, ačkoliv nevím proč, a ty to nevíš taky? Asi ve snaze bejt zajímavej a účastnit se diskuzí bez potřebného názoru na článek? Tak to se ti nepovedlo, ty oporo společnosti. Klidně spi dál.

   Vymazat
  9. 13:03 Kdy už ty neziskovko praštěná pochopíš že jsi součástí parazitujícího systému jevrejů neoddělitelného od bolševismu a že jako celek ho může vyřešit jedině někdo jako byl pan Hitler!

   Vymazat
 16. Každý chlíveček v mozaice, nějaký ten milionek. Pak nejsou peníze na mzdy a důchody. O zdravotnictví, myslím tím hlavně na sestry v nemocnicích, ani nemluvě.

  OdpovědětVymazat
 17. Neziskovky jsou podvod a v demokratickém státě jsou středověkou obdobou žebroty. Zákony v demokratickém státě musí především pamatovat a ty slabší a ne ochraňovat ve většině ty silnější. Jsou to úschovny pro neschopné známé, cestovní organizace pro pokročilé známé a super job pro vyčůrané.

  OdpovědětVymazat
 18. Když pominu že nám vyhovuje aby s epomocí neziskovek držel tento režim, tak v mnoha případech to jsou pračky peněz, jak vytáhnout a zlegalizovat peníze.... Už jen stačí jak šéf nějaké nadace jezdící v novém Superbu koupí bezdomovcovi acylpirín.... Mia

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mio, prosím, jaký je mechanismus praní peněz přes neziskovky? A jaké peníze se tu legalizují?
   Děkuji

   Vymazat
  2. 12.28, že není něco v pořádku v hospodaření neziskovek už dokládá jen to, jaký se zvedl odpor neziskovek vůči Okamurovi, který prohlásil, že se bude snažit zasadit se o důkladné prověření finančních toků v neziskovém sektoru. Řekl bych, že některé z těch lidskoprávních neziskovek spřízněných s politickými stranami, (třeba Člověk v tísni je napojen na TOP09) ve skutečnosti opravdu slouží, jako pračka peněz některým politickým stranám, tzv. černé fondy. Strany ČSSD, ODS, TOP09 a KDUČSL byly až podezřele vstřícné a hlavně štědré k lidskoprávním neziskovkám. Za jejich vlád neziskový sektor se rozrostl do obludných rozměrů a částky, které se začaly do neziskového sektoru navyšovat v řádech miliard jsou taky dílem těchto čtyř stran. To rozhodně nebude náhoda.

   Vymazat
  3. Už jsem napsal - a opakuji 15.08 - že když pracháč nechce platit daně ze zisku, a chce si jich většinu udržet doma, založí neziskovku, nějakou sračku s názvem Europrojekty - například. Najme kancelář, a zaměstná tam svýho syna, a pár jeho kámošů, třeba po dohodě s dalším pracháčem. Náklady na mzdy těchto parazitů, kteří nedělají vůbec nic, ale jsou vedeni jako zaměstnanci firmy Europrojekty, si oba pracháči odečtou ze zisku jako "mzdové náklady" sníží si o to daňový základ a prachy jim zůstanou doma. Dělá to moře šmejdů. Nebo založí reklamní agenturu, a to stejný - zaměstná tam členy svý domácnosti. Nemusí dělat vůbec nic, a berou plat za údajnou "stylizaci" reklam na výrobky toho zbohatlickýho šmejda -to vše jde do nákladů na "zajištění a udržení podnikání" a snižuje se o to daňový základ. Proto taky je těch reklam moře. U nás v našem usraným, mrňavým státě snad nejvíc ze všech zemí světa. Češi jsou národ šmejdů a vychcánků. A vychází nám to. S pračkami na špinavý peníze ještě nikdo nezametl, zavedení EET na to nefunguje - to postihuje jiné šmejdy, mnohem slabší, než tyhle přepírače špinavých peněz.

   Vymazat
 19. Je to zlodějna podporovaná "státem", jejich depstate. Ale i tak se dá krotit nezaměstnanost, za peníze plátců daní. Jsou v tom tisíce, spíš desetitisíce zbytečných.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co jiného by ti absolventi zbytečných humanitních fakult dělali, než aktivisty v neziskovkách. Vylezou s diplomem Bc nebo Mgr a neumí v podstatě nic, čím by se uplatnili v reálné ekonomice. Umí jen hezky kecat o lidských právech, multikulturalismu, genderismu a jiných hovadinách. Většinou tito absolventi jsou tzv. zlatá mládež, tzn. rozmazlené a hloupé děti politiků, úředníků nebo bohatých podnikatelů, které nikdy nepoznaly (a ani nikdy nepoznají), co obnáší opravdová práce.

   Vymazat
  2. Anonymní1. ledna 2018 16:11
   Jsou tam mladí inteligentní lidé, kteří nevytváří žádné hodnoty, ale parazitují na naší společnosti. My se zadlužujeme, abychom mohli platit jejich neproduktivní existenci. Už by konečně měla přijít vláda, která tomuto našemu „pouštění žilou“ udělá přítrž. P.K.

   Vymazat
 20. ad 13:03:"OSF není nic tajemného, neprůhledného a netransparentního". To schéma je rána palicí do hlavy. Vlevo od DONÁTORA OSF jsou uvedeny všechny instituty (cca 10), které jsou s předstihem vybudovány a připraveny na podporu masy imigrantů.
  To je nový Mnichov.

  OdpovědětVymazat
 21. Všechny instituce podporované ze Sorosových nadací nejsou nutně tím zlem, které je nutné vyhladit, ale všechny BEZ VÝJIMKY jsou pokrytecké, protože se nechávají podporovat penězi ze spekulací, které vrhly miliony lidí do chudoby a zavinili smrt statisíců. Ty kterým Sorosovy spekulace vzaly jakoukoliv perspektivu, že volili raději smrt nejde nahradit hloupým pocitem pomoci migrantům. To je to nejhorší pokrytectví.

  OdpovědětVymazat
 22. Ano, je to krajně špatné a krajně nebezpečné.
  Z ciziny řízený a podporovaný, a i námi podporovaný, zákeřný rozklad státu.

  Ale jsou věci ještě mnohem horší!!!

  Na příklad, že to většina našich vlastních politiků ( tj. parlament a vláda) v tichosti připouští, a mnoho z nich i aktivně podporuje.
  To je mnohem horší.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 23. Oligarchove, jako je Rockefeller, kteri ridi Juntu Federalnich Rezerv, a kteri nam dali XX. stoleti plne nouze, utrpeni a valek.
  Rockefellerove podle Wikipedie, ale i jinych zdroju vlastni, financuji a ridi nasledujici instituce:

  http://en.wikipedia.org/wiki/Rockefeller_family

  VYBOR PRO ZAHRANICNI VZTAHY - David, Davd jr., Nelson, John D. III, Nadace J.D. Rockefellera IV (Jay), Peggy Dulany, Rockefeller Brothers Fund.

  TRILATERALNI KOMISE – David, Rockefeller Brothers Fund.

  SKUPINA BILDERBERG – David, John D. IV.

  ASIJSKA SPOLECNOST – John D. III, John D. IV, Carlos, David.

  POPULACNI RADA – John D. III.

  RADA PRO AMERIKY – David.

  SKUPINA TRICETI – Nadace Rockefelleru.

  SVETOVE EKONOMICKE FORUM – David

  BROOKINGSKY INSTITUT – Junior.

  PETERSONUV INSTITUT (predtim Institut mezinarodni ekonomie) – David, Monika.

  MEZINARODNI VYKONNA RADA Corp. - David.

  INSTITUT PRO PACIFICKE VZTAHY – Junior.

  LIGA NARODU – Junior.

  ORGANIZACE SPOJENYCH NARODU – David, Monika.

  ASOCIACE SPOJENYCH NARODU – David, Monika.

  Richard Rockefeller, ktery zemrel byl sefem "Lekaru bez hranic", a tedy te skupiny lidi, ktera se zavazala a zaroven zkompromitovala tim, ze chtela vakcinovat vsechny deti na svete mladsi 5 let.

  OdpovědětVymazat
 24. Je již načase definitivně ukončit chaos podněcovaný nestátními západními entitami a záměrné rozeštvávaní mezi křestany a muslimama.

  OdpovědětVymazat