Reklama

sobota 1. července 2017

DLR a LLR, vývoj událostí: domobrana získala "tajné zařízení" OSU; ukrajinští vojáci najeli v oblasti Luganska na vlastní minu


1. 7. 2017       zdroj
Zástupce Ministerstva obrany DLR Eduard Basurin novinářům sdělil, že jednotky lidové republiky získaly sestřelením dronu ukrajinské armády tajné informace OSU. Eduard Basurin poznamenal, že silové struktury Ukrajiny i nadále používají na Donbasu bezpilotní letouny, aby korigovaly dělostřeleckou palbu na pozice DLR.

Akce Pandur: ČSSD připravuje čipování lidí

Radim Valenčík
1. 7. 2017     RadimValenčíkPíše
Když se za minulého režimu připravovalo něco k veřejné prezentaci, sešli se všichni tehdejší moudří a hledali (byli tehdy i takoví), jak by to mohlo být zpochybněno či zesměšněno. A stejně jim občas něco uteklo. Příkladem z moderní doby je dvousetkoruna, stačí ji vhodně přeložit a uvidíte hýždě.

Maradona nazval ruského prezidenta fenoménem


1. 7. 2017      zdroj
Diego Maradona prohlásil, že Vladimír Putin je podle něj fenomén. Jeden z nejlepších hráčů v historii světového fotbalu se dnes před ruskými novináři vyjádřil o svém vztahu k prezidentovi RF. Podle Maradony patří Putin spolu s Danielem Ortegou a Evo Moralesem do "nejvyšší ligy" politiků. Bývalý sportovec se domnívá, že není v silách ruského lídra nastolit mír na této planetě.

P.C.Roberts: Washington už 16 let válčí. Proč?


1. 7. 2017     PaulCrqaigRoberts
Už 16 let se Washington na Středním východě a v severní Africe vojensky angažuje. Stojí jej to biliony dolarů, na svůj účet si připisuje další a další vojenské zločiny, a ze svých rozstřílených a rozbombardovaných bojišť vysílá do Evropy miliony válečných uprchlíků. A při tom všem vyhlašuje, že si nemůže dovolit zřídit pro své občany takový systém sociálního zabezpečení a zdravotní péče, jaké už dnes jsou v téměř každé civilizované zemi.

Sociální sítě musí postupovat proti nenávisti na internetu1. 7. 2017       zdroj
Internetové platformy jako facebook a twitter, musí důsledněji postupovat proti nenávistným komentářům a falešným zprávám. Spolkový sněm hlasy Unie a SPD schválil zákon, který provozovatele sociálních sítí zavazuje vymazat či uzavřít zjevně trestné obsahy do 24 hodin po došlé stížnosti. Jiné protiprávní obsahy musí být zpravidla vymazány nebo uzavřeny během sedmi dnů.

Státnězástupcovská svévole pod úřední ochranou


Zdeněk Jemelík
1. 7. 2017       JemelikZdenek
Represivní orgán, jenž trpí svým zaměstnancům svévolné poškozování práv a zájmů občanů a dokonce je chrání před postihem za provinění při výkonu služby, je nebezpečný pro stát a národ. Výjimkou z pravidla není ani státní zastupitelství, které v jednotlivých případech promíjí státním zástupcům různé poklesky ke škodě občanů. Vedoucí státní zástupci-kární žalobci se drží zásady, že státní zástupci se kárných provinění dopouštějí jen zcela výjimečně a zásadně ne v případech, kvůli nimž je napadají postižení občané.

Ještě dovětek k Hermanovi


Jiří Baťa
1. 7. 2017
Ve svém posledním článku „Jak ještě dlouho budeme hřát zmiji na prsou? týkající se ministra Hermana, jsem popsal nebo zmínil jeho některé charakterové vlastnosti a popsal některé skutečnosti, které se jeho osoby týkaly. Na tento článek byl vesměs pozitivní ohlas, ozvaly se však i ohlasy negativní, případně žádost o doplnění nějakých informací (Alfonsova Epopej).

pátek 30. června 2017

Delegace evropských politiků otevřela zastupitelství Francie v DLR

Alexej Gromov
30. 6. 2017    zdroj
Skupina francouzských poslanců, kteří zastupují departement Bouches-du-Rhône v oblasti Provence, otevřela v Doněcké lidové republice zastoupení Francie.

Rusko je připraveno vyhnat americké diplomaty z jejich majetku


30. 6. 2017     zdroj
Jak informuje internetový list Izvestija s odvoláním se na ministerstvo zahraničí RF, ruská strana očekává, že v nejbližší době bude vyřešena situace, spojená s diplomatickým vlastnictvím v USA. Za předchozí administrativy Bílého domu byl odepřen přístup do dvou obytných komplexů - předměstské chaty velvyslanectví ve Washingtonu a stálého zastupitelství v New Yorku. Nehledě na změnu hlavy státu, nebyl tento incident dosud vyřešen. Jak předpokládá ministerstvo zahraničí, tato opatření porušují Vídeňskou úmluvu o diplomatických stycích, která předpokládá diplomatickou imunitu.

Euro nesmí být přijato! Určitě ne za stavu, který zavinili politici a pánové Singer a Rusnok v cizích službách...


Josef Mrázek
30. 6. 2017
Brzo po listopadu 1989 se podařilo vnutit Československu postavení podřadné kolonie a Česká republika na to plynule navázala. Klasický cíl, zařídit dlouho přetrvávající vykořisťování oběti, byl stejný, jako u kolonialistů minulých století, ale odlišná zeměpisná a politická situace si vyžádala, aby k realizaci byly použity nové prostředky. Agresorem nebyl konkrétní stát, ale mezinárodní finanční kapitál, se kterým vědomě i nevědomě spolupracovali ti, kteří se zmocnili vlády. Místo vojska byla použita špatná měnová a mzdová politika v kombinaci s nesmyslnou a divokou privatizací, zneužitím nevědomosti obyvatelstva a s vyřazením odborů ze hry.

SOUD SOUDÍ SOUDCE III

Zdeněk Jemelík
30.6.2017  

Příběh bývalého soudce Vlastimila Matuly pokračoval u Obvodního soudu pro Prahu 2 dne 29.června 2017 vyhlášením prvního prvostupňového rozsudku po zrušení dřívějších rozhodnutí Ústavním soudem.

Je veřejným tajemstvím, že USA vytvořily a podporují ISISStephen Lendman
30.6.2017 Zvědavec

Je to jedno z nejšpinavějších veřejných tajemství. Důkazem jsou dokumenty zpravodajské agentury Ministerstva obrany USA (DIA), které získala nezisková organizace „Judicial Watch“, neboť podala žalobu na základě zákona o svobodném přístupu k informacím (FOIA).

Proč migračnímu globalismu v našich zemích pšenka nekvete a nepokvete

Napsal a přeložil Geo
30.6. 2017 Eurasia 24
Polská společnost čelí tvrdému mediálnímu ataku – kolektivnímu nařčení z rasismu a xenofobie. Výpad následoval poté, co Poláci nevítali s otevřenou náručí návštěvu přistěhovaleckých teenagerů.
Poláci se stali obětí mediálního útoku, na kterém se podílela i tamní mainstreamová média. Šlo o to, že „němečtí středoškoláci z řad muslimů, kteří původně přijeli z Berlína seznámit se v Polsku s dějinami nacistického vyhlazování Židů za druhé světové války“, čelili v Polsku namísto srdečného přijetí „urážkám“ a dalším „projevům nenávisti“.

Zlom: Turecko umožnilo přelet ruskému vojenskému letadlu


Napsal/přeložil: ea24
29.6. 2017   Eurasia 24


Turecko poskytlo Rusku výhodu, která by byla ještě před několika měsíci nemyslitelná: možnost využití vzdušného prostoru pro přelet vojenského letadla mezi Sýrií a Ruskem.
Ruské vojenské letouny do Sýrie a zpět dosud létaly prakticky výhradně s využitím území Íránu a Iráku.

čtvrtek 29. června 2017

Jak ještě dlouho budeme hřát zmiji na prsou?

Jiří Baťa
29. 6. 2017
Pane ministře Hermane.
Parlamentní Listy.cz s Vámi uskutečnily rozhovor, díky čemuž máme možnost znovu se přesvědčit, jaké politiky nám polistopadová Havlovská demokracie vyplavila. Dovolím si Vám připomenout, že jste nejen členem, ale dokonce místopředsedou KDU-ČSL. Strany, který byla v době komunistického režimu součástí Národní fronty, v níž vůdčí slovo měla KSČ. O tom však pokrytecky mlčíte. Přesto dnes neustále na komunisty dštíte oheň a síru.

Pohřeb našeho přítele Eduarda Zemana

29.  6. 2017
Pohřeb Mgr. Eduarda Zemana, 
bývalého ministra školství, 
se uskuteční v sobotu dne 1. 7. 2017 v 11:00 hod. 
v Obřadní síni Krematoria v Českých Budějovicích, 
Pražská třída 2276/108.

Česká politická scéna a národní bezpečnost ve vztahu k NATO a EU


29.6.2017 Agentura EXANPRO
Souhrnné hodnocení (11048)

Národní bezpečnost* je nejdůležitějším „stavebním kamenem“ státního zřízení každé země. Úroveň národní bezpečnosti je výchozí veličinou pro všechny ostatní oblasti státního útvaru a jejich fungování, neboť tento prvotní předpoklad ohledně zachování bezpečného prostředí se promítá do způsobu jak osobního, tak pracovního života jednotlivých občanů i celých lidských komunit a organizací.

FSB Ruska získala důkazy o špionáži OBSE ve prospěch SBU


29. 6. 2017    zdroj
FSB dnes oznámila, že byl zadržen agent SBU Arťom Šestakov, který při práci překladatele v monitorovací misi OBSE v Lugansku shromažďoval vojenské informace pro ukrajinské speciální služby. Šestakov vypovídal a předal dokumenty, které jednoznačně svědčí o tom, že ukrajinské zvláštní služby používají misi OBSE pro rozvědku a organizaci diverzí v LLR.

Německý Bild loni zveřejnil velké srovnání průměrných platů v Česku a Německu... A čísla jsou to opravdu tristní!Václav Cílek: Odhadované zásoby lithia na Cínovci jsou tak obrovské, že ložisko se na dalších 50 let může stát páteří severočeského průmyslu... Byl bych nerad kdybychom zůstali v roli vývozců lithného koncentrátu!

Václav Cílek
29.6. 2017   Argument!(část článku)  
 Jsme poměrně bohatí v uranu a zlatu, ale největší potenciál mají nerudní suroviny, kde ale hodně záleží na technologii zpracování a koncovém výrobku. Česká republika má významná, ale spíš chudá a zatím neekonomická ložiska grafitu a celé řady netradičních stavebních materiálů, jako jsou jílovce nadloží uhelných slojí v severočeské pánvi, bentonity, vysokoprocentní vápence a výhledově i některé fonolitové sopečné horniny.

Černobyl: Neoficiální verze katastrofy

- kou -
29.6.2017 PrvníZprávy

Vědcům, kteří se podíleli na rozpletení příčiny černobylské katastrofy, tako příčina dodnes nedá spát. A zřejmě pro svůj neklid mají důvod.

A co na to Romancovová, Jakub Janda a Taskforce EU pro boj proti Fake News?

CNN lži
- vlk -
29.6.2017 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Boj proti Fake News je dnes velkým tématem informačního mainstreamu. Alternativa je podle nich, v lepším případě hřištěm grafomanů a bláznů v tom horším a nebezpečnějším pak platformou, kde se pomocí mixu vyslovených lží, polopravd a informací vytržených z kontextu snaží nepřátelé demokracie zničit náš politický systém a zavést tady diktátorskou tyranii. Podle svého gusta. Prostě zničit naše hodnoty. Abych citoval takového Jandu.

Břetislav Tureček: Důsledky šestidenní arabsko-izraelské války,která před půl stoletím zásadně změnila Blízký východ a další témata


29. 6. 2017 ČR2
V pořadu Jak to vidí Z. Senkové je hostem zahraničně politický analytik Metropolitní univerzity Praha 
Příčiny dosud nejvážnější roztržky mezi zeměmi Perského zálivu a další témata

Historie varuje

Petr Michek
29.6.2017  VašeVěc
 

Rčení "Historia magistra vitae aneb dějiny jsou učitelkou života", vždy platilo, platí to i dnes a platit to bude i v budoucnu. Historická paměť evropských národů varuje před bagatelizováním nebezpečí islamizace Evropy. Bohužel čelní představitelé Evropské unie si toto nebezpečení nepřipouštějí a důsledky své špatné politiky se prostřednictvím povinných kvót na přerozdělení ekonomických imigrantů pokoušejí přenést do dalších zemí střední a východní Evropy.

Rusko udělalo velký krok na cestě k ovládnutí arktického šelfu

Nikita Konvalenko
29.6. 2017   Zvědavec
Rusko disponuje obrovskými zásobami strategických surovin. Pouze naprostý hlupák, nebo šílený agresor nadržený tyto zásoby ukořistit, se může stavět k Rusku zjevně nepřátelsky. Ruský ropný gigant „Rosněfť“ se prohlásil za objevitele uhlovodíkových nalezišť na šelfu východní Arktidy. Vrtný průzkum na nejseverněji položené sondě „Centralno-Olginskaja-1“ a ve východní Arktidě na šelfu Chatanžského zálivu v moři Laptěvů, který společnost otevřela v dubnu, tak přinesl výsledek. Získaný trn (vzorek horniny) se ukázal být nasycený ropou s převahou lehkých olejových frakcí.

USA zaujaly útočné pozice pro napadení Sýrie, Rusko chystá stavbu nové letadlově lodě a další krátké zprávy


Božena Weitingerová
29.6.2017  Eurasia24
 
Ozbrojené síly Spojených států podle médií zaujaly po výhrůžných slovech Donalda Trumpa pozice pro útok na Sýrii. Rusko bude na případný úder reagovat. Zahraniční tajné služby podporují extremisty u ruských hranic. Více v krátkých zprávách ze středy 28. října.

Když CNN lže o „Rusku“ a Trump o „chemických útocích“…

Tereza Spencerová
29.6.2017  Literárky

Slovutná americká CNN si vykopala hrob, když jeden z jejích hlavních produkčních přiznal, že televize dlouhé měsíce vysílá vylhané zprávy o spojení Donalda Trumpa s Ruskem jen proto, aby si zvýšila sledovanost. Jinými slovy, veškeré to zpravodajské zahlcení „ruskou chobotnicí“ je jedna velká lež.

Navýšení důchodů od 1.1.2018 - smutná bilance hlasováni TOP 09!

29.6.2017  přišlo internetem

Top09 proti navýšení pro důchodce o 300,-Kč!
Nikdo z TOP09 opět nehlasoval pro zvýšení důchodů od 1.ledna 2018.

Zato všichni z TOP09 hlasovali pro zvýšení platů poslanců o 7000,- Kč!

Daily Mail: pozváním Asada na svou leteckou základnu "ukázalo Rusko Trumpovi prostředníček"

27. 6. 2017    zdroj a zdroj
Ten den, kdy USA upozornily na přípravy Damašku k chemickému útoku v Sýrii, pozvalo Rusko "diktátora" Bašára Asada na svou leteckou základnu v Hmeymim, píše Daily Mail. Moskva tak "ukázala americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi prostředníček", je přesvědčen list. V době, kdy Američané upozornili na to, že syrský prezident Bašár Asad připravuje nový chemický útok, "putinské síly" pozvaly "zářícího diktátora" k návštěvě ruské letecké základny, píše Daily Mail. Tímto, soudí list, Rusko "ukázalo Trumpovi prostředníček".

středa 28. června 2017

Zbraně do ústavy

Jiří Jírovec
27. 6. 2017
Teď zrovna, tedy v 10 hodin 28.6. 2017 žvaní ve Sněmovně militantní blondýna. Podle ní se o nic nejedná. Prý jde o symbolický krok, tak nějak proti směrnici EU, která omezuje držení zbraní. Skáče od historických bitev (jak zábavné je hrát si na válku!) přes muzea až ke chrabrosti občanů, kteří se nechtěli vzdát zbraní v době nesvobody. Nemluví o tom, že zbrojní lobby nemůže dostat lepší dárek než několik řádek o právu občana na držení zbraně. To známe z USA, kde si president může strčit svou světomoc za klobouk. Na šílenství, které v jeho zemi zabije kolem 30000 mrtvých ročně nemá drápy. Ano, je v tom asi 12000 sebevražd, ale ten zbytek zahrnuje "omyly" a trestné činy.

Na další chemický útok v Sýrii odpoví Trump a Macron společně

27. 6. 2017    zdroj
V případě, že syrské orgány uskuteční další chemický útok, prezident USA Donald Trump a jeho francouzský kolega Emmanuel Macron se dohodli, že provedou odvetný úder společnými silami.

Bára Štěpánová exceluje: prý nebojuje, jen se snaží přesvědčovat spoluobčany.

Jiří Baťa
27. 6. 2017
Talentem ne příliš obdařená (vynahrazeno popředím) hééérečka, bývalá sekretutka Václava Havla, dnes velmi aktivní antizemanka a antibabišovka, ale hlavně předsedkyně výkonného výboru Spolku za zachování demokracie (to zní hrdě, že?) Bára Štěpánová, která se nechala slyšet (i vidět) v pořadu DVtv. Popravdě řečeno, s nutkáním k smíchu a občasné lítosti bylo co poslouchat (ovšem už méně na co koukat), jak ze sebe chrlí nastudované fráze pražsko-kavárenského demokratizmu, havloidní ideologie, resp. sluníčkářské a pravdoláskařské demagogie. 

Volby ČR 2017: Krize programů stran/4 - KSČM

Radim Valenčík
28.6.2017 blog autora

Ze všeho nejvíce mě překvapila a přiznám se, že i zklamala, ideová stagnace, ne-li úpadek KSČM. Ta se v této složité době mohla etablovat v očích většiny veřejnosti, zčásti obsadit prostor ČSSD (dosáhnout volební výsledek na úrovni 20 %) a zčásti svou konkurenční vahou zabránit plnému úpadku (nejen ideovému) ČSSD. 


Producent CNN Bonifield: Poslední obvinění Trumpova týmu ze spolupráce s Ruskem je hoax kvůli sledovanosti

28.6.2017  Outsidermedia

Tři redaktoři obří americké televizní společnosti CNN byli vyhozeni kvůli publikaci nepravdivé zprávy, že Kongres USA vyšetřuje spojení mezi Trumpovým týmem a ruskou investiční společností.

Volby ČR 2017: Krize programů stran/3 - ČSSD

Radim Valenčík
27. červen 2017 blog autora

Hlavním problémem ČSSD je, že není sociální demokracií. Současné vedení si tradici strany a politický prostor, ve kterém sociální demokracie operuje, zprivatizovalo a z jeho pozice tuneluje společnost, zejména prostřednictvím krajských mafií. Z toho pak vyplývá slabost současného vedení ČSSD v mezinárodní politice, kde se představitelé ČSSD v podstatě postavili na stranu slouhovství současné globální moci.

Volby ČR 2017: Krize programů stran/2 - ANO

Radim Valenčík
28.6.2017  blog autora

S tím, jak se blíží říjnové volby, se stále více projevuje prázdnota programů jednotlivých politických stran. Ani jedna ze stran není schopna (a její vedení patrně ani nechce) pojmenovat příčiny současných problémů, ukázat vzájemnou souvislost těchto problémů, a teprve na tomto základě formulovat program jak v podobě akčních kroků obrany a nápravy, tak i dlouhodobé vize vyplývající z pochopení podstaty současné přelomové doby.

Trump vyhrožuje Asadovi, toho Rusové pozvali do kokpitu Su-35S (VIDEO)Napsal/přeložil: ea24
28.6. 2017   Eurasia24
Když se nedávno setkal čínský vůdce Si Ťin-pching s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, těsně po večeři obou státníků začaly létat na syrskou základnu Šarjat americké střely. Před setkáním Trumpa s jeho ruským protějškem Vladimirem Putinem nyní zazívají z Bílého domu další varování.

Švédsko vylekano stovkami gangů z no go zón, o kterých tvrdí, že neexistují

28.6. 2017   Zvědavec
V posledních letech Švédsko zápolilo s jako houby po dešti vznikajícími oblastmi, které jsou prolezlé zločinem, a zdá se, že problémy se ještě zhoršují. Nová policejní zpráva tvrdí, že nejméně 1500 zločinců a 200 gangů se ukrývá v 61 švédských ghettech (jejich politicky korektní název je „ohrožené oblasti“.
Zpráva uvádí, že situace se zhoršuje, protože počet ohrožeených oblastí se od r. 2015, kdy byla naposledy vytvořena zpráva tohoto typu, zvýšil. Nová zpráva uvádí, že existuje celkem 61 ohrožených oblastí, z nichž 23 je považováno za obzvláště ohrožené.

Volby ČR 2017: Krize programů stran/1 - ODS

Radim Valenčík
28.8.2017 blog autora

S tím, jak se blíží říjnové volby, se stále více projevuje prázdnota programů jednotlivých politických stran. Ani jedna ze stran není schopna (a její vedení patrně ani nechce) pojmenovat příčiny současných problémů, ukázat vzájemnou souvislost těchto problémů, a teprve na tomto základě formulovat program jak v podobě akčních kroků obrany a nápravy, tak i dlouhodobé vize vyplývající z pochopení podstaty současné přelomové doby.

Řev v tramvaji. Prý se ho dotkla žena

Radim Valenčík
28.8.2017  blog autora

Včera (26. června) jsem jel asi o půl páté odpoledne tramvají 13 z Míráku k Muzeu. Při odjezdu ze zastávky I. P. Pavlova hrozný řev. Asi třicetiletý černoch, který seděl na sedadle vedle zadních dveří, křičel na starší paní lámanou češtinou, co si to dovolila, že se ho dotkla. Rozvědka a sestrojení atomové bomby

1.
Ostrov Janiky
28.6.2017  Služba vnější rozvědky Ruské federace

16. července 1945 v režimu naprostého utajení v pouštní oblasti Nového Mexika, v Alamogordu, provedly USA historicky první zkoušku atomové zbraně. Prezident USA, H. Truman, kterému hlásili úspěšnou zkoušku „superbomby“, byl ohromen, nakolik se náhle vžil do role majitele světa. Ještě když byl jen viceprezidentem, nevěděl, ba ani neměl představu o tom, že se na vytvoření zbraně kolosální ničící síly tajně utrácejí miliardy dolarů.

Za drtivou většinu uprchlíků na světě může politika Spojených států

- rp -
28.6.2017 PrvníZprávy

Víme to už dlouhou dobu, ale až nyní to OSN potvrdila v oficiální zprávě. V zemích s největším počtem uprchlíků bojují vojáci USA nebo jsou terčem útoku, za kterým stojí právě USA.


ANO a ČSSD s podporou ODS podrazily před volbami občany. Vládní koalice porušila jasný závazek a nezabránila největšímu škrtu občanských práv po roce 1989


Hnutí Duha
28.6.2017  Outsidermedia

Špatný stavební zákon je třeba rychle opravit a práva lidem vrátit. Ti se nyní musí bránit jinak.

Společný tiskový komentář organizací Hnutí DUHA, Frank Bold, NESEHNUTÍ, České společnosti ornitologické, Hnutí Brontosaurus, Calla a asociace ekologických organizací Zelený kruh:

Žebrácká klientela


Karel Sýs
28.6.2017 

65 milionů utratí český stát za nejchudší! Nikoli za chudé, nýbrž za nejchudší!

Tolik melounů pro lid, který se přece nikdy neměl líp!

Petr Bezruč si svého času stýskal nad statistikou rakousko-uherského mocnářství: „70 000 je nás před Těšínem, 100 000 nás poněmčili, 100 000 nás popolštili, když nás zbyde 70 000, smíme žít?“

Výnosy z prodeje drog používá CIA pro svou činnost

- rp -
28.6.2017  PrvníZprávy

Bolivijský prezident Evo Morales prohlásil, že americká protidrogová politika vede ke zvýšení obchodu s drogami. 

 

úterý 27. června 2017

Lži českých médií o Putinových miliardových zlodějích. Štěpán Kotrba uvádí na pravou míru senzace od Pavla Šafra

27. 6. 2017 ParlamentníListy

Rusko se pod Vladimirem Putinem prý stalo rejdištěm miliardářů, kteří prý za minulé éry prezidenta Jelcina v této zemi vůbec neexistovali. Tak to aspoň tvrdí web Forum24.cz Pavla Šafra, mající prý informace přímo z Ruska. „Ruský web Insider se zaměřuje na rozpoznání a odhalování lží, kterými Vladimir Putin klame ruskou veřejnost,“ představuje svůj zdroj. Analytik Štěpán Kotrba se tedy rovněž zaměřil na „rozpoznání a odhalování lží“, tentokrát v článku na Šafrovu webu.


Bojíte se, novináři! Mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček: Lži teď budou v médiích na denním pořádku. Mluvčí se vyjádřil i ke třem zcela konkrétním mediálním tvrzením Slonkové, Kmentovi, Respektu a dalším

27.6. 2017   rozhovor PL,
Bojovníkům proti Zemanovu znovuzvolení dochází dech a stoupá nervozita, proto začali víc útočit a v médiích otevřeně lhát.
Je to přepjatá antizemanovská kampaň v praxi, se kterou jsem dopředu počítal. Musíme si uvědomit, že většinu tradičních politických stran a část velkého byznysu jímá hrůza při představě, že by Miloš Zeman byl prezidentem až do roku 2023.